www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MEDALOWE ŻNIWO PŁYWAKÓW NA MISTRZOSTWACH ŚLĄSKA 12/06/2022


Czterdzieści cztery medale wywalczyli nasi pływacy Letnich Mistrzostwach Śląska w pływaniu Open oraz 16, 15 i 14-latków, które odbyły się w dniach 10-11 czerwca w Gliwicach.

Indywidualne tytuły mistrzowskie wywalczyli: Olaf Zawada (MTP Delfin Cieszyn) i Łukasz Gorgosz (UKS Aquatica Pawłowice) - po dwa oraz Larysa Habarta i Bartłomiej Dudkowiak (oboje UKS Aquatica Pawłowice) - po jednym.

Z kolei w zmaganiach sztafetowych trzykrotnie na najwyższym stopniu podium stawali Łukasz Gorgosz i Maksymilian Kurpis oraz raz Dagmara Białożyt, Zuzanna Jackowska, Maksymilian Kluska i Olaf Zawada z MTP Delfin.


Wyniki naszych zawodników:


Kobiety - 17 lat i starsze

Milena Koral (UKS Aquatica Pawłowice)
2 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.09,10)
2 miejsce - 200 m stylem zmiennym (2.31,46)

3 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.32,54)
3 miejsce - 200 m stylem grzbietowym (2.32,42)

6 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.29,39)

Julia Niedziołka (MTP Delfin Cieszyn)
3 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.34,85)
5 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.19,35)
6 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.30,79)
8 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.05,76)

Aneta Lipowska (MTP Delfin Cieszyn)
7 miejsce - 200 m stylem grzbietowym (2.46,20)
9 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.18,22)
15 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.31,10)


Dziewczęta - 16 lat (rocznik 2006)

Zuzanna Jackowska (MTP Delfin Cieszyn)
1 miejsce - sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem dowolnym (0.30,72)
2 miejsce - sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem zmiennym (0.39,66)
3 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.24,76)
3 miejsce - 200 m stylem klasycznym (3.03,23)

4 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.38,94)
7 miejsce - 200 m stylem zmiennym (2.56,51)

Dagmara Białożyt (MTP Delfin Cieszyn)
1 miejsce - sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem dowolnym (0.29,47)
2 miejsce - sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem zmiennym (0.34,40)

4 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.06,25)
5 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.34,24)
5 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.14,99)
8 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.30,41)

Kinga Karwacka (UKS Aquatica Pawłowice)
3 miejsce - 400 m stylem zmiennym (5.47,22)
3 miejsce - sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem zmiennym (0.40,28)

5 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.07,21)
6 miejsce - 100 m stylem motylkowym (1.17,20)
6 miejsce - 400 m stylem dowolnym (5.31,48)
12 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.33,95)

Zofia Urbańska (UKS Aquatica Pawłowice)
3 miejsce - sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem zmiennym (0.32,45)
6 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.31,25)
6 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.39,86)
10 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.31,25)


Dziewczęta - 15 lat (rocznik 2007)

Małgorzata Gorgosz (UKS Aquatica Pawłowice)
2 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.28,33)
2 miejsce - 100 m stylem motylkowym (1.08,30)
2 miejsce - 200 m stylem motylkowym (2.32,72)
3 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.30,56)
3 miejsce - 200 m stylem zmiennym (2.38,08)


Natalia Grech (UKS Aquatica Pawłowice)
2 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.33,00)
3 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.11,83)
3 miejsce - 200 m stylem grzbietowym (2.36,04)

5 miejsce - 200 m stylem zmiennym (2.38,89)
7 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.28,98)


Dziewczęta - 14 lat (rocznik 2008)

Larysa Habarta (UKS Aquatica Pawłowice)
1 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.36,32)
2 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.19,72)
2 miejsce - 200 m stylem klasycznym (2.54,64)

8 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.30,14)
14 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.34,26)

Maja Salachna (MTP Delfin Cieszyn)
9 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.37,55)
29 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.33,29)

Natalia Broda (MTP Delfin Cieszyn)
12 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.31,65)
13 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.40,99)
25 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.32,62)
26 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.16,74)

Nadia Wania (MTP Delfin Cieszyn)
13 miejsce - 200 m stylem zmiennym (3.10,01)
22 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.32,08)
25 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.38,71)

Natalia Kuczera (MTP Delfin Cieszyn)
23 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.32,29)




Mężczyźni - 17 lat i starsi

Bartłomiej Dudkowiak (UKS Aquatica Pawłowice)
1 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.23,55)
2 miejsce - 100 m stylem dowolnym (0.52,08)
2 miejsce - 200 m stylem dowolnym (1.59,16)

6 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.26,11)

Kamil Górniak (MTP Delfin Cieszyn)
8 miejsce - 100 m stylem motylkowym (1.02,39)
9 miejsce - 200 m stylem motylkowym (2.19,51)
10 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.26,16)
16 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.27,84)

Bartłomiej Haspert (UKS Aquatica Pawłowice)
11 miejsce - 200 m stylem dowolnym (2.11,01)
13 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.26,47)
14 miejsce - 100 m stylem dowolnym (0.57,60)
21 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.28,72)


Chłopcy - 16 lat (rocznik 2006)

Łukasz Gorgosz (UKS Aquatica Pawłowice)
1 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.25,07)
1 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.26,80)
1 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym (0.54,90)
1 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym (0.54,96)
1 miejsce - sztafeta 4 x 200 m stylem dowolnym (2.03,13)
2 miejsce - 100 m stylem dowolnym (0.55,47)
3 miejsce - 100 m stylem motylkowym (1.01,29)
3 miejsce - sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem zmiennym (0.26,18)


Maksymilian Kurpis (UKS Aquatica Pawłowice)
1 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym (0.55,78)
1 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym (1.00,12)
1 miejsce - sztafeta 4 x 200 m stylem dowolnym (2.04,58)
2 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.27,41)
2 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.27,41)
2 miejsce - 100 m stylem motylkowym (1.00,83)

3 miejsce - sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem zmiennym (0.31,50)
4 miejsce - 100 m stylem dowolnym (0.56,74)

Olaf Zawada (MTP Delfin Cieszyn)
1 miejsce - 200 m stylem dowolnym (2,07,12)
1 miejsce - 1500 m stylem dowolnym (21.41,05)
1 miejsce - sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem dowolnym (0.25,77)
2 miejsce - sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem zmiennym (0.23,28)
3 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.25,98)
3 miejsce - 100 m stylem dowolnym (0.56,49)
3 miejsce - 400 m stylem zmiennym (6.14,87)

11 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.29,12)

Maksymilian Kluska (MTP Delfin Cieszyn)
1 miejsce - sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem dowolnym (0.26,41)
2 miejsce - sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem zmiennym (0.30,67)

4 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.26,27)
4 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.28,18)
5 miejsce - 100 m stylem motylkowym (1.06,19)

Jan Rak (UKS Aquatica Pawłowice)
2 miejsce - 400 m stylem dowolnym (4.54,57)
2 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym (1.00,95)
2 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym (1.07,49)
2 miejsce - sztafeta 4 x 200 m stylem dowolnym (2.16,94)

6 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.28,32)
7 miejsce - 100 m stylem motylkowym (1.09,23)
8 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.27,18)
8 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.19,26)

Bartosz Pyzik (UKS Aquatica Pawłowice)
2 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym (1.01,76)
2 miejsce - sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym (1.02,81)
2 miejsce - sztafeta 4 x 200 m stylem dowolnym (2.24,74)

7 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.23,44)
8 miejsce - 100 m stylem motylkowym (1.12,20)
9 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.01,00)
10 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.27,85)
10 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.29,05)


Chłopcy - 15 lat (rocznik 2007)

Piotr Zawiślak (MTP Delfin Cieszyn)
5 miejsce - 100 m stylem dowolnym (0.57,90)
5 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.07,40)
5 miejsce - 200 m stylem grzbietowym (2.28,14)
5 miejsce - 200 m stylem zmiennym (2.31,02)
6 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.26,77)

Paweł Kukuczka (KS MarioSport Cieszyn)
8 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.27,40)
9 miejsce - 200 m stylem zmiennym (2.42,96)
12 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.01,97)
13 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.30,08)


Chłopcy - 14 lat (rocznik 2008)

Radosław Saj (KP H2O Jastrzębie)
5 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.27,24)
7 miejsce - 200 m stylem zmiennym (2.40,12)
10 miejsce - 100 m stylem motylkowym (1.13,06)
12 miejsce - 50 m stylem motylkowym (0.30,82)
12 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.01,66)

Tymoteusz Hernik (MTP Delfin Cieszyn)
13 miejsce - 200 m stylem klasycznym (3.23,37)
16 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.41,24)
16 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.30,61)
39 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.32,15)

Michał Milanowski (UKS Aquatica Pawłowice)
15 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.40,22)
17 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.31,13)
21 miejsce - 100 m stylem grzbietowym (1.25,20)
23 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.38,40)
38 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.31,95)

Jakub Rak (UKS Aquatica Pawłowice)
19 miejsce - 100 m stylem klasycznym (1.48,98)
21 miejsce - 50 m stylem klasycznym (0.51,12)
26 miejsce - 50 m stylem grzbietowym (0.44,08)
40 miejsce - 100 m stylem dowolnym (1.19,26)
46 miejsce - 50 m stylem dowolnym (0.34,84)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności