www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







NIEUDANY START ZAŁÓG AUTOMOBILKLUBU CIESZYŃSKIEGO W RAJDZIE NIKON 19/07/2004


Bracia Michał i Grzegorz Bębenkowie jadący samochodem Mitsubishi Lancer wygrali zakończony w sobotę w Wałbrzychu V Rajd Nikon, czwartą eliminację Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.
Rajdu nie ukończyła pierwsza załoga Automobilklubu Cieszyńskiego Sebastian Frycz / Maciej Wodniak.
To niepowodzenie praktycznie przekreśla szansę Frycza na pokonanie Grzegorza Grzyba w walce o tytuł mistrzowski w kategorii Super 1600. (Grzyb wygrał wszystkie cztery eliminacje, a Frycz był dwukrotnie drugi i raz trzeci).

Pozostałe trzy cieszyńskie załogi Maciej Boruta / Sławomir Grabarkiewicz, Sebastian Żabiński / Maja Suknarowska oraz Tomasz Pawlus / Witold Kubieniec zajęły miejsca w trzeciej dziesiątce klasyfikacji generalnej Rajdu.


Klasyfikacja generalna Rajdu

1. Michał Bębenek / Grzegorz Bębenek
(Automobilklub Krakowski) - Mitsubishi Lancer Evo VII -2:08.57,3

2. Grzegorz Grzyb / Przemysław Mazur
(Moto-Car 93) - Suzuki Ignis S 1600 - 0.31,4 str.

3. Tomasz Czopik / Łukasz Wroński
(Automobilklub Krakowski) - Mitsubishi Evo VII - 1.04,3

4. Leszek Kuzaj / Maciej Szczepaniak
(Automobilklub Rzemieślnik) - Subaru Impreza - 5.01,5

5. Michał Kościuszko / Jarosław Baran
(Automobilklub Krakowski) - Opel Corsa S1600 - 6.14,3

6. Tomasz Kuchar / Krzysztof Gęborys
(WTS) - Mitsubishi Lancer Evo VI - 8.45,9

7. Stefan Karnabal / Bartłomiej Boba
(Automobilklub Olsztyński) - Mitsubishi Evo VI - 10.54,1

8. Łukasz Szterleja / Marek Lisicki
(Automobilklub Polski) - Peugeot 206 XS - 16.08,3

9. Maciej Oleksowicz / Andrzej Obrębowski
(Automobilklub Rzemieślnik) - Subaru Impreza - 16.19,8

10. Klaus Tejchman / Ramona Weiss
(Niemcy) - Nissan Almera - 16.49,8
...

22. Maciej Boruta / Sławomir Grabarkiewicz
(Automobilklub Cieszyński) - Renault Clio - 24.59,1

24. Sebastian Żabiński / Maja Suknarowska
(Automobilklub Cieszyński) - Peugeot 206 - 29.01,5

27. Tomasz Pawlus / Witold Kubiniec
(Automobilklub Cieszyński) - Citroex Saxo - 31.40,7

DNF. Sebastian Frycz / Maciej Wodniak
(Automobilklub Cieszyński) - Fiat Punto S1600 (wycofanie na 6 punkcie kontrolnym)


Klasyfikacja generalna IV eliminacji Mistrzostw Polski

1. Michał Bębenek / Grzegorz Bębenek
(Automobilklub Krakowski) - Mitsubishi Lancer Evo VII -2:08.57,3

2. Grzegorz Grzyb / Przemysław Mazur
(Moto-Car 93) - Suzuki Ignis S 1600 - 0.31,4

3. Tomasz Czopik / Łukasz Wroński
(Automobilklub Krakowski) - Mitsubishi Evo VII - 1.04,3

4. Leszek Kuzaj / Maciej Szczepaniak
(Automobilklub Rzemieślnik) - Subaru Impreza - 5.01,5

5. Michał Kościuszko / Jarosław Baran
(Automobilklub Krakowski) - Opel Corsa S1600 - 6.14,3

6. Tomasz Kuchar / Krzysztof Gęborys
(WTS) - Mitsubishi Lancer Evo VI - 8.45,9

7. Stefan Karnabal / Bartłomiej Boba
(Automobilklub Olsztyński) - Mitsubishi Evo VI - 10.54,1

8. Łukasz Szterleja / Marek Lisicki
(Automobilklub Polski) - Peugeot 206 XS - 16.08,3

9. Maciej Oleksowicz / Andrzej Obrębowski
(Automobilklub Rzemieślnik) - Subaru Impreza - 16.19,8

10. Piotr Wypych / Majka Szpotańska
(Automobilklub Rzemieślnik) - Peugeot 206 XS - 16.59,4
...

18. Maciej Boruta / Sławomir Grabarkiewicz
(Automobilklub Cieszyński) - Renault Clio - 24.59,1

20. Sebastian Żabiński / Maja Suknarowska
(Automobilklub Cieszyński) - Peugeot 206 - 29.01,5

21. Tomasz Pawlus / Witold Kubiniec
(Automobilklub Cieszyński) - Citroex Saxo - 31.40,7

DNF. Sebastian Frycz / Maciej Wodniak
(Automobilklub Cieszyński) - Fiat Punto S1600 (wycofanie na 6 punkcie kontrolnym)


Grupa N

1. Michał Bębenek / Grzegorz Bębenek
(Automobilklub Krakowski) - Mitsubishi Lancer Evo VII - 2:08.57,3

2. Tomasz Czopik / Łukasz Wroński
(Automobilklub Krakowski) - Mitsubishi Evo VII - 1.04,3

3. Leszek Kuzaj / Maciej Szczepaniak
(Automobilklub Rzemieślnik) - Subaru Impreza - 5.01,5

4. Tomasz Kuchar / Krzysztof Gęborys
(WTS) - Mitsubishi Lancer Evo VI - 8.45,9

5. Stefan Karnabal / Bartłomiej Boba
(Automobilklub Olsztyński) - Mitsubishi Evo VI - 10.54,1

6. Maciej Oleksowicz / Andrzej Obrębowski
(Automobilklub Rzemieślnik) - Subaru Impreza - 16.19,8
...

9. Maciej Boruta / Sławomir Grabarkiewicz
(Automobilklub Cieszyński) - Renault Clio - 24.59,1

11. Tomasz Pawlus / Witold Kubiniec
(Automobilklub Cieszyński) - Citroex Saxo - 31.40,7


Kategoria F-2

1. Grzegorz Grzyb / Przemysław Mazur
(Moto-Car 93) - Suzuki Ignis S 1600 - 2:09.28,7

2. Michał Kościuszko / Jarosław Baran
(Automobilklub Krakowski) - Opel Corsa S1600 - 5.42,9

3. Marcin Sienkiewicz / Michał Bała
(Automobilklub Polski) - Volkswagen Polo - 23.29,7
...

5. Maciej Boruta / Sławomir Grabarkiewicz
(Automobilklub Cieszyński) - Renault Clio - 24.27,7

7. Sebastian Żabiński / Maja Suknarowska
(Automobilklub Cieszyński) - Peugeot 206 - 28.30,1

8. Tomasz Pawlus / Witold Kubiniec
(Automobilklub Cieszyński) - Citroex Saxo - 31.09,3


Klasa A-6

1. Robert Kujawski / Rafał Rzemień
(Moto-Car 93) - Citroen Saxo VTS - 2:33.48,3

2. Sebastian Żabiński / Maja Suknarowska
(Automobilklub Cieszyński) - Peugeot 206 - 4.10,5


Klasa N-2

1. Marcin Sienkiewicz / Marek Bała
(Automobilklub Polski) - Volkswagen Polo - 2:32.58,4

2. Bartłomiej Czwartosz / Marcin Jastrzębski
(Automobilklub Polski) - Citroen Saxo VTS - 3.37,8

3. Tomasz Pawlus / Witold Kubiniec
(Automobilklub Cieszyński) - Citroen Saxo - 7.39,6


Klasa N-3

1. Maciej Boruta / Sławomir Grabarkiewicz
(Automobilklub Cieszyński) - Renault Clio - 2:33.56,4


Punktacja RSMP po IV eliminacjach

Klasyfikacja generalna

1. Leszek Kuzaj / Maciej Szczepaniak (Automobilklub Rzemieślnik) - 28 pkt.
2. Michał Sołowow / Maciej Baran (Automobilklub Kielecki) - 21 pkt.
3. Grzegorz Grzyb / Przemysław Mazur (Moto-Car 93) - 19 pkt.
4. Michał Bębenek / Grzegorz Bębenek (Automobilklub Krakowski) - 16 pkt.
5. Tomasz Kuchar / Krzysztof Gęborys (WTS) - 16 pkt.
6. Maciej Lubiak / Maciej Wisławski (Automobilklub Polski) - 15 pkt.
7. Krzysztof Hołowczyc / Łukasz Kurzeja (Automobilklub Polski) - 11 pkt.
8. Tomasz Czopik / Łukasz Wroński (Automobilklub Krakowski) - 10 pkt.
9. Stefan Karnabal / Bartłomiej Boba (Automobilklub Olsztyński) - 8 pkt.
10. Sebastian Frycz / Maciej Wodniak (Automobilklub Cieszyński) - 5 pkt.

Klasa Super 1600
1. Grzegorz Grzyb / Przemysław Mazur (Moto-Car 93) - 16 pkt.
2. Michał Kościuszko / Jarosław Baran (KS Prof.) - 10 pkt.
3. Sebastian Frycz / Maciej Wodniak (Automobilklub Cieszyński) - 8 pkt.

Kategoria F-2
1. Grzegorz Grzyb / Przemysław Mazur (Moto-Car 93) - 40 pkt.
2. Michał Kościuszko / Jarosław Baran (KS Prof.) - 28 pkt.
3. Sebastian Frycz / Maciej Wodniak (Automobilklub Cieszyński) - 22 pkt.
...
13. Sebastian Żabiński / Maja Suknarowska (Automobilklub Cieszyński) - 3 pkt.
17. Tomasz Pawlus / Witold Kubiniec (Automobilklub Cieszyński) - 2 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności