www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LIGA KLUBÓW ŚLĄSKICH ROCZNIK 2009 - II RUNDA 19/02/2020


Dzisiaj w Radlinie odbyła się II runda pływackiej Ligi Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2009.
Niestety, tym razem żaden z naszych zawodników nie stanął na podium.


Wyniki:


50 m stylem dowolnym dziewcząt

1 Lena Dudek KS Górnik Sosnowiec 0.32,24
2 Hanna Kończyło MKS SMS Victoria Racibórz 0.32,63
3 Oliwia Skaba KS Górnik Radlin 0.32,75
. ... ... ...
13 Małgorzata Grech KP H2O Jastrzębie 0.35,89
69 Pola Rak UKS Aquatica Pawłowice 0.43,55


100 m stylem grzbietowym dziewcząt

1 Antonina Kapka KS Górnik Sosnowiec 1.20,22
2 Oliwia Skaba KS Górnik Radlin 1.22,32
3 Zuzanna Ślęczek UKS Huragan Sosnowiec 1.22,70
. ... ... ...
11 Małgorzata Grech KP H2O Jastrzębie 1.34,28
54 Pola Rak UKS Aquatica Pawłowice 1.52,86


50 m stylem dowolnym chłopców

1 Michał Sobel LKS Jedność 32 Przyszowice 0.32,22
2 Maksymilian Borgiel UKS Karlik Katowice 0.33,77
3 Konrad Piznal UKS NKP Bielsko-Biała 0.33,82
. ... ... ...
22 Szymon Polok KP H2O Jastrzębie 0.38,22
29 Wiktor Domin KP H2O Jastrzębie 0.39,08
63 Kamil Dwornik KP H2O Jastrzębie 0.42,64
76 Grzegorz Jurek KP H2O Jastrzębie 0.44,50
86 Aleksander Badura UKS Aquatica Pawłowice 0.48,44


50 m stylem motylkowym chłopców

1 Wojciech Boryś LKS Jedność 32 Przyszowice 0.34,02
2 Michał Sobel LKS Jedność 32 Przyszowice 0.35,20
3 Bruno Gabor MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 0.35,42
. ... ... ...
13 Szymon Polok KP H2O Jastrzębie 0.43,17


100 m stylem grzbietowym chłopców

1 Wojciech Boryś LKS Jedność 32 Przyszowice 1.16,41
2 Bruno Gabor MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1.18,80
3 Maksymilian Borgiel UKS Karlik Katowice 1.25,29
. ... ... ...
9 Wiktor Domin KP H2O Jastrzębie 1.32,57
40 Kamil Dwornik KP H2O Jastrzębie 1.51,23
47 Grzegorz Jurek KP H2O Jastrzębie 1.54,37
65 Aleksander Badura UKS Aquatica Pawłowice 2.08,78



Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym chłopców

1 KP Sikret Gliwice 2.21,54
2 UKS NKP Bielsko-Biała 2.26,22
3 KS Piątka I Chorzów 2.32,58
. ... ...
11 UKS Aquatica Pawłowice * 2.54,72

* Aleksander Baura


Sztafeta mieszana - 8 x 50 m stylem dowolnym

1 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 4.57,44
2 UKS Wodnik Siemianowice 4.58,50
3 KS Piątka I Chorzów 5.02,03
. ... ...
DSQ UKS Aquatica Pawłowice * 5.19,27

* Aleksander Badura (41,80)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności