www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







OLYMPIC KJS USTROŃSKI 23/12/2009


W minioną niedzielę odbył się Olimpic KJS Ustroński zorganizowany przez Automobilklub Cieszyński.
W gronie trzydziestu ośmiu załóg najlepsi okazali się Andrzej Szewczyk i Sebastian Czendlik. W poszczególnych trasach triumfowali Beniamin Sikora / Adam Sikora, Grzegorz Pasterak / Jakub Przytulski, Andrzej Szewczyk / Sebastian Czendlik, Mateusz Karzyński / Piotr Augustyński oraz Grzegorz Bura / Mateusz Smulkowski.

Wyniki:

Klasyfikacja generalna

1Andrzej Szewczyk / Sebastian CzendlikMazda 323770,5 pkt.
2Grzegorz Pasterak / Jakub PrzytulskiFiat CC Sporting775,5 pkt.
3Grzegorz Bura / Mateusz SmulkowskiAudi 80 Coupe776,6 pkt.
4Rafał Wiciński / Piotr TrąbaSubaru Impreza776,6 pkt.
5Tomasz Trąba / Piotr TrąbaSubaru Impreza781,0 pkt.
6Kamil Bronikowski / Łukasz BiernotPeugeot 106789,9 pkt.
7Filip Byrdy / Beata GancarczykFiat CC Sporting792,8 pkt.
8Beniamin Sikora / Adam KenigFiat 126p793,8 pkt.
9Jakub Nowak / Izabella BogdanowskaFiat SC Sporting Abrath800,7 pkt.
10Łukasz Lach / Katarzyna GołdaCitroen Saxo804,1 pkt.
11Adam Kłapsia / Daniel ŚliwkaCitroen Saxo807,8 pkt.
12Zbigniew Kozieł / Mariusz BatkoFiat 126p813,2 pkt.
13Arkadiusz Korzonek / Jakub KuczeraFiat 126p813,2 pkt.
14Sebastian Konior / Piotr KoniorFiat CC Sporting813,7 pkt.
15Sławomir Miciak / Tomasz SpratekHonda civic815,3 pkt.
16Łukasz Jędrzejko / Michał LipowieckiHonda Civic817,1 pkt.
17Łukasz Błażowski / Zbigniew CieślarSuzuki Swift820,4 pkt.
18Kazimierz Gargas / Dariusz SaleckiFiat 126p822,3 pkt.
19Jakub Kruczek / Aneta RozwódPeugeot 106 Xsi833,7 pkt.
20Mateusz Pytel / Wojciech KomorekRenault RS838,5 pkt.
21Przemysław Macura / Krystian MacuraVolkswagen Polo843,2 pkt.
22Mateusz Karzyński / Piotr AugustyńskiRenault Clio 16V847,0 pkt.
23Jakub Rozmus / Marcin GodyńFiat SC851,9 pkt.
24Tomasz Greń / Lech ŚlebiodaCitroen Saxo853,1 pkt.
25Kamil Marszałek / Robert AdamaszekPeugeot 206 GT859,6 pkt.
26Jacek Anioł / Aleksandra SiwekFiat 126p EL865,5 pkt.
27Sebastian Gawęda / Mateusz ŻukSeat Ibiza865,5 pkt.
28Szymon Kopeć / Mirosław WęgrzynFiat 126p877,5 pkt.
29Paweł Molin / Zygmunt MolinRenault Clio Williams894,4 pkt.
30Marcin Szturc / Michał GabrychFiat 126p897,4 pkt.
31Szymon Krużołek / Łukasz MadusiokFiat 126p899,4 pkt.
32Arkadiusz Kawulok / Dawid OlszowyFiat 126p904,3 pkt.
33Piotr Fajkiś / Michał BorutaNissan 200sx935,4 pkt.
34Patryk Michnik / Beniamin KorzeniowskiPeugeot 106967,7 pkt.
35Klaudiusz Weiser / Kamil BrodniewiczFiat 126p1296,6 pkt.
-Bartłomiej Podżorski / Krystian KubicaFiat 126pDNF
-Rafał Wijas / Robert KruczekFiat SCDNF
-Arkadiusz Wantulok / Tobiasz SłowikFiat 126pDNF



Klasa I

1Beniamin Sikora / Adam KenigFiat 126p793,8 pkt.
2Zbigniew Kozieł / Mariusz BatkoFiat 126p813,2 pkt.
3Arkadiusz Korzonek / Jakub KuczeraFiat 126p813,2 pkt.
4Kazimierz Gargas / Dariusz SaleckiFiat 126p822,3 pkt.
5Jacek Anioł / Aleksandra SiwekFiat 126p EL865,5 pkt.
6Szymon Kopeć / Mirosław WęgrzynFiat 126p877,5 pkt.
7Szymon Krużołek / Łukasz MadusiokFiat 126p899,4 pkt.
8Arkadiusz Kawulok / Dawid OlszowyFiat 126p904,3 pkt.
9Klaudiusz Weiser / Kamil BrodniewiczFiat 126p1296,6 pkt.
-Bartłomiej Podżorski / Krystian KubicaFiat 126pDNF
-Arkadiusz Wantulok / Tobiasz SłowikFiat 126pDNF


Klasa III

1Grzegorz Pasterak / Jakub PrzytulskiFiat CC Sporting775,5 pkt.
2Filip Byrdy / Beata GancarczykFiat CC Sporting792,8 pkt.
3Jakub Nowak / Izabella BogdanowskaFiat SC Sporting Abrath800,7 pkt.
4Sebastian Konior / Piotr KoniorFiat CC Sporting813,7 pkt.
5Łukasz Błażowski / Zbigniew CieślarSuzuki Swift820,4 pkt.
6Mateusz Pytel / Wojciech KomorekRenault RS838,5 pkt.
7Przemysław Macura / Krystian MacuraVolkswagen Polo843,2 pkt.
8Jakub Rozmus / Marcin GodyńFiat SC851,9 pkt.
9Marcin Szturc / Michał GabrychFiat 126p897,4 pkt.
-Rafał Wijas / Robert KruczekFiat SCDNF


Klasa IV

1Andrzej Szewczyk / Sebastian CzendlikMazda 323770,5 pkt.
2Kamil Bronikowski / Łukasz BiernotPeugeot 106789,9 pkt.
3Łukasz Lach / Katarzyna GołdaCitroen Saxo804,1 pkt.
4Adam Kłapsia / Daniel ŚliwkaCitroen Saxo807,8 pkt.
5Sławomir Miciak / Tomasz SpratekHonda civic815,3 pkt.
6Łukasz Jędrzejko / Michał LipowieckiHonda Civic817,1 pkt.
7Jakub Kruczek / Aneta RozwódPeugeot 106 Xsi833,7 pkt.
8Tomasz Greń / Lech ŚlebiodaCitroen Saxo853,1 pkt.
9Patryk Michnik / Beniamin KorzeniowskiPeugeot 106967,7 pkt.


Klasa V

1Mateusz Karzyński / Piotr AugustyńskiRenault Clio 16V847,0 pkt.
2Kamil Marszałek / Robert AdamaszekPeugeot 206 GT859,6 pkt.
3Sebastian Gawęda / Mateusz ŻukSeat Ibiza865,5 pkt.
4Paweł Molin / Zygmunt MolinRenault Clio Williams894,4 pkt.


Klasa VI

1Grzegorz Bura / Mateusz SmulkowskiAudi 80 Coupe776,6 pkt.
2Rafał Wiciński / Piotr BryłaSubaru Impreza776,6 pkt.
3Tomasz Trąba / Piotr TrąbaSubaru Impreza781,0 pkt.
4Piotr Fajkiś / Michał BorutaNissan 200sx935,4 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności