www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MITYNG PŁYWACKI 'PAWŁOWICE 2014' 15/12/2014


Bardzo dobry występ zanotowali nasi zawodnicy podczas V Międzynarodowego Mitingu Pływackiego 'Pawłowice 2014', który odbył się w miniony weekend.
Cztery zwycięstwa w wyścigach indywidualnych zanotowała Balbina Sikora (UKS Aquatica Pawłowice). Po dwa wygrane wyścigi na swoje konto zapisały Barbara Czaja (KS Górnik Radlin), Oliwia Biernat (UKS Aquatica Pawłowice) oraz Martyna Kisielewska (UKS Aquatica Pawłowice).


Wyniki:


Dziewczęta - rocznik 1999-2000

Barbara Czaja (KS Górnik Radlin)
1 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.01,57)
1 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.09,30)
2 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.36,45)
2 miejsce - 200 m stylem motylkowym (2.35,63)

3 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.09,95) - Open
4 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.31,56)


Dziewczęta - rocznik 2001

Roksana Gajdzik (UKS Aquatica Pawłowice)
8 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.42,89)
11 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.46,27)
14 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.47,88)
15 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.22,48)


Dziewczęta - rocznik 2002

Julia Ściślak (KP H2O Jastrzębie)
3 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.40,18)
3 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.26,00)
3 miejsce - 200 m stylem klasycznym (3.04,29)

7 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.21,60)
9 miejsce - 200 m stylem dowolnym (2.41,26)


Dziewczęta - rocznik 2003

Oliwia Biernat (UKS Aquatica Pawłowice)
1 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.38,30)
1 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.19,89)
1 miejsce - sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym (Open)

2 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.35,39)
2 miejsce - sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym (Open)
DSQ - 200 m stylem dowolnym (2.47,20)

Zuzanna Mikszan (UKS Aquatica Pawłowice)
1 miejsce - sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym (Open)
3 miejsce - sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym (Open)

4 miejsce - 200 m stylem dowolnym (2.43,54)
6 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.14,92)
7 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.44,57)
9 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.28,46)
10 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.39,89)

Aleksandra Niechaj (UKS Aquatica Pawłowice)
2 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.42,51)
3 miejsce - 200 m stylem klasycznym (3.25,33)
3 miejsce - sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym (Open)

4 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.36,06)
16 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.41,92)

Nikola Michalak (UKS Aquatica Pawłowice)
2 miejsce - sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym (Open)
3 miejsce - sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym (Open)

4 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.37,50)
4 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.25,19)
9 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.35,11)
9 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.27,80)
10 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.42,53)

Magdalena Zięba (UKS Aquatica Pawłowice)
3 miejsce - sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym (Open)
5 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.26,72)
10 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.35,32)
10 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.7,92)
11 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.40,05)
13 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.31,10)

Paulina Puzoń (UKS Aquatica Pawłowice)
3 miejsce - sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym (Open)
8 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.34,87)
11 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.29,28)
13 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.40,92)
15 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.21,52)
DSQ - 50 m stylem motylkowym (0.40,24)

Dominika Stalmach (UKS Aquatica Pawłowice)
5 miejsce - 200 m stylem klasycznym (3.29,01)
8 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.42,16)
8 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.45,32)
15 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.32,25)
DSQ - 100 m stylem klasycznym (1.38,29)

Aleksandra Stawicka (UKS Aquatica Pawłowice)
6 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.44,31)
8 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.42,73)
12 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.44,25)
18 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.37,99)
19 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.37,61)

Zuzanna Salamon (UKS Aquatica Pawłowice)
7 miejsce - 200 m stylem dowolnym (3.08,91)
18 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.26,22)
20 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.38,83)
20 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.47,50)
22 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.40,97)

Aleksandra Kozak (KP H2O Jastrzębie)
8 miejsce - 200 m stylem dowolnym (3.10,56)
15 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.37,04)
15 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.48,82)
16 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.21,91)
18 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.44,71)

Justyna Stachowicz (UKS Aquatica Pawłowice)
12 miejsce - 100 m stylem klasycznym (2.01,29)
19 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.56,61)
23 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.46,84)
23 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.56,69)
24 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.47,78)

Milena Kapustka (UKS Aquatica Pawłowice)
20 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.56,66)
22 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.55,37)
23 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.56,69)


Dziewczęta - rocznik 2004

Balbina Sikora (UKS Aquatica Pawłowice)
1 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.33,16)
1 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.42,26)
1 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.13,10)
1 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.32,04)
1 miejsce - sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym (Open)
2 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.39,52)

2 miejsce - sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym (Open)

Martyna Kisielewska (UKS Aquatica Pawłowice)
1 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.38,30)
1 miejsce - 100 m stylem motylkowym (1.31,20)
2 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.29,49)
3 miejsce - sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym (Open)
5 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.36,05)
5 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.19,62)

Weronika Janecka (UKS Aquatica Pawłowice)
1 miejsce - sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym (Open)
2 miejsce - sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym (Open)

3 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.37,41)
4 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.46,25)
4 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.18,42)
10 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.44,30)
10 miejsce - 100 m stylem motylkowym (1.46,17)

Joanna Jędryka (UKS Aquatica Pawłowice)
3 miejsce - sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym (Open)
4 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.32,28)
5 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.43,35)

Marcelina Salamon (UKS Aquatica Pawłowice)
13 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.51,27)
18 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.54,60)
19 miejsce - 50 m stylem motylkowym (1.09,50)
22 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.45,34)


Dziewczęta - rocznik 2005 i młodsze

Milena Koral (KP H2O Jastrzębie)
4 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.50,31)
5 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.42,45)
12 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.47,58)
16 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.41,30)

Patrycja Janus (KP H2O Jastrzębie)
9 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.54,40)
9 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.57,15)
14 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.45,94)
14 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.39,66)

Nadia Gajdzik (UKS Aquatica Pawłowice)
25 miejsce - 50 m stylem dowolnym (1.04,54)
28 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (1.05,38)


Chłopcy - rocznik 1999-2000

Maciej Mazur (KP H2O Jastrzębie)
5 miejsce - 200 m stylem klasycznym (3.01,09)
7 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.37,33)
9 miejsce - 50 m stylem motylkowym (1.18,48)
14 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.34,13)



Chłopcy - rocznik 2001

Kamil Karzełek (KP H2O Jastrzębie)
  miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.25,72)
7 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.39,47)
7 miejsce - 200 m stylem dowolnym (2.32,86)
7 miejsce - 200 m stylem klasycznym (3.11,21)
16 miejsce - 50 m stylem motylkowym (1.24,24)

Piotr Mosoń (KS Górnik Radlin)
4 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.32,64)
6 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.12,41)
9 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.04,11)
9 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.14,48)

Samuel Mosoń (KP H2O Jastrzębie)
6 miejsce - 200 m stylem klasycznym (3.05,62)
8 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.40,13)
10 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.36,60)
11 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.17,01)

Natan Piotrowski (UKS Salmo Żory)
7 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.29,90)
12 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.37,59)
13 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.05,97)
13 miejsce - 100 m styelm motylkowym (1.20,07)
14 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.35,01)


Chłopcy - rocznik 2003

Damian Kobylarczyk (UKS Aquatica Pawłowice)
2 miejsce - sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym (Open)
3 miejsce - sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym (Open)

4 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.27,16)
5 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.39,95)
5 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.41,28)
11 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.34,19)

Bartosz Matuszczak (UKS Aquatica Pawłowice)
2 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.44,18)
3 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.36,01)
9 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.31,14)
13 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.36,65)
14 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.23,42)
16 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.36,84)

Dawid Walczak (KP H2O Jastrzębie)
3 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.22,79)
5 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.45,27)
5 miejsce - 200 m stylem dowolnym (2.44,06)
6 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.33,74)
7 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.14,27)

Rafał Lis (UKS Aquatica Pawłowice)
4 miejsce - sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym (Open)
6 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.47,72)
6 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.34,23)
12 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.34,90)
16 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.26,73)
19 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.38,69)

Bartosz Stanek (UKS Aquatica Pawłowice)
10 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.44,42)
10 miejsce - 200 m stylem dowolnym (3.16,89)
13 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.22,38)
14 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.36,73)


Chłopcy - rocznik 2004

Bartłomiej Haspert (UKS Aquatica Pawłowice)
3 miejsce - sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym (Open)
3 miejsce - sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym (Open)

5 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.41,32)
5 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.28,49)
6 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.35,21)
6 miejsce - 50 m stylem motylkowym (1.43,03)
12 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.43,60)

Szymon Nielipiński (UKS Aquatica Pawłowice)
17 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.40,18)
20 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.54,70)
21 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.49,41)
21 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.52,16)
30 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.38,63)


Chłopcy - rocznik 2005 i młodsi

Paweł Król (UKS Aquatica Pawłowice)
2 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.23,75)
2 miejsce - sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym (Open)
3 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.37,11)

4 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.38,12)
4 miejsce - sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym (Open)

5 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.43,13)
7 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.48,17)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.