www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LOTOS CUP W WIŚLE 13/01/2008


Paweł Słowiok, Tomasz Byrt (obaj KS Wisła Ustronianka), Stanisław Biela (UKS Sołtysianie Stare Bystre) oraz Krzysztof Leja (Start Krokiew Zakopane) odnieśli po dwa zwycięstwa w konkursach skoków narciarskich dzieci i młodzieży z cyklu ‘Lotos Cup’, które odbyły się w dniach 11-12 stycznia w Wiśle Łabajowie.
Jedynie w rywalizacji dziewcząt Magdalena Pałasz (UKS Sołtysianie Stare Bystre) i Joanna Szwab (Start Krokiew Zakopane) podzieliły się najwyższym stopniem podium.

Warto odnotować, że Paweł i Tomek jako jedyni triumfowali we wszystkich czterech tegorocznych zawodach.


Wyniki:


Konkurs nr 3 - 11.01.2008 - piątek

Junior B (rocznik 1990-91) - skocznia HS-72

1Paweł SłowiokKS Wisła Ustronianka224,2 pkt.62,5 i 65,5 m
2Adam CieślarKS Wisła Ustronianka218,6 pkt.62,5 i 64,0 m
3Jan ZiobroAKS Zakopane214,6 pkt.61,0 i 65,5 m
4Marcin KuligTS Wisła Zakopane196,0 pkt.59,0 i 61,0 m
5Kamil SkrobotTS Wisła Zakopane193,7 pkt.58,5 i 59,5 m
6Michał PyclikSS-R LZS Sokół Szczyrk185,1 pkt.56,5 i 60,0 m
7Mariusz KawulokKS Wisła Ustronianka179,3 pkt.57,0 i 57,5 m
8Bartłomiej CzernikStart Krokiew Zakopane172,0 pkt.56,0 i 56,5 m
9Artur BandykTS Wisła Zakopane167,7 pkt.54,0 i 56,5 m
10Kacper SkrobotTS Wisła Zakopane165,3 pkt.52,5 i 57,0 m
11Kamil WaluśKS Wisła Ustronianka162,1 pkt.54,0 i 55,0 m
12Przemysław PolokKS Wisła Ustronianka152,7 pkt.52,5 i 53,0 m
13Andrzej StaszelLKS Poroniec Poronin143,5 pkt.46,5 i 56,0 m
14Krzysztof ŁokajSS-R LZS Sokół Szczyrk118,9 pkt.45,5 i 48,0 m
15Marek JuroszKS Wisła Ustronianka112,1 pkt.45,5 i 46,0 m
16Michał BalickiLKS Poroniec Poronin96,2 pkt.40,0 i 45,5 m
17Marcel GralLKS Klimczok Bystra82,2 pkt.39,5 i 41,0 m
18Karol AdamusSS-R LZS Sokół Szczyrk69,4 pkt.38,0 i 38,0 m


Junior C (rocznik 1992-93) - skocznia HS-72

1Tomasz ByrtKS Wisła Ustronianka221,6 pkt.62,0 i 67,0 m
2Artur KukułaKS Wisła Ustronianka211,5 pkt.60,0 i 65,0 m
3Grzegorz MiętusStart Krokiew Zakopane203,9 pkt.58,0 i 63,0 m
4Aleksander ZniszczołKS Wisła Ustronianka202,2 pkt.59,5 i 61,0 m
5Andrzej GąsienicaTS Wisła Zakopane195,2 pkt.59,0 i 59,0 m
6Bartłomiej KłusekLKS Klimczok Bystra191,8 pkt.57,0 i 60,0 m
7Andrzej SzlembarskiStart Krokiew Zakopane184,1 pkt.56,5 i 57,5 m
8Szczepan KupczakSS-R LZS Sokół Szczyrk181,9 pkt.57,5 i 58,5 m
9Rafał PolinkiewiczStart Krokiew Zakopane172,6 pkt.55,0 i 56,5 m
10Piotr CzyżKS Wisła Ustronianka166,8 pkt.55,5 i 54,0 m
11Wojciech MarusarzStart Krokiew Zakopane166,1 pkt.52,5 i 56,5 m
12Mateusz MniszakStart Krokiew Zakopane165,7 pkt.55,0 i 55,5 m
13Dawid KanikLKS Klimczok Bystra165,5 pkt.55,0 i 55,0 m
14Jędrzej ŚcisłowiczLKS Klimczok Bystra163,6 pkt.52,5 i 56,5 m
15Michał PodżorskiKS Wisła Ustronianka162,7 pkt.53,5 i 54,5 m
16Patryk PokorskiSS-R LZS Sokół Szczyrk162,1 pkt.53,0 i 56,0 m
16Adam BryjaLKS Poroniec Poronin162,1 pkt.54,0 i 55,0 m
18Konrad TurczakSS-R LZS Sokół Szczyrk159,2 pkt.54,5 i 53,5 m
19Aleksander CieślarKS Wisła Ustronianka158,8 pkt.52,0 i 55,0 m
20Paweł MatusznyKS Wisła Ustronianka157,6 pkt.52,5 i 54,0 m
21Patryk DunajskiKS Wisła Ustronianka156,4 pkt.50,0 i 56,0 m
22Piotr WójcikKS Wisła Ustronianka144,7 pkt.51,0 i 52,0 m
23Jan ZiębaTS Wisła Zakopane140,1 pkt.48,5 i 53,0 m
24Dawid MacuraKS Wisła Ustronianka136,0 pkt.47,0 i 53,0 m
25Jakub PrzybyłaUKS Regle Kościelisko135,8 pkt.48,5 i 51,0 m
26Piotr Szczepaniak-KrupowskiStart Krokiew Zakopane133,9 pkt.52,0 i 46,5 m
27Mateusz BujokKS Wisła Ustronianka120,1 pkt.44,5 i 49,5 m
28Jan KłodaKS Wisła Ustronianka108,9 pkt.44,5 i 46,5 m
29Michał PawlusSS-R LZS Sokół Szczyrk108,0 pkt.44,5 i 45,5 m
30Rafał KocurekLKS Klimczok Bystra104,8 pkt.43,5 i 46,0 m
31Łukasz BurianZTS Zakucie Zagórz99,8 pkt.40,5 i 46,5 m
32Adam SzczepaniakLKS Poroniec Poronin94,2 pkt.43,0 i 42,5 m
33Marcin OrawiecLKS Poroniec Poronin90,6 pkt.43,0 i 41,0 m
34Mariusz RzadkoszLKS Poroniec Poronin90,1 pkt.41,0 i 43,0 m
35Daniel WotaZKN Sokół Zagórz87,0 pkt.42,0 i 40,5 m
36Kamil StecSS-R LZS Sokół Szczyrk80,6 pkt.44,0 i 37,5 m
37Łukasz ParaLKS Poroniec Poronin65,5 pkt.38,0 i 37,0 m
38Mateusz KrężelokKS Wisła Ustronianka64,5 pkt.37,0 i 38,0 m
39Leszek Gut-ChowaniecLKS Poroniec Poronin57,5 pkt.36,5 i 36,0 m
40Adam PiszczekLKS Klimczok Bystra51,2 pkt.35,5 i 35,0 m
41Piotr KastelikSS-R LZS Sokół Szczyrk48,6 pkt.33,0 i 36,0 m
42Krystian ZygmuntZKN Sokół Zagórz47,1 pkt.33,5 i 35,5 m
43Dawid BańczakZTS Zakucie Zagórz35,7 pkt.34,0 i 31,5 m


Junior D (rocznik 1994-95) - skocznia HS-42

1Stanisław BielaUKS Sołtysianie Stare Bystre271,4 pkt.42,0 i 42,0 m
2Damian ŻyłaLKS Klimczok Bystra261,7 pkt.39,5 i 40,0 m
3Krzysztof BiegunSS-R LZS Sokół Szczyrk259,4 pkt.39,5 i 39,5 m
4Jakub WolnyLKS Klimczok Bystra243,3 pkt.38,0 i 37,5 m
5Mateusz KojzarKS Wisła Ustronianka243,1 pkt.39,0 i 37,0 m
6Szymon SzostokKS Wisła Ustronianka241,7 pkt.38,5 i 36,0 m
7Kamil ByrtKS Wisła Ustronianka240,5 pkt.36,0 i 39,0 m
8Piotr MojżeszLKS Klimczok Bystra233,3 pkt.37,0 i 36,0 m
9Wojciech FąferkoLKS Klimczok Bystra231,7 pkt.37,5 i 37,0 m
10Łukasz WalkoszLKS Poroniec Poronin223,9 pkt.35,5 i 36,0 m
11Marcin MiętusStart Krokiew Zakopane223,7 pkt.36,5 i 35,5 m
12Konrad JanotaSS-R LZS Sokół Szczyrk215,5 pkt.35,0 i 35,0 m
13Jakub Bachleda-SzeligaTS Wisła Zakopane214,5 pkt.35,0 i 35,0 m
14Marcin BudzUKS Regle Kościelisko213,3 pkt.35,0 i 35,5 m
15Marcin DziadońTS Wisła Zakopane212,4 pkt.35,0 i 34,0 m
16Szymon MniszakStart Krokiew Zakopane208,7 pkt.35,0 i 34,5 m
17Bogdan ZychStart Krokiew Zakopane208,4 pkt.35,5 i 33,5 m
18Artur ŁokajSS-R LZS Sokół Szczyrk207,9 pkt.33,5 i 35,5 m
19Kamil BańczakZTS Zakucie Zagórz203,3 pkt.35,5 i 32,5 m
20Daniel PołećPKS Olimpijczyk Gilowice201,0 pkt.32,5 i 35,0 m
21Kacper KupczakSS-R LZS Sokół Szczyrk200,7 pkt.33,5 i 33,5 m
22Kamil GałysaStart Krokiew Zakopane198,7 pkt.31,5 i 35,5 m
23Dawid OsińskiSS-R LZS Sokół Szczyrk198,2 pkt.33,5 i 33,5 m
24Andrzej StękałaStart Krokiew Zakopane198,1 pkt.33,5 i 32,5 m
25Michał PytelTS Wisła Zakopane196,5 pkt.33,5 i 31,5 m
26Michał Gut-ChowaniecLKS Poroniec Poronin194,6 pkt.32,5 i 33,5 m
27Jan ŁowiszStart Krokiew Zakopane192,7 pkt.36,0 i 33,5 m
28Rafał MamrowiczZKN Sokół Zagórz191,8 pkt.33,0 i 32,5 m
29Paweł BurianZTS Zakucie Zagórz190,5 pkt.31,5 i 33,5 m
30Sebastian HebelPKS Olimpijczyk Gilowice190,2 pkt.31,5 i 33,0 m
31Dawid OsińskiSS-R LZS Sokół Szczyrk187,7 pkt.30,5 i 34,0 m
32Bartłomiej Gąsienica-LaskowyStart Krokiew Zakopane178,9 pkt.33,0 i 33,5 m
33Jakub SzeligaStart Krokiew Zakopane177,8 pkt.32,0 i 31,0 m
34Dawid ZawadaSS-R LZS Sokół Szczyrk138,8 pkt.28,0 i 25,0 m
35Przemysław LuberPKS Olimpijczyk Gilowice136,3 pkt.27,5 i 30,0 m
36Marcin KąkolLKS Klimczok Bystra95,2 pkt.21,0 i 21,0 m
37Adam RudaZTS Zakucie Zagórz94,7 pkt.21,0 i 21,0 m


Junior E (rocznik 1996 i młodsi) - skocznia HS-42

1Krzysztof LejaStart Krokiew Zakopane250,9 pkt.39,5 i 39,5 m
2Mateusz HulbójPKS Olimpijczyk Gilowice224,0 pkt.37,5 i 35,0 m
3Łukasz PodżorskiKS Wisła Ustronianka207,1 pkt.33,5 i 35,0 m
4Michał MilczanowskiZTS Zakucie Zagórz205,0 pkt.35,0 i 32,5 m
5Krystian KołodziejStart Krokiew Zakopane202,5 pkt.34,5 i 33,0 m
6Kamil KurekLKS Olimpia Goleszów192,0 pkt.33,0 i 32,0 m
7Krzysztof KabotKS Wisła Ustronianka188,7 pkt.31,0 i 33,5 m
7Mirosław WnukUKS Regle Kościelisko188,7 pkt.31,5 i 33,0 m
9Przemysław KantykaPKS Olimpijczyk Gilowice179,2 pkt.31,0 i 31,0 m
10Jakub JuroszKS Wisła Ustronianka177,8 pkt.31,0 i 29,5 m
11Krzysztof DziadońTS Wisła Zakopane177,7 pkt.31,0 i 31,0 m
12Paweł SłodyczkaStart Krokiew Zakopane176,9 pkt.30,0 i 31,5 m
13Paweł WąsekLKS Olimpia Goleszów175,8 pkt.30,0 i 30,5 m
14Andrzej PałaszUKS Sołtysianie Stare Bystre173,6 pkt.30,0 i 31,0 m
15Kamil WieczorekSS-R LZS Sokół Szczyrk171,6 pkt.30,0 i 31,0 m
16Bartłomiej JarząbekTS Wisła Zakopane167,2 pkt.28,5 i 31,0 m
17Maciej BublaTS Wisła Zakopane166,2 pkt.30,5 i 29,0 m
18Grzegorz KoisStart Krokiew Zakopane164,9 pkt.30,0 i 29,0 m
19Dominik JuroszKS Wisła Ustronianka156,5 pkt.28,5 i 29,0 m
20Piotr ByrskiTS Wisła Zakopane149,1 pkt.28,5 i 27,5 m
21Filip PałaszyńskiLKS Olimpia Goleszów145,5 pkt.28,5 i 26,5 m
21Paweł GutLKS Poroniec Poronin145,5 pkt.27,5 i 27,5 m
23Dawid ByrtKS Wisła Ustronianka145,0 pkt.29,0 i 26,0 m
24Michał DługopolskiStart Krokiew Zakopane140,1 pkt.27,0 i 26,5 m
25Dawid JarząbekTS Wisła Zakopane137,1 pkt.30,0 i 28,5 m
26Tymoteusz UrbaśStart Krokiew Zakopane135,0 pkt.26,0 i 26,5 m
27Paweł JastrzębskiStart Krokiew Zakopane132,2 pkt.26,0 i 26,0 m
28Adam KlejkaStart Krokiew Zakopane131,4 pkt.26,5 i 25,0 m
29Dominik MaślakZTS Zakucie Zagórz121,9 pkt.24,0 i 25,0 m
30Szymon LisekWKS Zakopane86,3 pkt.30,5 m i DNS
31Szymon ŁokajSS-R LZS Sokół Szczyrk32,3 pkt.23,0 m i DNS


Dziewczęta - skocznia HS-42

1Magdalena PałaszUKS Sołtysianie Stare Bystre102,3 pkt.22,0 i 23,5 m
2Joanna SzwabStart Krokiew Zakopane67,9 pkt.19,0 i 17,5 m



Konkurs nr 4 - 12.01.2008 - sobota

Junior B (rocznik 1990-91) - skocznia HS-72

1Paweł SłowiokKS Wisła Ustronianka199,8 pkt.63,0 i 56,5 m
2Jan ZiobroAKS Zakopane179,3 pkt.59,5 i 55,0 m
3Adam CieślarKS Wisła Ustronianka175,7 pkt.56,5 i 56,5 m
4Marcin KuligTS Wisła Zakopane170,9 pkt.55,5 i 55,5 m
5Kamil SkrobotTS Wisła Zakopane170,2 pkt.55,0 i 55,5 m
6Artur BandykTS Wisła Zakopane166,0 pkt.56,0 i 54,0 m
7Mariusz KawulokKS Wisła Ustronianka157,9 pkt.54,0 i 54,5 m
8Bartłomiej CzernikStart Krokiew Zakopane157,6 pkt.55,0 i 51,5 m
9Michał PyclikSS-R LZS Sokół Szczyrk133,8 pkt.52,5 i 47,0 m
10Kamil WaluśKS Wisła Ustronianka132,9 pkt.50,0 i 48,5 m
11Kacper SkrobotTS Wisła Zakopane127,9 pkt.49,5 i 46,5 m
12Przemysław PolokKS Wisła Ustronianka116,5 pkt.47,0 i 45,5 m
13Krzysztof ŁokajSS-R LZS Sokół Szczyrk108,3 pkt.46,5 i 43,0 m
14Marek JuroszKS Wisła Ustronianka104,1 pkt.46,5 i 42,5 m
15Andrzej StaszelLKS Poroniec Poronin98,6 pkt.45,5 i 41,0 m
16Michał BalickiLKS Poroniec Poronin71,3 pkt.39,0 i 38,0 m
17Karol AdamusSS-R LZS Sokół Szczyrk56,1 pkt.38,0 i 33,5 m
18Marcel GralLKS Klimczok Bystra48,8 pkt.37,0 i 32,5 m


Junior C (rocznik 1992-93) - skocznia HS-72

1Tomasz ByrtKS Wisła Ustronianka225,9 pkt.65,0 i 63,5 m
2Grzegorz MiętusStart Krokiew Zakopane208,2 pkt.60,0 i 63,0 m
3Aleksander ZniszczołKS Wisła Ustronianka189,1 pkt.58,5 i 58,0 m
4Jakub PrzybyłaUKS Regle Kościelisko181,8 pkt.57,0 i 57,5 m
5Adam BryjaLKS Poroniec Poronin178,9 pkt.59,5 i 54,0 m
6Artur KukułaKS Wisła Ustronianka177,4 pkt.56,0 i 57,5 m
7Bartłomiej KłusekLKS Klimczok Bystra172,4 pkt.56,5 i 54,5 m
8Andrzej SzlembarskiStart Krokiew Zakopane171,6 pkt.56,0 i 55,5 m
9Rafał PolinkiewiczStart Krokiew Zakopane171,1 pkt.55,5 i 56,0 m
10Andrzej GąsienicaTS Wisła Zakopane169,4 pkt.56,5 i 54,5 m
11Patryk PokorskiSS-R LZS Sokół Szczyrk163,6 pkt.55,5 i 53,5 m
11Szczepan KupczakSS-R LZS Sokół Szczyrk163,6 pkt.57,0 i 52,5 m
13Jędrzej ŚcisłowiczLKS Klimczok Bystra159,0 pkt.55,0 i 52,5 m
14Paweł MatusznyKS Wisła Ustronianka158,0 pkt.54,0 i 53,5 m
15Michał PodżorskiKS Wisła Ustronianka149,9 pkt.53,5 i 50,0 m
16Wojciech MarusarzStart Krokiew Zakopane144,0 pkt.51,0 i 51,5 m
17Mateusz MniszakStart Krokiew Zakopane140,1 pkt.50,5 i 51,0 m
18Piotr CzyżKS Wisła Ustronianka139,5 pkt.53,5 i 46,0 m
19Dawid KanikLKS Klimczok Bystra138,7 pkt.54,5 i 46,0 m
20Konrad TurczakSS-R LZS Sokół Szczyrk138,4 pkt.51,5 i 49,5 m
21Piotr Szczepaniak-KrupowskiStart Krokiew Zakopane135,8 pkt.53,5 i 46,0 m
22Aleksander CieślarKS Wisła Ustronianka130,7 pkt.52,5 i 45,5 m
23Jan ZiębaTS Wisła Zakopane119,6 pkt.46,0 i 48,0 m
24Michał PawlusSS-R LZS Sokół Szczyrk118,9 pkt.46,5 i 47,0 m
25Patryk DunajskiKS Wisła Ustronianka118,6 pkt.51,5 i 42,5 m
26Dawid MacuraKS Wisła Ustronianka114,3 pkt.52,0 i 47,5 m
27Rafał KocurekLKS Klimczok Bystra112,8 pkt.45,5 i 46,5 m
28Mateusz BujokKS Wisła Ustronianka109,7 pkt.46,5 i 44,0 m
29Adam SzczepaniakLKS Poroniec Poronin109,4 pkt.46,0 i 45,0 m
30Piotr WójcikKS Wisła Ustronianka107,7 pkt.44,0 i 46,5 m
31Łukasz BurianZTS Zakucie Zagórz105,6 pkt.45,5 i 43,5 m
32Kamil StecSS-R LZS Sokół Szczyrk102,7 pkt.45,0 i 43,0 m
33Mariusz RzadkoszLKS Poroniec Poronin94,0 pkt.44,0 i 41,0 m
34Marcin OrawiecLKS Poroniec Poronin92,8 pkt.46,0 i 38,5 m
35Jan KłodaKS Wisła Ustronianka91,6 pkt.39,5 i 44,5 m
36Łukasz ParaLKS Poroniec Poronin83,4 pkt.43,0 i 38,0 m
37Daniel WotaZKN Sokół Zagórz75,7 pkt.41,0 i 37,0 m
38Leszek Gut-ChowaniecLKS Poroniec Poronin60,0 pkt.39,0 i 33,5 m
39Mateusz KrężelokKS Wisła Ustronianka58,8 pkt.35,0 i 37,0 m
40Piotr KastelikSS-R LZS Sokół Szczyrk52,3 pkt.35,5 i 34,0 m
41Adam PiszczekLKS Klimczok Bystra41,9 pkt.33,0 i 33,0 m
42Dawid BańczakZTS Zakucie Zagórz35,8 pkt.32,5 i 32,0 m
43Krystian ZygmuntZKN Sokół Zagórz34,6 pkt.30,5 i 33,5 m


Junior D (rocznik 1994-95) - skocznia HS-42

1Stanisław BielaUKS Sołtysianie Stare Bystre264,6 pkt.41,0 i 40,0 m
2Damian ŻyłaLKS Klimczok Bystra259,5 pkt.41,0 i 39,0 m
3Krzysztof BiegunSS-R LZS Sokół Szczyrk254,0 pkt.40,0 i 37,5 m
4Mateusz KojzarKS Wisła Ustronianka241,5 pkt.37,5 i 37,5 m
5Jakub WolnyLKS Klimczok Bystra239,4 pkt.37,5 i 36,5 m
6Piotr MojżeszLKS Klimczok Bystra233,8 pkt.36,5 i 36,5 m
7Kamil ByrtKS Wisła Ustronianka229,0 pkt.36,0 i 36,5 m
8Szymon SzostokKS Wisła Ustronianka228,6 pkt.35,0 i 36,0 m
9Wojciech FąferkoLKS Klimczok Bystra221,6 pkt.35,5 i 35,5 m
10Marcin MiętusStart Krokiew Zakopane214,0 pkt.35,0 i 35,0 m
11Łukasz WalkoszLKS Poroniec Poronin212,1 pkt.35,0 i 33,5 m
12Artur ŁokajSS-R LZS Sokół Szczyrk210,2 pkt.35,0 i 34,5 m
13Damian UrbaśUKS Sołtysianie Stare Bystre207,9 pkt.35,0 i 34,0 m
14Kacper KupczakSS-R LZS Sokół Szczyrk204,5 pkt.34,5 i 33,0 m
15Jan ŁowiszStart Krokiew Zakopane204,3 pkt.34,5 i 33,5 m
16Bartłomiej Gąsienica-LaskowyStart Krokiew Zakopane203,8 pkt.33,5 i 33,5 m
17Marcin DziadońTS Wisła Zakopane202,2 pkt.34,0 i 33,5 m
18Szymon MniszakStart Krokiew Zakopane201,5 pkt.34,0 i 33,5 m
19Konrad JanotaSS-R LZS Sokół Szczyrk199,6 pkt.32,5 i 33,5 m
20Marcin BudzUKS Regle Kościelisko198,7 pkt.33,5 i 33,5 m
21Konrad CaputaSS-R LZS Sokół Szczyrk198,2 pkt.33,5 i 33,5 m
22Jakub Bachleda-SzeligaTS Wisła Zakopane198,1 pkt.33,5 i 32,5 m
23Paweł BurianZTS Zakucie Zagórz195,6 pkt.33,5 i 32,5 m
24Kamil GałysaStart Krokiew Zakopane194,1 pkt.33,0 i 33,0 m
25Dawid OsińskiSS-R LZS Sokół Szczyrk193,8 pkt.33,0 i 32,5 m
26Kamil BańczakZTS Zakucie Zagórz192,6 pkt.31,5 i 34,5 m
27Michał Gut-ChowaniecLKS Poroniec Poronin191,7 pkt.32,5 i 32,0 m
28Bogdan ZychStart Krokiew Zakopane190,8 pkt.34,0 i 34,0 m
29Michał PytelTS Wisła Zakopane189,9 pkt.32,5 i 31,5 m
30Jakub SzeligaStart Krokiew Zakopane184,9 pkt.32,5 i 31,5 m
31Andrzej StękałaStart Krokiew Zakopane184,1 pkt.32,5 i 31,0 m
32Rafał MamrowiczZKN Sokół Zagórz180,0 pkt.32,0 i 30,5 m
33Daniel PołećPKS Olimpijczyk Gilowice154,3 pkt.31,0 i 34,5 m
34Dawid ZawadaSS-R LZS Sokół Szczyrk147,0 pkt.28,5 i 26,5 m
35Przemysław LuberPKS Olimpijczyk Gilowice124,7 pkt.29,5 i 26,0 m
36Adam RudaZTS Zakucie Zagórz113,9 pkt.23,5 i 23,0 m
37Marcin KąkolLKS Klimczok Bystra108,3 pkt.23,0 i 22,5 m
38Sebastian HebelPKS Olimpijczyk Gilowice101,9 pkt.34,0 m i DNS


Junior E (rocznik 1996 i młodsi) - skocznia HS-42

1Krzysztof LejaStart Krokiew Zakopane243,8 pkt.37,0 i 38,5 m
2Mateusz HulbójPKS Olimpijczyk Gilowice222,7 pkt.37,0 i 35,0 m
3Łukasz PodżorskiKS Wisła Ustronianka214,8 pkt.36,5 i 34,0 m
4Krzysztof KabotKS Wisła Ustronianka196,1 pkt.33,5 i 32,5 m
5Krzysztof DziadońTS Wisła Zakopane186,9 pkt.32,5 i 31,5 m
6Krystian KołodziejStart Krokiew Zakopane184,9 pkt.31,5 i 32,5 m
7Maciej BublaTS Wisła Zakopane182,8 pkt.32,5 i 30,5 m
8Michał MilczanowskiZTS Zakucie Zagórz179,2 pkt.30,0 i 32,0 m
9Mirosław WnukUKS Regle Kościelisko178,0 pkt.31,5 i 31,0 m
10Kamil KurekLKS Olimpia Goleszów169,0 pkt.31,5 i 28,5 m
10Paweł SłodyczkaStart Krokiew Zakopane169,0 pkt.30,0 i 30,0 m
12Jakub JuroszKS Wisła Ustronianka166,1 pkt.30,5 i 28,0 m
13Przemysław KantykaPKS Olimpijczyk Gilowice162,6 pkt.30,5 i 28,0 m
14Paweł WąsekLKS Olimpia Goleszów157,9 pkt.30,0 i 26,5 m
15Paweł GutLKS Poroniec Poronin156,7 pkt.30,0 i 27,0 m
16Kamil WieczorekSS-R LZS Sokół Szczyrk155,7 pkt.31,0 i 26,0 m
17Bartłomiej JarząbekTS Wisła Zakopane154,9 pkt.27,5 i 29,0 m
18Tymoteusz UrbaśStart Krokiew Zakopane150,8 pkt.28,5 i 27,0 m
19Dominik JuroszKS Wisła Ustronianka149,8 pkt.27,5 i 28,0 m
20Filip PałaszyńskiLKS Olimpia Goleszów148,0 pkt.26,5 i 28,5 m
21Piotr ByrskiTS Wisła Zakopane147,8 pkt.28,0 i 27,5 m
22Dawid ByrtKS Wisła Ustronianka147,7 pkt.27,5 i 27,0 m
23Szymon LisekWKS Zakopane147,5 pkt.30,5 i 29,5 m
24Paweł JastrzębskiStart Krokiew Zakopane141,1 pkt.26,5 i 27,0 m
25Grzegorz KoisStart Krokiew Zakopane139,8 pkt.26,5 i 26,5 m
26Michał DługopolskiStart Krokiew Zakopane137,2 pkt.27,5 i 24,5 m
27Adam KlejkaStart Krokiew Zakopane133,9 pkt.27,0 i 24,5 m
28Dominik MaślakZTS Zakucie Zagórz130,1 pkt.25,5 i 25,5 m
29Andrzej PałaszUKS Sołtysianie Stare Bystre128,8 pkt.30,5 i 25,0 m


Dziewczęta - skocznia HS-42

1Joanna SzwabStart Krokiew Zakopane89,6 pkt.20,5 i 20,5 m
2Magdalena PałaszUKS Sołtysianie Stare Bystre89,3 pkt.19,5 i 21,0 m



Klasyfikacja generalna Lotos Cup (po czterech konkursach)

Junior B (rocznik 1990-91)

1Paweł SłowiokKS Wisła Ustronianka400 pkt.
2Adam CieślarKS Wisła Ustronianka280 pkt.
3Marcin KuligTS Wisła Zakopane240 pkt.
4Kamil SkrobotTS Wisła Zakopane190 pkt.
5Michał PyclikSS-R LZS Sokół Szczyrk154 pkt.
6Bartłomiej CzernikStart Krokiew Zakopane145 pkt.
7Jan ZiobroAKS Zakopane140 pkt.
8Mariusz KawulokKS Wisła Ustronianka127 pkt.
9Kamil WaluśKS Wisła Ustronianka126 pkt.
10Artur BandykTS Wisła Zakopane125 pkt.
11Kacper SkrobotTS Wisła Zakopane105 pkt.
12Andrzej StaszelLKS Poroniec Poronin92 pkt.
13Przemysław PolokKS Wisła Ustronianka88 pkt.
14Krzysztof ŁokajSS-R LZS Sokół Szczyrk74 pkt.
15Marek JuroszKS Wisła Ustronianka68 pkt.


Junior C (rocznik 1992-93)

1Tomasz ByrtKS Wisła Ustronianka400 pkt.
2Grzegorz MiętusStart Krokiew Zakopane244 pkt.
3Aleksander ZniszczołKS Wisła Ustronianka215 pkt.
4Andrzej GąsienicaTS Wisła Zakopane196 pkt.
5Artur KukułaKS Wisła Ustronianka174 pkt.
6Andrzej SzlembarskiStart Krokiew Zakopane168 pkt.
7Bartłomiej KłusekLKS Klimczok Bystra165 pkt.
8Rafał PolinkiewiczStart Krokiew Zakopane132 pkt.
9Szczepan KupczakSS-R LZS Sokół Szczyrk102 pkt.
10Piotr CzyżKS Wisła Ustronianka99 pkt.
11Adam BryjaLKS Poroniec Poronin97 pkt.
12Jędrzej ŚcisłowiczLKS Klimczok Bystra90 pkt.
13Piotr Szczepaniak-KrupowskiStart Krokiew Zakopane83 pkt.
13Wojciech MarusarzStart Krokiew Zakopane83 pkt.
15Jakub PrzybyłaLKS Poroniec Poronin81 pkt.
..........
17Michał PodżorskiKS Wisła Ustronianka61 pkt.
19Piotr WójcikKS Wisła Ustronianka52 pkt.
22Patryk DunajskiKS Wisła Ustronianka41 pkt.
23Paweł MatusznyKS Wisła Ustronianka39 pkt.
24Mateusz BujokKS Wisła Ustronianka29 pkt.
24Dawid MacuraKS Wisła Ustronianka29 pkt.
27Aleksander CieślarKS Wisła Ustronianka21 pkt.
32Jan KłodaKS Wisła Ustronianka3 pkt.


Junior D (rocznik 1994-95)

1Stanisław BielaUKS Sołtysianie Stare Bystre380 pkt.
2Damian ŻyłaLKS Klimczok Bystra340 pkt.
3Mateusz KojzarKS Wisła Ustronianka205 pkt.
4Szymon SzostokKS Wisła Ustronianka182 pkt.
5Krzysztof BiegunSS-R LZS Sokół Szczyrk166 pkt.
6Kamil ByrtKS Wisła Ustronianka148 pkt.
7Wojciech FąferkoLKS Klimczok Bystra143 pkt.
8Jakub WolnyLKS Klimczok Bystra141 pkt.
9Piotr MojżeszLKS Klimczok Bystra140 pkt.
10Kamil GałysaStart Krokiew Zakopane93 pkt.
11Krzysztof WalkoszSS-R LZS Sokół Szczyrk90 pkt.
12Marcin MiętusStart Krokiew Zakopane86 pkt.
13Bartłomiej Gąsienica-LaskowyStart Krokiew Zakopane73 pkt.
14Damian UrbaśUKS Sołtysianie Stare Bystre68 pkt.
15Konrad JanotaSS-R LZS Sokół Szczyrk62 pkt.


Junior E (rocznik 1996 i młodsi) - skocznia HS-23

1Krzysztof LejaStart Krokiew Zakopane360 pkt.
2Mateusz HulbójPKS Olimpijczyk Gilowice300 pkt.
3Michał MilczanowskiZTS Zakucie Zagórz262 pkt.
4Krzysztof DziadońTS Wisła Zakopane169 pkt.
5Mirosław WnukUKS Regle Kościelisko145 pkt.
6Krystian KołodziejStart Krokiew Zakopane141 pkt.
7Paweł SłodyczkaStart Krokiew Zakopane124 pkt.
8Łukasz PodżorskiKS Wisła Ustronianka120 pkt.
9Andrzej PałaszUKS Sołtysianie Stare Bystre110 pkt.
10Przemysław KantykaStart Krokiew Zakopane103 pkt.
11Jakub JuroszKS Wisła Ustronianka94 pkt.
11Kamil KurekLKS Olimpia Goleszów94 pkt.
13Krzysztof KabotKS Wisła Ustronianka86 pkt.
14Grzegorz KoisStart Krokiew Zakopane71 pkt.
15Paweł WąsekLKS Olimpia Goleszów66 pkt.
15Bartłomiej JarząbekTS Wisła Zakopane66 pkt.
..........
20Dominik JuroszKS Wisła Ustronianka53 pkt.
25Filip PałaszyńskiLKS Olimpia Goleszów33 pkt.
28Dawid ByrtKS Wisła Ustronianka24 pkt.
36Radosław PalionKS Wisła Ustronianka2 pkt.


Dziewczęta

1Joanna SzwabStart Krokiew Zakopane380 pkt.
2Magdalena PałaszUKS Sołtysianie Stare Bystre340 pkt.
3Monika LuberPKS Olimpijczyk Gilowice120 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności