www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PŁYWACKIE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 13-LATKÓW 29/10/2020


Małgorzata Gorgosz ze Skoczowa wywalczyła trzy medale na Otwartych Mistrzostwach Śląska 13-latków w pływaniu, które odbyły się w dniach 28-29 października w Gliwicach.
Zawodniczka UKS Aquatica Pawłowice triumfowała w wyścigu na 100 metrów stylem motylkowym oraz była trzecia na 50 metrów stylem motylkowym i 100 metrów stylem zmiennym.

Trzy medale zdobył także Piotr Zawiślak. Reprezentant MTP Delfin Cieszyn był drugi na 400 metrów stylem dowolnym oraz trzeci na 200 metrów stylem grzbietowym i 800 metrów stylem dowolnym.


Wyniki:


50 m stylem motylkowym dziewcząt

1 Dominika Hazuka UKS Huragan Sosnowiec 0.30.43
2 Martyna Greń UKS Dragon Będzin 0.30,49
3 Małgorzata Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 0.30,99
. ... ... ...
14 Natalia Grech KP H2O Jastrzębie 0.33,61
20 Anna Guzdek UKS Aquatica Pawłowice 0.34,33
27 Estera Kochan UKS Aquatica Pawłowice 0.35.39


100 m stylem dowolnym dziewcząt

1 Julia Wiernicka KS Piątka Chorzów 1.02,91
2 Michalina Teodorowicz MKS SMS Victoria Racibórz 1.03,47
3 Anna Machno KS Victoria Zawiercie 1.03,64
. ... ... ...
6 Małgorzata Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 1.05,37
14 Anna Guzdek UKS Aquatica Pawłowice 1.07,74
24 Estera Kochan UKS Aquatica Pawłowice 1.10,88


100 m stylem motylkowym dziewcząt

1 Małgorzata Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 1:09.31
2 Anna Machno KS Victoria Zawiercie 1.10,32
3 Dominika Hazuka UKS Huragan Sosnowiec 1.11,04
. ... ... ...
11 Anna Guzdek UKS Aquatica Pawłowice 1.16,25


100 m stylem klasycznym dziewcząt

1 Victoria Mlaś UKS Aligator Gorzyce 1.16,57
2 Agata Boczaj UKS Wodnik Siemianowice 1.17,56
3 Antonina Baron MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1.21,54
4 Natalia Grech KP H2O Jastrzębie 1.22,14
. ... ... ...
12 Estera Kochan UKS Aquatica Pawłowice 1.28,57


100 m stylem grzbietowym dziewcząt

1 Martyna Greń UKS Dragon Będzin 1.09,40
2 Sarah Winkler UKS Na fali Bytom 1.11,58
3 Kinga Nowara UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 1.12,55
. ... ... ...
6 Natalia Grech KP H2O Jastrzębie 1.14,33


100 m stylem zmiennym dziewcząt

1 Hanna Miernik MOSM Tychy 1.12,82
2 Dominika Hazuka UKS Huragan Sosnowiec 1.13,07
3 Małgorzata Gorgosz UKS Aquatica Pawłowice 1.13,20
. ... ... ...
7 Natalia Grech KP H2O Jastrzębie 1.14,29
18 Anna Guzdek UKS Aquatica Pawłowice 1.19,42


200 m stylem klasycznym dziewcząt

1 Viktoria Mlaś UKS Aligator Gorzyce 2.45,23
2 Agata Boczaj UKS Wodnik Siemianowice 2.46,32
3 Aurelia Pustelnik UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 2.57,06
. ... ... ...
12 Estera Kochan UKS Aquatica Pawłowice 3.13,64


Sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym dziewcząt

1 UKS Manta I Kochłowice Ruda Śląska 4.25,32
2 MKS Pałac Młodzieży I Katowice 4.28,43
3 MKS SMS Victoria Racibórz 4.31,76
. ... ...
6 UKS Aquatica Pawłowice * 4.40,38

* Anna Guzdek, Estera Kochan, Małgorzata Gorgosz


Sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym dziewcząt

1 UKS Manta I Kochłowice Ruda Śląska 4.59,57
2 MOSM Tychy 5.09,45
3 MKS Pałac Młodzieży I Katowice 5.10,04
. ... ...
5 UKS Aquatica Pawłowice * 5.15,06

* Estera Kochan, Małgorzata Gorgosz, Anna Guzdek




50 m stylem motylkowym chłopców

1 Grzegorz Czogała KP Sikret Gliwice 0.27,96
2 Jakub Katana MKP Zabrze 0.28,23
3 Bartosz Bieliński CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 0.28,36
. ... ... ...
16 Julian Domin KP H2O Jastrzębie 0.34,70
18 Filip Janus UKS Aquatica Pawłowice 0.36,33
21 Konrad Cieśla KP H2O Jastrzębie 0.37,66
22 Mikołaj Wiewióra UIKS Aquatica Pawłowice 0.37,90


100 m stylem dowolnym chłopców

1 Bartosz Bieliński CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 0.57,85
2 Erik Major MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 0.57,90
3 Jakub Krupa UKS Aligator Gorzyce 0.58,16
. ... ... ...
32 Filip Janus UKS Aquatica Pawłowice 1.12,26
38 Krzysztof Kurowski UKS Aquatica Pawłowice 1.16,26
41 Mikołaj Wiewióra UKS Aquatica Pawłowice 1.19,35


100 m stylem motylkowym chłopców

1 Jakub Katana MKP Zabrze 1.01,93
2 Dominik Wdowiak UKS Dragon Będzin 1.02,23
3 Erik Major MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1.05,58
. ... ... ...
9 Julian Domin KP H2O Jastrzębie 1.22,31
12 Konrad Cieśla KP H2O Jastrzębie 1.31,39


100 m stylem klasycznym chłopców

1 Grzegorz Czogała KP Sikret Gliwice 1.11,41
2 Erik Major MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1.17,04
3 Maciej Rosłon KP Sikret Gliwice 1.17,18
. ... ... ...
19 Krzysztof Kurowski UKS Aquatica Pawłowice 1.30,62
22 Filip Janus UKS Aquatica Pawłowice 1.33,78
23 Konrad Cieśla KP H2O Jastrzębie 1.34,89


100 m stylem grzbietowym chłopców

1 Dominik Wdowiak UKS Dragon Będzin 1.03,40
2 Szymon Mróz MOSM Tychy 1.07,59
3 Maksymilian Jańczyk UKS Ondraszek Bielsko-Biała 1.07,81
. ... ... ...
16 Julian Domin KP H2O Jastrzębie 1.20,20
21 Mikołaj Wiewióra UKS Aquatica Pawłowice 1.29,41


100 m stylem zmiennym chłopców

1 Grzegorz Czogała KP Sikret Gliwice 1.04,91
2 Dominik Wdowiak UKS Dragon Będzin 1.05,63
3 Jakub Krupa UKS Aligator Gorzyce 1.07,86
. ... ... ...
17 Julian Domin KP H2O Jastrzębie 1.20,68
21 Filip Janus UKS Aquatica Pawłowice 1.22,44
22 Krzysztof Kurowski UKS Aquatica Pawłowice 1.22,91
24 Konrad Cieśla KP H2O Jastrzębie 1.23,69
28 Mikołaj Wiewióra UKS Aquatica Pawłowice 1.30,03


200 m stylem dowolnym chłopców

1 Erik Major MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 2.10,64
2 Mateusz Konopko LKS Jedność 32 Przyszowice 2.12,09
3 Maksymilian Kunicki MKS SMS Victoria Racibórz 2.15,30
. ... ... ...
5 Piotr Zawiślak MTP Delfin Cieszyn 2.16,97


200 m stylem klasycznym chłopców

1 Grzegorz Czogała KP Sikret Gliwice 2.34,64
2 Maksymilian Kunicki MKS SMS Victoria Racibórz 2.48,51
3 Filip Dąbrowski MKS Pałac Młodzieży Katowice 2.50,10
. ... ... ...
12 Krzysztof Kurowski UKS Aquatica Pawłowice 3.10,00


200 m stylem grzbietowym chłopców

1 Paweł Proszowski MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 2.19,83
2 Jakub Krupa UKS Aligator Gorzyce 2.21,62
3 Piotr Zawiślak MTP Delfin Cieszyn 2.32,09


400 m stylem dowolnym chłopców

1 Paweł Proszowski MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 4.28,38
2 Piotr Zawiślak MTP Delfin Cieszyn 4.51,64
3 Maciej Boryczka MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 4.58,24


800 m stylem dowolnym chłopców

1 Jakub Katana MKP Zabrze 9.15,60
2 Paweł Proszowski MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 9.15,65
3 Piotr Zawiślak MTP Delfin Cieszyn 10.15,32


Sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym chłopców

1 KP Sikret Gliwice 4.08,20
2 MKP Zabrze 4.12,20
3 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 4.17,74
. ... ...
8 UKS Aquatica Pawłowice * 4.59,12

* Mikołaj Wiewióra, Filip Janus, Krzysztof Kurowski


Sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym chłopców

1 MKP Zabrze 4.40,77
2 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 4.44,19
3 MKS Pałac Młodzieży Katowice 5.00,29
. ... ...
6 UKS Aquatica Pawłowice * 5.39,14

* Mikołaj Wiewióra, Filip Janus, Krzysztof Kurowski




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności