www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BARTOSZ LOTER WICEMISTRZEM POLSKI 07/07/2019


W dniach 5-7 lipca w Olsztynie odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14-letnich w pływaniu.
Świetnie podczas tej imprezy spisał się Bartosz Loter (MTP Delfin Cieszyn), który zdobył srebrny medal w wyścigu na 50 metrów stylem klasycznym.
Ponadto na dystansie dwa razy dłuższym podopieczny Łukasza Widzika zajął czwarte miejsce, przegrywając brąz o trzydzieści dwie setne sekundy.


Wyniki:


50 m stylem dowolnym dziewcząt - Finał

1 Nadia Jastrząbek UKS Siódemka Gdynia 0.27.03
2 Gabriela Szczudło UKS Gryf Dębica 0.27,17
3 Julia Kulik UKS GOS Raszyn 0.27,29

50 m stylem dowolnym dziewcząt - eliminacje

1 Nadia Jastrząbek UKS Siódemka Gdynia 0.27,11
. ... ... ...
82 Milena Koral KS Górnik Radlin 0.30,41



50 m stylem motylkowym dziewcząt - Finał

1 Paulina Cierpiałowska WOPR Malbork 0.27,93
2 Amelia Marek BOSiR Brzesko 0.28,63
3 Karolina Apanas UKP Polonia Warszawa 0.29,23

50 m stylem motylkowym dziewcząt - eliminacje

1 Paulina Cierpiałowska WOPR Malbork 0.27,90
. ... ... ...
90 Patrycja Janus UKS Aquatica Pawłowice 0.35,69



50 m stylem klasycznym dziewcząt - Finał

1 Zofia Chrzan UKS Lokomotywa Sopot 0.33,00
2 Julia Stawicka UKS G-92 Ursynów Warszawa 0.34,02
3 Amelia Marek BOSiR Brzesko 0.34,11

50 m stylem klasycznym dziewcząt - eliminacje

1 Zofia Chrzan UKS Lokomotywa Sopot 0.33,18
. ... ... ...
57 Patrycja Janus UKS Aquatica Pawłowice 0.40,10



50 m stylem grzbietowym dziewcząt - Finał

1 Małgorzata Karbownik MKS Jedynka Łódź 0.30,48
2 Justyna Poznańska UKS SP-8 Chrzanów 0.30,54
3 Wiktoria Palicka TP Skalar Słupsk 0.31,17
. ... ... ...
17 Milena Koral KS Górnik Radlin 0.32,89 (Finał B)

50 m stylem grzbietowym dziewcząt - eliminacje

1 Małgorzata Karbownik MKS Jedynka Łódź 0.30,19
. ... ... ...
18 Milena Koral KS Górnik Radlin 0.33,09



100 m stylem klasycznym dziewcząt - Finał

1 Zofia Chrzan UKS Lokomotywa Sopot 1.12,10
2 Karolina Piechowicz KS Płetwal Szczytno 1.13,85
3 Julia Stawicka UKS G-92 Ursynów Warszawa 1.14,87

100 m stylem klasycznym dziewcząt - eliminacje

1 Julia Stawicka UKS G-92 Ursynów Warszawa 1.14,89
. ... ... ...
68 Patrycja Janus UKS Aquatica Pawłowice 1.30,47



100 m stylem grzbietowym dziewcząt - Finał

1 Małgorzata Karbowiak MKS Jedynka Łódź 1.04,60
2 Laura Bernat KS Olimpia Lublin 1.04,90
3 Justyna Poznańska UKS SP-8 Chrzanów 1.06,07

100 m stylem grzbietowym dziewcząt - eliminacje

1 Małgorzata Karbowiak MKS Jedynka Łódź 1.04,51
. ... ... ...
21 Milena Koral KS Górnik Radlin 1.11,97



200 m stylem klasycznym dziewcząt - Finał

1 Karolina Piechowicz KS Płetwal Szczytno 2.38,84
2 Wiktoria Tłoczek MKS Znicz Koszalin 2.41,45
3 Zofia Chrzan UKS Lokomotywa Sopot 2.42,18

200 m stylem klasycznym dziewcząt - eliminacje

1 Iga Idzikowska KS Piątka Chorzów 2.42,62
. ... ... ...
54 Patrycja Janus UKS Aquatica Pawłowice 3.15,08



200 m stylem grzbietowym dziewcząt - Finał

1 Laura Bernat KS Olimpia Lublin 2.14,83
2 Małgorzata Karbownik MKS Jedynka Łódź 2.19,14
3 Wiktoria Palicka TP Skalar Słupsk 2.21,56

200 m stylem grzbietowym dziewcząt - eliminacje

1 Laura Bernat KS Olimpia Lublin 2.16,50
. ... ... ...
23 Milena Koral KS Górnik Radlin 2.37,21



200 m stylem zmiennym dziewcząt - Finał

1 Laura Bernat KS Olimpia Lublin 2.24,11
2 Aleksandra Amilkiewicz KS Olimpia Lublin 2.25,75
3 Olga Parol MKP Szczecin 2.27,23

200 m stylem zmiennym dziewcząt - eliminacje

1 Laura Bernat KS Olimpia Lublin 2.24,58
. ... ... ...
30 Milena Koral KS Górnik Radlin 2.39,54



50 m stylem dowolnym chłopców - Finał

1 Wojciech Sławacki UKS Wodnik Krasnystaw 0.25,30
2 Gabriel Masalski MKP Wodnik Bielsk Podlaski 0.25,56
3 Hektor Buliński UKS G-8 Bielany Warszawa 0.25,58

50 m stylem dowolnym chłopców - eliminacje

1 Wojciech Sławacki UKS Wodnik Krasnystaw 0.25,50
. ... ... ...
41 Bartosz Loter MTP Delfin Cieszyn 0.27,37



50 m stylem klasycznym chłopców - Finał

1 Błażej Dybek UKS Fala Nieporęt 0.31,58
2 Bartosz Loter MTP Delfin Cieszyn 0.31,88
3 Stanisław Kozłowski UKS G-8 Bielany Warszawa 0.31,98
3 Bartosz Kobus KU AZS Politechnika Łódzka 0.31,98

50 m stylem klasycznym chłopców - eliminacje

1 Błażej Ćwiek MKS Znicz Koszalin 0.32,08
2 Bartosz Loter MTP Delfin Cieszyn 0.32,09



50 m stylem grzbietowym chłopców - Finał

1 Krzysztof Przybysz UKS MOS Ełk 0.28,83
2 Nataniel Ślęczka UKS Nika Sport Team Kraków 0.29,30
3 Jakub Szpaler MKP Szczecin 0.29,63

50 m stylem grzbietowym chłopców - eliminacje

1 Krzysztof Przybysz UKS MOS Ełk 0.29,11
. ... ... ...
90 Paweł Król UKS Aquatica Pawłowice 0.35,16



100 m stylem klasycznym chłopców - Finał

1 Maciej Dybek UKS Fala Nieporęt 1.08,36
2 Bartosz Kobus KU AZS Politechnika Łódzka 1.09,48
3 Błażej Ćwiek MKS Znicz Koszalin 1.09,59
4 Bartosz Loter MTP Delfin Cieszyn 1.09,91

100 m stylem klasycznym chłopców - eliminacje

1 Maciej Dybek UKS Fala Nieporęt 1.09,69
. ... ... ...
6 Bartosz Loter MTP Delfin Cieszyn 1.11,77



100 m stylem grzbietowym chłopców - Finał

1 Mateusz Kowalski UKS Tri-Team Rumia 1.01,87
2 Krzysztof Przybysz UKS MOS Ełk 1.03,12
3 Marcel Setlak UKS Żabianka Gdańsk 1.03,35

100 m stylem grzbietowym chłopców - eliminacje

1 Krzysztof Przybysz UKS MOS Ełk 1.02,92
. ... ... ...
81 Paweł Król UKS Aquatica Pawłowice 1.17,93



200 m stylem dowolnym chłopców - Finał

1 Maciej Hebel UKS Żabianka Gdańsk 1.56,60
2 Kacper Płoszka MKS Jedynka Łódź 1.57,56
3 Adam Zdybel KS Delfin Gdynia 1.58,16

200 m stylem dowolnym chłopców - eliminacje

1 Kacper Płoszka MKS Jedynka Łódź 1.59,63
. ... ... ...
100 Paweł Król UKS Aquatica Pawłowice 2.33,10



200 m stylem klasycznym chłopców - Finał

1 Adam Zdybel KS Delfin Gdynia 2.15,72
2 Bartosz Staniszewski UKP Ruda Śląska 2.15,78
3 Mateusz Łupiński MKS Juvenia Białystok 2.16,85

200 m stylem klasycznym chłopców - eliminacje

1 Bartosz Kobus KU AZS Politechnika Łódzka 2.30.21
. ... ... ...
- Bartosz Loter MTP Delfin Cieszyn DSQ



400 m stylem dowolnym chłopców - Finał

1 Maciej Hebel UKS Żabianka Gdańsk 4.07,65
2 Kacper Płoszka MKS Jedynka Łódź 4.09,30
3 Mateusz Kowalski UKS Tri-Team Rumia 4.17,13

400 m stylem dowolnym chłopców - eliminacje

1 Kacper Płoszka MKS Jedynka Łódź 4.24,12
. ... ... ...
80 Paweł Król UKS Aquatica Pawłowice 5.21,60





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.