www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PŁYWACKIE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 12-LATKÓW 04/06/2022


Karolina Klajmon z Jasienicy wywalczyła dwa złote medale na pływackich Mistrzostwach Śląska 12-latków, które odbyły się w dniach 2-3 czerwca w Radlinie.
Zawodniczka UKS NKP Bielsko-Biała triumfowała wyścigach na 100 i 200 metrów stylem grzbietowym.


Wyniki:


50 m stylem motylkowym dziewcząt

1 Magdalena Kuszka UKS Aqua Team Mikołów 0.32,70
2 Zofia Ogórek KS Piątka Chorzów 0.34,16
3 Antonina Mazik MKP Zabrze 0.34,51
. ... ... ...
46 Amelia Kielar UKS Aquatica Pawłowice 0.48,50


100 m stylem dowolnym dziewcząt

1 Klara Rzepka UKS Aqua Team Mikołów 1.06,66
2 Weronika Mermer UKS Trójka Częstochowa 1.06,95
3 Paulina Kozubowska UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 1.07,13
. ... ... ...
12 Kamila Leszczyńska KP H2O Jastrzębie 1.14,55
55 Jagoda Milbrant UKS Aquatica Pawłowice 1.29,21
58 Julia Bojda UKS Aquatica Pawłowice 1.30,51


100 m stylem klasycznym dziewcząt

1 Emilia Osadnik KKP Delfin Kłobuck 1.18,34
2 Emma Michael CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1.26,12
3 Agata Puk TKKF Szczygłowice Knurów 1.26,51
. ... ... ...
18 Kamila Leszczyńska KP H2O Jastrzębie 1.38,96
26 Amelia Kielar UKS Aquatica Pawłowice 1.41,25
35 Julia Bojda UKS Aquatica Pawłowice 1.46,22


100 m stylem grzbietowym dziewcząt

1 Karolina Klajmon UKS NKP Bielsko-Biała 1.12,77
2 Wiktoria Wrotniak UKS Dragon Będzin 1.17,40
3 Natalia Borowska UKS Ondarszek Bielsko-Biała 1.18,03
. ... ... ...
38 Julia Bojda UKS Aquatica Pawłowice 1.47,91
39 Jagoda Milbrant UKS Aquatica Pawłowice 1.48,10


100 m stylem zmiennym dziewcząt

1 Emilia Osadnik KKP Delfin Kłobuck 1.14,21
2 Hanna Jania UKS Huragan Sosnowiec 1.17,83
3 Natalia Borowska UKS Ondraszek Bielsko-Biała 1.17,99
. ... ... ...
39 Julia Bojda UKS Aquatica Pawłowice 1.38,25
40 Amelia Kielar UKS Aquatica Pawłowice 1.38,35


200 m stylem dowolnym dziewcząt

1 Klara Rzepka UKS Aqua Team Mikołów 2.23,75
2 Paulina Kozubowska UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 2.24,93
3 Emma Michael CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 2.26,49
. ... ... ...
9 Milena Zawada MTP Delfin Cieszyn 2.34,60
29 Jagoda Milbrant UKS Aquatica Pawłowice 3.17,19


200 m stylem klasycznym dziewcząt

1 Emilia Osadnik KKP Delfin Kłobuck 2.53,90
2 Emma Michael CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 3.04,30
3 Agata Puk TKKF Szczygłowice Knurów 3.08,07
. ... ... ...
12 Kamila Leszczyńska KP H2O Jastrzębie 3.29,53
18 Amelia Kielar UKS Aquatica Pawłowice 3.37,13
35 Julia Bojda UKS Aquatica Pawłowice 1.46,22


200 m stylem grzbietowym dziewcząt

1 Karolina Klajmon UKS NKP Bielsko-Biała 2.34,92
2 Wiktoria Wrotniak UKS Dragon Będzin 2.45,23
3 Antonina Mazik MKP Zabrze 2.46,01


400 m stylem dowolnym dziewcząt

1 Emma Michael CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 5.01,87
2 Paulina Kozubowska UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 5.02,36
3 Klara Rzepka UKS Aqua Team Mikołów 5.02,41
. ... ... ...
5 Karolina Klajmon UKS NKP Bielsko-Biała 5.19,52
6 Milena Zawada MTP Delfin Cieszyn 5.27,32
22 Jagoda Milbrant UKS Aquatica Pawłowice 7.07,04


800 m stylem dowolnym dziewcząt

1 Paulina Kozubowska UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 10.27,57
2 Matylda Rajca LKS Jedność 32 Przyszowice 10.29,01
3 Klara Rzepka UKS Aqua Team Mikołów 10.30,89
. ... ... ...
5 Karolina Klajmon UKS NKP Bielsko-Biała 11.04,32
6 Milena Zawada MTP Delfin Cieszyn 11.21,33


Sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym dzewcząt

1 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 5.28,13
2 UKS Na fali Bytom 5.44,80
3 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 5.49,53
. ... ...
7 UKS NKP Bielsko-Biała 6.01,42

* Karolina Klajmon



50 m stylem motylkowym chłopców

1 Michał Wróbel UKS Aqua Team Mikołów 0.32,69
2 Szymon Bulowski UKS Aligator Gorzyce 0.32,70
3 Dominik Krząkała UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 0.33,03
. ... ... ...
31 Szymon Milanowski UKS Aquatica Pawłowice 0.43,19
48 Wojciech Moj UKS Aquatica Pawłowice 0.53,49
49 Stanisław Brachaczek UKS Aquatica Pawłowice 0.57,82


100 m stylem dowolnym chłopców

1 Michał Konopko UKS Aqua Team Mikołów 1.02,53
2 Tymoteusz Wisznowski LKS Jedność 32 Przyszowice 1.04,31
3 Bartosz Nawrat UKS Na fali Bytom 1.05,17
. ... ... ...
45 Szymon Milanowski UKS Aquatica Pawłowice 1.26,42
77 Jakub Chmiel UKS Aquatica Pawłowice 1.41,60


100 m stylem klasycznym chłopców

1 Maciej Kmieć KKP Delfin Kłobuck 1.25,34
2 Michał Konopko UKS Aqua Team Mikołów 1.25,55
3 Franciszek Mazik MKP Zabrze 1.26,05
. ... ... ...
9 Stanisław Brachaczek UKS Aquatica Pawłowice 1.33,33
37 Szymon Milanowski UKS Aquatica Pawłowice 1.50,68


100 m stylem grzbietowym chłopców

1 Maciej Sikora UKS Na fali Bytom 1.13,58
2 Bruno Urban KS Piątka Chorzów 1.16,65
3 Kacper Kowalski KP Sikret Gliwice 1.16,71
. ... ... ...
37 Jakub Chmiel UKS Aquatica Pawłowice 1.46,65


100 m stylem zmiennym chłopców

1 Szymon Bulowski UKS Aligator Gorzyce 1.15,69
2 Michał Wróbel UKS Aqua Team Mikołów 1.16,32
3 Bartosz Nawrat UKS Na fali Bytom 1.17,69
. ... ... ...
29 Szymon Milanowski UKS Aquatica Pawłowice 1.40,02
39 Wojciech Moj UKS Aquatica Pawłowice 1.48,11
44 Jakub Chmiel UKS Aquatica Pawłowice 2.03,37
DSQ Stanisław Brachacek UKS Aquatica Pawłowice 1.35,98


200 m stylem dowolnym chłopców

1 Tymoteusz Wisznowski LKS Jedność 32 Przyszowice 2.16,89
2 Bartosz Nawrat UKS Na fali Bytom 2.24,72
3 Filip Paprotny UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 2.27,48
. ... ... ...
42 Jakub Chmiel UKS Aquatica Pawłowice 3.44,60


200 m stylem klasycznym chłopców

1 Franciszek Mazik MKP Zabrze 3.03,09
2 Jan Sielski KS Piątka Chorzów 3.09,64
3 Maciej Kmieć KKP Delfin Kłobuck 3.13,91
. ... ... ...
10 Stanisław Brachaczek UKS Aquatica Pawłowice 3.22,58


Sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym chłopców

1 UKS Aqua Team Mikołów 4.44,63
2 KS Piątka I Chorzów 4.56,83
3 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 5.01,07
. ... ...
11 UKS Aquatica Pawłowice * 5.35,52

* Szymon Milanowski (1.28,67), Stanisław Brachaczek (1.26,18)


Sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym chłopców

1 UKS Aqua Team Mikołów 5.19,95
2 KS Piątka Chorzów 5.29,37
3 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 5.35,42
. ... ...
13 UKS Aquatica Pawłowice * 6.23,73





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności