www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







NIEŹLE W RAJDZIE ZAMKOWYM 07/11/2005


Załoga Automobilklub Polskiego Grzegorz Bonder i Hubert Bonder zwyciężyła, w przełożonej, VII rundzie Rajdowego Samochodowego Pucharu PZM-otu - I Rajdzie Zamkowym, który odbył się w dniach 4-5 listopada na trasach wokół Będzina.
Najlepsza z załóg Automobilklubu Cieszyńskiego Marcin Michalski i Michał Sztuka zakończyła zawody na ósmej pozycji.
W klasyfikacji klasy Gość (zawodników nie biorących udział w rywalizacji Pucharu PZM) drugie miejsce zajęli wicemistrzowie Polski w Rajdowym Pucharze Peugeota Kajetan i Aleksandra Kajetanowiczowie.

Ostatnią eliminacją pucharowych zmagań będzie XXXIII Rajd Cieszyńska Barbórka, który odbędzie się 18-19 listopada.

Wyniki:


Klasyfikacja generalna

1 Grzegorz Bonder
Hubert Bonder
A. Polski
A. Polski
Renault Clio 36.10,9
2 Jakub Wysocki
Maciej Kluziński
A. Radomski
A. Radomski
Peugeot 306 S16 36.13,5
3 Przemysław Janik
Wiktor Stanis
A. Polski
A. Polski
Honda Civic 36.20,7
4 Jan Chmielewski
Bartosz Herban
A. Rzeszowski
AMK Gliwice
Opel Astra 37.11,1
5 Marcin Lempart
Michał Całek
Sparta Wrocław
A. Piastowski
Opel Astra GSI 37.29,0
6 Paweł Danys
Anna Wódkiewicz
Sparta Wrocław
A. Wielka Sowa
Opel Astra 37.59,6
. ... ... ... ...
8 Marcin Michalski
Michał Sztuka
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Peugeot 106 S-16 38.43,7
19 Kajetan Kajetanowicz
Ola Kajetanowicz
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Peugeot 106 S-16 40.15,6
25 Sebastian Żabiński
Maja Suknarowska
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Peugeot 206 41.24,5
37 Bartłomiej Boruta
Sławomir Grabarkiewicz
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Renault Clio 43.40,4
DNF Andrzej Kucharczyk
Witold Kubiniec
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Renault Clio -dachowanie na 2 OS



Klasyfikacja Pucharu PZM-otu

1 Grzegorz Bonder
Hubert Bonder
A. Polski
A. Polski
Renault Clio 36.10,9
2 Jakub Wysocki
Maciej Kluziński
A. Radomski
A. Radomski
Peugeot 306 S16 36.13,5
3 Przemysław Janik
Wiktor Stanis
A. Polski
A. Polski
Honda Civic 36.20,7
4 Jan Chmielewski
Bartosz Herban
A. Rzeszowski
AMK Gliwice
Opel Astra 37.11,1
5 Marcin Lempart
Michał Całek
TMSM Sparta Wrocław
A. Piastowski
Opel Astra GSI 37.29,0
6 Paweł Danys
Anna Wódkiewicz
TMSM Sparta Wrocław
A. Wielka Sowa
Opel Astra 37.59,6
. ... ... ... ...
8 Marcin Michalski
Michał Sztuka
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Peugeot 106 S-16 38.43,7
25 Sebastian Żabiński
Maja Suknarowska
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Peugeot 206 41.24,5



Kategoria - Gość

1 Michał Duda
Robert Gliwiak
A. Mysłowicki
A. Śląski
Mitsubishi Lancer Evo VIII 39.48,4
2 Kajetan Kajetanowicz
Ola Kajetanowicz
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Peugeot 106 S-16 40.15,6
3 Bartłomiej Grzybek
Michał Ranik
A. Zamkowy
A. Zamkowy
Mitsubishi Lancer Evo VIII 40.16,8
. ... ... ... ...
6 Bartłomiej Boruta
Sławomir Grabarkiewicz
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Renault Clio 43.40,4



Klasa A-6

1 Marcin Michalski
Michał Sztuka
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Peugeot 106 S-16 38.43,7
2 Krzysztof Predko
Sebastian Sadowski
Motoklub Olsztyn
Motoklub Olsztyn
Peugeot 206 39.10,6
3 Paweł Bielak
Izabela Trybalska
A. Polski
A. Lubelski
Peugeot 206 XS 39.30,5
. ... ... ... ...
7 Sebastian Żabiński
Maja Suknarowska
A. Cieszyński
A. Cieszyński
Peugeot 206 41.24,5




Klasyfikacja Rajdowego Pucharu PSM-otu (po X eliminacjach)

1 Grzegorz Bonder A. Polski 41 pkt.
2 Grzegorz Harlos A. Galicyjski 37 pkt.
3 Przemysław Janik A. Polski 32 pkt.
4 Mirosław Włodarczyk A. Galicyjski 31 pkt.
5 Janusz Majek A. Rzemieślnik 30 pkt.
6 Andrzej Mancin A. Kielecki 19 pkt.
. ... ... ...
31 Marcin Michalski A. Cieszyński 1 pkt.



Klasyfikacja Grupy A-6 (po X eliminacjach)

1 Mirosław Włodarczyk A. Galicyjski 65 pkt.
2 M. Streer A. Krakowski 39 pkt.
3 Marcin Michalski A. Cieszyński 34 pkt.
. ... ... ...
10 Sebastian Żabiński A. Cieszyński 11 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności