www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PŁYWACKIE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 10-LATKÓW 28/10/2020


Karolina Klajmon z Jasienicy wywalczyła trzy medale na Mistrzostwach Śląska Dzieci 10-letnich pływaniu, które odbyły się wczoraj w Gliwicach.
Zawodniczka UKS NKP Bielsko-Biała zdobyła złoto w wyścigu na 100 metrów stylem grzbietowym oraz srebra na 50 metrów stylem grzbietowym i w sztafecie 4 x 50 m stylem dowolnym.


Wyniki:


50 m stylem dowolnym dziewcząt

1 Klara Rzepka UKS Aqua Team Mikołów 0.33,50
2 Hanna Jania UKS Huragan Sosnowiec 0.34,67
3 Antonina Mazik MKP Zabrze 0.34,81
. ... ... ...
5 Karolina Klajmon UKS NKP Bielsko-Biała 0.35,16
21 Antonia Kocur KP H2O Jastrzębie 0.40,70
46 Julia Bojda UKS Aquatica Pawłowice 0.46,79
66 Maja Buchta UKS Aquatica Pawłowice 0.49,88
81 Amelia Kielar UKS Aquatica Pawłowice 0.55,96
85 Paulina Warlewska UKS Aquatica Pawłowice 0.59,22
89 Maja Pomykoł UKS Aquatica Pawłowice 1.06,85


50 m stylem klasycznym dziewcząt

1 Hanna Jania UKS Huragan Sosnowiec 0.43,28
2 Natalia Borowska UKS Ondraszek Bielsko-Biała 0.45,31
3 Antonina Mazik MKP Zabrze 0.46,21
. ... ... ...
23 Julia Bojda UKS Aquatica Pawłowice 0.56,23
25 Amelia Kielar UKS Aquatica Pawłowice 0.57,21


50 m stylem grzbietowym dziewcząt

1 Natalia Borowska UKS Ondraszek Bielsko-Biała 0.40,75
2 Karolina Klajmon UKS NKP Bielsko-Biała 0.41,12
3 Agata Andrzejewska MKP Zabrze 0.43,50
4 Antonia Kocur KP H2O Jastrzębie 0.44,67
. ... ... ...
32 Maja Buchta UKS Aquatica Pawłowice 0.53,21
35 Amelia Kielar UKS Aquatica Pawłowice 0.54,07
42 Julia Bojda UKS Aquatica Pawłowice 0.55,45
63 Paulina Warlewska UKS Aquatica Pawłowice 1.03,43


100 m stylem dowolnym dziewcząt

1 Klara Rzepka UKS Aqua Team Mikołów 1.15,12
2 Antonina Kuśnierz UKP Ruda Śląska 1.19,37
3 Antonina Mazik MKP Zabrze 1.20,51
. ... ... ...
15 Antonia Kocur KP H2O Jastrzębie 1.34,66


100 m stylem klasycznym dziewcząt

1 Hanna Jania UKS Huragan Sosnowiec 1.33,65
2 Natalia Borowska UKS Ondraszek Bielsko-Biała 1.39,39
3 Agata Puk TKKF Szczygłowice Knurów 1.43,70
. ... ... ...
18 Amelia Kielar UKS Aquatica Pawłowice 1.59,50
22 Julia Bojda UKS Aquatica Pawłowice 2.03,02


100 m stylem grzbietowym dziewcząt

1 Karolina Klalmon UKS NKP Bielsko-Biała 1.27,04
2 Klara Rzepka UKS Aqua Team Mikołów 1.28,45
3 Natalia Borowska UKS Ondraszek Bielsko-Biała 1.30,93
. ... ... ...
26 Maja Buchta UKS Aquatica Pawłowice 1.52,38
51 Paulina Warlewska UKS Aquatica Pawłowice 2.19,27
55 Maja Pomykoł UKS Aquatica Pawłowice 2.42,05
DSQ Antonia Kocur KP H2O Jastrzębie 1.42,20


100 m stylem zmiennym dziewcząt

1 Hanna Jania UKS Huragan Sosnowiec 1.25,41
2 Klara Rzepka UKS Aqua Team Mikołów 1.26,50
3 Agata Borowska UKS Ondraszek Bielsko-Biała 1.30,08
4 Karolina Klajmon UKS NKP Bielsko-Biała 1.31,77


Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym dziewcząt

1 UKS Orka Częstochowa 2.34,03
2 UKS NKP Bielsko-Biała * 2.35,18
3 UKS Aquat Team Mikołów 2.38,45
. ... ...
12 UKS Aquatica I Pawłowice ** 3.19,40
66 UKS Aquatica II Pawłowice *** 4.07,98

* Karolina Klajmon (36,98)
** Amelia Buchta (55,30), Julia Bojda (48,48)
*** Maja Pomykoł (1.06,64), Amelia Kielar (56,51), Paulina Warlewska


Sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym dziewcząt

1 UKS Orka Częstochowa 2.56,00
2 MKP Zabrze 2.58,23
3 UKS Aqua Team Mikołów 2.59,04
4 UKS NKP Bielsko-Biała * 3.01,23
. ... ...
10 UKS Aquatica Pawłowice ** 3.37,86

* Karolina Klajmon (44,50)
** Maja Buchta (50,88), Amelia Kielar (57,36), Julia Bojda (48,31)



50 m stylem dowolnym chłopców

1 Kacper Kowalski KP Sikret Gliwice 0.32,89
2 Tymoteusz Wiszniowski LKS Jedność 32 Przyszowice 0.33,44
3 Franciszek Mazik MKP Zabrze 0.33,88
. ... ... ...
54 Szymon Milanowski UKS Aquatica Pawłowice 0.44,93
59 Maksymilian Hus UKS Aquatica Pawłowice 0.46,44
82 Jakub Chmiel UKS Aquatica Pawłowice 0.54,66


50 m stylem motylkowym chłopców

1 Michał Wróbel UKS Aqua Team Mikołów 0.37,20
2 Wojciech Kycia MKP Zabrze 0.41,89
3 Bartosz Bojdoł UKS Aqua Team Mikołów 0.42,57
. ... ... ...
17 Szymon Milanowski UKS Aquatica Pawłowice 0.52,38


50 m stylem klasycznym chłopców

1 Piotr Charyga UKS Aqua Team Mikołów 0.45,66
2 Franciszek Mazik MKP Zabrze 0.46,20
3 Bartosz Księżarczyk MOSM Tychy 0.47,88
. ... ... ...
38 Maksymilian Hus UKS Aquatica Pawłowice 1.01,24
43 Jakub Chmiel UKS Aquatica Pawłowice 1.08,46


50 m stylem grzbietowym chłopców

1 Kacper Kowalski KP Sikret Gliwice 0.38,61
2 Wojciech Kycia MKP Zabrze 0.41,32
3 Bartosz Bojdoł UKS Aqua Team Mikołów 0.42,30
. ... ... ...
34 Maksymilian Hus UKS Aquatica Pawłowice 0.53,54
52 Jakub Chmiel UKS Aquatica Pawłowice 0.57,30


100 m stylem dowolnym chłopców

1 Kacper Kowalski KP Sikret Gliwice 1.15,56
2 Franciszek Mazik MKP Zabrze 1.16,93
3 Filip Paprotny UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 1.19,07
. ... ... ...
41 Szymon Milanowski UKS Aquatica Pawłowice 1.44,83


100 m stylem klasycznym chłopców

1 Franciszek Mazik MKP Zabrze 1.38,69
2 Miłosz Pietrzak UKS Aquatica Pawłowice 1.38,83
3 Piotr Charyga UKS Aqua Team Mikołów 1.40,74
. ... ... ...
32 Maksymilian Hus UKS Aquatica Pawłowice 2.10,69


100 m stylem grzbietowym chłopców

1 Kacper Kowalski KP Sikret Gliwice 1.27,58
2 Wojciech Kycia MKP Zabrze 1.28,49
3 Bartosz Bojdoł UKS Aqua Team Mikołów 1.28,89
. ... ... ...
DSQ Jakub Chmiel UKS Aquatica Pawłowice 2.08,24


100 m stylem zmiennym chłopców

1 Michał Wróbel UKS Aqua Team Mikołów 1.27,82
2 Wojciech Kycia MKP Zabrze 1.31,44
3 Bruno Urban KS Piątka Chorzów 1.35,55
. ... ... ...
20 Szymon Milanowski UKS Aquatica Pawłowice 1.54,18


Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym chłopców

1 UKS Aqua Team Mikołów 2.29,87
2 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 2.35,98
3 UKS Na Fali Bytom 2.40,59
. ... ...
11 UKS Aquatica I Pawłowice 2.59,94
19 UKS Aquatica II Pawłowice 3.30,43

* Szymon Milanowski (46,59)
** Jakub Chmiel, Maksymilian Hus


Sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym chłopców

1 UKS Aqua Team Mikołów 2.48,28
2 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 2.55,52
3 MOSM III Tychy 3.08,32
. ... ...
12 UKS Aquatica I Pawłowice * 3.31,14
16 UKS Aquatica II Pawłowice ** 3.49,05

* Maksymilian Hus (0.52,12)
** Szymon Milanowski (53,96), Jakub Chmiel (56,03)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności