www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BMKA 2009 ZAKOŃCZONE 15/12/2009


W minioną sobotę rozegrano II KJS Oświęcimski, piątą i zarazem ostatnią rundę Beskidzkich Mistrzostw Kierowców Amatorów.
Poniżej przedstawiamy listę najlepszych zawodników w KJS-ie oraz nieoficjalną klasyfikację końcową BMKA.

Wyniki:

Klasyfikacja generalna

1Damian Nowak / Marcin GromalaMitsubishi Lancer337,4 pkt.
2Marcin Węgrzyn / Marcin KożuchowskiFiat CC354,5 pkt.
3Grzegorz Pasterak / Jakub PrzytulskiFiat CC Sporting355,6 pkt.


Klasa VI

1Damian Nowak / Marcin GromalaMitsubishi Lancer337,4 pkt.
2Tomasz Trąba / Piotr TrąbaSubaru Impreza WRX359,2 pkt.
3Krzysztof Karkoszka / Marcin ZielińskiMitsubishi Lancer380,4 pkt.


Klasa V

1Sebastian Gawęda / Daniel NowakSeat Ibiza GTI368,4 pkt.
2Mateusz Karzyński / Maria MściwujewskaRenault Clio 16 V377,0 pkt.
3Michał Szałaśny / Katarzyna SzałaśnyOpel Astra387,1 pkt.


Klasa IV

1Jakub Lesiak / Piotr MajcherCitroen Saxo370,4 pkt.
2Łukasz Rogol / Tomasz TurekCitroen Saxo372,3 pkt.
3Łukasz Jędrzejko / Michał LipowieckiHonda Civic374,8 pkt.


Klasa III

1Marcin Węgrzyn / Marcin KożuchowskiFiat CC354,5 pkt.
2Grzegorz Pasterak / Jakub PrzytulskiFiat CC Sporting355,6 pkt.
3Jakub Grzywacz / Gabriel PaternogaFiat SC363,4 pkt.


Klasa I

1Kazimierz Gargas / Dariusz SaleckiFiat 126p372,4 pkt.
2Jacek Anioł / Waldemar BrynickiFiat 126p375,0 pkt.
3Szymon Więckowski / Artur PyczFiat 126p438,2 pkt.



Klasyfikacja generalna BMKA po V zawodach (4 najlepsze wyniki

Klasyfikacja generalna
1Łukasz Jędrzejko / Michał LipowieckiHonda Civic43 pkt.
2Grzegorz Pasterak / Jakub PrzytulskiFiat CC Sporting40 pkt.
3Rafał Wiciński / Piotr BryłaSubaru Impreza39 pkt.


Klasa VI

1Rafał Wiciński / Piotr BryłaSubaru Impreza10 pkt.
2Tomasz Trąba / Piotr TrąbaSubaru Impreza WRX7 pkt.
3Damian Nowak / Marcin GromalaMitsubishi Lancer5 pkt.


Klasa V

1Mateusz Karzyński / Maria MściwujewskaRenault Clio 16 V24 pkt.
2Sebastian Gawęda / Daniel NowakSeat Ibiza GTI19 pkt.
3Robert Suchoń / Robert StaniczekPeugeot 20617 pkt.


Klasa IV

1Łukasz Jędrzejko / Michał LipowieckiHonda Civic31 pkt.
2Jakub Lesiak / Piotr MajcherCitroen Saxo22 pkt.
3Łukasz Lach / Adrian JuraszCitroen Saxo14 pkt.


Klasa III

1Grzegorz Pasterak / Jakub PrzytulskiFiat CC Sporting54 pkt.
2Marcin Węgrzyn / Marcin KożuchowskiFiat CC51 pkt.
3Wojciech Honkisz / Krzysztof KocońFiat SC25 pkt.


Klasa I

1Kazimierz Gargas / Dariusz SaleckiFiat 126p47 pkt.
2Szymon Krużołek / Łukasz MadusiokFiat 126p37 pkt.
3Beniamin Sikora / Adam KenigFiat 126p27 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności