www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LIGA KLUBÓW ŚLĄSKICH ROCZNIK 2006 - IV RUNDA 18/06/2019


Dzisiaj w Dąbrowie Górniczej odbyła się IV runda pływackiej Ligi Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2006.
Dwa zwycięstwa w zawodach odniósł Łukasz Gorgosz, który triumfował w wyścigu na 50 metrów stylem dowolnym oraz 200 metrów stylem zmiennym. Dzięki tym zwycięstwom pływak ze Skoczowa triumfował w klasyfikacji końcowej Ligi w kategorii chłopców.

Dwukrotnie na 'pudło', tyle że na jego drugi stopień, wskakiwała także Kinga Macura (MTP Delfin Cieszyn).


Wyniki:


50 m stylem dowolnym dziewcząt

1 Zuzanna Pilecka KS Piątka Chorzów 0.28,81
2 Kinga Macura MTP Delfin Cieszyn 0.28,93
3 Zuzanna Dlugosz KP Sikret Gliwice 0.29,16
. ... ... ...
14 Zofia Urbańska UKS Aquatica Pawłowice 0.30,91
25 Dominika Kumor KP H2O Jastrzębie 0.32,77
53 Kornelia Kogut UKS Aquatica Pawłowice 0.37,22
56 Lena Serwotka UKS Aquatica Pawłowice 0.38,51
70 Patrycja Zięba KS MarioSport 1.03,40


50 m stylem klasycznym dziewcząt

1 Zofia Pilecka KS Piątka Chorzów 0.35,48
2 Wiktoria Polaczek MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 0.35,85
3 Martyna Kasińska MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 0.37,97
. ... ... ...
8 Zofia Urbańska UKS Aquatica Pawłowice 0.39,33
9 Dominika Kupczak KP H2O Jastrzębie 0.39,41
25 Dominika Kumor KP H2O Jastrzębie 0.45,12
32 Lena Serwotka UKS Aquatica Pawłowice 0.48,07
38 Kornelia Kogut UKS Aquatica Pawłowice 0.49,39


50 m stylem grzbietowym dziewcząt

1 Zuzanna Długosz KP Sikret Gliwice 0.32,68
2 Kinga Macura MTP Delfin Cieszyn 0.33,30
3 Wiktoria Pucek UKS Jedynka Łazy 0.33,85
. ... ... ...
16 Dominika Kupczak KP H2O Jastrzębie 0.36,64
26 Kinga Karwacka UKS Aquatica Pawłowice 0.39,18


200 m stylem zmiennym dziewcząt

1 Oliwia Borowska UKS Ondraszek Bielsko-Biała 2.38,36
2 Dominika Kubecka UKP Ruda Śląska 2.39,08
3 Amelia Purchałka KS Piątka Chorzów 2.41,13
. ... ... ...
12 Kinga Karwacka UKS Aquatica Pawłowice 2.57,07


Sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym dziewcząt

1 KS Piątka I Chorzów 5.06,24
2 UKS Wodnik I Siemianowice 5.10,95
3 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 5.12,73
. ... ...
8 UKS Aquatica Pawłowice * 5.49,56

* Zofia Urbańska (1.28,73), Kinga Karwacka (1.25,51), Wiktoria Pollok (1.20,25)



50 m stylem dowolnym chłopców

1 Łukasz Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 0.25,92
2 Dawid Malik UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 0.26,56
3 Mateusz Kaluża UKS Aquatica Pawłowice 0.27,45
. ... ... ...
9 Maksymilian Kurpis UKS Aquatica Pawłowice 0.28,75
35 Bartosz Pyzik UKS Aquatica Pawłowice 0.32,24
38 Robert Szyra UKS Aquatica Pawłowice 0.32,97
52 Jan Rak UKS Aquatica Pawłowice 0.34,07


50 m stylem klasycznym chłopców

1 Aleksander Ławniczak MOSM Tychy 0.34,87
2 Konrad Zdebel UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 0.35,30
3 Louis Sakamoto KP Sikret Gliwice 0.35,47
. ... ... ...
15 Bartosz Pyzik UKS Aquatica Pawłowice 0.42,62


50 m stylem grzbietowym chłopców

1 Oliwier Łukasik UKS Jedynka Łazy 0.30,03
2 Dawid Malik UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 0.31,05
3 Mateusz Kaluża UKS Aquatica Pawłowice 0.31,73
. ... ... ...
6 Maksymilian Kurpis UKS Aquatica Pawłowice 0.32,58
28 Jan Rak UKS Aquatica Pawłowice 0.41,12


200 m stylem zmiennym chłopców

1 Łukasz Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 2.25,43
2 Wiktor Paczula MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 2.29,78
3 Louis Sakamoto KP Sikret Gliwice 2.30,16
. ... ... ...
13 Robert Szyra UKS Aquatica Pawłowice 3.03,03


Sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym chłopców

1 UKS Manta Kochłowice I Ruda Śląska 4.41,93
2 UKS Aquatica I Pawłowice * 4.42,43
3 KP Sikret Gliwice 4.49,35
. ... ...
11 UKS Aquatica III Pawłowice ** 5.53,80

* Łukasz Gorgosz (1.18,62), Maksymilian Kurpis (1.02,22)
** Jan Rak, Bartosz Pyzik, Robert Szyra


Sztafeta mieszana 8 x 50 m stylem dowolnym

1 KS Piątka I Chorzów 3.58,87
2 KP Sikret Gliwice 4.05,35
3 UKS Aquatica Pawłowice * 4.06,29

Kinga Karwacka (33,15), Wiktoria Pollok (35,79), Zofia Urbańska (30,53)
Maksymilian Kurpis (27,81), Łukasz Gorgosz (25,55)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.