www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







GRAND PRIX MAŁOPOLSKI W PŁYWANIU - I RUNDA 13/10/2019


Wczoraj w Oświęcimiu odbyła się I runda Grand Prix Małopolski w pływaniu - Puchar Wszechstronności Stylowej.
Z czwórki naszych zawodniczek najlepiej zaprezentowała się Oliwia Biernat z Jastrzębia-Zdroju, która zajęła trzecie miejsce w wyścigu na 100 metrów stylem motylkowym.


Wyniki:


Kobiety (16 lat i więcej)


100 m stylem dowolnym
 
1 Dominika Kossakowska AZS AWF Katowice 0.56,48
2 Natalia Lewandowska AZS AWF Katowice 0.57,71
3 Oksana Horova UKS SMS Galicja Kraków 0.58,29
. ... ... ...
7 Oliwia Biernat UKS SMS Galicja Kraków 1.00,79
16 Paulina Puzoń UKP Unia Oświęcim 1.03,29


100 m stylem motylkowym
 
1 Dominika Kossakowska AZS AWF Katowice 1.02,11
2 Natalia Lewandowska AZS AWF Katowice 1.03,81
3 Oliwia Biernat UKS SMS Galicja Kraków 1.04,38
. ... ... ...
19 Paulina Puzoń UKP Unia Oświęcim 1.09,92
21 Wiktoria Skarwecka UKP Unia Oświęcim 1.11,26


100 m stylem klasycznym
 
1 Natalia Lewandowska AZS AWF Katowice 1.13,29
2 Anna Kempa MMKS Kędzierzyn-Koźle 1.13,57
3 Hanna Rokita UKS SMS Galicja Kraków 1.14,62
4 Oliwia Biernat UKS SMS Galicja Kraków 1.14,95
. ... ... ...
8 Wiktoria Skarwecka UKP Unia Oświęcim 1.16,67
31 Paulina Puzoń UKP Unia Oświęcim 1.29,87


100 m stylem grzbietowym
 
1 Julia Magierowska AZS AWF Katowice 1.04,92
2 Dominika Kossakowska AZS AWF Katowice 1.05,17
3 Wiktoria Król UKS SMS Galicja Kraków 1.06,33
. ... ... ...
7 Oliwia Biernat UKS SMS Galicja Kraków 1.07,88
21 Wiktoria Skarwecka UKP Unia Oświęcim 1.12,55
26 Paulina Puzoń UKP Unia Oświęcim 1.14,64


400 m stylem zmiennym
 
1 Dominika Kossakowska AZS AWF Katowice 4.54,84
2 Zuzanna Nowak UKP Unia Oświęcim 4.58,62
3 Natalia Lewandowska AZS AWF Katowice 5.01,84
4 Oliwia Biernat UKS SMS Galicja Kraków 5.02,08
. ... ... ...
8 Wiktoria Skarwecka UKP Unia Oświęcim 5.07,53
25 Paulina Puzoń UKP Unia Oświęcim 5.36,80




Dziewczęta (14-15 lat)


100 m stylem dowolnym
 
1 Amelia Marek TKKF Delfin Tarnów 0.58,36
2 Paula Gawron UKS SMS Galicja Kraków 0.59,51
3 Maja Malarz UKS Victoria Kozy 0.59,79
. ... ... ...
13 Balbina Sikora UKS SMS Galicja Kraków 1.02,43


100 m stylem motylkowym
 
1 Amelia Marek TKKF Delfin Tarnów 1.03,41
2 Paula Gawron UKS SMS Galicja Kraków 1.05,62
3 Justyna Poznańska UKS SP-8 Chrzanów 1.06,02
. ... ... ...
26 Balbina Sikora UKS SMS Galicja Kraków 1.14,75


100 m stylem grzbietowym
 
1 Justyna Poznańska UKS SP-8 Chrzanów 1.04,65
2 Alicja Pinkowicz UKP Unia Oświęcim 1.05,87
3 Paula Gawron UKS SMS Galicja Kraków 1.06,98
. ... ... ...
18 Balbina Sikora UKS SMS Galicja Kraków 1.13,65





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności