www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PLAŻA OPEN 2020 - CIESZYN 09/08/2020


W dniach 7-9 sierpnia w Cieszynie odbył się drugi tegoroczny turniej tegorocznej edycji Grand Prix Polski w siatkówce plażowej.

W turnieju kobiet wygrały faworyzowane reprezentantki Czech Michaela Kubíčková / Michala Kvapilová, które w dzisiejszym finale pokonały Katarzynę Kociołek i Melanię Marcinowską - 2:0 (21:16, 21:11)
Trzecie miejsce zajęły Jagoda Gruszczyńska i Dorota Strag.

Warto wspomnieć, że Czeszki na zeszłorocznych Mistrzostwach Europy zajęły piątą lokatę. Ponadto dwa lata wcześniej Kvapilová wespół Kristýną Kolocovą wywalczyła srebrny medal na mistrzostwach kontynentu.


Z kolei w zmaganiach mężczyzn wygrali Jarosław Lech i Michał Korycki, ogrywając Michała Kądziołę i Wiktora Mielczarka - 2:1 (21:18, 19:21, 15:10).
Na najniższym stopniu podium stanęli Bartosz Lewicki i Tomasz Maziarek.



Wyniki:


Kobiety

Turniej główny (lewa strony drabinki)

I runda
Dorota Strąg / Jagoda Gruszczyńska - Magdalena Kaszuba / Alicja Krusiewicz - 2:0 (21:11, 21:18)
M. Rapacz-Matras / M. Szajewska-Skuta - Aleksandra Chudzik / Urszula Łunio - 2:0 (21:11, 21:12)
Marta Łodej / Aleksandra Gromadowska - Martyna Jachimowicz / Magda Oleczek - 2:0 (21:8, 21:8)
Michaela Kubíčková / Michala Kvapilová - Monika Brzostek / Agata Ceynowa - 2:1 (21:17, 17:21, 15:6)
Aleksandra Zdon / Paulina Biranowska - Natalia Krzempek / Karolina Nowak - 2:0 (21:14, 21:12)
Patrycja Jundziłł / Aleksandra Stadnik -  Katarzyna Kociołek / Melania Marcinowska - 2:1 11:21, 22:20, 15:12)
Magdalena Szczytowicz / Michalina Tokarska - Dominika Bilicka / Kamila Klajman - 2:0 (21:13, 21:18)
Zuzanna Bielak / Nicole Jochym - Paulina Szymańska / Katarzyna Szymoniak - 2:0 (22:20, 21:19)

II runda
Dorota Strąg / Jagoda Gruszczyńska - M. Rapacz-Matras / M. Szajewska-Skuta - 2:0 (21:19, 21:12)
Michaela Kubíčková / Michala Kvapilová - Marta Łodej / Aleksandra Gromadowska - 2:0 (22:20, 22:20)
Patrycja Jundziłł / Aleksandra Stadnik - Aleksandra Zdon / Paulina Biranowska - 2:1 (21:10, 14:21, 15:12)
Magdalena Szczytowicz / Michalina Tokarska - Nicole Jochym / Zuzanna Bielak - 2:0 (21:18, 21:19)

III runda
Dorota Strąg / Jagoda Gruszczyńska - Michaela Kubíčková / Michala Kvapilová - 2:1 (21:18, 17:21, 17:15)
Magdalena Szczytowicz / Michalina Tokarska - Patrycja Jundziłł / Aleksandra Stadnik - 2:0 (21:13, 21:14)


Repesaże (prawa strona drabinki)

I runda (przegrywające - miejsca 13-16)
Paulina Szymańska / Katarzyna Szymoniak -  Dominika Bilicka / Kamila Klajman - 2:0 (21:16, 21:13)
Katarzyna Kociołek / Melania Marcinowska - Natalia Krzempek / Karolina Nowak - 2:0 (21:14, 21:16)
Monika Brzostek / Agata Ceynowa - Martyna Jachimowicz / Magda Oleczek - 2:0 (21:11, 21:9)
Magdalena Kaszuba / Alicja Krusiewicz - Aleksandra Chudzik / Urszula Łunio - 2:0 (21:18, 21:11)

II runda (przegrywające miejsca - 9-12)
Marta Łodej / Aleksandra Gromadowska -  Dominika Bilicka / Kamila Klajman - 2:0 (21:7, 21:13)
K. Kociołek / M. Marcinowska - M. Rapacz-Matras / M. Szajewska-Skuta - 2:1 (20:22, 21:19, 15:10)
Monika Brzostek / Agata Ceynowa - Nicole Jochym / Zuzanna Bielak - 2:1 (21:16, 17:21, 15:11)
Aleksandra Zdon / Paulina Biranowska - Magdalena Kaszuba / Alicja Krusiewicz - 2:1 (21:14, 18:21, 15:13)

III runda (przegrywające - miejsca 7-8)
Katarzyna Kociołek / Melania Marcinowska - Marta Łodej / A. Gromadowska - 2:1 (19:21, 21:9, 15:13)
Aleksandra Zdon / Paulina Biranowska - Monika Brzostek / Agata Ceynowa - 2:0  (21:17, 21:16)

IV runda (przegrywające - miejsca 5-6)
Katarzyna Kociołek / Melania Marcinowska - Patrycja Jundziłł / Aleksandra Stadnik - 2:0 (21:16, 21:12)
Michaela Kubíčková / Michala Kvapilová - Aleksandra Zdon / Paulina Biranowska - 2:0 (26:24, 21:18)


Półfinały
Katarzyna Kociołek / Melania Marcinowska - Dorota Strąg / Jagoda Gruszczyńska - 2:0 (21:17, 21:19)
Michaela Kubíčková / Michala Kvapilová - Magdalena Szczytowicz / Michalina Tokarska - 2:0 (21:16, 21:17)

o 3 miejsce
Dorota Strąg / Jagoda Gruszczyńska - Magdalena Szczytowicz / Michalina Tokarska - 2:0 (21:15, 21:14)

Finał
Michaela Kubíčková / Michala Kvapilová - Katarzyna Kociołek / Melania Marcinowska - 2:0 (21:16, 21:11)




Mężczyźni


Turniej główny (lewa strona drabinki)

I runda
Piotr Janiak / Jędrzej Brożyniak - Kamil Szwaj / Mateusz Płaneta - 2:0 (21:12, 22:20)
Michał Kądzioła / Wiktor Mielczarek - Sebastian Kaczmarek / Jakub Zdybek - 2:0 (21:17, 21:18)
Karol Szczepanik / Kamil Warzocha - Adam Andrys / Roman Andrys - 2:0 (21:18, 21:11)
Jakub Nowak / Mateusz Florczyk - Michał Sadowski / Tomasz Waligóra - 2:0 (23:21, 21:17)
Jarosław Lech / Michał Korycki - Bartosz Lewicki / Tomasz Maziarek - 2:0 (21:15, 21:18)
Maciej Kałuża / Paweł Lewandowski - Mateusz Zarankiewicz / Andrzej Paszkowski - 2:1 (18:21, 21:15, 15:9)
Piotr Groszek / Jan Krasiński - Marcin Kapuśniak / Tomasz Jaroszczak - 2:0 (21:19, 21:14)
Jakub Szałankiewicz / Mateusz Lesiecki - Filip Brandt / Janusz Prus - 2:0 (21:11, 21:16)

II runda
Michał Kądzioła / Wiktor Mielczarek - Piotr Janiak / Jędrzej Brożyniak - 2:1 (21:16, 17:21, 15:6)
Karol Szczepanik / Kamil Warzocha - Jakub Nowak / Mateusz Florczyk - 2:0 (21:12, 21:18)
Maciej Kałuża / Paweł Lewandowski - Jarosław Lech / Michał Korycki - 2:1 (23:21, 16:21, 15:13)
Jakub Szałankiewicz / Mateusz Lesiecki - Piotr Groszek / Jan Krasiński - 2:0 (21:19, 21:15)

III runda
Michał Kądzioła / Wiktor Mielczarek - Karol Szczepanik / Kamil Warzocha - 2:0 (21:18, 21:10)
Maciej Kałuża / Paweł Lewandowski - Jakub Szałankiewicz / Mateusz Lesiecki - 2:1 (20:22, 21:16, 21:19)


Repesaże (prawa strona drabinki)

I runda (przegrywający - miejsca 13-16)
Filip Brandt / Janusz Prus - Marcin Kapuśniak / Tomasz Jaroszczak - 2:0 (21:17, 21:16)
Bartosz Lewicki / Tomasz Maziarek - Mateusz Zarankiewicz / Andrzej Paszkowski - 2:0 (21:14, 21:16)
Adam Andrys / Roman Andrys - Michał Sadowski / Tomasz Waligóra - 2:0 (21:16, 21:15)
Sebastian Kaczmarek / Jakub Zdybek - Kamil Szwaj / Mateusz Płaneta - 2:1 (18:21, 21:17, 15:13)

II runda (przegrywający - miejsca 9-12)
Filip Brandt / Janusz Prus - Jakub Nowak / Mateusz Florczyk - 2:0 (21:16, 21:19)
Bartosz Lewicki / Tomasz Maziarek - Piotr Janiak / Jędrzej Brożyniak - 2:1 (17:21, 21:17, 15:10)
Adam Andrys / Roman Andrys - Piotr Groszek / Jan Krasiński - 2:1 (17:21, 21:18, 15:10)
Jarosław Lech / Michał Korycki - Sebastian Kaczmarek / Jakub Zdybek - 2:0 (26:24, 21:19)

III runda (przegrywający - miejsca 7-8)
Bartosz Lewicki / Tomasz Maziarek - Filip Brandt / Janusz Prus - 2:0 (21:18, 21:11)
Jarosław Lech / Michał Korycki - Adam Andrys / Roman Andrys - 2:0 (21:14, krecz)

IV runda (przegrywający - miejsca 5-6)
Bartosz Lewicki / Tomasz Maziarek - Jakub Szałankiewicz / Mateusz Lesiecki - 2:0 (27:25, 21:14)
Jarosław Lech / Michał Korycki - Karol Szczepanik / Kamil Warzocha - 2:0 (21:14, 21:11)


Półfinały
Michał Kądzioła / Wiktor Mielczarek - Bartosz Lewicki / Tomasz Maziarek - 2:0 (21:18, 21:16)
Jarosław Lech / Michał Korycki - Maciej Kałuża / Paweł Lewandowski - 2:0 (21:16, 21:13)

o 3 miejsce
Bartosz Lewicki / Tomasz Maziarek -  Maciej Kałuża / Paweł Lewandowski - 2:0 (21:17, 21:15)


Finał
Jarosław Lech / Michał Korycki - 
Michał Kądzioła / Wiktor Mielczarek - 2:0 (21:18, 19:21, 15:10)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności