www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MEDALOWE ŻNIWO PŁYWACZEK NA MISTRZOSTWACH ŚLĄSKA 13/11/2020


Dwadzieścia sześć medali wywalczyły nasze zawodniczki na pływackich Mistrzostwach Śląska Dziewcząt 12, 14, 15, 16-letnich oraz powyżej szesnastego roku życia (17 kat i więcej), które odbyły się w dniach 12-13 listopada w Gliwicach.
Te z najcenniejszego kruszcu waylczyły Zuzanna Jackowska (MTP Delfin Cieszyn) - dwukrotnie, Larysa Hararta (UKS Aquatica Pawłowice) - dwukrotnie oraz Julia Niedziołka i Kinga Macura (obie MTP Delfin Cieszyn).


Wyniki naszych zawodniczek:


Kobiety (rocznik 2003 i starsze)

Małgorzata Kosiec (UKP NKP Bielsko-Biała)
2 miejsce - 200 m stylem zmiennym (2.30,67)
3 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.10,06)

4 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.09,91)
5 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.31,01)
5 miejsce - 100 m stylem motylkowym (1.09,58)
8 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.29,31)



Dziewczęta (rocznik 2004) - 16 lat

Julia Niedziołka (MTP Delfin Cieszyn)
1 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.35,09)
2 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.18,03)
2 miejsce - 200 m stylem klasycznym (2.53,06)


Zuzana Paulíny (MTP Delfin Cieszyn)
3 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.36,68)
3 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.02,42)

4 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.28,36)
4 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.31,09)
4 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.11,77)



Dziewczęta (rocznik 2005) - 15 lat

Milena Koral (UKS Aquatica Pawłowice)
2 miejsce - 100 m stylem motylkowym (1.09,88)
2 miejsce - 200 m stylem motylkowym (2.37,19)
3 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.09,89)
3 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.32,82)
3 miejsce - 200 m stylem grzbietowym (2.27,75)
3 miejsce - 200 m stylem zmiennym (2.28,42)


Patrycja Janus (UKS Aquatica Pawłowice)
3 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.36,93)
4 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.23,17)
7 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.34,30)
9 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.14,93)



Dziewczęta (rocznik 2006) - 14 lat

Zuzanna Jackowska (MTP Delfin Cieszyn)
1 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.17,45)
1 miejsce - 200 m stylem klasycznym (2.48,48)
3 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.35,73)

5 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.13,97)
6 miejsce - 200 m stylem zmiennym (2.44,16)

Kinga Macura (MTP Delfin Cieszyn)
1 miejsce - 200 m stylem grzbietowym (2.29,17)
2 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.07,87)
2 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.13,97)
2 miejsce - 200 m stylem dowolnym (2.15,88)
3 miejsce - 400 m stylem dowolnym (4.52,70)

8 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.33,69)

Anna Wątroba (UKS Aquatica Pawłowice)
3 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.03,98)
4 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym (1.18,16)
5 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym (1.06,16)
5 miejsce - sztafeta 4 x 200 m stylem dowolnym (2.27,25)
6 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.29,55)
8 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.16,26)
8 miejsce - 200 m stylem dowolnym (2.25,08)
10 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.34,34)

Kinga Karwacka (UKS Aquatica Pawłowice)
4 miejsce - 100 m stylem motylkowym (1.17,54)
4 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym (1.17,22)
5 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym (1.07,42)
5 miejsce - sztafeta 4 x 200 m stylem dowolnym (2.27,25)
9 miejsce - 200 m stylem zmiennym (2.48,65)
9 miejsce - 800 m stylem dowolnym (11.05,02)
11 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.35,29)
12 miejsce - 400 m stylem dowolnym (5.18,26)
13 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.30,86)
16 miejsce - 200 m stylem dowolnym (2.56,16)

Zofia Urbańska (UKS Aquatica Pawłowice)
4 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym (1.26,76)
5 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.32,71)
5 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym (1.08,60)
5 miejsce - sztafeta 4 x 200 m stylem dowolnym (2.33,28)
8 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.38,53)
8 miejsce - 200 m stylem zmiennym (2.47,85)
10 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.16,57)
12 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.30,83)

Julia Sojka (UKS Aquatica Pawłowice)
4 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym (1.20,17)
9 miejsce - 200 m stylem grzbietowym (3.27,14)
14 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.35,55)
24 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.20,50)

Lena Serwotka (UKS Aquatica Pawłowice)
5 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym (1.29,85)
5 miejsce - sztafeta 4 x 200 m stylem dowolnym (3.15,22)
16 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.49,41)
18 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.49,32)
19 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.44,85)
25 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.27,87)
28 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.39,02)

Dominika Kupczak (KP H2O Jastrzębie)
7 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.25,89)
11 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.39,81)
11 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.18,16)
DSQ - 200 m stylem klasycznym (3.06,91)



Dziewczęta (rocznik 2008) - 12 lat

Larysa Habarta (UKS Aquatica Pawłowice)
1 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.22,55)
1 miejsce - 200 m stylem klasycznym (2.57,52)
3 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.17,13)

8 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.35,35)

Marta Wania (MTP Delfin Cieszyn)
10 miejsce - 200 m stylem zmiennym (3.14,78)
14 miejsce - 200 m stylem dowolnym (2.45,78)
23 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.13,58)
30 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.28,82)

Paulina Lazarek (UKS Aquatica Pawłowice)
13 miejsce - 200 m stylem dowolnym (2.45,10)
16 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.33,92)
21 miejsce - 200 m stylem klasycznym (3.27,88)
27 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.15,60)

Zofia Kupczak (KP H2O Jastrzębie)
27 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.43,19)
28 miejsce - 200 m stylem klasycznym (3.42,99)
42 miejsce - 100 m stylem zmiennym (1.34,78)
57 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.29,58)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności