www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







32 RAJD GEMA 2000 CIESZYŃSKA BARBÓRKA 26/11/2007


Załoga Automobilklubu Krakowskiego Damian Gielata i Robert Hundla, jadąca Fiatem Punto Abarth S2000 wygrała 34 Rajd Gema 2000 Cieszyńska Barbórka, który odbył się w dniach 23-24 listopada na trasach powiatu cieszyńskiego.
Na drugiej pozycji uplasowali się Zbigniew Cieślar i Adam Ogierman (A. Cieszyński), a na trzeciej Jarosław Szeja i Marcin Szeja (A. Beskidzki).

W klasyfikacji końcowej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, której Cieszyńska Barbórka była trzecią eliminacją, zwyciężył Zbigniew Cieślar z dorobkiem 18 punktów.


Wyniki:


Klasyfikacja generalna Cieszyńskiej Barbórki

1Damian Gielata
Robert Hundla
A. Krakowski
A. Krakowski
Fiat Punto S20001:04.04,3
2Zbigniew Cieślar
Adam Ogierman
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Subaru Impreza1:04.15,0
3Jarosław Szeja
Marcin Szeja
A. Beskidzki
A. Beskidzki
Peugeot 1061:06.48,3
4Piotr Baran
Grzegorz Kowal
A. Śląski
A. Śląski
Peugeot 1061:07.12,3
5Andrzej Mancin
Łukasz Wizner
A. Kielecki
A. Cieszyński
Mitsubishi Lancer Evo IX1:08.05,2
6Wiesław Bąk
Marcin Roik
A. Beskidzki
A. Beskidzki
Peugeot 206 XS1:09.13,7
7Bartłomiej Boruta
Sławomir Grabarkiewicz
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Renault Clio R31:10.13,0
8Marek Poliński
Katarzyna Pytel
A. Beskidzki
SGM Signum Gliwice
Opel Astra1:10.39,7
9Kamil Kapitan
Michał Piskorski
A. Cieszyński
A. Krakowski
Daewoo Lanos1:11.50,3
10Jerzy Tomaszczyk
Mateusz Martynek
A. Cieszyński
A. Ziemi Tyskiej
Fiat 126p1:13.34,7
11Maciej Palion
Bogdan Browiński
A. Beskidzki
Moto-Car 93
Citroex Saxo1:13.40,2
12Kamil Suma
Grzegorz Pypno
A. Zamkowy
A. Zamkowy
Fiat CC Sporting1:14.25,7
13Marcin Szramek
Szymon Zmarlak
A. Beskidzki
A. Kielecki
Toyota Starlet1:14.55,1
14Waldemar Janecki
Paweł Chytroś
AMK Tarnów
AMK Tarnów
Fiat 126p1:15.16,3
15Maciej Tatar
Krzysztof Grzenia
A. Łódzki
A. Śląski
Daewoo Lanos1:17.16,1
16Sebastian Żabiński
Bożena Cholewa
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Citroen C2 VTS1:18.05,2
17Łukasz Mrozek
Szymon Ziarnik
SGM Signum Gliwice
A. Śląski
Fiat 126p1:18.14,3
18Zbigniew Rembiesa
Marcin Rembiesa
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Fiat SC1:22.52,7
19Marcin Trojan
Przemysław Zawada
TMSM Sparta Wrocław
Moto-Car 93
Opel Kadet Gsi1:42.32,7



Klasa A-7

1Bartłomiej Boruta
Sławomir Grabarkiewicz
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Renault Clio R31:10.13,0
2Marek Poliński
Katarzyna Pytel
A. Beskidzki
SGM Signum Gliwice
Opel Astra1:10.39,7
3Marcin Trojan
Przemysław Zawada
TMSM Sparta Wrocław
Moto-Car 93
Opel Kadet Gsi1:42.32,7


Klasa A-6

1Jarosław Szeja
Marcin Szeja
A. Beskidzki
A. Beskidzki
Peugeot 1061:06.48,3
2Wiesław Bąk
Marcin Roik
A. Beskidzki
A. Beskidzki
Peugeot 206 XS1:09.13,7
3Maciej Tatar
Krzysztof Grzenia
A. Łódzki
A. Śląski
Daewoo Lanos1:17.16,1
4Sebastian Żabiński
Bożena Cholewa
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Citroen C2 VTS1:18.05,2


Klasa A-0

1Kamil Suma
Grzegorz Pypno
A. Zamkowy
A. Zamkowy
Fiat CC Sporting1:14.25,7


Klasa N-4

1Damian Gielata
Robert Hundla
A. Krakowski
A. Krakowski
Fiat Punto S20001:04.04,3
2Zbigniew Cieślar
Adam Ogierman
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Subaru Impreza1:04.15,0
3Andrzej Mancin
Łukasz Wizner
A. Kielecki
A. Cieszyński
Mitsubishi Lancer Evo IX1:08.05,2


Klasa N-2

1Piotr Baran
Grzegorz Kowal
A. Śląski
A. Śląski
Peugeot 1061:07.12,3
2Kamil Kapitan
Michał Piskorski
A. Cieszyński
A. Krakowski
Daewoo Lanos1:11.50,3
3Maciej Palion
Bogdan Browiński
A. Beskidzki
Moto-Car 93
Citroex Saxo1:13.40,2


Klasa N-1

1Marcin Szramek
Szymon Zmarlak
A. Beskidzki
A. Kielecki
Toyota Starlet1:14.55,1


Klasa N-0

1Zbigniew Rembiesa
Marcin Rembiesa
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Fiat SC1:22.52,7


Klasa RWD-1

1Jerzy Tomaszczyk
Mateusz Martynek
A. Cieszyński
A. Ziemi Tyskiej
Fiat 126p1:13.34,7
2Waldemar Janecki
Paweł Chytroś
AMK Tarnów
AMK Tarnów
Fiat 126p1:15.16,3
3Łukasz Mrozek
Szymon Ziarnik
SGM Signum Gliwice
A. Śląski
Fiat 126p1:18.14,3




Klasyfikacja końcowa RSMŚl

1Zbigniew CieślarA. Cieszyński18 pkt.
2Mariusz MałyszyckiA. Orski14 pkt.
3Damian GielataA. Krakowski10 pkt.
4Adam ZdebelA. Śląski8 pkt.
4Mariusz NowocieńA. Radomski8 pkt.
6Tomasz PorębskiA. Beskidzki6 pkt.
6Jarosław SzejaA. Beskidzki6 pkt.
6Łukasz MarkowskiA. Ziemi Kłodzkiej6 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności