www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







FRYCZ BLISKI ZWYCIĘSTWA W RAJDZIE RZESZOWSKIM 07/08/2005


Załoga Automobilklubu Cieszyńskiego Sebastian Frycz i Maciej Wodniak (Fiat Punto VK Super) zajęła piąte miejsce w klasyfikacji generalnej XIV Rajdu Rrzeszowskiego - czwartej eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, który odbył się w dniach 5-6 sierpnia na trasach wokół Rzeszowa.
Nasza załoga była bliska sprawienia dużej niespodzianki, bowiem po pierwszym dniu zawodów przewodziła stawce rajdowców. Niestety drugiego dnia imprezy Frycz popełnił dwa błędy (wypadnięcie z trasy oraz zahaczenie o balustradę mostu), które kosztowały go kilkanaście cennych sekund.

Po raz kolejny znakomicie spisali się Kajetan i Aleksandra Kajetanowiczowie, którzy czwarty raz w tym sezonie wygrali klasyfikację Rajdowego Pucharu Peugeota i już tylko kataklizm może odbrać naszej załodze zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski RPP. W 'generalce', podobnie jak przed dwoma tygodniami w Rajdzie Nikon, Kajetanowicz uplasował na dziesiątej pozycji.


Klasyfikacja generalna

1. Michał Sołowow / Maciej Baran (A. Kielecki)
Mitsubishi Lancer Evo VIII - 1:55.08,7

2. Mariusz Pelikański / Daniel Dymurski (A. Sudecki)
Peugeot 206 S1600 - 1:55.21,1

3. Michał Kościuszko / Jarosław Baran (KS Prof.)
Suzuki Ignis Super 1600 - 1:55.46,6

4. Michał Bębenek / Mariusz Bębenek (A. Krakowski)
Mitsubishi Lancer Evo VIII - 1:58.33,1

5. Sebastian Frycz / Maciej Wodniak (A. Cieszyński)
Fiat Punto VK Super - 1:59.18,4


6. Marisuz Stec / Maciej Maciejewski (A. Orski)
Mitsubishi Lancer Evo VIII - 2:01.52,4

7. Marcin Mucha / Łukasz Kurzeja (A. Polski)
Peugeot 106 Maxi - 2:03.39,2

8. Piotr Adamus / Magdalena Zacharko (A. Polski)
Peugeot 206 Super 1600 - 2:03.56,2

9. Marcin Pasecki / Majka Szpotańska (A. Beskidzki)
Peugeot 206 RC - 2:04.05,0

10. Kajetan Kajetanowicz / Aleksandra Kajetanowicz (A. Cieszyński)
Peugeot 206 XS - 2:04.19,2

...

18. Bartłomiej Boruta / Sławomir Grabarkiewicz (A. Cieszyński)
Renault Clio 16 S - 2:13.11,0



Kategoria F-2

1. Mariusz Pelikański / Daniel Dymurski (A. Sudecki)
Peugeot 206 S1600 - 1:55.21,1

2. Michał Kościuszko / Jarosław Baran (KS Prof.)
Suzuki Ignis Super 1600 - 1:55.46,6

3. Sebastian Frycz / Maciej Wodniak (A. Cieszyński)
Fiat Punto VK Super - 1:59.18,4

...

8. Bartłomiej Boruta / Sławomir Grabarkiewicz (A. Cieszyński)
Renault Clio 16 S - 2:13.11,0



Kategoria Super 1600

1. Mariusz Pelikański / Daniel Dymurski (A. Sudecki)
Peugeot 206 S1600 - 1:55.21,1

2. Michał Kościuszko / Jarosław Baran (KS Prof.)
Suzuki Ignis Super 1600 - 1:55.46,6

3. Sebastian Frycz / Maciej Wodniak (A. Cieszyński)
Fiat Punto VK Super - 1:59.18,4



Klasa A-7

1. Marcin Pasecki / Majka Szpotańska (A. Beskidzki)
Peugeot 206 RC - 2:04.05,0

2. Bartłomiej Boruta / Sławomir Grabarkiewicz (A. Cieszyński)
Renault Clio 16 S - 2:13.11,0




Klasyfikacja RSMP (po czterech eliminacjach)

1. Michał Bębenek (A. Krakowski) - 25 pkt.
2. Michał Sołowow (A. Kielecki) - 20 pkt.
3. Leszek Kuzaj (A. Rzemieślnik) - 13 pkt.
5. Michał Kościuszko (KS. Prof) - 13 pkt.
5. Maciej Oleksowicz (A. Rzemieślnik) - 12 pkt.
6. Krzysztof Hołowczyc (A. Polski) - 10 pkt.
...
8. Sebastian Frycz (A. Cieszyński) - 10 pkt.


Klasyfikacja Kategorii Super 1600
1. Michał Kościuszko (KS. Prof) - 22 pkt.
2. Sebastian Frycz (A. Cieszyński) - 18 pkt.
3. Piotr Adamus (A. Polski) - 16 pkt.



Rajdowy Puchar Peugeot

1. Kajetan Kajetanowicz / Aleksandra Kajetanowicz (A. Cieszyński)
Peugeot 206 XS - 2:04.19,2


2. Dariusz Poloński / Grzegorz Dobosz (A. Śląski)
Peugeot 206 XS - 2:05.09,0

3. Kamil Butruk / Maciej Wilk (A. Podlaski)
Peugeot 206 XS - 2:05.34,7

4. Marcin Dobrowolski / Michał Dobrowolski (A. Sudecki)
Peugeot 206 XS - 2:05.35,9

5. Grzegorz Kostka / Rafał Fiołek (A. Wielka Sowa)
Peugeot 206 - 2:07.56,3

6. Tomasz Dąbrowski / Michał Ranik (A. Chełmski)
Peugeot 206 XS - 2.08.10,5


Klasyfikacja Rajdowego Pucharu Peugeot (po V eliminacjach)

1. Kajetan Kajetanowicz (A. Cieszyński) - 122 pkt.
2. Dariusz Poloński (A. Śląski) - 102 pkt.
3. Łukasz Witas (A. Krakowski) - 83 pkt.
4. Marcin Dobrowolski (A. Sudecki) - 64 pkt.
5. Piotr Wypych (A. Rzemieślnik) - 56 pkt.
6. Robert Romuzga (AMK Limanowa) - 54 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności