www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







FINAŁ ŚRODKOWOEUROPEJSKIEGO PUCHARU MŁODZIEŻY 11/12/2012


Zawodnicy Klubu Sportowego 'Nautilus' Jastrzębie Zdrój dwudziestokrotnie stawali na podium podczas finałowych zawodów Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży w pływaniu w płetwach, które rozegrano w minioną sobotę w czeskiej miejscowości Nový Jičín.
Najlepszy występ odnotował Hubert Dyrszka, odnosząc komplet trzech zwycięstw. Po jednym wygranym wyścigu na swoje konto zapisali Zuzanna Rzepka, Balbina Sikora oraz Bartłomiej Giba.



Wyniki:


Dziewczęta


Kategoria A+B - rocznik 1996 i starsze


50 m po powierzchni

1 Veronika Rosová KVS Laguna Nový Jičín 0.21,38
2 Martina Hanzelková KVS Laguna Nový Jičín 0.22,11
3 Vendula Figarová KVS Laguna Nový Jičín 0.22,17
4 Olga Niedzielska KS Nautilus Jastrzębie 0.22,34
. ... ... ...
6 Anna Dziadek KS Nautilus Jastrzębie 0.22,83


50 m bi-fins

1 Veronika Rosová KVS Laguna Nový Jičín 0.24,14
2 Vendula Figarová KVS Laguna Nový Jičín 0.24,77
3 Anna Dziadek KS Nautilus Jastrzębie 0.25,08
. ... ... ...
5 Olga Niedzielska KS Nautilus Jastrzębie 0.25,35



Kategoria C - rocznik 1997-1998

 
50 m po powierzchni

1 Klára Křepelková KVS Laguna Nový Jičín 0.20,09
2 Zuzana Erteľová KVS Careta Zvolen 0.22,08
3 Denisa Papáková KVS Laguna Nový Jičín 0.22,76
4 Aleksandra Kasperek KS Nautilus Jastrzębie 0.23,20
. ... ... ...
8 Sandra Szuter KS Nautilus Jastrzębie 0.23,81
10 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 0.24,49


50 m bi-fins

1 Klára Křepelková KVS Laguna Nový Jičín 0.23,28
2 Lenka Kokešová KVS Laguna Nový Jičín 0.24,70
3 Denisa Papáková KVS Laguna Nový Jičín 0.25,46
. ... ... ...
5 Aleksandra Kasperek KS Nautilus Jastrzębie 0.25,91
7 Sandra Szuter KS Nautilus Jastrzębie 0.25,95
11 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 0.26,78

 
400 m po powierzchni

1 Klára Křepelková KVS Laguna Nový Jičín 3.52,12
2 Lenka Kokešová KVS Laguna Nový Jičín 4.17,40
3 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 4.21,78
. ... ... ...
10 Aleksandra Kasperek KS Nautilus Jastrzębie 5.41,96


200 m po bi-fins

1 Klára Křepelková KVS Laguna Nový Jičín 1.57,34
2 Lenka Kokešová KVS Laguna Nový Jičín 2.02,15
3 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 2.05,81
4 Aleksandra Kasperska KS Nautilus Jastrzębie 2.06,83

 

Kategoria D - rocznik 1999-2000

 
25 m pod wodą

1 Vendula Mizerová KVS Laguna Nový Jičín 0.10,63
2 Zuzana Hrašková KVS Careta Zvolen 0.10,77
3 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 0.10,78
. ... ... ...
5 Oliwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 0.11,38
10 Edyta Kuczaj KS Nautilus Jastrzębie 0.12,16


50 m bi-fins

1 Zuzana Hrašková KVS Careta Zvolen 0.25,40
2 Nikola Jakušová KVS Laguna Nový Jičín 0.26,37
3 Oliwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 0.26,69
. ... ... ...
6 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 0.27,27
7 Edyta Kuczaj KS Nautilus Jastrzębie 0.27,33

 
200 m po powierzchni

1 Zuzana Hrašková KVS Careta Zvolen 1.49,41
2 Nikola Jakušová KVS Laguna Nový Jičín 1.51,61
3 Vendula Mizerová KVS Laguna Nový Jičín 1.52,73
4 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 2.02,39
5 Oliwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 2.02,95
. ... ... ...
10 Edyta Kuczaj KS Nautilus Jastrzębie 2.11,76

 

Kategoria E - rocznik 2001-2002
 

15 m pod wodą + 10 m po powierzchni

1 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 0.11,46
2 Barbora Svobodová KVS Laguna Nový Jičín 0.11,50
3 Tereza Střelcová KSP Nemo Zlín 0.11,93
. ... ... ...
6 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 0.12,22
11 Martyna Ściana KS Nautilus Jastrzębie 0.12,57
19 Katarzyna Matuszek KS Nautilus Jastrzębie 0.16,22
22 Paula Biesiada KS Nautilus Jastrzębie 0.17,32
24 Stefania Kiliszewska KS Nautilus Jastrzębie 0.18,41
- Agata Chmura KS Nautilus Jastrzębie DSQ
- Martyna Gajor KS Nautilus Jastrzębie DSQ

 
50 m bi-fins

1 Tereza Střelcová KSP Nemo Zlín 0.27,24
2 Barbora Svobodová KVS Laguna Nový Jičín 0.27,50
3 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 0.27,73
. ... ... ...
9 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 0.29,69
11 Martyna Ściana KS Nautilus Jastrzębie 0.31,28
17 Katarzyna Matuszek KS Nautilus Jastrzębie 0.33,85
27 Martyna Gajor KS Nautilus Jastrzębie 0.39,33
28 Paula Biesiada KS Nautilus Jastrzębie 0.41,16
29 Stefania Kiliszewska KS Nautilus Jastrzębie 0.41,51
30 Agata Chmura KS Nautilus Jastrzębie 0.50,17

 
200 m po powierzchni

1 Tereza Střelcová KSP Nemo Zlín 1.59,36
2 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 2.07,47
3 Zuzana Nuličková KVS Careata Zvolen 2.09,46
. ... ... ...
8 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 2.23,37
10 Martyna Ściana KS Nautilus Jastrzębie 2.27,36

 
 
Kategoria E0 - rocznik 2003 i młodsze
 

50 m po powierzchni

1 Victoria Mináčová KVS Careta Zvolen 0.30,27
2 Eva Bednáriková KVS Careta Zvolen 0.31,55
3 Balbina Sikora KS Nautilus Jastrzębie 0.33,01
. ... ... ...
6 Kamila Wiśniewska KS Nautilus Jastrzębie 0.36,32
10 Magdalena Gorys KS Nautilus Jastrzębie 0.37,36
12 Emilia Pacyna KS Nautilus Jastrzębie 0.38,21
14 Magda Brychcy KS Nautilus Jastrzębie 0.38,88
15 Gabriela Kapol KS Nautilus Jastrzębie 0.39,11
17 Zuzanna Fujak KS Nautilus Jastrzębie 0.41,09
18 Lilianna Nierobis KS Nautilus Jastrzębie 0.41,25
19 Nadia Kłoczkowska KS Nautilus Jastrzębie 0.45,91

 
50 m po bi-fins

1 Balbina Sikora KS Nautilus Jastrzębie 0.32,98
2 Eva Bednáriková KVS Careta Zvolen 0.33,43
3 Victoria Mináčová KVS Careta Zvolen 0.34,38
. ... ... ...
10 Kamila Wiśniewska KS Nautilus Jastrzębie 0.37,47
11 Emilia Pacyna KS Nautilus Jastrzębie 0.37,89
12 Gabriela Kapol KS Nautilus Jastrzębie 0.39,45
13 Magda Brychcy KS Nautilus Jastrzębie 0.39,99
14 Magdalena Gorys KS Nautilus Jastrzębie 0.40,09
15 Lilianna Nierobis KS Nautilus Jastrzębie 0.41,84
16 Zuzanna Fujak KS Nautilus Jastrzębie 0.42,33
19 Nadia Kłoczkowska KS Nautilus Jastrzębie 0.45,47


100 m po powierzchni

1 Victoria Mináčová KVS Careta Zvolen 1.09,06
2 Eva Bednáriková KVS Careta Zvolen 1.11,08
3 Balbina Sikora KS Nautilus Jastrzębie 1.13,23
. ... ... ...
7 Gabriela Kapol KS Nautilus Jastrzębie 1.27,25
10 Emilia Pacyna KS Nautilus Jastrzębie 1.27,92
11 Magdalena Gorys KS Nautilus Jastrzębie 1.30,00
12 Kamila Wiśniewska KS Nautilus Jastrzębie 1.34,67
13 Magda Brychcy KS Nautilus Jastrzębie 1.35,88
15 Zuzanna Fujak KS Nautilus Jastrzębie 1.36,45
17 Lilianna Nierobis KS Nautilus Jastrzębie 1.41,37
18 Nadia Kłoczkowska KS Nautilus Jastrzębie 1.43,59


 
 
Chłopcy
 
Kategoria A+B - rocznik 1996 i starsze


50 m po powierzchni

1 Martin Mazač KVS Laguna Nový Jičín 0.17,06
2 Jakub Jarolím KVS Laguna Nový Jičín 0.17,42
3 Matěj Obšivač KVS Laguna Nový Jičín 0.18,30
       
7 Adrian Michalak KS Nautilus Jastrzębie 0.19,33
8 Szymon Paluch KS Nautilus Jastrzębie 0.19,97
9 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 0.20,71
10 Michał Witomski KS Nautilus Jastrzębie 0.21,06
11 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 0.21,24
12 Michał Wieczorek KS Nautilus Jastrzębie 0.22,50


50 m po bi-fins

1 Jakub Jarolím KVS Laguna Nový Jičín 0.19,71
2 Martin Mazač KVS Laguna Nový Jičín 0.20,08
3 Matěj Obšivač KVS Laguna Nový Jičín 0.20,18
       
6 Michał Wieczorek KS Nautilus Jastrzębie 0.22,59
7 Adrian Michalak KS Nautilus Jastrzębie 0.22,62
8 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 0.22,99
9 Michał Witomski KS Nautilus Jastrzębie 0.23,37
10 Szymon Paluch KS Nautilus Jastrzębie 0.23,84


 
Kategoria C - rocznik 1997-1998
 
50 m po powierzchni

1 Ondřej Dofek KVS Laguna Nový Jičín 0.18,66
2 Daniel Hanák KVS Laguna Nový Jičín 0.19,70
3 Lukáš Fojttík KVS Laguna Nový Jičín 0.20,32
4 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 0.20,58
. ... ... ...
6 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.20,94


50 m bi-fins

1 Ondřej Dofek KVS Laguna Nový Jičín 0.21,26
2 Daniel Hanák KVS Laguna Nový Jičín 0.22,25
3 Tomáš Zelík KVS Laguna Nový Jičín 0.22,57
. ... ... ...
5 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 0.23,93
6 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.23,96


400 m po powierzchni

1 Ondřej Dofek KVS Laguna Nový Jičín 3.35,30
2 Lukáš Fojttík KVS Laguna Nový Jičín 3.42,88
3 Tomáš Zelík KVS Laguna Nový Jičín 3.47,46
4 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 3.50,15
5 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 4.07,37

 

Kategoria D - rocznik 1999-2000
 

25 m pod wodą

1 Daniel Polášek KSP Nemo Zlín 0.10,61
2 Bartłomiej Giba KS Nautilus Jastrzębie 0.10,65
3 Ladislav Malček KVS Careta Zvolen 0.10,96
4 Daniel Rachuna KS Nautilus Jastrzębie 0.11,26
5 Szymon Sawicki KS Nautilus Jastrzębie 0.11,79


50 m bi-fins

1 Bartłomiej Giba KS Nautilus Jastrzębie 0.26,27
2 Daniel Rachuna KS Nautilus Jastrzębie 0.26,52
3 Lukáš Podyemný KVS Laguna Nový Jičín 0.26,55
. ... ... ...
8 Szymon Sawicki KS Nautilus Jastrzębie 0.28,85


200 m po powierzchni

1 Daniel Polášek KSP Nemo Zlín 1.55,33
2 Bartłomiej Giba KS Nautilus Jastrzębie 1.57,09
3 Marek Balcar KVS Laguna Nový Jičín 2.06,14
. ... ... ...
5 Daniel Rachuna KS Nautilus Jastrzębie 2.07,20
7 Szymon Sawicki KS Nautilus Jastrzębie 2.20,35


 
Kategoria E - rocznik 2001-2002
 

15 m pod wodą + 10 m po powierzchni

1 Jakub Kovařík KVS Laguna Nový Jičín 0.10,69
2 Martin Bolek KVS Laguna Nový Jičín 0.11,00
3 Jakub Klimpar KVS Laguna Nový Jičín 0.11,13
. ... ... ...
10 Rafał Granat KS Nautilus Jastrzębie 0.15,43

 
50 m bi-fins

1 Jakub Kovařík KVS Laguna Nový Jičín 0.26,04
2 Jakub Klimpar KVS Laguna Nový Jičín 0.27,84
3 Martin Bolek KVS Laguna Nový Jičín 0.28,07
.
10 Rafał Granat KS Nautilus Jastrzębie 0.33,55


200 m po powierzchni

1 Jakub Kovařík KVS Laguna Nový Jičín 2.02,34
2 Jakub Klimpar KVS Laguna Nový Jičín 2.09,72
3 Martin Bolek KVS Laguna Nový Jičín 2.14,54
.
10 Rafał Granat KS Nautilus Jastrzębie 2.53,09



Kategoria E0 - rocznik 2003 i młodsi

 
50 m po powierzchni

1 Hubert Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.27,46
2 Dominik Matej KVS Careta Zvolen 0.31,25
3 Filip Giba KS Nautilus Jastrzębie 0.31,73
. ... ... ...
8 Łukasz Majda KS Nautilus Jastrzębie 0.36,21

 
50 m bi-fins

1 Hubert Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.32,24
2 Dominik Matej KVS Careta Zvolen 0.32,26
3 Milan Jakuš KVS Laguna Nový Jičín 0.32,28
4 Filip Giba KS Nautilus Jastrzębie 0.33,03
5 Łukasz Majda KS Nautilus Jastrzębie 0.35,07


100 m po powierzchni

1 Hubert Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 1.02,35
2 Filip Giba KS Nautilus Jastrzębie 1.10,16
3 Dominik Matej KVS Careta Zvolen 1.10,26
. ... ... ...
6 Łukasz Majda KS Nautilus Jastrzębie 1.25,78


 




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2018 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.