www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PUCHAR WISŁY W SKOKACH NARCIARSKICH 18/01/2008


Rafał Śliż, Piotr Byrt (obaj KS Wisła Ustronianka), Kamil Skrobot (TS Wisła Zakopane), Tomasz Byrt (KS Wisła Ustronianka) i Stanisław Biela (UKS Sołtysianie Stare Bystre) zostali zwycięzcami zawodów w skokach narciarskich o 'Puchar Wisły', które odbyły się wczoraj na skoczniach w Wiśle Łabajowie.

Wyniki:

Seniorzy - skocznia HS-72

1Rafał SliżKS Wisła Ustronianka210,2 pkt.63,0 i 60,0 m
2Mateusz WantulokAZS AWF Katowice178,0 pkt.56,0 i 56,5 m
3Przemysław StebelKS Wisła Ustronianka171,6 pkt.56,5 i 55,0 m
4Sławomir HankusAZS AWF Katowice149,9 pkt.53,0 i 50,5 m
5Robert DziurkiewiczAZS AWF Katowice139,0 pkt.55,0 i 45,0 m
6Wojciech SkupieńLKS Poroniec Poronin86,6 pkt.40,0 i 41,5 m
7Mateusz RutkowskiLKS Poroniec Poronin65,8 pkt.49,5 m i DNS
8Tomisław TajnerAZS AWF Katowice58,3 pkt.43,0 m i DNS


Junior A (rocznik 1988-89) - skocznia HS-72

1Piotr ByrtKS Wisła Ustronianka197,4 pkt.59,5 i 59,0 m
2Jarosław PoloczekKS Wisła Ustronianka181,3 pkt.57,5 i 57,0 m
3Artur HeczkoLKS Klimczok Bystra163,8 pkt.54,5 i 55,0 m
4Kamil CzerwinkaKS Śnieżka Karpacz162,1 pkt.56,0 i 50,5 m
5Jakub StecKS Wisła Ustronianka160,8 pkt.54,5 i 52,5 m
6Michał TarnawaLKS Klimczok Bystra146,2 pkt.51,0 i 52,0 m
7Piotr ChowaniecTS Wisła Zakopane136,5 pkt.46,5 i 53,5 m
8Michał ChabowskiTS Wisła Zakopane101,3 pkt.44,0 i 43,0 m
9Andrzej DziedzicLKS Poroniec Poronin60,0 pkt.36,0 i 36,5 m
10Andrzej KosTS Wisła Zakopane41,7 pkt.40,5 m i DNS


Junior B (rocznik 1990-91) - skocznia HS-72

1Kamil SkrobotTS Wisła Zakopane192,1 pkt.59,5 i 57,0 m
2Jan ZiobroAKS Zakopane190,3 pkt.58,5 i 58,5 m
3Marcin KuligTS Wisła Zakopane189,6 pkt.59,5 i 57,0 m
4Adam CieślarKS Wisła Ustronianka188,6 pkt.58,0 i 58,5 m
5Mariusz KawulokKS Wisła Ustronianka177,6 pkt.58,0 i 56,0 m
6Andrzej ZapotocznyStart Krokiew Zakopane176,7 pkt.56,5 i 56,5 m
7Michał PyclikSS-R LZS Sokół Szczyrk172,2 pkt.55,5 i 55,0 m
8Bartłomiej CzernikStart Krokiew Zakopane160,0 pkt.53,5 i 54,0 m
9Kacper SkrobotTS Wisła Zakopane141,7 pkt.50,5 i 50,0 m
10Kamil WaluśKS Wisła Ustronianka133,4 pkt.48,5 i 50,0 m
11Artur BandykTS Wisła Zakopane121,5 pkt.47,0 i 48,0 m
12Przemysław PolokKS Wisła Ustronianka112,2 pkt.46,0 i 44,5 m
13Marek JuroszKS Wisła Ustronianka109,3 pkt.45,0 i 44,5 m
14Krzysztof ŁokajSS-R LZS Sokół Szczyrk103,5 pkt.42,5 i 45,0 m
15Michał BalickiLKS Poroniec Poronin97,2 pkt.44,0 i 41,5 m
16Karol AdamusSS-R LZS Sokół Szczyrk78,6 pkt.39,5 i 39,5 m
17Paweł ŁożyńskiUKS Graf-Ski Szklarska Poręba72,1 pkt.38,0 i 38,5 m
18Marcel GralLKS Klimczok Bystra69,7 pkt.37,5 i 38,0 m


Junior C (rocznik 1992-93) - skocznia HS-72

1Tomasz ByrtKS Wisła Ustronianka211,7 pkt.62,0 i 61,0 m
2Grzegorz MiętusStart Krokiew Zakopane208,8 pkt.60,5 i 61,5 m
3Andrzej GąsienicaTS Wisła Zakopane189,8 pkt.58,5 i 58,5 m
4Piotr Szczepaniak-KrupowskiStart Krokiew Zakopane189,6 pkt.58,5 i 58,0 m
5Rafał PolinkiewiczStart Krokiew Zakopane182,0 pkt.57,0 i 58,0 m
6Andrzej SzlembarskiStart Krokiew Zakopane178,5 pkt.55,0 i 57,5 m
7Aleksander ZniszczołKS Wisła Ustronianka175,8 pkt.56,5 i 55,5 m
8Artur KukułaKS Wisła Ustronianka174,0 pkt.57,0 i 55,5 m
9Dawid KanikLKS Klimczok Bystra168,5 pkt.54,0 i 56,0 m
10Bartłomiej KłusekLKS Klimczok Bystra166,8 pkt.56,5 i 53,0 m
11Jakub PrzybyłaUKS Regle Kościelisko160,4 pkt.54,5 i 54,0 m
12Mateusz MniszakStart Krokiew Zakopane160,2 pkt.54,0 i 54,0 m
13Wojciech MarusarzStart Krokiew Zakopane159,8 pkt.53,5 i 53,5 m
14Szczepan KupczakSS-R LZS Sokół Szczyrk157,3 pkt.55,0 i 52,0 m
15Aleksander CieślarKS Wisła Ustronianka150,8 pkt.52,0 i 52,5 m
16Adam BryjaLKS Poroniec Poronin149,3 pkt.49,5 i 55,0 m
17Konrad TurczakSS-R LZS Sokół Szczyrk139,2 pkt.49,0 i 51,5 m
18Michał PodżorskiKS Wisła Ustronianka139,0 pkt.50,0 i 50,0 m
19Patryk PokorskiSS-R LZS Sokół Szczyrk128,6 pkt.50,5 i 46,0 m
20Piotr CzyżKS Wisła Ustronianka128,1 pkt.51,0 i 45,5 m
21Jan ZiębaTS Wisła Zakopane126,9 pkt.46,5 i 47,5 m
22Jędrzej ŚcisłowiczLKS Klimczok Bystra125,9 pkt.44,5 i 51,5 m
23Dawid MacuraKS Wisła Ustronianka113,4 pkt.46,0 i 45,0 m
24Mateusz JarząbekTS Wisła Zakopane110,4 pkt.43,0 i 48,0 m
25Michał PawlusSS-R LZS Sokół Szczyrk109,1 pkt.44,5 i 44,5 m
26Patryk DunajskiKS Wisła Ustronianka104,2 pkt.45,0 i 43,0 m
27Mariusz RzadkoszLKS Poroniec Poronin97,2 pkt.45,0 i 40,5 m
27Piotr WójcikKS Wisła Ustronianka97,2 pkt.42,5 i 43,0 m
29Mateusz BujokKS Wisła Ustronianka90,7 pkt.40,0 i 43,0 m
30Paweł MatusznyKS Wisła Ustronianka87,1 pkt.39,5 i 42,0 m
31Adam SzczepaniakLKS Poroniec Poronin83,9 pkt.39,5 i 41,5 m
32Kamil StecSS-R LZS Sokół Szczyrk78,6 pkt.40,5 i 38,5 m
33Marcin OrawiecLKS Poroniec Poronin76,4 pkt.40,0 i 38,5 m
34Rafał KocurekLKS Klimczok Bystra73,8 pkt.39,5 i 37,5 m
35Mateusz KrężelokKS Wisła Ustronianka56,4 pkt.36,0 i 35,0 m
36Piotr KastelikSS-R LZS Sokół Szczyrk54,4 pkt.36,5 i 34,5 m
37Leszek Gut-ChowaniecLKS Poroniec Poronin48,6 pkt.33,0 i 36,0 m
38Adam PiszczekLKS Klimczok Bystra46,9 pkt.34,5 i 34,0 m
39Michał KorolewiczZTS Zakucie Zagórz33,1 pkt.32,0 i 32,0 m


Junior D (rocznik 1994 i młodsi) - skocznia HS-42

1Stanisław BielaUKS Sołtysianie Stare Bystre257,4 pkt.40,0 i 39,0 m
2Krzysztof BiegunSS-R LZS Sokół Szczyrk243,0 pkt.38,0 i 37,0 m
3Damian ŻyłaLKS Klimczok Bystra242,7 pkt.39,5 i 37,5 m
4Szymon SzostokKS Wisła Ustronianka241,7 pkt.38,0 i 36,5 m
5Jakub WolnyLKS Klimczok Bystra235,3 pkt.36,0 i 37,0 m
6Kamil ByrtKS Wisła Ustronianka231,3 pkt.36,5 i 36,5 m
7Piotr MojżeszLKS Klimczok Bystra229,7 pkt.36,5 i 35,5 m
8Krzysztof LejaStart Krokiew Zakopane228,7 pkt.35,0 i 37,0 m
9Mateusz KojzarKS Wisła Ustronianka223,3 pkt.35,5 i 35,0 m
10Mateusz HulbójPKS Olimpijczyk Gilowice222,6 pkt.36,5 i 34,5 m
11Bartłomiej Gąsienica-LaskowyStart Krokiew Zakopane220,1 pkt.35,5 i 35,5 m
12Konrad JanotaSS-R LZS Sokół Szczyrk217,4 pkt.35,0 i 34,0 m
13Marcin BudzUKS Regle Kościelisko217,0 pkt.35,5 i 34,5 m
14Artur ŁokajSS-R LZS Sokół Szczyrk215,7 pkt.35,5 i 34,0 m
15Marcin DziadońTS Wisła Zakopane213,4 pkt.35,0 i 34,0 m
16Bogdan ZychStart Krokiew Zakopane212,7 pkt.35,0 i 34,5 m
17Marcin MiętusStart Krokiew Zakopane211,1 pkt.35,0 i 33,5 m
18Jan ŁowiszStart Krokiew Zakopane210,4 pkt.34,5 i 34,5 m
19Damian UrbaśUKS Sołtysianie Stare Bystre208,9 pkt.34,5 i 34,5 m
20Wojciech FąferkoLKS Klimczok Bystra203,7 pkt.36,5 i 35,5 m
21Kacper KupczakSS-R LZS Sokół Szczyrk201,5 pkt.34,5 i 33,0 m
22Łukasz PodżorskiKS Wisła Ustronianka200,6 pkt.32,5 i 33,5 m
23Łukasz WalkoszLKS Poroniec Poronin200,1 pkt.33,0 i 33,0 m
24Michał Gut-ChowaniecLKS Poroniec Poronin199,3 pkt.33,0 i 32,5 m
25Szymon MniszakStart Krokiew Zakopane198,6 pkt.33,5 i 32,5 m
26Krzysztof KabotKS Wisła Ustronianka195,3 pkt.34,0 i 31,5 m
27Andrzej StękałaStart Krokiew Zakopane194,2 pkt.32,0 i 32,5 m
28Kamil GałysaStart Krokiew Zakopane190,4 pkt.34,0 i 35,0 m
29Dawid OsińskiSS-R LZS Sokół Szczyrk189,5 pkt.32,5 i 32,5 m
30Jakub Bachleda-SzeligaTS Wisła Zakopane188,9 pkt.32,0 i 32,0 m
31Krzysztof DziadońTS Wisła Zakopane186,1 pkt.31,5 i 32,0 m
32Janusz SzeligaStart Krokiew Zakopane181,8 pkt.31,5 i 31,5 m
32Mirosław WnukUKS Regle Kościelisko181,6 pkt.31,0 i 32,5 m
34Krystian GryczukUKS Graf-Ski Szklarska Poręba177,4 pkt.31,5 i 30,0 m
35Przemysław KantykaPKS Olimpijczyk Gilowice174,6 pkt.30,5 i 30,5 m
36Sebastian HebelPKS Olimpijczyk Gilowice173,3 pkt.29,5 i 31,0 m
37Kamil KurekLKS Olimpia Goleszów171,8 pkt.30,0 i 30,5 m
38Maciej BublaTS Wisła Zakopane167,9 pkt.31,0 i 28,0 m
39Krystian KołodziejStart Krokiew Zakopane166,8 pkt.27,0 i 33,5 m
40Grzegorz KoisStart Krokiew Zakopane166,4 pkt.29,5 i 29,5 m
41Dawid JarząbekTS Wisła Zakopane163,8 pkt.30,0 i 28,0 m
42Bartłomiej JarząbekTS Wisła Zakopane163,1 pkt.29,5 i 29,0 m
43Dominik JuroszKS Wisła Ustronianka161,5 pkt.29,0 i 28,5 m
44Filip PałaszyńskiLKS Olimpia Goleszów159,5 pkt.28,5 i 29,0 m
45Jakub JuroszKS Wisła Ustronianka157,4 pkt.28,5 i 28,0 m
46Paweł GutLKS Poroniec Poronin156,2 pkt.29,0 i 28,0 m
47Paweł SłodyczkaStart Krokiew Zakopane150,3 pkt.28,5 i 27,0 m
48Kamil WieczorekSS-R LZS Sokół Szczyrk148,2 pkt.26,5 i 28,0 m
49Andrzej PałaszUKS Sołtysianie Stare Bystre142,1 pkt.27,0 i 26,5 m
50Dawid ByrtKS Wisła Ustronianka139,0 pkt.27,5 i 25,0 m
51Piotr JarząbekTS Wisła Zakopane138,0 pkt.25,0 i 27,5 m
52Przemysław LuberPKS Olimpijczyk Gilowice126,0 pkt.25,5 i 24,5 m
53Michał DługopolskiStart Krokiew Zakopane120,6 pkt.24,0 i 24,5 m
54Piotr ByrskiTS Wisła Zakopane110,6 pkt.23,5 i 22,5 m
55Marcin KąkolLKS Klimczok Bystra93,2 pkt.22,0 i 20,0 m
56Joanna SzwabStart Krokiew Zakopane82,7 pkt.21,5 i 18,0 m
57Magdalena PałaszUKS Sołtysianie Stare Bystre77,8 pkt.20,5 i 17,5 m




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności