www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







O PUCHAR MTP DELFIN PO RAZ DWUDZIESTY TRZECI 22/02/2020


Dzisiaj w Cieszynie odbyły się XXIII Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar MTP Delfin Cieszyn.
W imprezie wzięło udział blisko trzystu zawodników z trzydziestu klubów z Polski, Czech i Słowacji.
W klasyfikacji medalowej najlepsi okazali się reprezentanci KS Piątka Chorzów, którzy zdobyli osiem medali, jednak najwięcej krążków wywalczyli reprezentanci MTP Delfin Cieszyn (sześć złotych, trzynaście srebrnych i osiem brązowych).


Zwycięzcy wyścigów głównych:


50 metrów stylem dowolnym
Maja Malarz (UKS Victoria Kozy) - rocznik 2004 i starsze
Kinga Macura (MTP Delfin Cieszyn) - rocznik 2005-2006
Marta Poppe (UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska) - rocznik 2007-2008
Ema Malíková (UMB Banská Bystrica) - rocznik 2009 i młodsze
Paweł Smoliński (UKS Junior Kluczbork) - rocznik 2004 i starsi
Kacper Duda (RMKS Rybnik) - rocznik 2005-2006
Bartosz Bieliński (CSiR MOS Dąbrowa Górnicza) - rocznik 2007-2008
Konrad Piznal (UKS NKP Bielsko-Biała) - rocznik 2009 i młodsi

100 metrów stylem klasycznym
Julia Niedziołka (MTP Delfin Cieszyn) - rocznik 2004 i starsze
Weronika Więcek (UKS Victoria Kozy) - rocznik 2005-2006
Marta Poppe (UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska) - rocznik 2007-2008
Tereza Minaříková (PK Zlín)- rocznik 2009 i młodsze
Kamil Romanowski (AZS AWF Katowice) - rocznik 2004 i starsi
Bartosz Loter (MTP Delfin Cieszyn) - rocznik 2005-2006
Samuel Hübscher (KPS Ostrava) - rocznik 2007-2008
Piotr Matuszny (SP SwimSport)- rocznik 2009 i młodsi

50 m stylem grzbietowym
Nina Hodoňová (ŠK Dukla Banká Bystrica) - rocznik 2004 i starsze
Kinga Kempa (KS Piątka Chorzów) - rocznik 2005-2006
Vanda Švidrnochová (KPS Ostrava) - rocznik 2007-2008
Ema Malíková (UMB Banská Bystrica) - rocznik 2009 i młodsze
Jakub Paszek (KP Sikret Gliwice) - rocznik 2004 i starsi
Claudio Basaez (KS Piątka Chorzów) - rocznik 2005-2006
Maciej Dusza (KS Piątka Chorzów) - rocznik 2007-2008
Jakub Pinkas (KS MarioSport Cieszyn)- rocznik 2009 i młodsi

50 m stylem motylkowym
Maja Malarz (UKS Victoria Kozy) - rocznik 2004 i starsze
Weronika Więcek (UKS Victoria Kozy) - rocznik 2005-2006
Julia Wiernicka (KS Piątka Chorzów) - rocznik 2007-2008
Jolana Ruszová (Plavecký oddíl Frýdek-Místek) - rocznik 2009 i młodsze
Paweł Smoliński (UKS Junior Kluczbork) - rocznik 2004 i starsi
Kacper Dusza (RMKS Rybnik) - rocznik 2005-2006
Dominik Wdowiak (UKS Dragon Będzin) - rocznik 2007-2008
Maksymilian Baranowski (UKS HS Team Kryty Basen Kłobuck) - rocznik 2009 i młodsi


Skin Race - 50 m stylem dowolnym (system eliminacyjny)
Maja Malarz (UKS Victoria Kozy) - rocznik 2006 i starsze
Marta Poppe (UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska) - rocznik 2007 i młodsze
Paweł Smoliński (UKS Junior Kluczbork) - rocznik 2006 i starsi
Samuel Hübscher (KPS Ostrava) - rocznik 2007 i młodsi


100 m stylem grzbietowym
Nina Hodoňová (ŠK Dukla Banká Bystrica) - rocznik 2004 i starsze
Kinga Kempa (KS Piątka Chorzów) - rocznik 2005-2006
Vanda Švidrnochová (KPS Ostrava) - rocznik 2007-2008
Ema Malíková (UMB Banská Bystrica) - rocznik 2009 i młodsze
Jakub Paszek (KP Sikret Gliwice) - rocznik 2004 i starsi
Claudio Basaez (KS Piątka Chorzów) - rocznik 2005-2006
Tomáš Neradil (PK Zlin) - rocznik 2007-2008
Jakub Nowak (UKS Ondraszek Bielsko-Biała) - rocznik 2009 i młodsi

50 metrów stylem klasycznym
Julia Niedziołka (MTP Delfin Cieszyn) - rocznik 2004 i starsze
Kristýna Mňuková (Neratovicky plavecký klub) - rocznik 2005-2006
Marta Poppe (UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska) - rocznik 2007-2008
Tereza Minaříková (PK Zlín)- rocznik 2009 i młodsze
Kamil Romanowski (AZS AWF Katowice) - rocznik 2004 i starsi
Bartosz Loter (MTP Delfin Cieszyn) - rocznik 2005-2006
Dominik Wdowiak (UKS Dragon Będzin) - rocznik 2007-2008
Piotr Matuszny (SP SwimSport)- rocznik 2009 i młodsi

100 metrów stylem dowolnym
Maja Malarz (UKS Victoria Kozy) - rocznik 2004 i starsze
Kinga Kempa (KS Piątka Chorzów) - rocznik 2005-2006
Julia Wiernicka (KS Piątka Chorzów) - rocznik 2007-2008
Ema Malíková (UMB Banská Bystrica) - rocznik 2009 i młodsze
Paweł Smoliński (UKS Junior Kluczbork) - rocznik 2004 i starsi
Kacper Duda (RMKS Rybnik) - rocznik 2005-2006
Samuel Hübscher (KPS Ostrava) - rocznik 2007-2008
Maksymilian Baranowski (UKS HS Team Kryty Basen Kłobuck) - rocznik 2009 i młodsi


Sztafety mieszane - 4 x 50 m stylem zmiennym

MTP Delfin Cieszyn - rocznik 2006 i starsi
(Zuzana Paulíny, Kinga Macura, Kacper Piecha, Bartosz Loter)

PK Zlín - rocznik 2007 i młodsi
(Anna Čižmárová, Barbora Kopliková, Tomáš Neradil, Václav Vaculík)


Wyniki - http://www.sport.olza.pl/public/XXIII Puchar MTP Delfin.pdf




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności