www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







FRYCZ WRESZCIE ZWYCIĘŻA 11/10/2004


Załoga Automobilklubu Kieleckiego Michał Sołowow / Maciej Baran jadący Mitsubishi Lancerem Evo VII zostali zwycięzcami zakończonego w sobotę 31. Rajdu Warszawskiego, szóstej i ostatniej eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.
Trzecie miejsce zajęli Leszek Kuzaj / Maciej Szczepaniak (Automobilklub Rzemieślnik), którzy już wcześniej wywalczyli tytuł mistrzów Polski.

Bardzo dobrze w Rajdzie Warszawskim spisali się Sebastian Frycz i Maciej Wodniak. Załoga Automobilklubu Cieszyńskiego zajęła dziewiąte miejsce w klasyfikacji generalnej i po raz pierwszy w tym sezonie zwyciężyła w klasyfikacji Super 1600 (pojazdów z napędem na jedną oś).
Niestety to zwycięstwo dało tylko tytuł wicemistrzowski naszej załodze, choć przed tym sezonem byli głównymi faworytami do końcowego triumfu.
To niewątpliwie najgorszy sezon Frycza od kilku lat. Przypomnijmy, że sympatyczny kierowca ze Szczyrku w 2001 roku wywalczył tytuł mistrza Polski w grupie N, rok później był mistrzem Polski w Klasyfikacji Super 1600, a rok temu został mistrzem w grupie N i wicemistrzem Polski w klasyfikacji generalnej RSMP.

Nowością i niewątpliwą atrakcją 31. Rajdu Warszawskiego były wyścigi równoległe, w których nie tylko liczył się czas dwóch przejazdów, ale również styl pokonywania trasy.
W próbie, która nazwano 'epilogiem rajdu', a której wyniki nie były zaliczane do klasyfikacji generalnej Rajdu zwyciężył Tomasz Kuchar jadący Mitsubishi Lancerem Evo VI.


Klasyfikacja generalna 31. Rajdu Warszawskiego

1. Michał Sołowow / Maciej Baran (Automobilklub Kielecki)
Mitsubishi Lancer Evo VII - 1:51:40.6

2. Michał Bębenek / Grzegorz Bębenek (Automobilklub Krakowski)
Mitsubishi Lancer Evo VII - 30,8 str.

3. Leszek Kuzaj / Maciej Szczepaniak (Automobilklub Rzemieślnik)
Subaru Impreza - 1.00,4

4. Tomasz Czopik / Łukasz Wroński (Automobilklub Krakowski)
Subaru Impreza - 1.32,7

5. Stefan Karnabal / Bartłomiej Boba (Automobilklub Olsztyński)
Mitsubishi Lancer Evo VI - 2.33,3

6. Maciej Oleksowicz / Andrzej Obrębowski (Automobilklub Rzemieślnik)
Subaru Impreza - 2.55,4

7. Tomasz Kuchar / Krzysztof Gęborys (Wrocławskie Towarzystwo Sportowe)
Mitsubishi Lancer Evo VI - 2.55,9

8. Piotr Maciejewski / Piotr Kowalski (Automobilklub Polski)
(Mitsubishi Lancer Evo VI - 2.58,7

9. Sebastian Frycz / Maciej Wodniak (Automobilklub Cieszyński)
Fiat Punto S1600 - 12.11,4


10. Michał Kościuszko / Jarosław Baran (KS Prof.)
Suzuki Ignis S1600 - 13.05,2

Bartłomiej Boruta / Sławomir Grabarkiewicz (Automobilklub Cieszyński)
Renault Clio - wycofali się na 1 OS (awaria sprzęgła)



Grupa N

1. Michał Sołowow / Maciej Baran (Automobilklub Kielecki)
Mitsubishi Lancer Evo VII - 1:51:40.6

2. Michał Bębenek / Grzegorz Bębenek (Automobilklub Krakowski)
Mitsubishi Lancer Evo VII - 30,8 str.

3. Leszek Kuzaj / Maciej Szczepaniak (Automobilklub Rzemieślnik)
Subaru Impreza - 1.00,4

4. Tomasz Czopik / Łukasz Wroński (Automobilklub Krakowski)
Subaru Impreza - 1.32,7

5. Stefan Karnabal / Bartłomiej Boba (Automobilklub Olsztyński)
Mitsubishi Lancer Evo VI - 2.33,3

6. Maciej Oleksowicz / Andrzej Obrębowski (Automobilklub Rzemieślnik)
Subaru Impreza - 2.55,4


Kategoria F-2

1. Sebastian Frycz / Maciej Wodniak (Automobilklub Cieszyński)
Fiat Punto S1600 - 2:03.52,0


2. Michał Kościuszko / Jarosław Baran (KS Prof.)
Suzuki Ignis S1600 - 53,8

3. Grzegorz Grzyb / Przemysław Mazur (Moto Car 93)
Suzuki Ignis S1600 - 1.20,1


Klasyfikacja Super 1600

1. Sebastian Frycz / Maciej Wodniak (Automobilklub Cieszyński)
Fiat Punto S1600 - 2:03.52,0


2. Michał Kościuszko / Jarosław Baran (KS Prof.)
Suzuki Ignis S1600 - 53,8

3. Grzegorz Grzyb / Przemysław Mazur (Moto Car 93)
Suzuki Ignis S1600 - 1.20,1


Klasyfikacja Epilogu 31. Rajdu Warszawskiego (nie zaliczana do klasyfikacji Rajdu)
(wynik końcowy = łączny wynik dwóch przejazdów minus ocena za styl i widowisko)

1. Tomasz Kuchar / Krzysztof Gęborys (Wrocławskie Towarzystwo Sportowe)
Mitsubishi Lancer Evo VI - 3.24,0 (3.49,0 / - 25,0)

2. Maciej Lubiak / Maciej Wisławski (????)
Mitsubishi Lancer Evo VII - 3.24,8 (3.44,8 / - 20,0)

3. Piotr Maciejewski / Piotr Kowalski (????)
(Mitsubishi Lancer Evo VI - 3.25,6 (3.48,6 / - 23,0)

4. Stefan Karnabal / Bartłomiej Boba (Automobilklub Olsztyński)
Mitsubishi Lancer Evo VI - 3.33,6 (3.53,6 / - 20,0)

5. Michał Bębenek / Grzegorz Bębenek (Automobilklub Krakowski)
Mitsubishi Lancer Evo VII - 3.40,6 (3.54,6 / - 13,0)

6. Marcin Majcher / Daniel Leśniak (???)
Mitsubishi Lancer Evo V - 3.41,4 (3.54,4 / - 13,0 pkt.)
...

25. Bartłomiej Boruta / Sławomir Grabarkiewicz (Automobilklub Cieszyński)
Renault Clio - 4.02,0 (4.17,0 / - 15,0)


35. Sebastian Frycz / Maciej Wodniak (Automobilklub Cieszyński)
Fiat Punto S1600 - 6.47,8 (7.12,8 / - 25,0)




Klasyfikacja Generalna RSMP
1. Leszek Kuzaj / Maciej Szczepaniak (Automobilklub Rzemieślnik) - 45 pkt.
2. Michał Bębenek / Grzegorz Bębenek (Automobilklub Krakowski) - 32 pkt.
3. Michał Sołowow / Maciej Baran (Automobilklub Kielecki) - 32 pkt.
4. Grzegorz Grzyb / Przemysław Mazur (Moto Car 93) - 23 pkt.
5. Maciej Lubiak / Maciej Wisławski (Automobilklub Polski) - 21 pkt.
6. Tomasz Czopik / Łukasz Wroński (Automobilklub Krakowski) - 20 pkt.
...
11. Sebastian Frycz / Maciej Wodniak (Automobilklub Cieszyński) - 5 pkt.

Grupa N
1. Leszek Kuzaj / Maciej Szczepaniak (Automobilklub Rzemieślnik) - 42 pkt.
2. Michał Bębenek / Grzegorz Bębenek (Automobilklub Krakowski) - 32 pkt.
3. Michał Sołowow / Maciej Baran (Automobilklub Kielecki) - 31 pkt.
...
17. Grzegorz Rybka / Adam Ogierman (Automobilklub Cieszyński) - 1 pkt.

Kategoria F-2
1. Grzegorz Grzyb / Przemysław Mazur (Moto Car 93) - 56 pkt.
2. Michał Kościuszko / Jarosław Baran (KS Prof.) - 41 pkt.
3. Sebastian Frycz / Maciej Wodniak (Automobilklub Cieszyński) - 38 pkt.
...
16. Sebastian Żabiński / Maja Suknarowska (Automobilklub Cieszyński) - 4 pkt.
19. Grzegorz Rybka / Adam Ogierman (Automobilklub Cieszyński) - 1 pkt.

Klasyfikacja Super 1600
1. Grzegorz Grzyb / Przemysław Mazur (Moto Car 93) - 22 pkt.
2. Sebastian Frycz / Maciej Wodniak (Automobilklub Cieszyński) -14 pkt.
3. Michał Kościuszko / Jarosław Baran (KS ) -14 pkt.

Klasa A-6
1. Robert Kujawski / Łukasz Dyduła (Moto Car 93) - 12 pkt.
2. Sebastian Żabiński / Maja Suknarowska (Automobilklub Cieszyński) - 10 pkt.
3. Dariusz Chudobiński / Przemysław Szulc (Automobilklub Łódzki) - 6 pkt.

Klasa N-2
1. Marcin Sienkiewicz / Marek Bała (Automobilklub Polski) - 14 pkt.
2. Bogdan Choma / Adrian Walaszek (Automobilklub Śląsk) - 10 pkt.
3. Adam Zdebel / Grzegorz Sielicki (Automobilklub Śląski) - 5 pkt.
4. Grzegorz Rybka / Adam Ogierman (Automobilklub Cieszyński) - 4 pkt.

Klasa N-3
1. Piotr Meresiński / Marek Brzozok (Automobilklub Śląski) - 11 pkt.
2. Bartłomiej Boruta / Sławomir Grabarkiewicz (Automobilklub Cieszyński) - 9 pkt.
3. Cezary Piekarski / Michał Rosiak (Automobilklub Polski) - 5 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności