www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







32. RAJD SAMOCHODOWY 'CIESZYŃSKA BARBÓRKA' 21/11/2004


Załoga Automobilklubu Olsztyńskiego Zbigniew Staniszewski i Sebastian Rozwadowski jadąca samochodem Mitsubishi Lancer Evo VI triumfowała w 32. Rajdzie Samochodowym 'Cieszyńska Barbórka'.
Drugie miejsce zajęli Maciej Oleksowicz i Andrzej Obrębolski (Automobilklub Rzemieślnik) / Subaru Impreza, a trzecie Tomasz Kuchar i Jakub Gerber (WTS Wrocław) / Mitsubishi Lancer Evo VII.
Na czwartym miejscu linię mety przejechał Damian Gielata (Automobilklub Krakowski), którego pilotem był zawodnik cieszyńskiego automobilklubu Zbigniew Cieślar.

Rajd Cieszyńska Barbórka był zarazem ostatnią eliminacją Rajdowego Samochodowego Pucharu PZM-otu. W zwycięzcą tej eliminacji został piąty na mecie Filip Nivette (Automobilklub Polski).
Tuż na zawodnikiem Automobilklubu Polskiego linię mety przecięły dwie załogi Automobilklubu Cieszyńskiego Kajetan Kajetanowicz / Aleksandra Masiuk oraz Mateusz Najda / Adam Ogierman (drudzy w klasyfikacji Pucharu PZM).


Rajd przebiegał w anormalnych warunkach pogodowych spowodowanych atakiem zimy.
Wystarczy wspomnieć, że jeden z faworytów imprezy Michał Kościuszko 'dachował' na początku czwartego odcinka specjalnego.
Z kolei jadąca Fiatem Cinquecento załoga Automobilklubu Śląskiego Radosław Osiak/Wojciech Kordeusz uderzyła w drzewo na 500 metrów przed zakończeniem 7 OS (Hażlach). Kierowca doznał ciętej rany czoła, na chwilę stracił przytomność i został odwieziony do Szpitala Śląskiego w Cieszynie. W przypadku pilota skończyło się na ogólnych potłuczeniach.

Wiele kontrowersji wśród kibiców wzbudziła decyzja sędziów o dyskwalifikacji trzech kierowców zaliczanych do faworytów rajdu. Prowadzący po drugim odcinku specjalnym Michał Bębenek, podobnie jak Michał Sołowow i Zbigniew Gabryś zostali wykluczeni za używanie 'okolcowanych' opon.

Jak już wspomnieliśmy, rajd 'Cieszyńska Barbórka' był ostatnią eliminacją Rajdowego Samochdowego Pucharu PZM-otu.
Według wstępnych obliczeń Puchar wywalczył kierowca Automobilklubu Wielka Sowa Sławomir Jarek.
Na szóstym miejscu uplasował się Mateusz Najda, a na dziewiątym Wojciech Herban.


Wyniki:


Klasyfikacja generalna Załoga Automobilklubu Olsztyńskiego Zbigniew Staniszewski i Sebastian Rozwadowski jadąca samochodem Mitsubishi Lancer Evo VI triumfowała w 32. Rajdzie Samochodowym 'Cieszyńska Barbórka'.
Drugie miejsce zajęli Maciej Oleksowicz i Andrzej Obrębolski (Automobilklub Rzemieślnik) / Subaru Impreza, a trzecie Tomasz Kuchar i Jakub Gerber (WTS Wrocław) / Mitsubishi Lancer Evo VII.
Na czwartym miejscu linię mety przejechał Damian Gielata (Automobilklub Krakowski), którego pilotem był zawodnik cieszyńskiego automobilklubu Zbigniew Cieślar.

Rajd Cieszyńska Barbórka był zarazem ostatnią eliminacją Rajdowego Samochodowego Pucharu PZM-otu. W zwycięzcą tej eliminacji został piąty na mecie Filip Nivette (Automobilklub Polski).
Tuż na zawodnikiem Automobilklubu Polskiego linię mety przecięły dwie załogi Automobilklubu Cieszyńskiego Kajetan Kajetanowicz / Aleksandra Masiuk oraz Mateusz Najda / Adam Ogierman (drudzy w klasyfikacji Pucharu PZM).


Rajd przebiegał w anormalnych warunkach pogodowych spowodowanych atakiem zimy.
Wystarczy wspomnieć, że jeden z faworytów imprezy Michał Kościuszko 'dachował' na początku czwartego odcinka specjalnego.
Z kolei jadąca Fiatem Cinquecento załoga Automobilklubu Śląskiego Radosław Osiak/Wojciech Kordeusz uderzyła w drzewo na 500 metrów przed zakończeniem 7 OS (Hażlach). Kierowca doznał ciętej rany czoła, na chwilę stracił przytomność i został odwieziony do Szpitala Śląskiego w Cieszynie. W przypadku pilota skończyło się na ogólnych potłuczeniach.

Wiele kontrowersji wśród kibiców wzbudziła decyzja sędziów o dyskwalifikacji trzech kierowców zaliczanych do faworytów rajdu. Prowadzący po drugim odcinku specjalnym Michał Bębenek, podobnie jak Michał Sołowow i Zbigniew Gabryś zostali wykluczeni za używanie 'okolcowanych' opon.

Jak już wspomnieliśmy, rajd 'Cieszyńska Barbórka' był ostatnią eliminacją Rajdowego Samochdowego Pucharu PZM-otu.
Według wstępnych obliczeń Puchar wywalczył kierowca Automobilklubu Wielka Sowa Sławomir Jarek.
Na szóstym miejscu uplasował się Mateusz Najda, a na dziewiątym Wojciech Herban.


Wyniki:


Klasyfikacja generalna

1. Zbigniew Staniszewski (A. Olsztyński) - Mitsubishi Lancer Evo VII - 1:08.18,5
1. Sebastian Rozwadowski (A. Olsztyński)

2. Maciej Oleksowicz (A. Rzemieślnik) - Subaru Impreza - 1.25,9 str.
2. Andrzej Obrębolski (A. Rzemieślnik)

3. Tomasz Kuchar (WTS Wrocław) - Mitsubishi Lancer Evo VII - 3.30,5
3. Jakub Gerber (KM Bednary)

4. Damian Gielata (A. Krakowski) - Subaru Impreza - 4.08,4
4. Zbigniew Cieślar (A. Cieszyński)

5. Filip Nivette (A. Polski) - Opel Astra II OPC - 4.32,9
5. Marcin Jastrzębski (A. Polski)

6. Kajetan Kajetanowicz (A. Cieszyński) - Peugeot 206 XS - 5.06,9
6. Aleksandra Masiuk (A. Cieszyński)


7. Mateusz Najda (A. Cieszyński) - Citroen Saxo - 6.42,9
7. Adam Ogierman (A. Cieszyński)


8. Jacek Woszuk (Moto Klub Olsztyn) - Peugeot 106 - 7.03,4
8. Wojciech Brejlak (A. Olsztyński)

9. Łukasz Kalicki (A. Tarnowski) - Nissan Micra - 7.04,9
9. Adam Miron (A. Podlaski)

10. Jakub Wysocki (A. Radomski) - Peugeot 306 - 7.49,9
10. Maciej Kluziński (A. Radomski)

11. Tomasz Porębski (A. Beskidzki) - Peugeot 206 XS - 7.54,0
11. Rafał Gnatek (A. Beskidzki)

12. Sławomir Jarek (A. Wielka Sowa) - Opel Astra GSI - 8.18,2
12. Michał Mazur (AMK Gliwice)

13. Bogdan Choma (A. Śląski) - Peugeot 106 - 8.24,6
13. Adrian Walaszek (A. Beskidzki)

14. Kacper Puszkiel (A. Wielka Sowa) - Peugeot 106 - 8.28,1
14. Alicja Konury (A. Sudecki)

15. Przemysław Janik (A. Łódzki) - Honda Civic - 8.42,1
15. Wiktor Stanis (A. Polski)

16. Paweł Serafin (A. Śląski) - Opel Astra - 9.21,3
16. Jacek Koselski (A. Śląski)

17. Krzysztof Predko (Moto Klub Olsztyn) - Peugeot 206 - 9.22,3
17. Sebastian Sadowski (Moto Klub Olsztyn)

18. Wojciech Karłowski (A. Polski) - VW Polo - 9.30,1
18. Patryk Lempke (A. Polski)

19. Adam Górski (A. Kłodzki) - Opel Astra - 9.34,3
19. Marcin Wójcik (A. Piastowski)

20. Łukasz Witas (A. Krakowski) - Peugeot 206 XS - 10.02,3
20. Michał Kuśnierz (A. Krakowski)

21. Piotr Masicz (A. Lubelski) - Volskwagen - 10.26,5
21. Szymon Jasiński (A. Wschodni)

22. Jarosław Ferenc (A. Podlaski) - VW Polo - 10.26,6
22. Karina Siebielec (A. Olsztyński)

23. Bartłomiej Boruta (A. Cieszyński) - Renault Clio - 10.40,4
23. Sławomir Grabarkiewicz (A. Cieszyński)

24. Bartosz Wiśniewski (A. Polski) - Peugeot 106 - 10.53,1
24. Paweł Mroczek (A. Rzemieślnik)

25. Łukasz Habaj (AMK Gliwice) - Fiat Seicento VK - 10.54,0
25. Jacek Spentany (AMK Gliwice)

26. Mariusz A. Antonow (A. Szczeciński) - Fiat CC Sporting - 11.30,8
26. Wojciech Maras (A. Szczeciński)

27. Tomasz Barwik (A. Orski) - VW Polo - 11.32,8
27. Paweł Sujkowski (A. Orski)

28. Tomasz Kramarczyk (A. Śląski) - Fiat CC - 12.22,5
28. Leszek Janusz (A. Podlaski)

29. Mariusz Strzałkowski (A. Lubelski) - Peugeot 306 - 12.32,2
29. Michał Bojar (A. Lubelski)

30. Marcin Michalski (A. Cieszyński) - Peugeot 106 - 12.35,3
30. Arkadiusz Dudek (A. Cieszyński)


31. Łukasz Baron (A. Częstochowski) - Skoda Fabia - 12.51,0
31. Adam Krysiak (A. Częstochowski)

32. Grzegorz Warkowski (A. Krakowski) - Fiat CC - 12.51,7
32. Marceli Jamroz (A. Krakowski)

33. Łukasz Stąsiek (A. Tarnowski) - Fiat CC - 13.25,8
33. Patryk Śmietana (A. Tarnowski)

34. Tomasz Szymczykiewicz (Sparta Wrocław) - Fiat CC - 13.42,0
34. Michał Całek (A. Dolnośląski)

35. Dawid Załuski (A. Galicyjski) - Ford Fiesta XR - 13.45,9
35. Danuta Tatar (A. Galicyjski)

36. Arkadiusz Bołuk (A. Cieszyński) - Fiat Seicento - 13.50,0
36. Marek Banot (A. Cieszyński)


37. Łukasz Starowicz (A. Beskidzki) - VW Polo GTI - 14.08,9
37. Mariusz Żelazko (A. Beskidzki)

38. Piotr Meresiński (A. Śląski) - Renault Clio - 14.37,1
38. Marek Brzozok (A. Śląski)

39. Radosław Pogan (A. Tarnowski) - Fiat Seicento - 15.03,5
39. Piotr Krzymanek (A. Tarnowski)

40. Bartosz Skalczyński (A. Śląski) - Fiat Seicento - 15.53,7
40. Bogdan Zając (A. Śląski)

41. Tomasz Dębowski (Moto Klub Olsztyn) - Peugeot 106 - 16.32,6
Anna Barabasz (Moto Klub Olsztyn)

42. Grzegorz Węglarz (A. Beskidzki) - Fiat Seicento Sporting - 16.54,1
42. Michał Trela (A. Beskidzki)

43. Krzysztof Pluskota (Sparta Wrocław) - Fiat CC Sporting - 16.55,8
43. Maciej Turzański (Sparta Wrocław)

44. Konrad Bulanda (A. Orski) - Fiat Seicento - 17.00,6
44. Bartosz Bil (A. Orski)

45. Roman Bieg (AMK Gliwice) - Fiat CC Sporting - 17.04,0
45. Radosław Porębski (AMK Gliwice)

46. Filip Mocie (A. Krakowski) - Daewoo Lanos - 17.13,9
46. Marek Leśniak (A. Krakowski)

47. Paweł Kopacz (A. Galicyjski) - Fiat 126p - 17.30,3
47. Paweł Antosiak (A. Krakowski)

48. Bartosz Ciopiński (A. Beskidzki) - Fiat Seicento - 17.40,8
48. Marcin Lesiński (A. Beskidzki)

49. Antoni Korchut (A. Śląski) - Peugeot 106 Rally - 17.55,5
49. Tomasz Czudek (A. Cieszyński)

50. Jerzy Pająk (A. Polski) - Fiat CC Sporting - 18.00,0
50. Krzysztof Niedbała (A. Rzemieślnik)

51. Marcin Fryda (A. Śląski) - Fiat Seicento - 18.08,7
51. Maciej Jarno (AMK Gliwice)

52. Marcin Książek (A. Beskidzki) - Fiat Seicento - 18.15,6
52. Mirosław Kijas (A. Beskidzki)

53. Michał Grabka (A. Mysłowicki) - Fiat Seicento - 18.19,0
53. Paweł Pochroń (A. Mysłowicki)

54. Paweł Biegun (A. Beskidzki) - Fiat Seicento Sporting - 19.16,9
54. Marcin Roik (A. Beskidzki)

55. Dariusz Witkowski (A. Polski) - Fiat CC Sporting - 20.01,9
55. Sebastian Trzaska (A. Polski)

56. Andrzej Skrzek (A. Podlaski) - Opel Astra - 20.06,5
56. Krzysztof Weiss (A. Polski)

57. Uriasz Mirowski (A. Opolski) - Citroen Saxo - 20.26,4
57. Anna Mirowska (A. Opolski)

58. Karol Piątkowski (A. Dolnośląski) - Fiat CC - 21.49,5
58. Adam Piątkowski (A. Dolnośląski)

59. Jagna Stankiewicz (A. Polski) - Fiat CC Sporting - 21.53,7
59. Michał Rosiak (Moto Klub Olsztyn)

60. Patryk Olejniczak (A. Śląski) - Fiat CC Sporting - 21.56,5
60. Adam Mendoń (A. Śląski)

61. Sebastian Dyrdał (A. Krakowski) - Fiat Seicento - 22.22,2
61. Marcin Krzymowski (A. Lubelski)

62. Tomasz Ostrowski (A. Polski) - Fiat CC Sporting - 22.26,7
62. Mikołaj Sokół (A. Polski)

63. Tadeusz Radzimiński (A. Polski) - Saab - 22.40,4
63. Krzysztof Janik (A. Śląski)

64. Paweł Bielak (A. Polski) - Peugeot 206 XS - 22.56,6
64. Błażej Matusiak (A. Rzemieślnik)

65. Mirosław Faruga (A. Cieszyński) - Fiat Seicento - 24.06,7
65. Mirosław Wandoch (A. Wielka Sowa)

66. Paweł Dudziński (AMK Gliwice) - Fiat 126p - 24.24,9
66. Patryk Jagodziński (AMK Gliwice)

67. Robert Habowski (A. Śląski) - Renault Clio Sport - 24.35,8
67. Maciej Handwerker (A. Krakowski)

68. Błażej Karwowski (A. Orski) - Peugeot 206 XS - 30.55,0
68. Kamil Bury (A. Orski)

69. Przemysław Mikołajczyk (A. Wielkopolski) - Opel Kadett - 31.14,3
69. Daria Dziwisz (A. Wielkopolski)

70. Rafał Kulka (A. Śląski) - Fiat Seicento Sporting - 32.08,5
70. Krzysztof Grzenia (A. Śląski)
Wystartowało 107 załóg, ukończyło 70


Rajdu nie ukończyli m.in.

Michał Bębenek (A. Krakowski) - Mitsubishi Lancer Evo VII
Grzegorz Bębenek (A. Krakowski) - dyskwalifikacja

Michał Sołowow (A. Kielecki) - Mitsubishi Lancer Evo VII
Maciej Baran (A. Krakowski) - dyskwalifikacja

Zbigniew Gabryś (A. Krakowksi) - Mitsubishi Lancer Evo VI
Łukasz Kurzeja (A. Polski) - dyskwalifikacja

Michał Kościuszko (KS Prof.) - Subaru Impreza
Jarosław Baran (A. Krakowski) - 'dachowanie' na 4 OS

Maja Suknarowska (A. Cieszyński) - Peugeot 106 Rally
Sebastian Żabiński (A. Cieszyński)
- nie wystartowała do 1 OS

Łukasz Michalik (A. Cieszyński) - Fiat Seicento
Michał Sztuka (A. Cieszyński)
- wycofanie na 6 OS

Marcin Pasecki (A. Beskidzki) - Peugeot 206 XS
Majka Szpotańska (A. Polski) - nie wystartował do 2 OS

Michał Łopalewski (A. Orski) - Fiat Seicento
Mariusz Nosiadek (A. Cieszyński) - wycofanie na 3 OS

Maciej Kucharczyk (A. Polski) - Honda Civic
Andrzej Kucharczyk (A. Cieszyński) - wycofanie na 7 OS



Klasyfikacja generalna VIII eliminacji Pucharu PZM-otu

1. Filip Nivette (A. Polski) - Opel Astra II OPC - 1:12.51,4
1. Marcin Jastrzębski (A. Polski)

2. Mateusz Najda (A. Cieszyński) - Citroen Saxo - 2.10,0
2. Adam Ogierman (A. Cieszyński)


3. Jacek Woszuk (Moto Klub Olsztyn) - Peugeot 106 - 2.30,5
3. Wojciech Brejlak (A. Olsztyński)

4. Jakub Wysocki (A. Radomski) - Peugeot 306 - 3.17,0
4. Maciej Kluziński (A. Radomski)

5. Sławomir Jarek (A. Wielka Sowa) - Opel Astra GSI - 3.45,3
5. Michał Mazur (AMK Gliwice)

6. Kacper Puszkiel (A. Wielka Sowa) - Peugeot 106 - 3.55,2
6. Alicja Konury (A. Sudecki)

7. Przemysław Janik (A. Łódzki) - Honda Civic - 4.09,2
7. Wiktor Stanis (A. Polski)

8. Krzysztof Predko (Moto Klub Olsztyn) - Peugeot 206 - 4.49,4
8. Sebastian Sadowski (Moto Klub Olsztyn)

9. Wojciech Karłowski (A. Polski) - VW Polo - 4.57,2
9. Patryk Lempke (A. Polski)

10. Piotr Masicz (A. Lubelski) - Volskwagen - 5.53,6
10. Szymon Jasiński (A. Wschodni)

11. Jarosław Ferenc (A. Podlaski) - VW Polo - 5.53,7
11. Karina Siebielec (A. Olsztyński)

12. Bartosz Wiśniewski (A. Polski) - Peugeot 106 - 6.20,2
12. Paweł Mroczek (A. Rzemieślnik)

13. Łukasz Habaj (AMK Gliwice) - Fiat Seicento VK - 6.21,1
13. Jacek Spentany (AMK Gliwice)

14. Mariusz A. Antonow (A. Szczeciński) - Fiat CC Sporting - 6.57,9
14. Wojciech Maras (A. Szczeciński)

15. Tomasz Barwik (A. Orski) - VW Polo - 6.59,9
15. Paweł Sujkowski (A. Orski)

16. Tomasz Kramarczyk (A. Śląski) - Fiat CC - 7.49,6
16. Leszek Janusz (A. Podlaski)

17. Mariusz Strzałkowski (A. Lubelski) - Peugeot 306 - 7.59,3
17. Michał Bojar (A. Lubelski)

18. Marcin Michalski (A. Cieszyński) - Peugeot 106 - 8.02,4
18. Arkadiusz Dudek (A. Cieszyński)


19. Łukasz Baron (A. Częstochowski) - Skoda Fabia - 8.18,1
19. Adam Krysiak (A. Częstochowski)

20. Grzegorz Warkowski (A. Krakowski) - Fiat CC - 8,18,8
20. Marceli Jamroz (A. Krakowski)

21. Łukasz Stąsiek (A. Tarnowski) - Fiat CC - 8.52,1
21. Patryk Śmietana (A. Tarnowski)

22. Tomasz Szymczykiewicz (Sparta Wrocław) - Fiat CC - 9.09,1
22. Michał Całek (A. Dolnośląski)

23. Dawid Załuski (A. Galicyjski) - Ford Fiesta XR - 9.13,0
23. Danuta Tatar (A. Galicyjski)

24. Arkadiusz Bołuk (A. Cieszyński) - Fiat Seicento - 9.17,1
24. Marek Banot (A. Cieszyński)


25. Radosław Pogan (A. Tarnowski) - Fiat Seicento - 10.30,6
25. Piotr Krzymanek (A. Tarnowski)

26. Bartosz Skalczyński (A. Śląski) - Fiat Seicento - 11.20,8
26. Bogdan Zając (A. Śląski)

27. Tomasz Dębowski (Moto Klub Olsztyn) - Peugeot 106 - 11.59,7
27. Anna Barabasz (Moto Klub Olsztyn)

28. Grzegorz Węglarz (A. Beskidzki) - Fiat Seicento Sporting - 12.21,2
28. Michał Trela (A. Beskidzki)

29. Krzysztof Pluskota (Sparta Wrocław) - Fiat CC Sporting - 12.22,9
29. Maciej Turzański (Sparta Wrocław)

30. Konrad Bulanda (A. Orski) - Fiat Seicento - 12.27,7
30. Bartosz Bil (A. Orski)

31. Roman Bieg (AMK Gliwice) - Fiat CC Sporting - 12.31,1
31. Radosław Porębski (AMK Gliwice)

32. Filip Mocie (A. Krakowski) - Daewoo Lanos - 12.41,0
32. Marek Leśniak (A. Krakowski)

33. Paweł Kopacz (A. Galicyjski) - Fiat 126p - 12.57,4
33. Paweł Antosiak (A. Krakowski)

34. Bartosz Ciopiński (A. Beskidzki) - Fiat Seicento - 13.07,9
34. Marcin Lesiński (A. Beskidzki)

35. Antoni Korchut (A. Śląski) - Peugeot 106 Rally - 13.22,6
35. Tomasz Czudek (A. Cieszyński)

36. Jerzy Pająk (A. Polski) - Fiat CC Sporting - 13.27,1
36. Krzysztof Niedbała (A. Rzemieślnik)

37. Marcin Książek (A. Beskidzki) - Fiat Seicento - 13.42,7
37. Mirosław Kijas (A. Beskidzki)

38. Michał Grabka (A. Mysłowicki) - Fiat Seicento - 13.46,1
38. Paweł Pochroń (A. Mysłowicki)

39. Paweł Biegun (A. Beskidzki) - Fiat Seicento Sporting - 14.44,0
39. Marcin Roik (A. Beskidzki)

40. Dariusz Witkowski (A. Polski) - Fiat CC Sporting - 15.29,0
40. Sebastian Trzaska (A. Polski)

41. Andrzej Skrzek (A. Podlaski) - Opel Astra - 15.33,6
41. Krzysztof Weiss (A. Polski)

42. Uriasz Mirowski (A. Opolski) - Citroen Saxo - 15.53,5
42. Anna Mirowska (A. Opolski)

43. Karol Piątkowski (A. Dolnośląski) - Fiat CC - 17.16,6
43. Adam Piątkowski (A. Dolnośląski)

44. Jagna Stankiewicz (A. Polski) - Fiat CC Sporting - 17.20,8
44. Michał Rosiak (Moto Klub Olsztyn)

45. Patryk Olejniczak (A. Śląski) - Fiat CC Sporting - 17.23,6
45. Adam Mendoń (A. Śląski)

46. Sebastian Dyrdał (A. Krakowski) - Fiat Seicento - 17.49,3
46. Marcin Krzymowski (A. Lubelski)

47. Tomasz Ostrowski (A. Polski) - Fiat CC Sporting - 17.53,8
47. Mikołaj Sokół (A. Polski)

48. Tadeusz Radzimiński (A. Polski) - Saab - 18.07,5
48. Krzysztof Janik (A. Śląski)

49. Paweł Bielak (A. Polski) - Peugeot 206 XS - 18.23,7
49. Norbert Guzek (A. Rzemieślnik)

50. Mirosław Faruga (A. Cieszyński) - Fiat Seicento - 19.33,8
50. Mirosław Wandoch (A. Wielka Sowa)

51. Paweł Dudziński (AMK Gliwice) - Fiat 126p - 19.52,0
51. Patryk Jagodziński (AMK Gliwice)

52. Robert Habowski (A. Śląski) - Renault Clio Sport - 20.02,9
52. Maciej Handwerker (A. Krakowski)

53. Błażej Karwowski (A. Orski) - Peugeot 206 XS - 26.22,1
53. Kamil Bury (A. Orski)

54. Przemysław Mikołajczyk (A. Wielkopolski) - Opel Kadett - 26.41,4
54. Daria Dziwisz (A. Wielkopolski)

55. Rafał Kulka (A. Śląski) - Fiat Seicento Sporting - 27.35,6
55. Krzysztof Grzenia (A. Śląski)


Grupa N

1. Filip Nivette (A. Polski) - Opel Astra II OPC - 1:12.51,4
1. Marcin Jastrzębski (A. Polski)

2. Mateusz Najda (A. Cieszyński) - Citroen Saxo - 2.10,0
2. Adam Ogierman (A. Cieszyński)


3. Jacek Woszuk (Moto Klub Olsztyn) - Peugeot 106 - 2.30,5
3. Wojciech Brejlak (A. Olsztyński)

4. Jakub Wysocki (A. Radomski) - Peugeot 306 - 3.17,0
4. Maciej Kluziński (A. Radomski)

5. Przemysław Janik (A. Łódzki) - Honda Civic - 4.09,2
5. Wiktor Stanis (A. Polski)

6. Wojciech Karłowski (A. Polski) - VW Polo - 4.57,2
6. Patryk Lempke (A. Polski)

7. Jarosław Ferenc (A. Podlaski) - VW Polo - 5.53,7
7. Karina Siebielec (A. Olsztyński)

8. Bartosz Wiśniewski (A. Polski) - Peugeot 106 - 6.20,2
8. Paweł Mroczek (A. Rzemieślnik)

9. Tomasz Barwik (A. Orski) - VW Polo - 6.59,9
9. Paweł Sujkowski (A. Orski)

10. Tomasz Kramarczyk (A. Śląski) - Fiat CC - 7.49,6
10. Leszek Janusz (A. Podlaski)

11. Mariusz Strzałkowski (A. Lubelski) - Peugeot 306 - 7.59,3
11. Michał Bojar (A. Lubelski)

12. Łukasz Baron (A. Częstochowski) - Skoda Fabia - 8.18,1
12. Adam Krysiak (A. Częstochowski)

13. Dawid Załuski (A. Galicyjski) - Ford Fiesta XR - 9.13,0
13. Danuta Tatar (A. Galicyjski)

14. Radosław Pogan (A. Tarnowski) - Fiat Seicento - 10.30,6
14. Piotr Krzymanek (A. Tarnowski)

15. Bartosz Skalczyński (A. Śląski) - Fiat Seicento - 11.20,8
15. Bogdan Zając (A. Śląski)

16. Tomasz Dębowski (Moto Klub Olsztyn) - Peugeot 106 - 11.59,7
16. Anna Barabasz (Moto Klub Olsztyn)

17. Grzegorz Węglarz (A. Beskidzki) - Fiat Seicento Sporting - 12.21,2
17. Michał Trela (A. Beskidzki)

18. Krzysztof Pluskota (Sparta Wrocław) - Fiat CC Sporting - 12.22,9
18. Maciej Turzański (Sparta Wrocław)

19. Konrad Bulanda (A. Orski) - Fiat Seicento - 12.27,7
19. Bartosz Bil (A. Orski)

20. Roman Bieg (AMK Gliwice) - Fiat CC Sporting - 12.31,1
20. Radosław Porębski (AMK Gliwice)

21. Filip Mocie (A. Krakowski) - Daewoo Lanos - 12.41,0
21. Marek Leśniak (A. Krakowski)

22. Antoni Korchut (A. Śląski) - Peugeot 106 Rally - 13.22,6
22. Tomasz Czudek (A. Cieszyński)

23. Jerzy Pająk (A. Polski) - Fiat CC Sporting - 13.27,1
23. Krzysztof Niedbała (A. Rzemieślnik)

24. Marcin Książek (A. Beskidzki) - Fiat Seicento - 13.42,7
24. Mirosław Kijas (A. Beskidzki)

25. Paweł Biegun (A. Beskidzki) - Fiat Seicento Sporting - 14.44,0
25. Marcin Roik (A. Beskidzki)

26. Dariusz Witkowski (A. Polski) - Fiat CC Sporting - 15.29,0
26. Sebastian Trzaska (A. Polski)

27. Andrzej Skrzek (A. Podlaski) - Opel Astra - 15.33,6
27. Krzysztof Weiss (A. Polski)

28. Karol Piątkowski (A. Dolnośląski) - Fiat CC - 17.16,6
28. Adam Piątkowski (A. Dolnośląski)

29. Jagna Stankiewicz (A. Polski) - Fiat CC Sporting - 17.20,8
29. Michał Rosiak (Moto Klub Olsztyn)

30. Patryk Olejniczak (A. Śląski) - Fiat CC Sporting - 17.23,6
30. Adam Mendoń (A. Śląski)

31. Sebastian Dyrdał (A. Krakowski) - Fiat Seicento - 17.49,3
31. Marcin Krzymowski (A. Lubelski)

32. Tomasz Ostrowski (A. Polski) - Fiat CC Sporting - 17.53,8
32. Mikołaj Sokół (A. Polski)

33. Tadeusz Radzimiński (A. Polski) - Saab - 18.07,5
33. Krzysztof Janik (A. Śląski)

34. Mirosław Faruga (A. Cieszyński) - Fiat Seicento - 19.33,8
34. Mirosław Wandoch (A. Wielka Sowa)

35. Robert Habowski (A. Śląski) - Renault Clio Sport - 20.02,9
35. Maciej Handwerker (A. Krakowski)

36. Rafał Kulka (A. Śląski) - Fiat Seicento Sporting - 27.35,6
36. Krzysztof Grzenia (A. Śląski)


Kategoria 1600

1. Mateusz Najda (A. Cieszyński) - Citroen Saxo - 1:15.01,4
1. Adam Ogierman (A. Cieszyński)


2. Jacek Woszuk (Moto Klub Olsztyn) - Peugeot 106 - 0.20,5
2. Wojciech Brejlak (A. Olsztyński)

3. Kacper Puszkiel (A. Wielka Sowa) - Peugeot 106 - 1.45,2
3. Alicja Konury (A. Sudecki)

4. Przemysław Janik (A. Łódzki) - Honda Civic - 1.59,2
4. Wiktor Stanis (A. Polski)

5. Krzysztof Predko (Moto Klub Olsztyn) - Peugeot 206 - 2.39,4
5. Sebastian Sadowski (Moto Klub Olsztyn)

6. Wojciech Karłowski (A. Polski) - VW Polo - 2.47,2
6. Patryk Lempke (A. Polski)

7. Piotr Masicz (A. Lubelski) - Volskwagen - 3.43,6
7. Szymon Jasiński (A. Wschodni)

8. Jarosław Ferenc (A. Podlaski) - VW Polo - 3.43,7
8. Karina Siebielec (A. Olsztyński)

9. Bartosz Wiśniewski (A. Polski) - Peugeot 106 - 4.10,2
9. Paweł Mroczek (A. Rzemieślnik)

10. Łukasz Habaj (AMK Gliwice) - Fiat Seicento VK - 4.11,1
10. Jacek Spentany (AMK Gliwice)

11. Mariusz A. Antonow (A. Szczeciński) - Fiat CC Sporting - 4.47,9
11. Wojciech Maras (A. Szczeciński)

12. Tomasz Barwik (A. Orski) - VW Polo - 4.49,9
12. Paweł Sujkowski (A. Orski)

13. Tomasz Kramarczyk (A. Śląski) - Fiat CC - 5.39,6
13. Leszek Janusz (A. Podlaski)

14. Marcin Michalski (A. Cieszyński) - Peugeot 106 - 5.52,4
14. Arkadiusz Dudek (A. Cieszyński)


15. Łukasz Baron (A. Częstochowski) - Skoda Fabia - 6.08,1
15. Adam Krysiak (A. Częstochowski)

16. Grzegorz Warkowski (A. Krakowski) - Fiat CC - 6,08,8
16. Marceli Jamroz (A. Krakowski)

17. Łukasz Stąsiek (A. Tarnowski) - Fiat CC - 6.42,9
17. Patryk Śmietana (A. Tarnowski)

18. Tomasz Szymczykiewicz (Sparta Wrocław) - Fiat CC - 6.59,1
18. Michał Całek (A. Dolnośląski)

19. Dawid Załuski (A. Galicyjski) - Ford Fiesta XR - 7.03,0
19. Danuta Tatar (A. Galicyjski)

20. Arkadiusz Bołuk (A. Cieszyński) - Fiat Seicento - 9.17,1
20. Marek Banot (A. Cieszyński)


21. Radosław Pogan (A. Tarnowski) - Fiat Seicento - 8.20,6
21. Piotr Krzymanek (A. Tarnowski)

22. Bartosz Skalczyński (A. Śląski) - Fiat Seicento - 9.10,8
22. Bogdan Zając (A. Śląski)

23. Tomasz Dębowski (Moto Klub Olsztyn) - Peugeot 106 - 9.49,7
23. Anna Barabasz (Moto Klub Olsztyn)

24. Grzegorz Węglarz (A. Beskidzki) - Fiat Seicento Sporting - 10.11,2
24. Michał Trela (A. Beskidzki)

25. Krzysztof Pluskota (Sparta Wrocław) - Fiat CC Sporting - 10.12,9
25. Maciej Turzański (Sparta Wrocław)

26. Konrad Bulanda (A. Orski) - Fiat Seicento - 10.17,7
26. Bartosz Bil (A. Orski)

27. Roman Bieg (AMK Gliwice) - Fiat CC Sporting - 10.21,1
27. Radosław Porębski (AMK Gliwice)

28. Filip Mocie (A. Krakowski) - Daewoo Lanos - 10.31,0
28. Marek Leśniak (A. Krakowski)

29. Paweł Kopacz (A. Galicyjski) - Fiat 126p - 10.47,4
29. Paweł Antosiak (A. Krakowski)

30. Bartosz Ciopiński (A. Beskidzki) - Fiat Seicento - 10.57,9
30. Marcin Lesiński (A. Beskidzki)

31. Antoni Korchut (A. Śląski) - Peugeot 106 Rally - 11.12,6
31. Tomasz Czudek (A. Cieszyński)

32. Jerzy Pająk (A. Polski) - Fiat CC Sporting - 11.17,1
32. Krzysztof Niedbała (A. Rzemieślnik)

33. Marcin Książek (A. Beskidzki) - Fiat Seicento - 11.32,7
33. Mirosław Kijas (A. Beskidzki)

34. Michał Grabka (A. Mysłowicki) - Fiat Seicento - 11.36,1
34. Paweł Pochroń (A. Mysłowicki)

35. Paweł Biegun (A. Beskidzki) - Fiat Seicento Sporting - 12.34,0
35. Marcin Roik (A. Beskidzki)

36. Dariusz Witkowski (A. Polski) - Fiat CC Sporting - 13.19,0
36. Sebastian Trzaska (A. Polski)

37. Uriasz Mirowski (A. Opolski) - Citroen Saxo - 13.43,5
37. Anna Mirowska (A. Opolski)

38. Karol Piątkowski (A. Dolnośląski) - Fiat CC - 15.06,6
38. Adam Piątkowski (A. Dolnośląski)

39. Jagna Stankiewicz (A. Polski) - Fiat CC Sporting - 15.10,8
39. Michał Rosiak (Moto Klub Olsztyn)

40. Patryk Olejniczak (A. Śląski) - Fiat CC Sporting - 15.13,6
40. Adam Mendoń (A. Śląski)

41. Sebastian Dyrdał (A. Krakowski) - Fiat Seicento - 15.39,3
41. Marcin Krzymowski (A. Lubelski)

42. Tomasz Ostrowski (A. Polski) - Fiat CC Sporting - 15.43,8
42. Mikołaj Sokół (A. Polski)

43. Paweł Bielak (A. Polski) - Peugeot 206 XS - 16.13,7
43. Norbert Guzek (A. Rzemieślnik)

44. Mirosław Faruga (A. Cieszyński) - Fiat Seicento - 17.23,8
44. Mirosław Wandoch (A. Wielka Sowa)

45. Paweł Dudziński (AMK Gliwice) - Fiat 126p - 17.42,0
45. Patryk Jagodziński (AMK Gliwice)

46. Błażej Karwowski (A. Orski) - Peugeot 206 XS - 24.12,1
46. Kamil Bury (A. Orski)

47. Rafał Kulka (A. Śląski) - Fiat Seicento Sporting - 25.35,6
47. Krzysztof Grzenia (A. Śląski)


Klasa N-0

1. Tomasz Kramarczyk (A. Śląski) - Fiat CC - 1:20.41,0
1. Leszek Janusz (A. Podlaski)

2. Radosław Pogan (A. Tarnowski) - Fiat Seicento - 2.41,0
2. Piotr Krzymanek (A. Tarnowski)

3. Bartosz Skalczyński (A. Śląski) - Fiat Seicento - 3.31,2
3. Bogdan Zając (A. Śląski)

4. Grzegorz Węglarz (A. Beskidzki) - Fiat Seicento Sporting - 4.31,6
4. Michał Trela (A. Beskidzki)

5. Krzysztof Pluskota (Sparta Wrocław) - Fiat CC Sporting - 4.33,3
5. Maciej Turzański (Sparta Wrocław)

6. Konrad Bulanda (A. Orski) - Fiat Seicento - 4.38,1
6. Bartosz Bil (A. Orski)

7. Roman Bieg (AMK Gliwice) - Fiat CC Sporting - 4.41,5
7. Radosław Porębski (AMK Gliwice)

8. Jerzy Pająk (A. Polski) - Fiat CC Sporting - 5.37,5
8. Krzysztof Niedbała (A. Rzemieślnik)

9. Marcin Książek (A. Beskidzki) - Fiat Seicento - 5.53,1
9. Mirosław Kijas (A. Beskidzki)

10. Paweł Biegun (A. Beskidzki) - Fiat Seicento Sporting - 6.54,4
10. Marcin Roik (A. Beskidzki)

11. Dariusz Witkowski (A. Polski) - Fiat CC Sporting - 7.39,4
11. Sebastian Trzaska (A. Polski)

12. Karol Piątkowski (A. Dolnośląski) - Fiat CC - 9.27,0
12. Adam Piątkowski (A. Dolnośląski)

13. Jagna Stankiewicz (A. Polski) - Fiat CC Sporting - 9.31,2
13. Michał Rosiak (Moto Klub Olsztyn)

14. Patryk Olejniczak (A. Śląski) - Fiat CC Sporting - 9.34,0
14. Adam Mendoń (A. Śląski)

15. Sebastian Dyrdał (A. Krakowski) - Fiat Seicento - 9.59,7
15. Marcin Krzymowski (A. Lubelski)

16. Tomasz Ostrowski (A. Polski) - Fiat CC Sporting - 10.04,2
16. Mikołaj Sokół (A. Polski)

17. Mirosław Faruga (A. Cieszyński) - Fiat Seicento - 11.44,2
17. Mirosław Wandoch (A. Wielka Sowa)

18. Rafał Kulka (A. Śląski) - Fiat Seicento Sporting - 19.46,0
18. Krzysztof Grzenia (A. Śląski)


Klasa N-1

1. Tomasz Barwik (A. Orski) - VW Polo - 1:19.51,3
1. Paweł Sujkowski (A. Orski)

2. Łukasz Baron (A. Częstochowski) - Skoda Fabia - 1.18,2
2. Adam Krysiak (A. Częstochowski)


Klasa N-2

1. Mateusz Najda (A. Cieszyński) - Citroen Saxo - 1:15.01,4
1. Adam Ogierman (A. Cieszyński)


2. Jacek Woszuk (Moto Klub Olsztyn) - Peugeot 106 - 0.20,5
2. Wojciech Brejlak (A. Olsztyński)

3. Przemysław Janik (A. Łódzki) - Honda Civic - 1.59,2
3. Wiktor Stanis (A. Polski)

4. Wojciech Karłowski (A. Polski) - VW Polo - 2.47,2
4. Patryk Lempke (A. Polski)

5. Jarosław Ferenc (A. Podlaski) - VW Polo - 3.43,7
5. Karina Siebielec (A. Olsztyński)

6. Bartosz Wiśniewski (A. Polski) - Peugeot 106 - 4.10,2
6. Paweł Mroczek (A. Rzemieślnik)

7. Dawid Załuski (A. Galicyjski) - Ford Fiesta XR - 7.03,0
7. Danuta Tatar (A. Galicyjski)

8. Tomasz Dębowski (Moto Klub Olsztyn) - Peugeot 106 - 9.49,7
8. Anna Barabasz (Moto Klub Olsztyn)

9. Filip Mocie (A. Krakowski) - Daewoo Lanos - 10.31,0
9. Marek Leśniak (A. Krakowski)

10. Antoni Korchut (A. Śląski) - Peugeot 106 Rally - 11.12,6
10. Tomasz Czudek (A. Cieszyński)


Klasa N-3

1. Filip Nivette (A. Polski) - Opel Astra II OPC - 1:12.51,4
1. Marcin Jastrzębski (A. Polski)

2. Jakub Wysocki (A. Radomski) - Peugeot 306 - 3.17,0
2. Maciej Kluziński (A. Radomski)

3. Mariusz Strzałkowski (A. Lubelski) - Peugeot 306 - 7.59,3
3. Michał Bojar (A. Lubelski)

4. Andrzej Skrzek (A. Podlaski) - Opel Astra - 15.33,6
4. Krzysztof Weiss (A. Polski)

5. Tadeusz Radzimiński (A. Polski) - Saab - 18.07,5
5. Krzysztof Janik (A. Śląski)

6. Robert Habowski (A. Śląski) - Renault Clio Sport - 20.02,9
6. Maciej Handwerker (A. Krakowski)


Klasa A-0

1. Łukasz Habaj (AMK Gliwice) - Fiat Seicento VK - 1:19.12,5
1. Jacek Spentany (AMK Gliwice)

2. Mariusz A. Antonow (A. Szczeciński) - Fiat CC Sporting - 0.36,8
2. Wojciech Maras (A. Szczeciński)

3. Grzegorz Warkowski (A. Krakowski) - Fiat CC - 1.57,7
3. Marceli Jamroz (A. Krakowski)

4. Łukasz Stąsiek (A. Tarnowski) - Fiat CC - 2.31,8
4. Patryk Śmietana (A. Tarnowski)

5. Tomasz Szymczykiewicz (Sparta Wrocław) - Fiat CC - 2.48,0
5. Michał Całek (A. Dolnośląski)

6. Arkadiusz Bołuk (A. Cieszyński) - Fiat Seicento - 2.56,0
6. Marek Banot (A. Cieszyński)


7. Paweł Kopacz (A. Galicyjski) - Fiat 126p - 6.36,3
7. Paweł Antosiak (A. Krakowski)

8. Bartosz Ciopiński (A. Beskidzki) - Fiat Seicento - 6.46,8
8. Marcin Lesiński (A. Beskidzki)

9. Michał Grabka (A. Mysłowicki) - Fiat Seicento - 7.25,0
9. Paweł Pochroń (A. Mysłowicki)

10. Paweł Dudziński (AMK Gliwice) - Fiat 126p - 13.30,9
10. Patryk Jagodziński (AMK Gliwice)


Klasa A-6

1. Kacper Puszkiel (A. Wielka Sowa) - Peugeot 106 - 1:16.46,6
1. Alicja Konury (A. Sudecki)

2. Krzysztof Predko (Moto Klub Olsztyn) - Peugeot 206 - 0.54,2
2. Sebastian Sadowski (Moto Klub Olsztyn)

3. Marcin Michalski (A. Cieszyński) - Peugeot 106 - 4.07,2
3. Arkadiusz Dudek (A. Cieszyński)


4. Uriasz Mirowski (A. Opolski) - Citroen Saxo - 11.58,3
4. Anna Mirowska (A. Opolski)

5. Paweł Bielak (A. Polski) - Peugeot 206 XS - 14.28,5
5. Norbert Guzek (A. Rzemieślnik)

6. Błażej Karwowski (A. Orski) - Peugeot 206 XS - 22.26,9
6. Kamil Bury (A. Orski)


Klasa A-7

1. Sławomir Jarek (A. Wielka Sowa) - Opel Astra GSI - 1:16.36,7
1. Michał Mazur (AMK Gliwice)

2. Piotr Masicz (A. Lubelski) - Volskwagen - 2.08,3
2. Szymon Jasiński (A. Wschodni)

3. Przemysław Mikołajczyk (A. Wielkopolski) - Opel Kadett - 22.56,1
3. Daria Dziwisz (A. Wielkopolski)


Klasyfikacja końcowa Pucharu PZM-otu (po VIII rundach)
1. Sławomir Jarek (A. Wielka Sowa) - 38 pkt.
2. Piotr Marciniak (A. Lubelski) - 28 pkt.
3. Jacek Woszuk (Moto Klub Olsztyn) - 28 pkt.
4. Filip Nivette (A. Polski) - 25 pkt.
5. Marcin Abramowski (Moto Klub Olsztyn) - 22 pkt.
6. Mateusz Najda (A. Cieszyński) - 22 pkt.
7. Jarosław Ferenc (A. Podlaski) - 19 pkt.
8. Bartosz Dzienis (A. Podlaski) - 18 pkt.
9. Wojciech Herban (A. Cieszyński) - 16 pkt.
10. Wojciech Karłowski (A. Polski) - 12 pkt.

Klasyfikacja końcowa Grupy N
1. Jacek Woszuk (Moto Klub Olsztyn) - 38 pkt.
2. Jarosław Ferenc (A. Podlaski) - 38 pkt.
3. Wojciech Herban (A. Cieszyński) - 30 pkt.
4. Filip Nivette (A. Polski) - 28 pkt.
6. Mateusz Najda (A. Cieszyński) - 26 pkt.
6. Wojciech Karłowski (A. Polski) - 26 pkt.

Klasyfikacja końcowa Kategorii 1600
1. Jacek Woszuk (Moto Klub Olsztyn) - 46 pkt.
2. Jarosław Ferenc (A. Podlaski) - 40 pkt.
3. Wojciech Karłowski (A. Polski) - 33 pkt.
4. Mateusz Najda (A. Cieszyński) - 30 pkt.
5. Bartosz Rajpold (A. Krakowski) - 23 pkt.
6. Andrzej Baczyński (A. Śląski) - 14 pkt.

Klasyfikacja końcowa Klasy N-0
1. Łukasz Łabaj (AMK Gliwice) - 46 pkt.
2. Tomasz Kramarczyk (A. Śląski) - 30 pkt.
3. Michał Rosiak (Moto Klub Olsztyn) - 28 pkt.

Klasyfikacja końcowa Klasy N-1
1. Piotr Rudzki (A. Leszczyński) - 20 pkt.
2. Łukasz Baron (A. Częstochowski) - 15 pkt.
3. Tomasz Barwik (A. Orski) - 14 pkt.

Klasyfikacja końcowa Klasy N-2
1. Jacek Woszuk (Moto Klub Olsztyn) - 46 pkt.
2. Jarosław Ferenc (A. Podlaski) - 44 pkt.
3. Wojciech Karłowski (A. Polski) - 35 pkt.
4. Mateusz Najda (A. Cieszyński) - 32 pkt.

Klasyfikacja końcowa Klasy N-3
1. Wojciech Herban (A. Cieszyński) - 42 pkt.
2. Filip Nivette (A. Polski) - 30 pkt.
3. Andrzej Skrzek (A. Podlaski) - 30 pkt.

Klasyfikacja końcowa Klasy A-0
1. Tomasz Szymczykiewicz (Sparta Wrocław) - 26 pkt.
2. Adam Manikowski (A. Galicyjski) - 25 pkt.
3. Grzegorz Warkowski (A. Krakowski) - 20 pkt.

Klasyfikacja końcowa Klasy A-6
1. Bartosz Rajpold (A. Krakowski) - 40 pkt.
2. Uriasz Mirowski (A. Opolski) - 19 pkt.
3. Paweł Bielak (A. Polski) - 18 pkt.

Klasyfikacja końcowa Klasy A-7
1. Sławomir Jarek (A. Wielka Sowa) - 50 pkt.
2. Marcin Abramowski (Moto Klub Olsztyn) - 24 pkt.
3. Piotr Marciniak (A. Wschodni) - 22 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.