www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PRAGUE VOLLEYBALL GAMES 31/12/2019


Drużyny Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla wzięły udział w Międzynarodowym Festiwalu Siatkówki Młodzieżowej 'Prague Volleyball Games', który odbył się w dniach 27-29 grudnia w stolicy Czech.

W rywalizacji kadetów zespół z rocznika 2005 zajął piąte miejsce, a ich młodsi koledzy uplasowali się na siódmej pozycji w kategorii młodzików.


Przypomnijmy, ze przed rokiem jastrzębskie zespoły okazały się najlepsze w tych grupach wiekowych.



Kadeci (U-16)


Klasyfikacja końcowa:

1. TSV Grafing (Niemcy) 
2. VK Lvi Praha (Czechy)
3. Moravskoslezský krajský volejbalový svaz (Czechy)
4. VK Sport Rychnov nad Kněžnou (Czechy)
5. AT Jastrzębskiego Węgla


Faza grupowa - grupa B
AT Jastrzębskiego Węgla - VSK Český Krumlov (Czechy) - 2:0 (25:12, 25:16)
AT Jastrzębskiego Węgla - VK Lvi Praha (Czechy) - 0:2 (12:25, 17:25)
AT Jastrzębskiego Węgla - SK Prosek Praha (Czechy) - 2:0 (25:19, 25:23)

Ćwierćfinał
AT Jastrzębskiego Węgla - Moravskoslezský KVS - 1:2 (19:25, 25:22, 6:15)

o 5 miejsce
AT Jastrzębskiego Węgla - VSK Český Krumlov (Czechy) - 2:0 (27:25, 25:21)


Skład AT Jastrzębskiego Węgla: Gromski, Pyzik, Stąporek, CIeślik, SIekierski, Wydra, Marek, Skulski, Lachowski, Brzostek, Granieczny, Piksa




Młodzicy (U-14)


Klasyfikacja końcowa:

1. VK Lvi Praha (Czechy)
2. TSV Grafing (Niemcy) 
3. Moravskoslezský krajský volejbalový svaz (Czechy)
4. KCM Ústecký Kraj (Czechy)
...
7. AT Jastrzębskiego Węgla


Wyniki spotkań Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla

Faza grupowa - grupa B
AT Jastrzębskiego Węgla - TSV Grafing (Niemcy) - 0:2 (7:25, 8:25)
AT Jastrzębskiego Węgla - VK Lvi Praha (Czechy) - 0:2 (18:25, 16:25)
AT Jastrzębskiego Węgla - TJ Orion Praha (Czechy) - 0:2 (17:25, 17:25)
AT Jastrzębskiego Węgla - Niederösterreicher VBV II Krems (Austria) - 2:0 (25:8, 25:22)

Ćwierćfinał
AT Jastrzębskiego Węgla - KCM Ústecký Kraj (Czechy) - 1:2 (17:25, 22:22, 10:15)

o miejsca 5-8
AT Jastrzębskiego Węgla - Niederösterreicher VBV I (Austria) - 1:2 (25:21, 19:25, 11:15)

o 7 miejsce
AT Jastrzębskiego Węgla - Trefl Gdańsk - 2:0 (25:11, 25:18)


Skład AT Jastrzębskiego Węgla: Chromik, Kolekta, Toporowski, Cichosz-Dzyga, Wożgin, Jastrzębski, Van Eijk, Olszowski, Szczyrba, Paszkowski, Roman, Pełka, Hoły, Łuczkowski




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności