www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PŁYWACKIE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 12-LATKÓW 27/11/2021


W dniach 26-27 listopada w Dąbrowa Górniczej odbyły się pływackie Mistrzostwa Śląska 12-latków.
W gronie medalistów imprezy znalazł się Szymon Polok (KP H2O Jastrzębie-Zdrój), który zdobył brązowy medal w wyścigu na 100 metrów stylem motylkowym chłopców.


Wyniki:


50 m stylem motylkowym dziewcząt

1 Maja Kostańczyk CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 0.30,90
2 Michalina Ulman MOSM Tychy 0.31,29
3 Oliwia Skaba KS Górnik Radlin 0.33,32
. ... ... ...
10 Pola Rak UKS Aquatica Pawłowice 0.36,91
20 Alicja Tąta UKS Aquatica Pawłowice 0.39,28


100 m stylem dowolnym dziewcząt

1 Gabriela Karkocha UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 1.02,35
2 Michalina Ulman MOSM Tychy 1.04,88
3 Hanna Krzowska UKS Aquatica Pawłowice 1.06,12
. ... ... ...
23 Pola Rak UKS Aquatica Pawłowice 1.16,41
30 Alicja Tąta UKS Aquatica Pawłowice 1.19,97


100 m stylem klasycznym dziewcząt

1 Lena Dudek CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1.15,51
2 Hanna Krzowska UKS Aquatica Pawłowice 1.21,39
3 Zuzanna Bachniak UKS Orka Częstochowa 1.23,63
. ... ... ...
20 Magdalena Chrapek MTP Delfin Cieszyn 1.36,29


100 m stylem grzbietowym dziewcząt

1 Kaja Kostańczyk CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1.11,25
2 Oliwia Skaba KS Górnik Radlin 1.11,61
3 Zuzanna Ślęczek UKS Dragon Będzin 1.11,98
. ... ... ...
10 Pola Rak UKS Aquatica Pawłowice 1.24,36


100 m stylem zmiennym dziewcząt

1 Antonina Kapka CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1.13,44
2 Laura Bałoz KS Górnik Radlin 1.15,06
3 Hanna Krzowska UKS Aquatica Pawłowice 1.15,83
. ... ... ...
20 Pola Rak UKS Aquatica Pawłowice 1.24,78
28 Alicja Tąta UKS Aquatica Pawłowice 1.30,12


200 m stylem dowolnym dziewcząt

1 Lena Dudek CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 2.11,74
2 Gabriela Karkocha UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 2.13,22
3 Victoria Maik KP Sukces Chorzów 2.24,27
. ... ... ...
14 Magdalena Chrapek MTP Delfin Cieszyn 2.44,26


200 m stylem zmiennym dziewcząt

1 Antonina Kapka CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 2.38,70
2 Julia Ziętek UKP Ruda Śląska 2.43,93
3 Laura Bałoz KS Górnik Radlin 2.44,23
. ... ... ...
13 Alicja Tąta UKS Aquatica Pawłowice 3.19,89


Sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym dziewcząt

1 CSiR MOS I Dąbrowa Górnicza 4.26,06
2 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 4.36,50
3 MOSM Tychy 4.41,57
. ... ...
5 UKS Aquatica Pawłowice * 4.50,00

* Pola Rak (1.15,78)


Sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym dziewcząt

1 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 5.01,95
2 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 5.11,64
3 MOSM Tychy 5.15,76
. ... ...
6 UKS Aquatica Pawłowice * 5.30,14

* Pola Rak (1.14,93)



50 m stylem motylkowym chłopców

1 Norbert Ociepa CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 0.29,63
2 Konrad Piznal UKS NKP Bielsko-Biała 0.32,37
3 Jeremi Skolik MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 0.32,79
4 Szymon Polok KP H2O Jastrzębie 0.32,90
. ... ... ...
10 Piotr Matuszny UKS Aquatica Pawłowice 0.35,20
23 Wiktor Domin KP H2O Jastrzębie 0.40,39


100 m stylem dowolnym chłopców

1 Norbert Ociepa CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1.02,66
2 Michał Sobel LKS Jedność 32 Przyszowice 1.05,28
3 Bartłomiej Macha LKS Jedność 32 Przyszowice 1.05,55
. ... ... ...
7 Szymon Polok KP H2O Jastrzębie 1.08,75


100 m stylem motylkowym chłopców

1 Norbert Ociepa CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1.07,29
2 Jeremi Skolok MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1.14,11
3 Szymon Polok KP H2O Jastrzębie 1.14,86
. ... ... ...
11 Piotr Matuszny UKS Aquatica Pawłowice 1.27,51


100 m stylem grzbietowym chłopców

1 Bruno Gabor MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1.10,65
2 Maksymilian Borgiel UKS Karlik Katowice 1.16,78
3 Nikodem Handerek CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1.17,72
. ... ... ...
8 Wiktor Domin KP H2O Jastrzębie 1.25,55


100 m stylem zmiennym chłopców

1 Bruno Gabor MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1.13,71
2 Wiktor Cis UKS Dragon Sosnowiec 1.14,98
3 Paweł Piechaczek UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 1.16,69
. ... ... ...
10 Piotr Matuszny UKS Aquatica Pawłowice 1.22,98
DSQ Szymon Polok KP H20 Jastrzębie 1.24,72


200 m stylem grzbietowym chłopców

1 Bruno Gabor MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 2.32,25
2 Wojciech Boryś LKS Jedność 32 Przyszowice 2.33,23
3 Maksymilian Borgiel UKS Karlik Katowice 2.49,49
. ... ... ...
7 Wiktor Domin KP H2O Jastrzębie 3.00,79


200 m stylem zmiennym chłopców

1 Wojciech Boryś LKS Jedność 32 Przyszowice 2.33,18
2 Paweł Piechaczek UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 2.47,70
3 Konrad Piznal UKS NKP Bielsko-Biała 2.48,80
. ... ... ...
6 Piotr Matuszny UKS Aquatica Pawłowice 3.09,71
7 Wiktor Domin KP H20 Jastrzębie 3.11,32


Sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym chłopców

1 CSiR MOS I Dąbrowa Górnicza 4.40,33
2 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 4.44,74
3 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 4.51,35
. ... ...
6 UKS Aquatica I Pawłowice * 4.57,40

* Piotr Matuszny (1.18,98)


Sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym chłopców

1 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 5.09,48
2 UKS Wodnik Siemianowice 5.10,68
3 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 5.21,07
. ... ...
DSQ UKS Aquatica Pawłowice * 5.46,38

* Piotr Matuszny (1.34,75)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności