www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







SIEDEM ZWYCIĘSTW PŁYWAKÓW W KNUROWIE 29/05/2022


Nasi zawodnicy szesnastokrotnie stawali na podium Mityngu Pływackiego z okazji Dnia Dziecka, który odbył się dzisiaj w Knurowie.
Po dwa wygrane wyścigi na swoje konto zapisali: Szymon Polok, Igor Łęgosz i Adam Matuszczyk (wszyscy KP H2O Jastrzębie), a jedno zwycięstwo zanotowała Karolina Klajmon z Jasienicy.


Wyniki naszych zawodników


Dziewczęta - rocznik 2010

Karolina Klajmon (UKS NKP Bielsko-Biała)
1 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.33,90)
3 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.35,54)


Kamila Leszczyńska (KP H2O Jastrzębie)
2 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.14,79)
4 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.41,62)

Antonia Kocur (KP H2O Jastrzębie)
3 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.33,21)
3 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.38,79)



Dziewczęta - rocznik 2011

Zuzanna Ciesielska (KP H2O Jastrzębie)
5 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.45,80)
6 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.39,75)

Sonia Bębenek (KP H2O Jastrzębie)
6 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.46,70)
11 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.53,71)


Chłopcy - rocznik 2008 i starsi

Radosław Saj (KP H2O Jastrzębie)
3 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.30,68)
5 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.01,00)


Chłopcy - rocznik 2009

Szymon Polok (KP H2O Jastrzębie)
1 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.30,21)
1 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.06,14)



Chłopcy - rocznik 2011

Filip Pawlik (KP H2O Jastrzębie)
2 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.47,94)
3 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.43,03)


Karol Kierc (KP H2O Jastrzębie)
3 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.51,96)
8 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.41,33)


Chłopcy - rocznik 2012

Igor Łęgosz (KP H2O Jastrzębie)
1 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.41,01)
1 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.47,78)



Chłopcy - rocznik 2013

Adam Matuszczyk (KP H2O Jastrzębie)
1 miejsce - 25 m stylem motylkowym (0.20,63)
1 miejsce - 25 m stylem klasycznym (0.22,93)


Mateusz Saj (KP H2O Jastrzębie)
2 miejsce - 25 m stylem grzbietowym (0.21,96)
7 miejsce - 25 m stylem dowolnym (0.19,72)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności