www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PŁYWACKIE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 12-LATKÓW 18/06/2019


Sześć medali wywalczyli nasi zawodnicy na pływackich Mistrzostwach Śląska 12-latków, które odbyły się w dniach 17-18 czerwca w Gliwicach.
Trzy z nich zdobyła Natalia Grech (KP H2O Jastrzębie-Zdrój). Srebrny na 200 metrów stylem zmiennym oraz brązowe na 100 i 200 metrów stylem grzbietowym. Z kolei Piotr Zawiślak (MTP Delfin Cieszyn) dwukrotnie wskakiwał na podium, będąc drugi w wyścigu na 800 metrów stylem dowolnym i trzeci na 200 metrów 'kraulem'.
Szósty medal - brązowy na 100 metrów stylem motylkowym dziewcząt - stał się udziałem Małgorzaty Gorgosz ze Skoczowa. 


Wyniki:


50 m stylem motylkowym dziewcząt

1 Dominika Hazuka UKS Huragan SP-45 Sosnowiec 0.31,57
2 Michalina Skudlik UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 0.33,73
3 Laura Śrutwa MKS SMS Victoria Racibórz 0.33,85
4 Małgorzata Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 0.33,91
. ... ... ...
12 Anna Guzdek UKS Aquatica Pawłowice 0.36,46
33 Estera Kochan UKS Aquatica Pawłowice 0.39,65
35 Amelia Szmyła KS MarioSport 0.39,98
59 Nikola Ochodek UKS Aquatica Pawłowice 0.46,80
62 Nikola Rembielak KS MarioSport 0.47,83
70 Patrycja Zięba KS MarioSport 1.03,40


100 m stylem dowolnym dziewcząt

1 Michalina Teodorowicz MKS SMS Victoria Racibórz 1.04,95
2 Anna Machno KS Victoria Zawiercie 1.05,77
3 Hanna Markocka UKS Dragon Będzin 1.06,05
. ... ... ...
16 Małgorzata Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 1.12,77
17 Anna Guzdek UKS Aquatica Pawłowice 1.12,85
78 Patrycja Zięba KS MarioSport 1.35,00
79 Nikola Rembielak KS MarioSport 1.35,54


100 m stylem motylkowym dziewcząt

1 Marta Poppe UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 1.13,04
2 Dominika Hazuka UKS Huragan SP-45 Sosnowiec 1.13,42
3 Małgorzata Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 1.15,89
. ... ... ...
5 Anna Guzdek UKS Aquatica Pawłowice 1.20,75
DSQ Amelia Szmyła KS MarioSport 1.34,03


100 m stylem klasycznym dziewcząt

1 Dominika Noga KKP Delfin Kłobuck 1.23,87
2 Antonina Baron MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1.26,76
3 Aleksandra Bernaś MKS Pałac Młodzieży Katowice 1.27,31
. ... ... ...
6 Estera Kochan UKS Aquatica Pawłowice 1.30,45
45 Nikola Ochodek UKS Aquatica Pawłowice 1.49,71
61 Patrycja Zięba KS MarioSport 2.06,32
62 Nikola Rembielak KS MarioSport 2.09,41


100 m stylem grzbietowym dziewcząt

1 Malwina Polnik KS Górnik Bytom 1.13,21
2 Kinga Nowara UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 1.15,87
3 Natalia Grech KP H2O Jastrzębie 1.16,22
. ... ... ...
48 Nikola Rembielak KS MarioSport 1.44,60


100 m stylem zmiennym dziewcząt

1 Anna Machno KS Victoria Zawiercie 1.15,40
2 Hanna Markocka UKS Dragon Będzin 1.16,48
3 Dominika Hazuka UKS Huragan SP-45 Sosnowiec 1.16,81
. ... ... ...
15 Małgorzata Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 1.24,18
23 Estera Kochan UKS Aquatica Pawłowice 1.25,47
32 Anna Guzdek UKS Aquatica Pawłowice 1.27,23
46 Nikola Ochodek UKS Aquatica Pawłowice 1.35,31
75 Patrycja Zięba KS MarioSport 1.57,93


200 m stylem dowolnym dziewcząt

1 Marta Poppe UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 2.22,69
2 Anna Machno KS Victoria Zawiercie 2.24,30
3 Michalina Teodorowicz MKS SMS Victoria Racibórz 2.25,92
. ... ... ...
27 Amelia Szmyła KS MarioSport 2.55,17


200 m stylem klasycznym dziewcząt

1 Viktoria Milaś UKS Aligator Gorzyce 3.06,50
2 Wiktoria Drążyk UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 3.08,12
3 Aleksandra Bernaś MKS Pałac Młodzieży Katowice 3.08,60
4 Natalia Grech KP H2O Jastrzębie 3.12,34
. ... ... ...
10 Estera Kochan UKS Aquatica Pawłowice 3.18,07


200 m stylem grzbietowym dziewcząt

1 Malwina Polnik KS Górnik Bytom 2.37,98
2 Dominika Noga KKP Delfin Klobuck 2.41,46
3 Natalia Grech KP H2O Jastrzębie 2.42,01


200 m stylem zmiennym dziewcząt

1 Anna Machno KS Victoria Zawiercie 2.41,06
2 Natalia Grech KP H2O Jastrzębie 2.43,30
3 Wiktoria Drążyk UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 2.46,14


Sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym dziewcząt

1 UKS Manta Kochłowice I Ruda Śląska 4.44,69
2 MKS SMS Victoria I Racibórz 4.47,50
3 KS Górnik I Radlin 4.53,02
. ... ...
6 UKS Aquatica Pawłowice * 4.56,49

* Anna Guzdek (1.13,47), Estera Kochan (1.14,51), Małgorzata Gorgosz (1.09,74)


Sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym dziewcząt

1 UKS Manta Kochłowice I Ruda Śląska 5.16,61
2 MKS SMS Victoria I Racibórz 5.27,79
3 MKS Pałac Młodzieży Katowice 5.34,48
4 UKS Aquatica Pawłowice * 5.34,65

* Estera Kochan (1.33,58), Anna Guzdek (1.20,42), Małgorzata Gorgosz (1.09,55)




50 m stylem motylkowym chłopców

1 Maksymilian Jańczyk UKS NKP Bielsko-Biała 0.31,67
2 Jakub Katana MKP Zabrze 0.31,72
3 Bartosz Bieliński CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 0.31,83
. ... ... ...
9 Paweł Kukuczka KS MarioSport 0.36,76
24 Jakub Ruman KP H2O Jastrzębie 0.40,24
27 Julian Domin KP H2O Jastrzębie 0.41,34
33 Konrad Cieśla KP H2O Jastrzębie 0.42,14
34 Patryk Kobiela KS MarioSport 0.42,32
DSQ Oliwier Zagórski KS MarioSport 0.47,76


100 m stylem dowolnym chłopców

1 Bartosz Bieliński CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1.03,18
2 Oskar Kubieniec KP Sikret Gliwice 1.04,26
3 Mateusz Konopko LKS Jedność 32 Przyszowice 1.05,33
. ... ... ...
6 Piotr Zawiślak MTP Delfin Cieszyn 1.07,70
29 Jakub Ruman KP H2O Jastrzębie 1.18,00
37 Mikołaj Wiewióra UKS Aquatica Pawłowice 1.19,76
42 Krzysztof Kurowski UKS Aquatica Pawłowice 1.23,09
45 Julian Domin KP H2O Jastrzębie 1.23,50
53 Oliwier Zagórski KS MarioSport 1.26,79


100 m stylem klasycznym chłopców

1 Maciej Rosłon KP Sikret Gliwice 1.25,46
2 Wiktor Wiśniewski MKS Pałac Młodzieży Katowice 1.25,62
3 Filip Smołka MKS SMS Victoria Racibórz 1.26,51
. ... ... ...
11 Paweł Kukuczka KS MarioSport 1.32,84
22 Konrad Cieśla KP H2O Jastrzębie 1.41,19
23 Krzysztof Kurowski UKS Aquatica Pawłowice 1.41,66
37 Patryk Kobiela KS MarioSport 1.49,35
38 Jakub Ruman KP H2O Jastrzębie 1.49,88
47 Oliwier Zagórski KS MarioSport 2.06,58


100 m stylem grzbietowym chłopców

1 Paweł Proszowski MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1.10,33
2 Jakub Krupa UKS Aligator Gorczyce 1.14,47
3 Maciej Dusza KS Piątka Chorzów 1.15,77
. ... ... ...
18 Julia Domin KP H2O Jastrzębie 1.30,31
20 Mikołaj Wiewióra UKS Aquatica Pawłowice 1.30,82
DSQ Patryk Kobiela KS MarioSport 1.31,52


100 m stylem zmiennym chłopców

1 Grzegorz Czogała KP Sikret Gliwice 1.09,21
2 Wiktor Wiśniewski MKS Pałac Młodzieży Katowice 1.14,72
3 Jakub Krupa UKS Aligator Gorzyce 1.15,72
. ... ... ...
10 Paweł Kukuczka KS MarioSport 1.23,43
28 Jakub Ruman KP H2O Jastrzębie 1.32,61
29 Konrad Cieśla KP H2O Jastrzębie 1.32,70
30 Krzysztof Kurowski UKS Aquatica Pawłowice 1.33,51
33 Patryk Kobiela KS MarioSport 1.34,57
34 Mikołaj Wiewióra UKS Aqauatica Pawłowice 1.35,29
45 Oliwier Zagórski KS MarioSport 1.49,16


200 m stylem dowolnym chłopców

1 Mateusz Konopko LKS Jedność 32 Przyszowice 2.18,08
2 Paweł Proszowski MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 2.19,03
3 Piotr Zawiślak MTP Delfin Cieszyn 2.23,31
. ... ... ...
25 Mikołaj Wiewióra UKS Aquatica Pawłowice 3.04,71


200 m stylem klasycznym chłopców

1 Grzegorz Czogała KP Sikret Gliwice 2.43,52
2 Filip Smołka MKS SMS Victoria Racibórz 3.04,64
3 Maciej Rosłon KP Sikret Gliwice 3.05,91
. ... ... ...
7 Paweł Kukuczka KS MarioSport 3.27,31
13 Krzysztof Kurowski UKS Aquatica Pawłowice 3.34,67
16 Konrad Cieśla KP H2O Jastrzębie 3.38,99


200 m stylem grzbietowym chłopców

1 Paweł Proszowski MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 2.33,86
2 Maciej Dusza KS Piątka Chorzów 2.42,11
3 Maciej Grychtoł UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 2.42,67
. ... ... ...
16 Julia Domin KP H2O Jastrzębie 3.15,87


400 m stylem dowolnym chłopców

1 Mateusz Konopko LKS Jedność 32 Przyszowice 4.49,45
2 Paweł Proszowski MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 4.50,23
3 Jakub Katana MKP Zabrze 4.55,06
4 Piotr Zawiślak MTP Delfin Cieszyn 4.57,01


800 m stylem dowolnym chłopców

1 Mateusz Konopko LKS Jedność 32 Przyszowice 10.04,02
2 Piotr Zawiślak MTP Delfin Cieszyn 10.16,06
3 Paweł Copa KS Piątka Chorzów 11.07,55


Sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym chłopców

1 KP Sikret Gliwice 4.34,47
2 MKP Zabrze 4.40,64
3 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 4.52,76
. ... ...
10 UKS Aquatica Pawłowice * 5.41,32

* Mikołaj Wiewióra (1.20,70), Krzysztof Kurowski (1.27,84)


Sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym chłopców

1 KP Sikret Gliwice 5.12,37
2 MKP Zabrze 5.20,22
3 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 5.38,20
. ... ...
7 UKS Aquatica Pawłowice * 6.26,95

* Mikołaj Wiewióra (1.32,38), Krzysztof Kurowski (1.46,27)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.