www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ZŁOTO I BRĄZ SIATKARZY AKADEMII TALENTÓW 12/02/2020


Drużyna Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla triumfowała w turnieju finałowym Mistrzostw Śląska Juniorów w siatkówce, który rozegrano w dniach 8-11 lutego w Jastrzębiu-Zdroju.
Drugi zespół Akademii wywalczył brązowy medal.


Wyniki:


Grupa A
AZS 2020 Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - 3:0 (21, 16, 15)
AT Jastrzębskiego Węgla II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - 3:2 (15, -24, 14, -24, 10)
AZS 2020 Częstochowa - AT Jastrzębskiego Węgla II - 3:0 (17, 21, 20)

1 Eco-Team AZS 2020 Stolzie Częstochowa 2 4 pkt. 6:0
2 AT Jastrzębskiego Węgla II 2 3 pkt. 3:5
3 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2 2 pkt. 2:6


Grupa B
AT Jastrzębskiego Węgla - Anbud MKS Będzin - 3:0 (12, 29, 12)
Norwid Częstochowa - Anbud MKS Będzin - 3:0 (23, 14, 16)
AT Jastrzębskiego Węgla - Norwid Częstochowa - 3:1 (18, 18, -22, 17)
 
1 AT Jastrzębskiego Węgla 2 4 pkt. 6:1
2 Hemarpol Norwid Częstochowa 2 3 pkt. 4:3
3 Anbud MKS Będzin 2 2 pkt. 0:6


Półfinały
AZS 2020 Częstochowa - Norwid Częstochowa - 3:0 (16, 18, 18)
AT Jastrzębskiego Węgla - AT Jastrzębskiego Węgla II - 3:0 (18, 14, 18)

o 5 miejsce
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Anbud MKS Będzin - 3:1 (22, 23, -17, 21)

o 3 miejsce
AT Jastrzębskiego Węgla II - Norwid Częstochowa - 3:1 (13, 18, -23, 21)

o 1 miejsce
AT Jastrzębskiego Węgla - AZS 2020 Częstochowa - 3:1 (11, 19, -20, 16)


Wyróżnienia indywidualne:
MVP turnieju: Michał Gierżot (AT Jastrzębskiego Węgla)
Najlepszy przyjmujący: Jakub Czyżowski (AT Jastrzębskiego Węgla)
Najlepszy rozgrywający: Dawid Gruszczyński (AT Jastrzębskiego Węgla)
Najlepszy atakujący: Krystian Walczak (AT Jastrzębskiego Węgla)
Najlepszy środkowy: Patryk Cichosz (AT Jastrzębskiego Węgla)
Najlepszy libero: Jan Pogłodziński (Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa)


Skład AT Jastrzębskiego Węgla: Dawid Gruszczyński, Hubert Szymczak, Krystian Walczak, Marek Komorowski, Jakub Czyżowski, Hubert Chudziak, Michał Gierżot, Filip Jarosiński, Łukasz Nowak, Patryk CIchosz, Szymon Rakowski, Mariusz Połyński, Dominik Fedak, Jakub Janicki

Skład AT Jastrzębskiego Węgla II: Konrad Kundera, Paweł Tuz, Filip Roque de Olivera, Jakub Kulig, Jakub Krysiewicz, Wiktor Kowalski, Denis Puchcij, Adrian Brzenk, Michał Malczewski, Tymoteusz Brzoza, Mateusz Wojciechowski, Mateusz Kufka, Tomasz Pogoda, Dominik Wągiel




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności