www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BRĄZ OLIWII BIERNAT NA MP 13/07/2019


W dniach 10-12 lipca w Lublinie odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich w pływaniu.
W zawodach świetnie zaprezentowała się Oliwia Biernat z Jastrzębia-Zdroju, która we wszystkich swoich startach rywalizowała w finałach A, a w wyścigu na 200 metrów stylem zmiennym wywalczyła brązowy medal.


Wyniki:


50 m stylem motylkowym dziewcząt - Finał

1 Martyna Jabłońska MKS Piaseczno 0.27,59
2 Daria Zielińska UKP Polonia Warszawa 0.28,07
3 Kornelia Buszka UKP Polonia Warszawa 0.28,34
3 Wiktoria Piotrowska UKS Żabianka Gdańsk 0.28.34
. ... ... ...
18 Paulina Puzoń UKP Unia Oświęcim 0.30,19 (Finał B)

50 m stylem motylkowym dziewcząt - eliminacje

1 Martyna Jabłońska MKS Piaseczno 0.28,11
. ... ... ...
19 Paulina Puzoń UKS Aquatica Pawłowice 0.30,55



50 m stylem grzbietowym dziewcząt - Finał

1 Martyna Piesko UKS Olimpijczyk 23 Lublin 0.30,09
2 Adela Piskorska UKS Torpeda Oleśnica 0.30,51
3 Oliwia Skwara UKS Huragan Sosnowiec 0.30,83
. ... ... ...
7 Oliwia Biernat UKS Aquatica Pawłowice 0.31,40

50 m stylem grzbietowym dziewcząt - eliminacje

1 Martyna Piesko UKS Olimpijczyk 23 Lublin 0.30,63
. ... ... ...
6 Oliwia Biernat UKS Aquatica Pawłowice 0.31,27



100 m stylem dowolnym dziewcząt - Finał

1 Julia Maik KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0.57,22
2 Martyna Jabłońska MKS Piaseczno 0.57,49
3 Maria Szczepańska KS Warta Poznań 0.58,12

100 m stylem dowolnym dziewcząt - eliminacje

1 Julia Maik KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0.58,51
. ... ... ...
24 Paulina Puzoń UKP Unia Oświęcim 1.02,87



100 m stylem motylkowym dziewcząt - Finał

1 Daria Zielińska UKP Polonia Warszawa 1.01,55
2 Gabriela Herbreder UKS G-92 Ursynów Warszawa 1.02,52
3 Martyna Jabłońska MKS Piaseczno 1.03,22
. ... ... ...
10 Oliwia Biernat UKS Aquatica Pawłowice 1.05,90

100 m stylem motylkowym dziewcząt - eliminacje

1 Gabriela Herbreder UKS G-92 Ursynów Warszawa 1.03,27
. ... ... ...
10 Oliwia Biernat UKS Aquatica Pawłowice 1.05,79



100 m stylem grzbietowym dziewcząt - Finał

1 Adela Piskorska UKS Torpeda Oleśnica 1.04,56
2 Martyna Piesko UKS Olimpijczk 23 Lublin 1.04,65
3 Julia Maik KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1.05,60
. ... ... ...
9 Oliwia Biernat UKS Aquatica Pawłowice 1.08,21

100 m stylem grzbietowym dziewcząt - eliminacje

1 Julia Maik KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1.05.63
. ... ... ...
10 Oliwia Biernat UKS Aquatica Pawłowice 1.08,72



200 m stylem dowolnym dziewcząt - Finał

1 Emilia Hellak WKS Śląsk Wrocław 2.06,80
2 Wiktoria Celmer KS Warta Poznań 2.07,73
3 Wiktoria Dąbrowska UKP Polonia Warszawa 2.07,74
. ... ... ...
19 Paulina Puzoń UKP Unia Oświęcim 2.16,43 (Finał B)

200 m stylem dowolnym dziewcząt - eliminacje

1 Wiktoria Celmer KS Warta Poznań 2.08,83
. ... ... ...
20 Paulina Puzoń UKP Unia Oświęcim 2.17,77



200 m stylem motylkowym dziewcząt - Finał

1 Daria Zielińska UKP Polonia Warszawa 2.14,81
2 Aleksandra Tasak UKS SMS Galicja Kraków 2.19,37
3 Maria Murawska UKP Polonia Warszawa 2.22,75
. ... ... ...
10 Oliwia Biernat UKS Aquatica Pawłowice 2.32,30

200 m stylem motylkowym dziewcząt - eliminacje

1 Daria Zielińska UKP Polonia Warszawa 2.24,65
. ... ... ...
10 Oliwia Biernat UKS Aquatica Pawłowice 2.33,43



200 m stylem zmiennym dziewcząt - Finał

1 Zuzanna Famulok UKP Unia Oświęcim 2.22,63
2 Maria Murawska UKP Polonia Warszawa 2.23,24
3 Oliwia Biernat UKS Aquatica Pawłowice 2.26,36

200 m stylem zmiennym dziewcząt - eliminacje

1 Gabriela Herbreder UKS G-92 Ursynów Warszawa 2.26,77
. ... ... ...
4 Oliwia Biernat UKS Aquatica Pawłowice 2.27,27



400 m stylem dowolnym dziewcząt - Finał

1 Maja Nowak AZS AWF Warszawa 4.29,73
2 Karolina Haładyn UKS 190 Łódź 4.30,38
3 Wiktoria Dąbrowska UKP Polonia Warszawa 4.30,87

400 m stylem dowolnym dziewcząt - eliminacje

1 Karolina Haładyn UKS 190 Łódź 4.34,65
. ... ... ...
35 Paulina Puzoń UKP Unia Oświęcim 4.59,49



Sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym dziewcząt

1 UKP Polonia I Warszawa 3.56,79
2 KS Warta Poznań 3.59,60
3 WKS Śląsk Wrocław 3.59,63
4 UKP Unia Oświęcim * 4.05,12

* Paulina Puzoń (1.02,02)


Sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym dziewcząt

1 UKP Polonia I Warszawa 4.24,77
2 UKS G-92 Ursynów Warszawa 4.28,38
3 UKS G-8 Bielany Warszawa 4.31,48
. ... ...
5 UKP Unia Oświęcim * 4.34,80

* Paulina Puzoń (1.01,81 - styl dowolny)


Sztafeta 4 x 200 m stylem dowolnym dziewcząt

1 UKP Polonia I Warszawa 8.38,78
2 KS Warta Poznań 8.43,81
3 WKS Śląsk Wrocław 8.47,84
. ... ...
5 UKP Unia Oświęcim * 9.01,11

* Paulina Puzoń (2.17,26)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.