www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







DRUŻYNOWY WIELOBÓJ PŁYWACKI 10 ORAZ 11-LATKÓW 04/06/2022


W dniach 3-4 czerwca w Gliwicach odbył się Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10 oraz 11-letnich.
Niestety, żadnemu z naszych zawodników nie udało się stanąć na podium.


Wyniki:


Dziewczęta - rocznik 2012


50 m stylem dowolnym

1 Martyna Adamiok UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 0.33,65
2 Liliana Skubisz CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 0.33,75
3 Emilia Brysz UKS Aqua Team Mikołów 0.33,98
. ... ... ...
10 Maja Filapek UKS Aquatica Pawłowice 0.42,94
11 Maria Brachaczek UKS Aquatica Pawłowice 0.43,00
14 Emilia Hanus UKS Aquatica Pawłowice 0.43,81
16 Zofia Bojda UKS Aquatica Pawłowice 0.44,09


50 m stylem klasycznym

1 Emilia Brysz UKS Aqua Team Mikołów 0.45,67
2 Nina Biadała MOSM Tychy 0.47,25
3 Martyna Adamiok UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 0.47,69
. ... ... ...
7 Emilia Hanus UKS Aquatica Pawłowice 0.51,71
9 Zofia Bojda UKS Aquatica Pawłowice 0.52,36
12 Maja Filapek UKS Aquatica Pawłowice 0.55,02
15 Maria Brachaczek UKS Aquatica Pawłowice 0.57,36


50 m stylem grzbietowym

1 Martyna Adamiok UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 0.39,14
2 Emilia Brysz UKS Aqua Team Mikołów 0.40,29
3 Aneta Jastrzembska UKS Aqua Team Mikołów 0.40,44
. ... ... ...
7 Emilia Hanus UKS Aquatica Pawłowice 0.48,26
11 Maja Filapek UKS Aquatica Pawłowice 0.48,49
14 Maria Brachaczek UKS Aquatica Pawłowice 0.53,34
15 Zofia Bojda UKS Aquatica Pawłowice 0.54,28


100 m stylem zmienntym

1 Martyna Adamiok UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 1.26,36
2 Emilia Brysz UKS Aqua Team Mikołów 1.26,71
3 Maja Gustowska MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1.29,27
. ... ... ...
9 Emilia Hanus UKS Aquatica Pawłowice 1.46,89
10 Maja Filapek UKS Aquatica Pawłowice 1.48,36
13 Maria Brachaczek UKS Aquatica Pawłowice 1.52,37
15 Zofia Bojda UKS Aquatica Pawłowice 1.54,58



Chłopcy - rocznik 2012


50 m stylem dowolnym

1 Julian Jureczka UKS Huragan Sosnowiec 0.33,89
2 Antoni Perdijić KS Piątka Chorzów 0.36,93
3 Jan Golec UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 0.36,94
. ... ... ...
24 Juian Badura UKS Aquatica Pawłowice 0.48,97
27 Maksymilian Badura UKS Aquatica Pawłowice 0.55,18


50 m stylem klasycznym

1 Antoni Perdijić KS Piątka Chorzów 0.47,62
2 Kacper Jacher KP Sikret Gliwice 0.49,63
3 Wojciech Ganzel UKS Aquatica Pawłowice 0.50,37
. ... ... ...
12 Maksymilian Badura UKS Aquatica Pawłowice 0.55,70
22 Julian Badura UKS Aquatica Pawłowice 1.03,56





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności