www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MEMORIAŁ LEOPOLDA TAJNERA 04/05/2007


Joanna Gawron (TS Wisła Zakopane), Lukáš Kantor (TJ TŽ Třinec), Krzysztof Kabot, Łukasz Podżorski (obaj KS Wisła Ustronianka), Piotr Mojżesz (LKS Klimczok Bystra) oraz Szymon Szostok (KS Wisła Ustronianka) zostali zwycięzcami VIII Międzynarodowego Konkursu Skoków Narciarskich Dzieci i Młodzieży na igielicie – Memoriału im. Leopolda Tajnera, który odbył się wczoraj w Goleszowie.
O dużym pechu może mówić główny faworyt do zwycięstwa w gronie chłopców z rocznika 1994, Aleksander Zniszczoł (KS Wisła Ustronianka). Lider po pierwszej serii, atakując rekord skoczni zanotował upadek i spadł na trzecie miejsce.


Wyniki:

Dziewczęta - skocznia HS-20 (K-17)

1Joanna GawronTS Wisła Zakopane210,2 pkt.16,0 i 17,0 m
2Gabiela BuńdaTS Wisła Zakopane195,1 pkt.15,5 i 15,5 m
3Paulina DynaTS Wisła Zakopane166,8 pkt.13,5 i 14,0 m
4Marzena StasikLKS Olimpia Goleszów154,7 pkt.13,0 i 12,5 m
5Joanna SzwabTS Wisła Zakopane125,7 pkt.9,5 i 11,0 m


Chłopcy (rocznik 1994) - skocznia HS-33 (K-30)

1Szymon SzostokKS Wisła Ustronianka224,5 pkt.29,5 i 30,5 m
2Krzysztof BiegunPKS Olimpijczyk Gilowice218,0 pkt.29,5 i 30,5 m
3Aleksander ZniszczołKS Wisła Ustronianka217,2 pkt.31,5 i 32,0 m
4Konrad JanotaSS-R LZS Sokół Szczyrk204,6 pkt.29,0 i 29,0 m
5Łukasz SocałaLKS Klimczok Bystra194,1 pkt.28,0 i 27,5 m
6Łukasz WalkoszZTS Zakucie Zagórz193,6 pkt.27,5 i 28,0 m
7Mateusz KojzarKS Wisła Ustronianka192,0 pkt.26,5 i 28,5 m
8Wojciech FąferkoLKS Klimczok Bystra191,4 pkt.29,5 i 30,0 m
9Piotr ŚwierczekLKS Klimczok Bystra172,4 pkt.26,0 i 26,0 m
10Marcin DziadońTS Wisła Zakopane166,5 pkt.24,5 i 25,5 m
11Gabriela BuńdaTS Wisła Zakopane147,7 pkt.23,0 i 23,0 m
12Kamil BańczakZTS Zakucie Zagórz145,3 pkt.22,5 i 24,0 m
13Łukasz PaprotaLKS Olimpia Goleszów84,9 pkt.18,0 i 16,5 m
14Jakub KubalaKS Wisła Ustronianka62,0 pkt.15,5 i 14,5 m


Chłopcy (rocznik 1995) - skocznia HS-33 (K-30)

1Piotr MojżeszLKS Klimczok Bystra230,2 pkt.30,0 i 31,0 m
2Damian ŻyłaLKS Klimczok Bystra220,2 pkt.30,5 i 30,5 m
3Jakub WolnyLKS Klimczok Bystra218,5 pkt.29,5 i 30,5 m
4Jakub Bachleda-SzeligaTS Wisła Zakopane202,8 pkt.28,0 i 28,5 m
5Gabriel MajcherZTS Zakucie Zagórz201,4 pkt.28,5 i 28,5 m
6Kacper KupczakSS-R LZS Sokół Szczyrk192,5 pkt.27,5 i 27,5 m
7Artur ŁokajSS-R LZS Sokół Szczyrk179,6 pkt.26,0 i 27,0 m
8Michał PytelTS Wisła Zakopane177,5 pkt.26,5 i 26,0 m
9Łukasz GilLKS Biali Biały Dunajec165,9 pkt.26,5 i 28,0 m
10Michał Gut-ChowaniecLKS Poroniec Poronin160,8 pkt.24,5 i 24,5 m
11Sebastian HebelPKS Olimpijczyk Gilowice151,0 pkt.23,5 i 24,0 m
11Dawid OsińskiPKS Olimpijczyk Gilowice151,0 pkt.23,5 i 24,0 m
13Adam KapuścikKS Wisła Ustronianka147,4 pkt.24,0 i 23,0 m
14Przemysław LuberPKS Olimpijczyk Gilowice128,5 pkt.22,0 i 23,0 m
15Piotr JarząbekTS Wisła Zakopane118,2 pkt.17,5 i 23,5 m
16Piotr StasikLKS Olimpia Goleszów114,6 pkt.19,0 i 21,5 m
17Adam RudaZTS Zakucie Zagórz107,6 pkt.18,5 i 19,5 m
18Maciej KosLKS Poroniec Poronin101,2 pkt.18,0 i 20,5 m


Chłopcy (rocznik 1996) - skocznia HS-33 (K-30)

1Łukasz PodżorskiKS Wisła Ustronianka203,9 pkt.28,5 i 28,5 m
2Mateusz HulbójPKS Olimpijczyk Gilowice186,8 pkt.28,0 i 26,0 m
3Michał MilczanowskiZTS Zakucie Zagórz171,3 pkt.25,5 i 26,0 m
4Dominik JuroszKS Wisła Ustronianka163,9 pkt.24,0 i 25,5 m
5Kamil KurekLKS Olimpia Goleszów148,9 pkt.23,0 i 24,0 m
6Krzysztof DziadońTS Wisła Zakopane146,3 pkt.23,0 i 23,5 m
7Igor SmorulZTS Zakucie Zagórz143,1 pkt.22,5 i 23,0 m
8Marcin PudziszLKS Poroniec Poronin123,5 pkt.20,0 i 22,5 m
9Konrad MotykaSS-R LZS Sokół Szczyrk115,0 pkt.20,0 i 20,0 m
10Adrian DunajskiKS Wisła Ustronianka100,5 pkt.18,0 i 19,5 m
11Dawid ChycLKS Poroniec Poronin87,0 pkt.17,0 i 18,0 m


Chłopcy (rocznik 1997) - skocznia HS-20 (K-17)

1Krzysztof KabotKS Wisła Ustronianka213,6 pkt.16,5 i 17,0 m
2Filip PałaszyńskiLKS Olimpia Goleszów208,8 pkt.16,5 i 16,0 m
3Krzysztof MurańkaTS Wisła Zakopane208,1 pkt.17,0 i 16,5 m
4Bartłomiej JarząbekTS Wisła Zakopane203,2 pkt.16,5 i 16,5 m
5Maciej BublaTS Wisła Zakopane199,4 pkt.16,0 i 16,0 m
6Paweł SewerynLKS Klimczok Bystra182,4 pkt.15,5 i 14,0 m
7Łukasz BukowskiTS Wisła Zakopane156,5 pkt.14,5 i 14,5 m
8Paweł GutLKS Poroniec Poronin149,1 pkt.15,5 i 15,5 m
9Marcin KąkolLKS Klimczok Bystra138,3 pkt.11,5 i 11,0 m
10Maciej StrzępTS Wisła Zakopane137,7 pkt.11,0 i 12,0 m
11Karol TrzebuniaTS Wisła Zakopane133,9 pkt.11,0 i 11,0 m
12Mateusz ŁęczyckiLKS Poroniec Poronin123,6 pkt.10,5 i 10,5 m


Chłopcy (rocznik 1998 i młodsi) - skocznia HS-20 (K-17)

1Lukáš KantorTJ TŽ Třinec219,6 pkt.16,5 i 17,0 m
2Jakub JuroszKS Wisła Ustronianka207,2 pkt.16,5 i 16,5 m
3Luboš KonderlaTJ TŽ Třinec202,9 pkt.15,5 i 16,5 m
3Bartosz CzyżKS Wisła Ustronianka202,9 pkt.16,0 i 16,0 m
5Paweł WąsekLKS Olimpia Goleszów196,6 pkt.15,5 i 15,5 m
6Dawid ByrtKS Wisła Ustronianka195,1 pkt.15,0 i 16,0 m
7Dawid JarząbekTS Wisła Zakopane188,6 pkt.15,0 i 16,0 m
8Dominik KastelikPKS Olimpijczyk Gilowice185,8 pkt.16,0 i 16,5 m
9Stanisław KosLKS Poroniec Poronin177,5 pkt.14,5 i 14,5 m
10Dawid CzarneckiPKS Olimpijczyk Gilowice144,6 pkt.11,5 i 12,0 m
11Bartosz MaślakZTS Zakucie Zagórz144,1 pkt.15,0 i 13,5 m
12Damian SkupieńTS Wisła Zakopane140,7 pkt.12,5 i 10,5 m
13Mariusz GilLKS Poroniec Poronin139,5 pkt.12,0 i 14,5 m
14Dominik KatanaSS-R LZS Sokół Szczyrk132,9 pkt.10,5 i 11,5 m
15Jonatan HrynkoPKS Olimpijczyk Gilowice115,5 pkt.10,0 i 9,0 m
16Jonatan CambalaSS-R LZS Sokół Szczyrk99,1 pkt.7,5 i 8,5 m



Zdjęcia Patryk Kłoda















Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2018 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.