www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LIGA SZKÓŁ I KLUBÓW ŚLĄSKICH - I RUNDA 09/10/2019


Bardzo dobry start zanotowali nasi zawodnicy w I rundzie Ligi Szkół i Klubów Śląskich w pływaniu, która odbyła się wczoraj w Gliwicach.
Trzy zwycięstwa na swoje konto zapisał Łukasz Gorgosz ze Skoczowa. Reprezentant Aquatiki Pawłowice triumfował w wyścigach na 100 metrów stylem dowolnym i 100 metrów stylem zmiennym oraz w sztafecie 4 x 100 m stylem dowolnym (tu startował także Maksymilian Kurpis z Jastrzębia-Zdroju).
Z kolei Kinga Macura (MTP Delfin Cieszyn) wygrała zmagania na 100 metrów 'kraulem', a jej kolega klubowy Bartosz Loter był najlepszy na 200 metrów 'żabką'.


Wyniki naszych zawodników:


Dziewczęta - rocznik 2004 i starsze

Małgorzata Kosiec (NKP Bielsko-Biała) 
4 miejsce - 25 m pod wodą + 25 m stylem dowolnym (31,06) - Open
7 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.31,15)
7 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.11,70)


Dziewczęta - rocznik 2005

Milena Koral (KS Górnik Radlin)
2 miejsce - sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem zmiennym (0.32,21)
2 miejsce  - sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym (1.06,65)
3 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.11.21)

5 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.10,09)

Patrycja Janus (UKS Aquatica Pawłowice)
12 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.35,34)
13 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.20,14)


Dziewczęta - rocznik 2006

Kinga Macura (MTP Delfin Cieszyn)
1 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.04,00)
2 miejsce - 100 m stylem grzbieowym (1.09,87)


Zuzanna Jackowska (MTP Delfin Cieszyn)
3 miejsce - 200 m stylem klasycznym (2.52,88)
6 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.15,18)

Zofia Urbańska (UKS Aquatica Pawłowice)
4 miejsce - sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem zmiennym (0.31,42)
8 miejsce - 100 m stylem  zmiennym (1.17,76)
9 miejsce -  sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym
12 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.35,84)

Kinga Karwacka (UKS Aquatica Pawłowice)
4 miejsce - sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem zmiennym
9 miejsce -  sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym
14 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.21,71)
16 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.24,10)

Wiktoria Pollok (UKS Aquatica Pawłowice)
9 miejsce -  sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym
17 miejsce - sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem zmiennym
20 miejsce - 200 m stylem klasycznym (3.40,51)
40 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.23,68)

Julia Sojka (UKS Aquatica Pawłowice)
17 miejsce - sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem zmiennym
25 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.32,11)
32 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.19,36)

Lena Serwotka (UKS Aquatica Pawłowice)
18 miejsce - sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem zmiennym
27 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.42,80)
41 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.32,38)



Chłopcy - rocznik 2004 i starsi

Bartłomiej Dudkowiak (UKS Aquatica Pawłowice)
4 miejsce - 100 m stylem dowolnym (0.53,83)
11 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.04,04)

Bartłomiej Haspert (UKS Aquatica Pawłowice)
19 miejsce - 100 m stylem dowolnym (0.59,04)
22 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.09,93)


Chłopcy - rocznik 2005

Bartosz Loter (MTP Delfin Cieszyn)
1 miejsce - 200 m stylem klasycznym (2.35,08)
6 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.29,92)


Chłopcy - rocznik 2006

Łukasz Gorgosz (UKS Aquatica Pawłowice)
1 miejsce - 100 m stylem dowolnym (0.56,03)
1 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.07,49)
1 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym 

4 miejsce - sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem zmiennym 

Maksymilian Kurpis (UKS Aquatica Pawlowice)
1 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym 
6 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.11,01)
8 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.31,21)
17 miejsce - sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem zmiennym

Bartosz Pyzik (UKS Aquatica Pawłowice)
10 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym 
17 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.21,38)
18 miejsce - sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem zmiennym
22 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.36,50)

Robert Szyra (UKS Aquatica Pawłowice)
10 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym 
26 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.37,85)
27 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.14,24)

Jan Rak (UKS Aquatica Pawłowice)
10 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym 
16 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.24,38)
28 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.38,75)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności