www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







W RAJDZIE KASZUB BEZ SUKCESÓW 22/08/2005


Załoga Automobilklubu Cieszyńskiego Maja Suknarowska i Sebastian Żabiński zajęła trzydzieste czwarte miejsce w Rajdzie Kaszub, kolejnej eliminacji Rajdowego Samochodowego Pucharu Polski, który odbył się w dniach 19-20 sierpnia, na trasach w pobliżu Gdańska.
Zwyciężyli startujący w charakterze 'gościa' zawodnicy Automobilklubu Olsztyńskiego Zbigniew Staniszewski i Sebastian Rozwadowski.

Wyniki:


Klasyfikacja generalna

1Zbigniew Staniszewski
Sebastian Rozwadowski
A. Olsztyński
A. Olsztyński
Mitsubishi Lancer Evo VII38.50,3
2 Stefan Karnabal
Bartłomiej Boba
A. Olsztyński
A. Krakowski
Mitsubishi Lancer Evo VII MR27,9 str.
3Paweł Stefanicki
Paweł Sujkowski
A. Orski
A. Orski
Honda Civic Type-R3.50,5
4Wojciech Karkowski
Patryk Lempke
A. Polski
A.Polski
Renault Clio Sport4.18,7
5Zbigniew Maliński
Kacper Pietrusiński
A. Rzemieślnik
A. Polski
Honda Civic4.58,2
6Marcin Dobrowolski
Michał Dobrowolski
A. Sudecki
A .Sudecki
Peugeot 206 XS5.09,0
7Robert Luty
Daria Dziwisz
A. Polski
A. Wielkopolski
Opel Astra5.22,7
8Grzegorz Bonder
Hubert Bonder
A. Polski
A. Polski
Renault Clio5.49,0
9Marcin Nivette
Piotr Kapuścik
A. Polski
A. Śląski
Opel Astra II OPC6.42,5
10Tomasz Ziarko
Bartosz Herban
A. Suwalski
AMK Gliwice
Volkswagen Golf7.10,4
.............
34Maja Suknarowska
Sebastian Żabiński
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Peugeot 106 Rallye19.48,5



Klasyfikacja Pucharu PZM

1Robert Luty
Daria Dziwisz
A. Polski
A. Wielkopolski
Opel Astra44.13,0
2Grzegorz Bonder
Hubert Bonder
A. Polski
A. Polski
Renault Clio26,3 str.
3Marcin Nivette
Piotr Kapuścik
A. Polski
A. Śląski
Opel Astra II OPC1.19,8
4Tomasz Ziarko
Bartosz Herban
A. Suwalski
AMK Gliwice
Volkswagen Golf1.51,3
5Mirosław Włodarczyk
Grzegorz Dachowski
A. Galicyjski
A. Galicyjski
Daewoo Lanos2.01,2
6Krzysztof Predko
Sebastian Sadowski
Motoklub Olsztyn
Motoklub Olsztyn
Peugeot 206 XS2.16,0
.............
27Maja Suknarowska
Sebastian Żabiński
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Peugeot 106 Rallye14.25,5



Klasa A-6

1Mirosław Włodarczyk
Grzegorz Dachowski
A. Galicyjski
A. Galicyjski
Daewoo Lanos46.14,2
2Krzysztof Predko
Sebastian Sadowski
Motoklub Olsztyn
Motoklub Olsztyn
Peugeot 206 XS14,8 str.
3Przemysław Zabrocki
Jarosław Olak
A. Tomaszowski
A. Polski
Daewoo Lanos1.19,8
.............
8Maja Suknarowska
Sebastian Żabiński
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Peugeot 106 Rallye12.24,6




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności