www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PIĘTNAŚCIE MEDALI PŁYWAKÓW NAUTILUSA NA MP 12/12/2021


Piętnaście medali (jeden złoty, sześć srebrnych i osiem brązowych) wywalczyli zawodnicy KS Nautilus Jastrzębie na Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów w pływaniu w płetwach, które odbyły się w dniach 11-12 grudnia w Olecku.
W gronie mistrzów kraju znalazł się Adrian Michalak - triumfator wyścigu na 100 metrów pod wodą seniorów.


Wyniki naszych zawodników:


Dziewczęta - Kategoria B (rocznik 2004-2005)

Aleksandra Kowalska (KS Nautilus Jastrzębie)
2 miejsce - 200 m bi-fins (2.00,90)
4 miejsce - 50 m bi-fins (0.24,61)
4 miejsce - 100 m bi-fins (0.54,69)

Alicja Rodziewicz (KS Nautilus Jastrzębie)
7 miejsce - 100 m bi-fins (1.00,08)
9 miejsce - 50 m bi-fins (0.27,67)


Dziewczęta - Kategoria C (rocznik 2006-2007)

Sonia Kiliszewska (KS Nautilus Jastrzębie)
3 miejsce - 100 m po powierzchni (0.51,57)
5 miejsce - 50 m pod wodą (1.18,13)


Dziewczęta - Kategoria D (rocznik 2008-2009)

Zofia Stelmach (KS Nautilus Jastrzębie)
3 miejsce - 25 m pod wodą (0.10,79)
5 miejsce - 50 m po powierzchni (0.24,95)
6 miejsce - 100 m po powierzchni (1.01,10)
14 miejsce - 50 m bi-fins (0.28,82)

Natasza Kossowska (KS Nautilus Jastrzębie)
6 miejsce - 25 m pod wodą (0.12,21)
10 miejsce - 50 m bi-fins (0.27,56)
11 miejsce - 100 m bi-fins (1.01,59)
13 miejsce - 200 m bi-fins (2.30,13)

Paulina Kłek (KS Nautilus Jastrzębie)
10 miejsce - 200 m bi-fins (2.21,19)
12 miejsce - 100 m bi-fins (1.02,95)
15 miejsce - 50 m bi-fins (0.29,50)


Dziewczęta - Kategoria E (rocznik 2010 i młodsze)

Jagoda Milbrant (KS Nautilus Jastrzębie)
2 miejsce - 200 m bi-fins (2.33,27)
4 miejsce - 50 m po powierzchni (0.28,47)
4 miejsce - 100 m po powierzchni (1.06,71)
5 miejsce - 25 m pod wodą (0.12,23)

Hanna Gębczyńska (KS Nautilus Jastrzębie)
3 miejsce - 50 m bi-fins (0.29,52)
3 miejsce - 50 m po powierzchni (0.28,27)
3 miejsce - 100 m bi-fins (1.06,16)
3 miejsce - 100 m po powierzchni (1.05,12)

4 miejsce - 25 m pod wodą (0.11,70)

Natalia Cabała (KS Nautilus Jastrzębie)
4 miejsce - 100 m bi-fins (1.10,54)
5 miejsce - 50 m bi-fins (0.31,93)
7 miejsce - 25 m pod wodą (0.14,41)

Weronika Rybak (KS Nautilus Jastrzębie)
7 miejsce - 50 m bi-fins (0.32,38)
8 miejsce - 100 m bi-fins (1.13,32)
DSQ - 25 m pod wodą


Mężczyźni - Kategoria A (rocznik 2003 i starsi)

Adrian Michalak (KS Nautilus Jastrzębie)
1 miejsce - 100 m pod wodą (0.42,78)
2 miejsce - 50 m pod wodą (0.17,65)
2 miejsce - 50 m po powierzchni (0.18,85)
3 miejsce - 100 m po powierzchni (0.41,99)



Chłopcy - Kategoria D (rocznik 2008-2009)

Andrzej Bukowski (KS Nautilus Jastrzębie)
2 miejsce - 200 m po powierzchni (2.09,50)
4 miejsce - 50 m po powierzchni (0.24,70)
4 miejsce - 100 m po powierzchni (0.55,40)
7 miejsce - 25 m pod wodą (0.11,26)
10 miejsce - 50 m bi-fins (0.26,78)

Mikołaj Gotowalski (KS Nautilus Jastrzębie)
2 miejsce - 25 m pod wodą (0.10,66)
6 miejsce - 50 m bi-fins (0.25,23)
6 miejsce - 100 m po powierzchni (1.02,95)
8 miejsce - 100 m bi-fins (0.59,20)

Wojciech Dziura (KS Nautilus Jastrzębie)
9 miejsce - 100 m bi-fins (1.00,36)
11 miejsce - 50 m bi-fins (0.28,11)
12 miejsce - 25 m pod wodą (0.12,32)

Jakub Mosoń (KS Nautilus Jastrzębie)
12 miejsce - 100 m bi-fins (1.08,03)
13 miejsce - 25 m pod wodą (0.13,90)
14 miejsce - 50 m bi-fins (0.29,65)


Chłopcy - Kategoria E (rocznik 2010 i młodsi)

Jakub Stożek (KS Nautlius Jastrzębie)
3 miejsce - 50 m po powierzchni (0.30,06)
4 miejsce - 25 m pod wodą (0.12,35)
6 miejsce - 100 m po powierzchni (1.08,96)
11 miejsce - 50 m bi-fins (0.31,84)

Kacper Potrząsaj (KS Nautilus Jastrzębie)
5 miejsce - 100 m bi-fins (1.08,94)
7 miejsce - 50 m bi-fins (0.30,45)
10 miejsce - 25 m pod wodą (0.14,69)

Przemysław Stojka (KS Nautilus Jastrzębie)
7 miejsce - 50 m bi-fins (1.11,19)
8 miejsce - 25 m pod wodą (0.14,23)
8 miejsce - 100 m bi-fins (0.31,09)

Bartosz Grad (KS Nautilus Jastrzębie)
9 miejsce - 100 m bi-fins (1.12,64)
12 miejsce - 25 m pod wodą (0.15,35)
12 miejsce - 50 m bi-fins (0.33,30)

Wojciech Langorz (KS Nautilus Jastrzębie)
11 miejsce - 100 m bi-fins (1.14,87)
14 miejsce - 50 m bi-fins (0.34,47)
DSQ - 25 m pod wodą


Sztafety

4 miejsce - sztafeta mieszana 4 x 50 m po powierzchni (rocznik 2008 i młodsi)
Zofia Stelmach (25,39), Jagoda Milbrant (30.36), Jakub Stożek (30.13), Andrzej Bukowski (24,04)

4 miejsce - sztafeta mieszana 4 x 50 m bi-fins (rocznik 2008 i młodsi)
Natasza Kossowska (28,85), Hanna Gębczyńska (29.03), Jakub Stożek (30,37), Andrzej Bukowski (26,39)

8 miejsce - sztafeta mieszana 4 x 100 m po powierzchni (Open)
Alicja Rodzewicz (58,04), Aleksandra Kowalska (1.02,99), Mikołaj Gotowalski (1.01,24), Adrian Michalak (41,74)

10 miejsce - sztafeta mieszana 4 x 100 m bi-fins (Openi)
Aleksandra Kowalska (55,52), Sonia Kiliszewska (56,15), Wojciech Dziura (1.01,53), Adrian Michalak (47,69)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności