www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MARTYNA KISIELEWSKA MISTRZYNIĄ ŚLĄSKA 18/12/2014


Martyna Kisielewska wywalczyła dwa medale na pływackich Mistrzostwach Śląska 10-latków, które odbyły się wczoraj w Radlinie.
Uczennica Szkoły Podstawowej nr 10 triumfowała na 100 metrów stylem motylkowym, natomiast na dystansie dwa razy krótszym stanęła na drugim stopniu podium.


Wyniki:


50 m stylem dowolnym dziewcząt

1 Alicja Miszczyk UKS Wodnik 29 Katowice 0.33,40
2 Wiktoria Kondrot MKS Pałac Młodzieży Katowice 0.33,78
3 Edyta Czech MKS Pałac Młodzieży Katowice 0.35,14
. ... ... ...
6 Martyna Kisielewska UKS Aquatica Pawłowice 0.36,04
24 Joanna Jędryka UKS Aquatica Pawłowice 0.38,63
25 Aleksandra Machalica KS MarioSport Cieszyn 0.39,11
55 Magdalena Krogulewska KS MarioSport Cieszyn 0.42,41
74 Marcelina Salamon UKS Aquatica Pawłowice 0.44,96


50 m stylem motylkowym dziewcząt

1 Edyta Czech MKS Pałac Młodzieży Katowice 0.35,14
2 Martyna Kisielewska UKS Aquatica Pawłowice 0.37,43
3 Martyna Bury UKS Wodnik Siemianowice 0.37,67


50 m stylem klasycznym dziewcząt

1 Martyna Surówka TKKF Szczygłowice Knurów 0.43,24
2 Julia Król UKS Wodnik 29 Katowice 0.44,06
3 Paulina Mołdrzyk-Jarosz UKS Aligator Gorzyce 0.45,45
. ... ... ...
5 Weronika Janecka UKS Aquatica Pawłowice 0.46,28
32 Marcelina Salamon UKS Aquatica Pawłowice 0.54,48


50 m stylem grzbietowym dziewcząt

1 Wiktoria Kondrot MKS Pałac Młodzieży Katowice 0.37,32
2 Emilia Browarska LKS Jedność 32 Przyszowice 0.40,34
3 Weronika Morciszek TKKF Szczygłowice Knurów 0.40,48
. ... ... ...
10 Joanna Jędryka UKS Aquatica Pawłowice 0.42,53
13 Natalia Płoskonka KS MarioSport Cieszyn 0.44,66
17 Aleksandra Machalica KS MarioSport Cieszyn 0.45,60
41 Marcelina Salamon UKS Aquatica Pawłowice 0.49,96
42 Magdalena Krogulewska KS MarioSport Cieszyn 0.49,96


100 m stylem dowolnym dziewcząt

1 Magdalena Sobolewska UKS Wodnik 29 Katowice 1.15,24
2 Natalia Wolny LKS Jedność 32 Przyszowice 1.19,42
3 Edyta Czech MKS Pałac Młodzieży Katowice 1.19,58
. ... ... ...
16 Natalia Płoskonka KS MarioSport Cieszyn 1.28,01
32 Aleksandra Machalica KS MarioSport Cieszyn 1.32,76
35 Joanna Jędryka UKS Aquatica Pawłowice 1.33,68
54 Magdalena Krogulewska KS MarioSport Cieszyn 1.48,42


50 m stylem motylkowym dziewcząt

1 Martyna Kisielewska UKS Aquatica Pawłowice 1.26,99
2 Maja Malarz ULKS Victoria Kozy 1.30,18
3 Edyta Czech MKS Pałac Młodzieży Katowice 1.32,58
. ... ... ...
11 Weronika Janecka UKS Aquatica Pawłowice 1.43,39


100 m stylem klasycznym dziewcząt

1 Martyna Surówka TKKF Szczygłowice Knurów 1.33,86
2 Marta Marczak KS Piątka Chorzów 1.34,29
3 Julia Król UKS Wodnik 29 Katowice 1.35,57
4 Weronika Janecka UKS Aquatica Pawłowice 1.36,70
. ... ... ...
25 Marcelina Salamon UKS Aquatica Pawłowice 1.59,36


100 m stylem grzbietowym dziewcząt

1 Wiktoria Kondrot MKS Pałac Młodzieży Katowice 1.22,50
2 Magdalena Sobolewska UKS Wodnik 29 Katowice 1.24,89
3 Emilia Browarska LKS Jedność 32 Przyszowice 1.27,20
. ... ... ...
15 Joanna Jędryka UKS Aquatica Pawłowice 1.33,22
17 Natalia Płoskonka KS MarioSport Cieszyn 1.33,95
19 Aleksandra Machalica KS MarioSport Cieszyn 1.38,06
35 Magdalena Krogulewska KS MarioSport Cieszyn 1.48,99


100 m stylem zmiennym dziewcząt

1 Maja Marczak KS Piątka Chorzów 1.23,87
2 Magdalena Sobolewska UKS Wodnik 29 Katowice 1.24,92
3 Maja Malarz ULKS Victoria Kozy 1.26,96
. ... ... ...
10 Martyna Kisielewska UKS Aquatica Pawłowice 1.32,31


200 m stylem dowolnym dziewcząt

1 Magdalena Sobolewska UKS Wodnik 29 Katowice 2.40,65
2 Wiktoria Zub MKS SMS Victoria Racibórz 2.44,57
3 Weronika Fira UKS Salmo Żory 2.46,16
. ... ... ...
5 Weronika Janecka UKS Aquatica Pawłowice 2.47,29
12 Natalia Płoskonka KS MarioSport Cieszyn 3.13,13


Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym dziewcząt

1 MKS Pałac Młodzieży Katowice 2.21,05
2 UKS Wodnik 29 Katowice 2.21,47
3 TKKF Szczygłowice Knurów 2.30,32
. ... ...
8 UKS Aquatica Pawłowice 2.34,41


Sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym dziewcząt

1 UKS Wodnik 29 Katowice 2.39,69
2 MKS Pałac Młodzieży Katowice 2.45,87
3 TKKF Szczygłowice Knurów 2.47,12
. ... ...
5 UKS Aquatica Pawłowice 2.50,25



50 m stylem dowolnym chłopców

1 Maciej Gabryś Sikret Gliwice 0.31,06
2 Kajetan Wąsowicz UKS Atut Częstochowa 0.31,67
3 Maksymilian Krenczyk UKS Sprint Katowice 0.33,57
4 Bartłomiej Dudkowiak UKS Aquatica Pawłowice 0.33,65
. ... ... ...
53 Szymon Nielipiński UKS Aquatica Pawłowice 0.42,44
55 Hubert Blobel UKS Aquatica Pawłowice 0.42,76


50 m stylem motylkowym chłopców

1 Maciej Gabryś Sikret Gliwice 0.36,34
2 Kajetan Wąsowicz UKS Atut Częstochowa 0.37,46
3 Kamil Jaworski UKS Sprint Katowice 0.39,19
. ... ... ...
5 Bartłomiej Dudkowiak UKS Aquatica Pawłowice 0.40,47
6 Bartłomiej Haspert UKS Aquatica Pawłowice 0.41,67
24 Szymon Nielipiński UKS Aquatica Pawłowice 0.54,16


50 m stylem klasycznym chłopców

1 Filip Świderski GKP Sikret Gliwice 0.40,45
2 Jakub Śliwka UKS Salmo Żory 0.42,49
3 Maksymilian Pierchała LKS Jedność 32 Przyszowice 0.43,62
. ... ... ...
10 Hubert Blobel UKS Aquatica Pawłowice 0.47,40


50 m stylem grzbietowym chłopców

1 Wojciech Białecki UKS Ondraszek Bielsko-Biała 0.38,54
2 Kamil Kurzak RMKS Rybnik 0.38,85
3 Maksymilian Krenczyk UKS Sprint Katowice 0.38,85
. ... ... ...
32 Szymon Nielipiński UKS Aquatica Pawłowice 0.52,43


100 m stylem dowolnym chłopców

1 Filip Świderski Sikret Gliwice 1.08,43
2 Szymon Ellgoth KS Piątka Chorzów 1.12,56
3 Jakub Kalkan LKS Jedność 32 Przyszowice 1.12,59
4 Bartłomiej Dudkowiak UKS Aquatica Pawłowice 1.14,21
. ... ... ...
7 Bartłomiej Haspert UKS Aquatica Pawłowice 1.17,73
52 Szymon Nielipiński UKS Aquatica Pawłowice 1.39,76


100 m stylem klasycznym chłopców

1 Filip Świderski GKP Sikret Gliwice 1.28,42
2 Jakub Śliwka UKS Salmo Żory 1.31,86
3 Jakub Kalkan LKS Jedność 32 Przyszowice 1.35,67
. ... ... ...
14 Hubert Blobel UKS Aquatica Pawłowice 1.46,48


100 m stylem grzbietowym chłopców

1 Szymon Ellgoth KS Piątka Chorzów 1.19,93
2 Wojciech Białecki UKS Ondraszek Bielsko-Biała 1.24,89
3 Jakub Kaszycki GKP Sikret Gliwice 1.25,13
. ... ... ...
23 Hubert Blobel UKS Aquatica Pawłowice 1.43,56


100 m stylem zmiennym chłopców

1 Maciej Gabryś Sikret Gliwice 1.22,34
2 Kajetan Wąsowicz UKS Atut Częstochowa 1.24,78
3 Jakub Kalkan LKS Jedność 32 Przyszowice 1.25,36
4 Bartłomiej Dudkowiak UKS Aquatica Pawłowice 1.28,97
5 Bartłomiej Haspert UKS Aquatica Pawłowice 1.29,05


200 m stylem dowolnym chłopców

1 Filip Świderski Sikret Gliwice 2.31,08
2 Jakub Kalkan LKS Jedność 32 Przyszowice 2.34,42
3 Szymon Ellgoth KS Piątka Chorzów 2.37,33
. ... ... ...
6 Bartłomiej Haspert UKS Aquatica Pawłowice 2.51,72


Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym chłopców

1 Sikret Gliwice 2.15,51
2 KS Piątka I Chorzów 2.20,18
3 UKS Sprint Katowice 2.25,21
. ... ...
5 UKS Aquatica Pawłowice 2.28,31


Sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym chłopców

1 Sikret Gliwice 2.35,95
2 KS Piątka I Chorzów 2.41,68
3 UKS Sprint Katowice 2.42,62
4 UKS Aquatica Pawłowice 2.43,28





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.