www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







NIEZŁY START PŁYWAKÓW NA MISTRZOSTWACH POLSKI 22/12/2014


Dobry występ zanotowali nasi pływacy na Zimowych Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców, które odbyły się w dniach 18-21 grudnia w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Martyna Żarłok z Jastrzębia-Zdroju wystąpiła w trzech finałach indywidualnych, zajmując piąte miejsce na 200 metrów stylem grzbietowym, siódme - na 100 stylem grzbietowym i dziewiąte - na 50 m stylem grzbietowym.
Blisko medalu był Arkadiusz Topolski, który wespół z kolegami z Unii Oświęcim, uplasował się na czwartej pozycji w sztafecie 4 x 200 metrów stylem dowolnym.

Z kolei Patryk Nowak (AZS AWF Katowice) był piąty w wyścigu na 50 metrów stylem klasycznym. Ponadto zawodnik rodem ze Skoczowa zdobył trzy medale w rywalizacji młodzieżowców. Na wspomnianym 'żabkarskim' dystansie zgarnął srebrny krążek, natomiast w sztafetach 4 x 50 oraz 4 x 100 metrów stylem zmiennym stanął na najniższym stopniu podium.



Wyniki:


50 m stylem dowolnym kobiet - Finał

1 Aleksandra Urbańczyk AZS UŁ PŁ Łódź 0.24,22
2 Anna Kawecka AZS AGH Kraków 0.25,09
3 Nikola Petryka WKS Śląsk Wrocław 0.25,17
4 Anna Dowgiert WKS Śląsk Wrocław 0.25,37
5 Kamila Winogrodzka MKS Jedenastka Jelenia Góra 0.25,50
5 Julia Jagoda AZS AWF Katowice 0.25,50


50 m stylem dowolnym kobiet - eliminacje

1 Kamila Winogrodzka MKS Jedenastka Jelenia Góra 0.25,51
2 Anna Kawecka AZS AGH Kraków 0.25,58
3 Dominika Sztandera MKS Juvenia Wrocław 0.25,70
. ... ... ...
23 Amelia Pisarczyk MKS SMS Victoria Racibórz 0.27,11




50 m stylem motylkowym kobiet - Finał

1 Aleksandra Urbańczyk AZS UŁ PŁ Łódź 0.25,80
2 Anna Dowgiert WKS Śląsk Wrocław 0.26,18
3 Klaudia Naziebło MKS Juvenia Wrocław 0.27,17
4 Julia Jagoda AZS AWF Katowice 0.27,23
5 Paulina Nogaj UPKS Wodnik Radom 0.27,68
6 Nikola Olszewska MTS Kwidzyn 0.27,72


50 m stylem motylkowym kobiet - eliminacje

1 Julia Jagoda AZS AWF Katowice 0.27,21
2 Aleksandra Urbańczyk AZS UŁ PŁ Łódź 0.27,42
3 Klaudia Naziebło MKS Juvenia Wrocław 0.27,84
. ... ... ...
42 Amelia Pisarczyk MKS SMS Victoria Racibórz 0.29,85




50 m stylem grzbietowym kobiet - Finał

1 Aleksandra Urbańczyk AZS UŁ PŁ Łódź 0.26,39
2 Klaudia Naziębło MKS Juvenia Wrocław 0.27,52
3 Maja Zawiszewska WKS Śląsk Wrocław 0.27,95
4 Katarzyna Górniak AZS AGH Kraków 0.28,13
5 Agata Naskręt MKS Astoria Bydgoszcz 0.28,21
6 Anna Kozłowska UKP Unia Oświęcim 0.28,72
. ... ... ...
9 Martyna Żarłok MKS Jordan Kraków 0.29,54


50 m stylem grzbietowym kobiet - półfinał

1 Klaudia Naziębło MKS Juvenia Wrocław 0.28,19
2 Katarzyna Górniak AZS AGH Kraków 0.28,27
3 Agata Naskręt MKS Astoria Bydgoszcz 0.28,29
3 Aleksandra Urbańczyk AZS UŁ PŁ Łódź 0.28,29
. ... ... ...
10 Martyna Żarłok MKS Jordan Kraków 0.29,33


50 m stylem grzbietowym kobiet - eliminacje

1 Agata Naskręt MKS Astoria Bydgoszcz 0.28,35
2 Katarzyna Górniak AZS AGH Kraków 0.28,36
3 Aleksandra Urbańczyk AZS UŁ PŁ Łódź 0.28,48
. ... ... ...
10 Martyna Żarłok MKS Jordan Kraków 0.29,56




100 m stylem dowolnym kobiet - Finał

1 Alicja Tchórz MKS Juvenia Wrocław 0.55,41
2 Nikola Petryka WKS Śląsk Wrocław 0.55,79
3 Anna Kawecka AZS AGH Kraków 0.55,81
4 Klaudia Jankowska UKS Gim-92 Ursynów Warszawa 0.56,01
5 Julia Jagoda AZS AWF Katowice 0.56,08
6 Natalia Pawlaczek AZS AGH Kraków 0.56,23


100 m stylem dowolnym kobiet - eliminacje

1 Klaudia Jankowska UKS Gim-92 Ursynów Warszawa 0.56,58
2 Alicja Tchórz MKS Juvenia Wrocław 0.56,61
3 Julia Jagoda AZS AWF Katowice 0.56,63
. ... ... ...
31 Amelia Pisarczyk MKS SMS Victoria Racibórz 0.59,25




100 m stylem motylkowym kobiet - Finał

1 Alicja Tchórz MKS Juvenia Wrocław 0.59,62
2 Mirela Olczak AZS AWF Warszawa 1.01,07
3 Paulina Nogaj UPKS Wodnik Radom 1.01,08
4 Marcelina Radlińska AZS AGH Kraków 1.01,33
5 Paulina Sikora AZS AWF Warszawa 1.01,53
6 Aleksandra Tomala MKS Zryw Opole 1.01,62


100 m stylem motylkowym kobiet - eliminacje

1 Paulina Sikora AZS AWF Warszawa 1.02,25
2 Mirela Olczak AZS AWF Warszawa 1.02,27
3 Paulina Nogaj UPKS Wodnik Radom 1.02,49
3 Alicja Tchórz MKS Juvenia Wrocław 1.02,49
. ... ... ...
36 Amelia Pisarczyk MKS SMS Victoria Racibórz 1.05,97




100 m stylem grzbietowym kobiet - Finał

1 Klaudia Naziębło MKS Juvenia Wrocław 0.59,59
2 Katarzyna Górniak AZS AGH Kraków 1.00,37
3 Agata Naskręt MKS Astoria Bydgoszcz 1.00,45
4 Maja Zawiszewska WKS Śląsk Wrocław 1.00,74
5 Gabriela Wójtowicz AZS AWFiS Gdańsk 1.00,79
6 Anna Kozłowska UKP Unia Oświęcim 1.00,87
7 Martyna Żarłok MKS Jordan Kraków 1.00,92


100 m stylem grzbietowym kobiet - Półfinał

1 Katarzyna Górniak AZS AGH Kraków 1.00,40
2 Anna Kozłowska UKP Unia Oświęcim 1.00,90
3 Gabriela Wójtowicz AZS AWFiS Gdańsk 1.01,16
3 Agata Naskręt MKS Astoria Bydgoszcz 1.01,16
. ... ... ...
7 Martyna Żarłok MKS Jordan Kraków 1.02,42


100 m stylem grzbietowym kobiet - eliminacje

1 Alicja Tchórz MKS Juvenia Wrocław 0.58,83
2 Gabriela Wójtowicz AZS AWFiS Gdańsk 1.01,01
3 Anna Kozłowska UKP Unia Oświęcim 1.01,47
. ... ... ...
8 Martyna Żarłok MKS Jordan Kraków 1.02,77




200 m stylem dowolnym kobiet - Finał

1 Monika Czerniak AZS UWM Olsztyn 1.58,76
2 Justyna Burska UKS Piątka Konstantynów Łódzki 1.59,43
3 Milena Karpisz Uks Piątka Konstantynów Łódzki 1.59,65
4 Klaudia Jankowska UKS G-92 Ursynów Warszawa 1.59,77
5 Katarzyna Kasperek MKP Szczecin 1.59,97
6 Wioletta Orczykowska KS Limanowa-Swim 2.00,54


200 m stylem dowolnym kobiet - eliminacje

1 Monika Czerniak AZS UWM Olsztyn 2.01,12
2 Katarzyna Kasperek MKP Szczecin 2.01,38
3 Kamila Kunka UKP Unia Oświęcim 2.01,73
. ... ... ...
30 Amelia Pisarczyk MKS SMS Victoria Racibórz 2.10,65




200 m stylem grzbietowym kobiet - Finał

1 Klaudia Naziębło MKS Juvenia Wrocław 2.08,30
2 Agata Magner MKS Jordan Kraków 2.11,83
3 Gabriela Wójtowicz AZS AWFiS Gdańsk 2.12,46
4 Anna Kozłowska UKP Unia Oświęcim 2.12,76
5 Martyna Żarłok MKS Jordan Kraków 2.12,89
6 Katarzyna Nawaryńska MKS SMS Victoria Racibórz 2.13,74


200 m stylem grzbietowym kobiet - eliminacje

1 Gabriela Wójtowicz AZS AWFiS Gdańsk 2.13,33
2 Klaudia Naziębło MKS Juvenia Wrocław 2.14,33
3 Katarzyna Nawaryńska MKS SMS Victoria Racibórz 2.14,41
. ... ... ...
7 Martyna Żarłok MKS Jordan Kraków 2.15,56




Sztafeta - 4 x 50 m stylem zmiennym kobiet

1 WKS Śląsk Wrocław 1.50,55
2 MKS Juvenia Wrocław 1.50,74
3 AZS AGH Kraków (Mł) 1.52,99
4 AZS AWF I Katowice 1.53,81
5 UKP Unia Oświęcim 1.55,11
6 MKS Zryw Opole 1.57,08
7 MKS Jordan Kraków * 1.57,94

* Martyna Żarłok (0.29,49)




Sztafeta - 4 x 100 m stylem zmiennym kobiet

1 WKS Śląsk Wrocław 4.04,84
2 MKS Juvenia Wrocław 4.05,75
3 AZS AGH Kraków (Mł) 4.07,19
4 UKP Unia Oświęcim 4.12,72
5 AZS AWF I Katowice 4.13,69
6 MKS Zryw Opole 4.15,16
7 MKS Jordan Kraków * 4.18,37

* Martyna Żarłok (1.02,41)




50 m stylem klasycznym mężczyzn - Finał

1 Michał Zawadka UKS Gim-92 Ursynów Warszawa 0.26,94
2 Dawid Szulich UKS Delfin Legionowo 0.26,95
3 Krzysztof Tokarski MKS SMS Victoria Racibórz 0.27,18
4 Maciej Hołub AZS AGH Kraków 0.27,37
5 Patryk Nowak AZS AWF Katowice 0.27,42
6 Filip Wypych AZS UŁ PŁ Łódź 0.27,60


50 m stylem klasycznym mężczyzn - półfinał

1 Michał Zawadka UKS Gim-92 Ursynów Warszawa 0.26,83
2 Dawid Szulich UKS Delfin Legionowo 0.27,09
3 Krzysztof Tokarski MKS SMS Victoria Racibórz 0.27,27
. ... ... ...
6 Patryk Nowak AZS AWF Katowice 0.27,69


50 m stylem klasycznym mężczyzn - eliminacje

1 Maciej Hołub AZS AGH Kraków 0.27,34
2 Krzysztof Tokarski MKS SMS Victoria Racibórz 0.27,54
3 Dawid Szulich UKS Delfin Legionowo 0.27,60
. ... ... ...
6 Patryk Nowak AZS AWF Katowice 0.28,03




50 m stylem grzbietowym mężczyzn - Finał

1 Radosław Kawęcki AZS AWF Warszawa 0.23,49
2 Tomasz Polewka AZS AWF Katowice 0.23,96
3 Piotr Ludwiczak MKP Kołobrzeg 0.24,22
4 Krzysztof Jankiewicz UKS Nawa Skierniewice 0.24,28
5 Maksymilian Zgierski AZS UŁ PŁ Łódź 0.24,36
6 Dawid Murzyn MKS Jordan Kraków 0.24,49


50 m stylem grzbietowym mężczyzn - półfinał

1 Radosław Kawęcki AZS AWF Warszawa 0.23,46
2 Tomasz Polewka AZS AWF Katowice 0.23,87
3 Piotr Ludwiczak MKP Kołobrzeg 0.24,30
. ... ... ...
16 Arkadiusz Topolski UKP Unia Oświęcim 0.25,99


50 m stylem grzbietowym mężczyzn - eliminacje

1 Tomasz Polewka AZS AWF Katowice 0.23,95
2 Piotr Ludwiczak MKP Kołobrzeg 0.24,49
3 Dawid Murzyn MKS Jordan Kraków 0.24,91
. ... ... ...
18 Arkadiusz Topolski UKP Unia Oświęcim 0.26,03




100 m stylem dowolnym mężczyzn - Finał

1 Paweł Korzeniowski AZS AWF Warszawa 0.47,32
2 Konrad Czerniak AZS AWF Warszawa 0.47,58
3 Kacper Majchrzak KS Warta Poznań 0.47,62
4 Sebastian Szczepański KS Korner Zielona Góra 0.47,90
5 Jan Hołub WKS Śląsk Wrocław 0.48,19
6 Dawid Zieliński MKP Szczecin 0.48,36


100 m stylem dowolnym mężczyzn - eliminacje

1 Jan Hołub WKS Śląsk Wrocław 0.49,05
2 Sebastian Szczepański KS Korner Zielona Góra 0.49,11
3 Konrad Czerniak AZS AWF Katowice 0.49,12
. ... ... ...
24 Arkadiusz Topolski UKP Unia Oświęcim 0.50,90




100 m stylem klasycznym mężczyzn - Finał

1 Dawid Szulich UKS Delfin Legionowo 0.59,28
2 Mikołaj Machnik AZS AWF Katowice 0.59,39
3 Marcin Stolarski UKS Żoliborz Warszawa 0.59,41
4 Krzysztof Tokarski MKS SMS Victoria Racibórz 0.59,54
5 Maciej Hołub AZS AGH Kraków 0.59,62
6 Paweł Korzeniowski AZS AWF Warszawa 1.00,00


100 m stylem klasycznym mężczyzn - Półfinał

1 Marcin Stolarski UKS Żoliborz Warszawa 0.59,66
2 Paweł Korzeniowski AZS AWF Warszawa 0.59,77
3 Krzysztof Tokarski MKS SMS Victoria Racibórz 0.59,87
. ... ... ...
11 Patryk Nowak AZS AWF Katowice 1.01,10


100 m stylem klasycznym mężczyzn - eliminacje

1 Maciej Hołub AZS AGH Kraków 0.59,86
2 Krzysztof Tokarski MKS SMS Victoria Racibórz 1.00,23
3 Mikołaj Machnik AZS AWF Katowice 1.00,48
. ... ... ...
6 Patryk Nowak AZS AWF Katowice 1.01,03




100 m stylem grzbietowym mężczyzn - Finał

1 Radosław Kawęcki AZS AWF Warszawa 0.50,03
2 Tomasz Polewka AZS AWF Katowice 0.51,30
3 Marcin Tarczyński UKS Kapry-Armexim Pruszków 0.51,99
4 Mateusz Wysoczyński AZS AGH Kraków 0.52,38
5 Krzysztof Jankiewicz UKS Nawa Skierniewice 0.52,76
6 Dawid Murzyn MKS Jordan Kraków 0.52,96


100 m stylem grzbietowym mężczyzn - eliminacje

1 Marcin Tarczyński UKS Kapry-Armexim Pruszków 0.54,32
2 Tomasz Polewka AZS AWF Katowice 0.54,35
3 Rafał Budgol AZS PWSZ Racibórz 0.54,53
. ... ... ...
30 Arkadiusz Topolski UKP Unia Oświęcim 0.56,96




200 m stylem dowolnym mężczyzn - Finał

1 Jan Światkowski UKS Skarpa Lublin 1.44,14
2 Wojciech Wojdak UKP Unia Oświęcim 1.46,49
3 Dawid Zieliński MKP Szczecin 1.46,60
4 Kacper Klich WKS Śląsk Wrocław 1.47,06
5 Bartłomiej Lassek AZS UŁ PŁ Łódź 1.47,92
6 Marcin Łowicki UKS Nawa Skierniewice 1.48,71


200 m stylem dowolnym mężczyzn - eliminacje

1 Jan Światkowski UKS Skarpa Lublin 1.48,32
2 Marcin Łowicki UKS Nawa Skierniewice 1.48,47
3 Wojciech Wojdak UKP Unia Oświęcim 1.48,63
. ... ... ...
37 Arkadiusz Topolski UKP Unia Oświęcim 1.52,62




200 m stylem klasycznym mężczyzn - Finał

1 Marcin Stolarski UKS Żoliborz Warszawa 2.08,83
2 Maciej Certa AZS AWF Warszawa 2.09,72
3 Jacek Arentewicz UKS Shark Rudna 2.09,90
4 Bartłomiej Rogulski UKS Żoliborz Warszawa 2.10,37
5 Marcin Hulbój KS Korner Zielona Góra 2.11,31
6 Karol Zbutowicz MTP Kormoran Olsztyn 2.13,03


200 m stylem klasycznym mężczyzn - eliminacje

1 Bartłomiej Rogulski UKS Żoliborz Warszawa 2.11,09
2 Mikołaj Machnik AZS AWF Katowice 2.12,13
3 Maciej Certa AZS AWF Warszawa 2.12,19
. ... ... ...
20 Patryk Nowak AZS AWF Katowice 2.17,83




400 m stylem dowolnym mężczyzn - Finał

1 Wojciech Wojdak UKP Unia Oświęcim 3.41,69
2 Kacper Klich WKS Śląsk Wrocław 3.42,65
3 Marcin Kaczmarski MKP Szczecin 3.46,47
4 Maciej Kuświk WKS Śląsk Wrocław 3.47,90
5 Wojciech Głyk AZS AWF Katowice 3.50,00
6 Maciej Jura WKS Śląsk Wrocław 3.50,80
. ... ... ...
19 Arkadiusz Topolski UKP Unia Oświęcim 4.00,23 (Finał B)


400 m stylem dowolnym mężczyzn - eliminacje

1 Wojciech Wojdak UKP Unia Oświęcim 3.46,36
2 Kacper Klich WKS Śląsk Wrocław 3.48,42
3 Maciej Kuświk WKS Śląsk Wrocław 3.48,71
. ... ... ...
19 Arkadiusz Topolski UKP Unia Oświęcim 3.58,83




Sztafeta - 4 x 50 m stylem zmiennym mężczyzn

1 AZS AWF I Katowice 1.35,20
2 AZS AWF I Warszawa 1.35,39
3 AZS UŁ PŁ I Łódź 1.36,26
4 AZS AGH Kraków (Mł) 1.38,55
5 WKS Śląsk Wrocław 1.39,20
6 AZS AWF Katowice (Mł - I) * 1.39,31

* Patryk Nowak (0.27,29)




Sztafeta - 4 x 100 m stylem dowolnym mężczyzn

1 AZS UŁ PŁ Łódź 3.12,94
2 AZS AWF I Katowice 3.14,50
3 AZS AWF Warszawa 3.14,97
4 KS Warta Poznań (Mł) 3.18,71
5 AZS AGH Kraków (Mł) 3.19,85
5 MKP Szczecin 3.19,85
. ... ...
15 AZS AWF Katowice (Mł - II) * 3.27,62
- UKP Unia Oświęcim ** DSQ

* Patryk Nowak (0.51,93)
** Arkadiusz Topolski (0.51,10)




Sztafeta - 4 x 100 m stylem zmiennym mężczyzn

1 AZS AWF I Katowice 3.28,76
2 AZS AWF I Warszawa 3.30,04
3 AZS AGH Kraków (Mł) 3.34,70
4 AZS UŁ PŁ I Łódź (Mł) 3.35,74
5 UKS Nawa Skierniewice 3.37,53
6 AZS AWF Katowice (Mł - I) * 3.37,78

* Patryk Nowak (0.59,82)




Sztafeta - 4 x 200 m stylem dowolnym mężczyzn

1 WKS Śląsk I Wrocław 7.10,46
2 AZS AWF I Katowice 7.13,01
3 AZS AWF Warszawa 7.18,85
4 UKP Unia Oświęcim * 7.20,94
5 KS Warta Poznań (Mł) 7.21,44
6 AZS AWF I Katowice (Mł - I) 7.21,56

* Arkadiusz Topolski (1.51,84)




Sztafeta mieszana  - 4 x 50 m stylem zmiennym

1 AZS UŁ PŁ Łódź 1.42,26
2 AZS AWF II Katowice 1.43,67
3 WKS Śląsk Wrocław 1.44,28
4 AZS AGH Kraków (Mł) 1.44,39
5 AZS AWF I Katowice 1.46,55
6 AZS AWF Warszawa 1.47,46
. ... ...
10 AZS AWF IV Katowice * 1.48,55

* Patryk Nowak (0.27,29)



Miejsca Patryka Nowaka w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski

2 miejsce - 50 m stylem klasycznym
3 miejsce - sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym
3 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym
5 miejsce - 100 m stylem klasycznym
6 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym
9 miejsce - 200 m stylem klasycznym




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.