www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MARIUSZ NOWOCIEŃ ZWYCIĘZCĄ 36. RAJDU CIESZYŃSKA BARBÓRKA 20/11/2010


Załoga Automobilklubu Rzemieślnik Mariusz Nowocień i Bartłomiej Jakubowski wygrali ostatnią rundę Rajdowego Samochodowego Pucharu Polski - 36. Rajd Cieszyńska Barbórka, który odbył się dzisiaj na drogach powiatu cieszyńskiego.
Na drugiej pozycji uplasowali się zwycięzcy klasyfikacji generalnej Pucharu - Wojciech Chuchała (A. Beskidzki) i Ryszard Ciupka (A. Polski), a na trzeciej Wojciech Tomaszczyk (A. Cieszyński) i Łukasz Włoch (A. Karkonoski).

Zgodnie z oczekiwaniami w Klasie Gość najlepszy okazał się świeżo upieczony mistrz Polski Kajetan Kajetanowicz (A. Cieszyński). Kierowca z Ustronia 'wykręcił' najlepszy czas całego rajdu.


Wyniki:

Klasyfikacja generalna

PKKajetan Kajetanowicz
Jarosław Baran
A. Cieszyński
A. Krakowski
Subaru Impreza0:46.58,9
PKSzymon Kornicki
Przemysław Mazur
KKCiM Smok
Moto-Car 93
Citroen C2R2 Max0:55.26,1
1Michał Nowocień
Bartłomiej Jakubowski
A. Rzemieślnik
A. Rzemieślnik
Honda Civic0:57.18,8
2Wojciech Chuchała
Ryszard Ciupka
A. Beskidzki
A. Polski
Citroen C20:57.32,1
3Jerzy Tomaszczyk
Łukasz Włoch
A. Cieszyński
A. Karkonoski
Honda Civic VTI0:57.52,4
4Robert Suchoń
Robert Staniczek
A. Beskidzki
A. Beskidzki
Renault Clio Sport0:59.53,4
5Damian Tomala
Mateusz Martynek
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Citroen Saxo VTS1:00.39,1
6Tomasz Kosiński
Paweł Wdowiak
A. Rzemieślnik
A. Rzemieślnik
Opel Astra GT1:01.25,8
PKAndrzej Lipski
Łukasz Wroński
A. Krakowski
A. Krakowski
Subaru Impreza1:02.07,3
7Norbert Opałka
Martyna Zarembska
A. Rzemieślnik
A. Rzemieślnik
BMW 318 IS1:02.14,2
8Sławomir Ogryzek
Bogusław Browiński
Moto-Car 93
Moto-Car 93
Renault Clio1:02.28,6
9Adam Gilewski
Paweł Piskorski
A. Ziemi Kłodzkiej
A. Krakowski
Opel Corsa Gsi1:02.49,1
10Adam Kamisiński
Paweł Wdowiak
A. Rzemieślnik
A. Polski
Opel Astra GT1:01.25,8
11Dariusz Markowski
Michał Majewski
A. Ziemi Kłodzkiej
A. Ziemi Kłodzkiej
Peugeot 306 S161:02.52,7
12Z. Skucha-Cieńciała
Grzegorz Woźny
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Honda Civic Type R1:03.41,0
13Krzysztof Cieślar
Zbigniew Cieślar
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Fiat CC Sporting1:04.08,7
14Marcin Kozak
Krzysztof Borowiecki
A. Beskidzki
A. Cieszyński
Renault Clio Sport1:04.09,5
15Robert Mrozek
Bartosz Rabsztyn
Moto Sport Gliwice
A. Śląski
Opel Astra1:04.11,9
16Adam Kędzierski
Ireneusz Pleskot
A. Polski
A. Polski
Peugeot 106 Rally1:04.39,0
17Przemysław Lizończyk
Krystian Krupa
A. Śląski
A. Śląski
Fiat SC1:05.27,8
18Mariusz Sikora
Piotr Walczak
A. Krakowski
A. Krakowski
Fiat SC1:07.16,0
19Waldemar Janecki
Grzegorz Kwiecień
AMK Tarnów
A. Zamkowy
BMW 318 IS1:07.39,0
20Łukasz Sitek
Kamil Dąbrowski
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Fiat CC Sporting1:07.52,0
21Piotr Oleksyk
Łukasz Zagata
AMK Tarnów
AMK Tarnów
Fiat SC 1:08.12,0
22Paweł Dudziak
Bartosz Rozkrut
A. Krakowski
A. Zamkowy
Citroen Saxo VTS1:08.27,5
23Marcin Wolski
Marek Wolski
AMK Gliwice
AMK Gliwice
Fiat 126p1:11.59,6
24Marek Mularczyk
Michał Rogóż
Stow. S-4
A. Zamkowy
Fiat CC1:12.06,6
25Tomasz Poręba
Mateusz Kacprzak
A. Biecki
AMK Tarnów
Kia Picanto1:12.49,5
26Anna Żak
Konrad Giergiel
A. Zamkowy
A. Wawelski
Fiat 126p1:13.19,9
27Piotr Panasiewicz
Krzysztof Sawicki
A. Polski
A. Rzemieślnik
Opel Astra Gsi1:13.47,7
PKWojciech Grondal
Anna Nowakowska
A. Zamkowy
A. Krakowski
Fiat 126p1:15.34,3
28Maciej Kilański
Jakub Domański
A. Polski
A. Polski
Fiat CC1:17.31,4
....... ...
-Damian Wawrzyczek
Mirosław Liebchen
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Honda Civic VTIawaria na 8OS
- (PK)Jacek Płonka
Kamil Heller
A. Beskidzki
A. Cieszyński
Renault Clio Sportwyc. po 6 OS
-Grzegorz Gaś
Adam Gaś
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Fiat SC Sportingwyc. po 3 OS
- (PK)Zbigniew Cieślar
Adam Ogierman
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Mitsubishi Lancer Evo Xawaria na 2OS
-Adrian Kargol
Arkadiusz Jaworski
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Fiat SC Sportingwyc. na 1 OS


Klasa Gość

1Kajetan Kajetanowicz
Jarosław Baran
A. Cieszyński
A. Krakowski
Subaru Impreza0:46.58,9
2Szymon Kornicki
Przemysław Mazur
KKCiM Smok Kielce
Moto-Car 93
Citroen C2R2 Max0:55.26,1
3Andrzej Lipski
Łukasz Wroński
A. Krakowski
A. Krakowski
Subaru Impreza1:02.07,3
4Wojciech Grondal
Anna Nowakowska
A. Zamkowy
A. Krakowski
Fiat 126p1:15.34,3


Grupa N

1Robert Suchoń
Robert Staniczek
A. Beskidzki
A. Beskidzki
Renault Clio Sport0:59.53,4
2Sławomir Ogryzek
Bogusław Browiński
Moto-Car 93
Moto-Car 93
Renault Clio1:02.28,6
3Paweł Dudziak
Bartosz Rozkrut
A. Krakowski
A. Zamkowy
Citroen Saxo VTS1:08.27,5
4Tomasz Poręba
Mateusz Kacprzak
A. Biecki
AMK Tarnów
Kia Picanto1:12.49,5


Klasa A-7

1Michał Nowocień
Bartłomiej Jakubowski
A. Rzemieślnik
A. Rzemieślnik
Honda Civic0:57.18,8
2Adam Kamisiński
Paweł Wdowiak
A. Rzemieślnik
A. Polski
Opel Astra GT1:01.25,8
3Dariusz Markowski
Michał Majewski
A. Ziemi Kłodzkiej
A. Ziemi Kłodzkiej
Peugeot 306 S161:02.52,7
4Zbigniew Skucha-Cieńciała
Grzegorz Woźny
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Honda Civic Type R1:03.41,0


Klasa A-6

1Wojciech Chuchała
Ryszard Ciupka
A. Beskidzki
A. Polski
Citroen C20:57.32,1
2Jerzy Tomaszczyk
Łukasz Włoch
A. Cieszyński
A. Karkonoski
Honda Civic VTI0:57.52,4
3Damian Tomala
Mateusz Martynek
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Citroen Saxo VTS1:00.39,1
4Adam Gilewski
Paweł Piskorski
A. Ziemi Kłodzkiej
A. Krakowski
Opel Corsa Gsi1:02.49,1
5Adam Kędzierski
Ireneusz Pleskot
A. Polski
A. Polski
Peugeot 106 Rally1:04.39,0


Klasa A-0

1Krzysztof Cieślar
Zbigniew Cieślar
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Fiat CC Sporting1:04.08,7
2Przemysław Lizończyk
Krystian Krupa
A. Śląski
A. Śląski
Fiat SC1:05.27,8
3Mariusz Sikora
Piotr Walczak
A. Krakowski
A. Krakowski
Fiat SC1:07.16,0
4Łukasz Sitek
Kamil Dąbrowski
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Fiat CC Sporting1:07.52,0
5Piotr Oleksyk
Łukasz Zagata
AMK Tarnów
AMK Tarnów
Fiat SC 1:08.12,0
6Marek Mularczyk
Michał Rogóż
Stow. S-4
A. Zamkowy
Fiat CC1:12.06,6
7Maciej Kilański
Jakub Domański
A. Polski
A. Polski
Fiat CC1:17.31,4


Klasa Astra

1Tomasz Kosiński
Paweł Wdowiak
A. Rzemieślnik
A. Rzemieślnik
Opel Astra GT1:01.25,8
2Marcin Kozak
Krzysztof Borowiecki
A. Beskidzki
A. Cieszyński
Renault Clio Sport1:04.09,5
3Robert Mrozek
Bartosz Rabsztyn
Moto Sport Gliwice
A. Śląski
Opel Astra1:04.11,9
4Piotr Panasiewicz
Krzysztof Sawicki
A. Polski
A. Rzemieślnik
Opel Astra Gsi1:13.47,7


Klasa N-3

1Robert Suchoń
Robert Staniczek
A. Beskidzki
A. Beskidzki
Renault Clio Sport0:59.53,4
2Sławomir Ogryzek
Bogusław Browiński
Moto-Car 93
Moto-Car 93
Renault Clio1:02.28,6


Klasa N-2

1Paweł Dudziak
Bartosz Rozkrut
A. Krakowski
A. Zamkowy
Citroen Saxo VTS1:08.27,5


Klasa N-0

1Tomasz Poręba
Mateusz Kacprzak
A. Biecki
AMK Tarnów
Kia Picanto1:12.49,5


Klasa RWD-1

1Marcin Wolski
Marek Wolski
AMK Gliwice
AMK Gliwice
Fiat 126p1:11.59,6
2Anna Żak
Konrad Giergiel
A. Zamkowy
A. Wawelski
Fiat 126p1:13.19,9


Klasa RWD-3

1Norbert Opałka
Martyna Zarembska
A. Rzemieślnik
A. Rzemieślnik
BMW 318 IS1:02.14,2
2Waldemar Janecki
Grzegorz Kwiecień
AMK Tarnów
A. Zamkowy
BMW 318 IS1:07.39,0




Klasyfikacja końcowa RSPP (po XII rundach)

1Wojciech ChuchałaA. Beskidzki81 pkt.
2Paweł HankiewiczA. Rzemieślnik79 pkt.
3Przemysław JanikA. Polski61 pkt.
4Jerzy TomaszczykA. Cieszyński55 pkt.
5Andrzej ZawadaA. Radomski42 pkt.
6Mateusz TutajA. Kielecki42 pkt.
..........
31Damian TomalaA. Cieszyński6 pkt.


Klasa A-7

1Wojciech ChuchałaA. Beskidzki75 pkt.
2Radosław PoganAMK Tarnów56 pkt.
3Andrzej ZawadaA. Radomski41 pkt.
..........
16Zbigniew Skucha-CieńciałaA. Cieszyński13 pkt.


Klasa A-6

1Przemysław JanikA. Polski71 pkt.
2Jerzy TomaszczykA. Cieszyński68 pkt.
3Paweł HankiewiczA. Rzemieślnik65 pkt.
..........
9Damian TomalaA. Cieszyński25 pkt.


Klasa A-0

1Krzysztof CieślarA. Cieszyński16 pkt.
2Paweł LizończykA. Śląski11 pkt.
3Mariusz SikoraA. Krakowski7 pkt.
4Łukasz SitekA. Cieszyński7 pkt.
..........
6Adrian KargolA. Cieszyński4 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności