www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







IV RUNDA LIGI KLUBÓW ŚLĄSKICH 11-LATKÓW 07/12/2008


Zawodnicy Sekcji Pływackiej H2O Jastrzębie nie wywalczyli żadnego medalowego miejsca podczas zawodów IV rundy Ligi Klubów Śląskich Dzieci 11-letnich w pływaniu, które odbyły się w miniony piątek w Radlinie.
Najbliżej tej sztuki był Krzysztof Kotowski w wyścigu na 100 m stylem dowolnym, gdzie zajął czwartą lokatę z takim samym czasem co trzeci Jakub Janicki (UKS 54 Delfinek Bytom).

Wyniki:

100 m stylem dowolnym dziewcząt

1Sara MarzecUKS Orka Lędziny1.06,23
2Patrycja BartMKS Pałac Młodzieży Katowice1.09,64
3Wiktoria RostowskaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza1.11,04
..........
7Martyna ŻarłokH2O JAstrzębie1.11,88
27Justyna KuninaH2O JAstrzębie1.20,98
44Natalia DynowskaH2O JAstrzębie1.27,88


200 m stylem zmiennym dziewcząt

1Sara MarzecUKS Orka Lędziny2.43,32
2Monika ŚwierczekUKS 54 Delfinek Bytom2.56,42
3Magda KubackaUKS Hajduki Chorzów2.57,74
..........
12Martyna ŻarłokH2O JAstrzębie3.09,06
32Natalia DynowskaH2O JAstrzębie3.29,74
-Justyna KuninaH2O JAstrzębieDSQ



100 m stylem dowolnym chłopców

1Bartosz KatolikMOS CSiR Dąbrowa Górnicza1.04,72
2Marek ŻmijaMKS MOS Katowice1.04,91
3Jakub JanickiUKS 54 Delfinek Bytom1.10,21
4Adam KotowskiH2O Jastrzębie1.10,21


200 m stylem zmiennym chłopców

1Marek ŻmijaMKS MOS Katowice2.40,27
2Bartosz KatolikMOS CSiR Dąbrowa Górnicza2.44,15
3Jakub JanickiUKS 54 Delfinek Bytom2.49,89
..........
10Adam KotowskiH2O Jastrzębie3.01,88



Klasyfikacja generalna Ligi Klubów Śląskich 11-latków

Drużynowo

1MOS CSiR Dąbrowa Górnicza526 pkt.
2UKS 54 Delfinek Bytom175 pkt.
3UKS Orka Lędziny173 pkt.
.......
6H2O Jastrzębie106 pkt.


Dziewczęta - drużynowo

1MOS CSiR Dąbrowa Górnicza222 pkt.
2UKS Orka Lędziny170 pkt.
3UKS 54 Delfinek Bytom119 pkt.
.......
6H2O Jastrzębie42 pkt.


Dziewczęta - indywidualnie

1Sara MarzecUKS Orka Lędziny88 pkt.
2Monika ŚwierczekUKS 54 Delfinek Bytom66 pkt.
3Anna TereskoMOS CSiR Dąbrowa Górnicza44pkt.
..........
10Martyna ŻarłokH2O Jastrzębie26 pkt.
21Justyna KuninaH2O Jastrzębie11 pkt.
34Natalia DynowskaH2O Jastrzębie2 pkt.



Chłopcy - drużynowo

1MOS CSiR Dąbrowa Górnicza306 pkt.
2MKS MOS Katowice137 pkt.
3UKS Aquatica Pawłowice121 pkt.
4H2O Jastrzębie64 pkt.


Chłopcy - indywidualnie

1Marek ŻmijaMKS MOS Katowice84 pkt.
3Bartosz KatolikMOS CSiR Dąbrowa Górnicza75 pkt.
3Jakub JanickiUKS 54 Delfinek Bytom56 pkt.
..........
5Jakub KotowskiH2O Jastrzębie45 pkt.
17Marcin StrządałaH2O Jastrzębie13 pkt.
27Dawid BozińskiH2O Jastrzębie2 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności