www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PIĘĆ ZWYCIĘSTW W ZLINIE 21/09/2019


Reprezentacja Nautilusa Jastrzębie-Zdrój zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej III rundy Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży w pływaniu w płetwach, która odbyła się dzisiaj w czeskim Zlinie.

Indywidualnie nasi zawodnicy trzynastokrotnie stawali na podium, z czego pięciokrotnie na jego najwyższym stopniu (trzy zwycięstwa odniósł Igor Miśkowiec, a po jednym Wiktoria Oszkieł i Jagoda Milbrant).


Klasyfikacja drużynowa

1 SP Laguna Nový Jičín 3460 pkt.
2 Mesto Zvolen 3322 pkt.
3 KS Nautilus Jastrzębie 3238 pkt.

 
 
Wyniki zawodników KS Nautilus Jastrzębie


Dziewczęta - Kategoria C (rocznik 2004-2005)

Wiktoria Oszkiel
1 miejsce - 200 m bi-fins (1.59,90)
5 miejsce - 50 m po powierzchni (0.23,70)
7 miejsce - 50 m po powierzchni (0.57,99)

Emila Pacyna
4 miejsce - 50 m po powierzchni (0.23,60)
8 miejsce - 100 m po powierzchni (0.59,76)


Dziewczęta - Kategoria D (rocznik 2006-2007)

Sonia Kiliszewska
3 miejsce - 50 m po powierzchni (0.24,21)
10 miejsce - 100 m po powierzchni (1.01,29)

Tatiana Oszkiel
3 miejsce - 100 m po powierzchni (0.59,93)
4 miejsce - 50 m po powierzchni (0.25,23)
5 miejsce - 200 m bi-fins (2.15,33)


Dziewczęta - Kategoria E (rocznik 2008-2009)

Zofia Stelmach
2 miejsce - 100 m po powierzchni (1.07,28)
7 miejsce - 50 m po powierzchni (0.30,93)
8 miejsce - 200 m bi-fins (2.44,82)


Dziewczęta - Kategoria Eo (rocznik 2009 i młodsze)

Jagoda Milbrant
1 miejsce - 100 m po powierzchni (1.19,30)
2 miejsce - 50 m po powierzchni (0.33,12)
2 miejsce - 100 m bi-fins (1.21,90)



Chłopcy - Kategoria C (rocznik 2004-2005)

Igor Miśkowiec
1 miejsce - 50 m po powierzchni (0.21,10)
1 miejsce - 100 m po powierzchni (0.49,06)
1 miejsce - 200 m bi-fins (1.59,90)

Błażej Duda
2 miejsce - 50 m po powierzchni (0.21,10)
2 miejsce - 100 m po powierzchni (0.49,14)
4 miejsce - 200 m bi-fins (2.02,64)

Szymon Zimończyk
10 miejsce - 50 m po powierzchni (0.28,53)
10 miejsce - 100 m po powierzchni (1.05,93)
12 miejsce - 200 m bi-fins (2.37,94)


Chłopcy - Kategoria D (rocznik 2006-2007)

Robert Stoczek
7 miejsce - 200 m bi-fins (2.18,60)
9 miejsce - 100 m po powierzchni (0.27,28)
DSQ - 100 m po powierzchni

Jakub Trzciński
11 miejsce - 100 m po powierzchni (1.22,79)
12 miejsce - 100 m po powierzchni (0.33,23)
12 miejsce - 200 m bi-fins (3.03,59)


Chłopcy - Kategoria E (rocznik 2008-2009)

Mikołaj Gotowalski
3 miejsce - 200 m bi-fins (2.25,72)
4 miejsce - 50 m po powierzchni (0.28,29)
4 miejsce - 100 m po powierzchni (1.06,58)

Andrzej Bukowski
7 miejsce - 200 m bi-fins (2.40,66)
8 miejsce - 50 m po powierzchni (0.32,63)
8 miejsce - 100 m po powierzchni (1.13,96)

Paweł Rduch
10 miejsce - 50 m po powierzchni (0.33,18)
11 miejsce - 100 m po powierzchni (1.22,21)
13 miejsce - 200 m bi-fins (4.14,67)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności