www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







XXII DŁUGODYSTANSOWY WYŚCIG PŁYWACKI ZIEMI CIESZYŃSKIEJ 28/10/2003


Zarząd Powiatowy WOPR i Urząd Miejski w Cieszynie był organizatorem XXII Długodystansowego Wyścigu Pływackiego Ziemi Cieszyńskiej, który odbył się w sobotę na basenie cieszyńskiej filii Uniwersytetu Śląskiego.
Zwycięzcami na poszczególnych dystansach zostali: Aleksandra Wiedrzyńska, Katarzyna Widzik, Kinga Gaś, Gabriela Gibiec, Jonasz Kitowski, Jakub Kitowski, Michał Szopa, Jerzy Szklorz, Janusz Widzik, Otton Widzik i Zbigniew Ziebura

Wyniki:

Dziewczęta - rocznik 1991 i młodsze - dystans 1500 m
1. Aleksandra Wiedrzyńska (UKS Studzionka) - 0:27.58,77
2. Kinga Bandyk (GOS Pawłowice) - 0:29.12,20
3. Karolina Wlach (MTP Delfin Cieszyn) - 0:31.28,52
4. Dominika Martynek (CKH Cieszyn) - 0:32.36,08
5. Kinga Gibiec (MTP Delfin Cieszyn) - 0:34.18,35
6. Joanna Gibiec (MTP Delfin Cieszyn) - 0:36.07,02
7. Ada Kochan (MTP Delfin Cieszyn) - 0:36.33,06
8. Anna Żwak (CKH Cieszyn) - 0:37.40,18
9. Sonia Szewczenko (MTP Delfin Cieszyn) - 0:39.47,09
10. Martyna Saneła (CKH Cieszyn) - 0:39.48,11
11. Marta Gałka (CKH Cieszyn) - 0:40.32,17
12. Anna Salanum (MTP Delfin Cieszyn) - dyskwalifikacja

Dziewczęta do lat 18 - dystans 2000 m
1. Katarzyna Widzik (MTP Delfin Cieszyn) - 0:29.25,54
2. Dominika Stażek (UKS Studzionka) - 0:32.58,70
3. Karolina Lorek (MTP Delfin Cieszyn) - 0:37.36,90
4. Aleksandra Pilich (MTP Delfin Cieszyn) - 0:41.47,38
5. Martyna Kloc (MTP Delfin Cieszyn) - 0:42.24,31

Kobiety pow. lat 18 - dystans 2000 m
1. Kinga Gaś (WOPR Cieszyn) - 0:41.48,67
2. Izabela Tymich (Cieszyn) - 0:56.43,21

Kobiety - dystans 5000 m
1. Gabriela Gibiec (MTP Delfin Cieszyn) - 1:25.45,13
2. Beata Tyrna (AZS Cieszyn) - 1:52.46,11

Chłopcy - rocznik 1991 i młodsi - dystans 1500 m
1. Jonasz Kitowski (MTP Delfin Cieszyn) - 0:25.06,07
2. Paweł Andrzejewski (GOS Pawłowice) - 0:26.44,41
3. Filip Lewandowski (GOS Pawłowice) - 0:26.46,12
4. Kamil Kołoczek (GOS Pawłowice) - 0:27.00,31
5. Bartłomiej Szylder (GOS Pawłowice) - 0:34.00,52
6. Łukasz Wroński (Cieszyn) - 0:34.45,87
7. Łukasz Martynek (CKH Cieszyn) - 0:35.20,12
8. Marek Szpin (MTP Delfin Cieszyn) - 0:36.49,97
9. Michał Tochaczek (MTP Delfin Cieszyn) - 0:37.40,16
10. Kacper Wałga (CKH Cieszyn) - 0:38.45,98
11. Rafał Szpin (MTP Delfin Cieszyn) - 0:39.16,18
12. Kamil Maciejczyk (CKH Cieszyn) - 0:39.24,61

Chłopcy do lat 18 - dystans 2000 m
1. Jakub Kitowski (MTP Delfin Cieszyn) - 0:32.25,58
2. Marcin Koloczek (GOS Pawłowice) - 0:32.30,61
3. Jan Bielesz (MTP Delfin Cieszyn) - 0:33.09,53
4. Marcin Kroczek (GOS Pawłowice) - 0:34.46,23
5. Szymon Jachym (MTP Delfin Cieszyn) - 0:35.16,30
6. Przemysław Piotrowski (MTP Delfin Cieszyn) - 0:35.18,77
7. Tomasz Koper (MTP Delfin Cieszyn) - 0:35.44,95
8. Krzysztof Szymański (GOS Pawłowice) - 0:36.13,72
9. Robert Kochan (MTP Delfin Cieszyn) - 0:37.12,30
10. Tomasz Baściuk (MTP Delfin Cieszyn) - 0:39.22,38
11. Jacek Paprocki (MTP Delfin Cieszyn) - 0:39.39,99
12. Dawid Szkutek (MTP Delfin Cieszyn) - 0:39.58,36
13. Szymon Wrożyna (MTP Delfin Cieszyn) - 0:41.52,82
14. Kamil Staniszewski (MTP Delfin Cieszyn) - 0:42.10,67

Mężczyźni do lat 35 - dystans 2000 m
PK. Łukasz Motyka (Żory) - 0:31.13,01
1. Michał Szopa (WOPR Cieszyn) - 0:33.27,53
2. Zbigniew Ćwikła (Górki) - 0:34.08,77
3. Konrad Gil (WOPR Cieszyn) - 0:35.34,79
4. Dawid Ziebura (UKS Studzionka) - 0:36.30,68
5. Adam Łusiak (Cieszyn) - 0:41.39,04
6. Janusz Rokicki (MTP Delfin Cieszyn) - 0:42.11,02
7. Piotr Cieślik (MTP Delfin Cieszyn) - 1:01.08,96

Mężczyźni do lat 45 - dystans 2000 m
1. Jerzy Szklorz (WOPR Cieszyn) - 0:35.40,11
2. Mirosław Kitowski (Cieszyn) - 0:36.36,52

Mężczyźni do lat 55 - dystans 2000 m
1. Janusz Widzik (WOPR Cieszyn) - 0:34.17,21
2. Czesław Banot (MTP Delfin Cieszyn) - 0:41.42,38
3. Bogdan Kłos (WOPR Cieszyn) - 0:43.45,36
4. Zdzisław Szopa (WOPR Cieszyn) - 0:44.53,49

Weterani - dystans 2000 m
1. Otton Widzik (WOPR Cieszyn) - 0:59.30,47

Mężczyźni - dystans 5000 m
1. Zbigniew Ziebura (Studzionka) - 1:09.38,22
2. Łukasz Widzik (WOPR Cieszyn) - nie ukończył




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności