www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LIGA KLUBÓW ŚLĄSKICH ROCZNIK 2007 - III RUNDA 05/03/2020


Wczoraj w Gliwicach odbyła się III runda pływackiej Ligi Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2007.
Z grona naszych zawodników najlepiej zaprezentowała się Anna Guzdek z Zaborza, która zajęła trzecie miejsce w wyścigu na 100 metrów stylem motylkowym dziewcząt.


Wyniki:


100 m stylem motylkowym dziewcząt

1 Marta Poppe UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 1.11,29
2 Dominika Hazuka UKS Huragan Sosnowiec 1.12,12
3 Anna Guzdek UKS Aquatica Pawłowice 1.13,62
. ... ... ...
5 Małgorzata Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 1.14,88


100 m stylem zmiennym dziewcząt

1 Anna Machno KS Victoria Zawiercie 1.12,47
2 Wiktoria Drażyk UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 1.14,06
3 Julia Wiernicka KS Piątka Chorzów 1.14,35
. ... .. ...
7 Natalia Grech KP H2O Jastrzębie 1.15,11
18 Małgorzata Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 1.18,36
26 Estera Kochan UKS Aquatica Pawłowice 1.20,84


200 m stylem dowolnym dziewcząt

1 Marta Poppe UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 2.18,29
2 Julia Wernicka KS Piątka Chorzów 2.21,08
3 Anna Machno KS Victoria Zawiercie 2.22,59
. ... ... ...
11 Anna Guzdek UKS Aquatica Pawłowice 2.30,14


200 m stylem grzbietowym dziewcząt

1 Malwina Polnik KS Górnik Radlin 2.34,56
2 Martyna Greń UKS Dragon Będzin 2.38,70
3 Wiktora Drażyk UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 2.39,24
4 Natalia Grech KP H2O Jastrzębie 2.39,93


Sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym dziewcząt

1 UKS Manta Kochłowice I Ruda Śląska 4.25,36
2 MKS SMS Victoria Racibórz 4.30,25
3 MKS Pałac Młodzieży I Katowice 4.37,87
. ... ...
5 UKS Aquatica Pawłowice * 4.47,20

* Anna Guzdek, Estera Kochan, Małgorzata Kochan



100 m stylem motylkowym chłopców

1 Dominik Wdowiak UKS Dragon Będzin 1.03,69
2 Grzegorz Czogała KP Sikret Zabrze 1.04,48
3 Jakub Katana MKP Zabrze 1.06,37
. ... .. ...
13 Filip Janus UKS Aquatica Pawłowice 1.26,34


100 m stylem zmiennym chłopców

1 Grzegorz Czogała KP Sikret Zabrze 1.05,45
2 Jakub Krupa UKS Aligator Gorzyce 1.08,78
3 Jakub Katana MKP Zabrze 1.09,12
. ... .. ...
36 Filip Janus UKS Aquatica Pawłowice 1.24,55
58 Mikołaj Wiewióra UKS Aquatica Pawłowice 1.31,46


200 m stylem grzbietowym chłopców

1 Paweł Proszowski MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 2.22,63
2 Jakub Krupa UKS Aligator Gorzyce 2.25,12
3 Dominik Wdowiak UKS Dragon Będzin 2.27,49
. ... .. ...
22 Mikołaj Wiewióra UKS Aquatica Pawłowie 3.12,48


Sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym chłopców

1 KP Sikret Gliwice 4.24,88
2 MKS Pałac Młodzieży Katowice 4.33,71
3 MKS SMS Victoria Racibórz 4.36,03
. ... ...
14 UKS Aquatica Pawłowice * 5.20,40

* Mikołaj Wiewióra, Filip Janus



Sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem zmiennym

1 MKS SMS Victoria III Racibórz 2.11,42
2 MKS Pałac Młodzieży I Katowice 2.12,63
3 KP Sikret Gliwice 2.13,70
. ... ...
7 UKS Aquatica I Pawłowice * 2.24,54
20 UKS Aquatica II Pawlowice ** 2.37,51

* Estera Kochan, Małgorzata Gorgosz, Mikołaj Wiewióra
** Anna Guzdek, Filip Janus




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności