www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BILI REKORDY W OŚWIĘCIMIU 21/12/2014


Kolejny udany start zanotowali nasi pływacy.
We wczorajszych Zawodach Pływackich 'Bijemy Rekordy' pod patronatem Pawła Korzeniowskiego, które odbyły się w Oświęcimiu, cztery zwycięstwa odniósł Rafał Fiedosiuk (UKP Unia Oświęcim). Trzy wygrane wyścigi na swoje konto zapisała Liliana Pająk (UKP Unia Oświęcim), a raz na najwyższy stopień podium wskakiwali Julia Koral (KS Górnik Radlin), Konrad Seremet (UKP Unia Oświęcim) oraz Kacper Stoszek (MTP Delfin Cieszyn).


Wyniki:


Dziewczęta - rocznik 1998 i starsze

Julia Koral (KS Górnik Radlin)
1 miejsce - 200 m stylem klasycznym (2.45,02)
3 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.35,14)


Dominika Kustra (KS MarioSport)
2 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.17,65)
2 miejsce - 200 m stylem grzbietowym (2.50,41)

7 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.35,54)
9 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.31,57)

Matylda Faruzel (MTP Delfin Cieszyn)
5 miejsce - 200 m stylem dowolnym (2.25,87)
6 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.07,59)
8 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.30,70)
9 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.41,29)



Dziewczęta - rocznik 1999

Liliana Pająk (UKP Unia Oświęcim)
1 miejsce - sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym
1 miejsce - 200 m stylem zmiennym (2.23,17)
1 miejsce - 400 m stylem zmiennym (5.07,67)
2 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.08,87)




Dziewczęta - rocznik 2001

Wiktoria Wnętrzak (MTP Delfin Cieszyn)
2 miejsce - 200 m stylem klasycznym (2.56,39)
4 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.38,48)
4 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.23,14)
7 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.31,18)



Dziewczęta - rocznik 2002

Wiktoria Skarwecka (KS MarioSport)
4 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.32,67)
6 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.43,06)
7 miejsce - 200 m stylem klasycznym (3.17,73)
9 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.39,48)

Danuta Romańska (KS MarioSport)
6 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.26,54)
8 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.39,08)
8 miejsce - 200 m stylem grzbietowym (3.01,60)
11 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.33,14)



Chłopcy - rocznik 1998 i starsi

Konrad Seremet (UKP Unia Oświęcim)
1 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.30,09)
2 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.07,07)
2 miejsce - 100 m stylem zmiennym (0.59,85)

5 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.25,07)

Marcin Chrapek (MTP Delfin Cieszyn)
4 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.25,01)
4 miejsce - 100 m stylem dowolnym (0.54,17)
5 miejsce - 400 m stylem dowolnym (4.17,27)
6 miejsce - 200 m stylem dowolnym (2.01,54)



Chłopcy - rocznik 1999

Rafał Fiedosiuk (UKP Unia Oświęcim)
1 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.27,46)
1 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.00,00)
1 miejsce - 200 m stylem grzbietowym (2.12,54)
1 miejsce - sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym
3 miejsce - 200 m stylem motylkowym (2.10,46)


Bartłomiej Witoszek (MTP Delfin Cieszyn)
4 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.15,97)
5 miejsce - 100 m stylem dowolnym (0.58,43)
10 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.26,63)
10 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.34,76)



Chłopcy - rocznik 2000

Kacper Stoszek (MTP Delfin Cieszyn)
1 miejsce - 400 m stylem dowolnym (4.23,98)
2 miejsce - 200 m stylem dowolnym (2.04,30)

5 miejsce - 100 m stylem dowolnym (0.58,72)
8 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.27,02)

Michał Maniszewski (MTP Delfin Cieszyn)
2 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.29,23)
5 miejsce - 200 m stylem grzbietowym (2.25,20)
6 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.04,70)
7 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.27,00)



Chłopcy - rocznik 2001

Filip Parchański (MTP Delfin Cieszyn)
5 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.37,06)
10 miejsce - 200 m stylem klasycznym (3.06,41)
12 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.23,67)
23 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.31,67)



Chłopcy - rocznik 2002

Filip Dąbek (KS MarioSport)
3 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.19,65)
5 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.36,95)
6 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.37,92)
7 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.31,58)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności