www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LOTOS CUP PONOWNIE W WIŚLE 21/01/2008


W miniony piątek w Wiśle Łabajowie rozegrano piąte zawody w skokach narciarskich dzieci i młodzieży z cyklu 'Lotos Cup'.
W rywalizacji na skoczni HS-42 zwyciężyli Magdalena Pałasz, Stanisław Biela (UKS Sołtysianie Stare Bystre) oraz Krzysztof Leja (Start Krokiew Zakopane). Najlepszy z naszych zawodników, Łukasz Podżorski (KS Wisła Ustronianka) uplasował się na trzeciej pozycji w kategorii dzieci z rocznika 1996-97.
Niestety warunki pogodowe, oraz groźne wyglądający upadek Krzysztofa Łokaja z Sokoła Szczyrk spowodowały, że na skoczni HS-72 rozegrano tylko jedną serię skoków w kategorii Junior C (rocznik 1992-93). Tu po raz piąty w tym sezonie zwyciężył Tomasz Byrt (KS Wisła Ustronianka), który wyprzedził swojego kolegę klubowego Aleksandra Zniszczoła oraz Dawida Kanika (LKS Klimczok Bystra).

Przewidziane na sobotę, szóste zawody LC zostały odwołane.


Wyniki:

Junior C (rocznik 1992-93) - skocznia HS-72

1Tomasz ByrtKS Wisła Ustronianka104,6 pkt.61,5 m
2Aleksander ZniszczołKS Wisła Ustronianka100,5 pkt.60,0 m
3Dawid KanikLKS Klimczok Bystra96,5 pkt.60,0 m
4Andrzej GąsienicaTS Wisła Zakopane94,2 pkt.58,0 m
5Piotr Szczepaniak-KrupowskiStart Krokiew Zakopane93,7 pkt.58,0 m
6Andrzej SzlembarskiStart Krokiew Zakopane91,8 pkt.57,0 m
7Aleksander CieślarKS Wisła Ustronianka90,6 pkt.56,5 m
8Grzegorz MiętusStart Krokiew Zakopane89,1 pkt.56,5 m
9Konrad TurczakSS-R LZS Sokół Szczyrk88,3 pkt.57,0 m
10Mateusz MniszakStart Krokiew Zakopane87,6 pkt.56,5 m
11Bartłomiej KłusekLKS Klimczok Bystra86,9 pkt.56,0 m
12Jędrzej ŚcisłowiczLKS Klimczok Bystra86,7 pkt.55,5 m
14Szczepan KupczakSS-R LZS Sokół Szczyrk86,4 pkt.56,0 m
15Michał PodżorskiKS Wisła Ustronianka83,8 pkt.54,5 m
16Piotr CzyżKS Wisła Ustronianka83,1 pkt.54,0 m
17Wojciech MarusarzStart Krokiew Zakopane82,6 pkt.54,0 m
17Artur KukułaKS Wisła Ustronianka82,6 pkt.54,0 m
19Rafał PolinkiewiczStart Krokiew Zakopane80,6 pkt.54,0 m
20Patryk PokorskiSS-R LZS Sokół Szczyrk79,4 pkt.53,5 m
21Piotr WójcikKS Wisła Ustronianka78,7 pkt.53,0 m
22Dawid MacuraKS Wisła Ustronianka74,1 pkt.51,5 m
23Mateusz JarząbekTS Wisła Zakopane68,5 pkt.50,0 m
24Michał PawlusSS-R LZS Sokół Szczyrk67,8 pkt.49,5 m
25Jakub PrzybyłaUKS Regle Kościelisko65,8 pkt.49,5 m
26Adam SzczepaniakLKS Poroniec Poronin62,7 pkt.48,0 m
27Kamil StecSS-R LZS Sokół Szczyrk62,2 pkt.48,0 m
28Mateusz BujokKS Wisła Ustronianka59,9 pkt.46,0 m
29Mariusz RzadkoszLKS Poroniec Poronin59,3 pkt.47,0 m
30Rafał KocurekLKS Klimczok Bystra58,6 pkt.46,5 m
31Łukasz ParaLKS Poroniec Poronin58,1 pkt.46,5 m
32Patryk DunajskiKS Wisła Ustronianka55,5 pkt.45,0 m
33Łukasz BurianZTS Zakucie Zagórz53,3 pkt.44,5 m
33Paweł MatusznyKS Wisła Ustronianka53,3 pkt.44,5 m
35Kornel MakarewiczKS Śnieżka Karpacz49,9 pkt.43,5 m
36Marcin OrawiecLKS Poroniec Poronin39,3 pkt.39,5 m
37Piotr KastelikSS-R LZS Sokół Szczyrk38,1 pkt.39,0 m
38Jan KłodaKS Wisła Ustronianka36,9 pkt.38,5 m
38Michał KorolewiczUKS Graf-Ski Szklarska Poręba36,9 pkt.38,5 m
40Jan ZiębaTS Wisła Zakopane35,7 pkt.38,0 m
41Marcin SzotaKS Śnieżka Karpacz35,2 pkt.38,0 m
42Adam PiszczekLKS Klimczok Bystra34,5 pkt.37,5 m
43Leszek Gut-ChowaniecLKS Poroniec Poronin34,0 pkt.37,5 m
44Mateusz KrężelokKS Wisła Ustronianka20,5 pkt.32,5 m
45Dawid BańczakZTS Zakucie Zagórz19,8 pkt.32,0 m


Junior D (rocznik 1994-95) - skocznia HS-42

1Stanisław BielaUKS Sołtysianie Stare Bystre259,4 pkt.40,0 i 39,0 m
2Krzysztof BiegunSS-R LZS Sokół Szczyrk251,9 pkt.38,5 i 38,0 m
3Damian ŻyłaLKS Klimczok Bystra243,0 pkt.37,5 i 37,5 m
4Jakub WolnyLKS Klimczok Bystra240,4 pkt.37,5 i 36,5 m
5Kamil ByrtKS Wisła Ustronianka239,6 pkt.37,0 i 36,5 m
6Szymon SzostokKS Wisła Ustronianka237,0 pkt.36,5 i 36,0 m
7Piotr MojżeszLKS Klimczok Bystra230,2 pkt.36,5 i 35,5 m
8Mateusz KojzarKS Wisła Ustronianka228,9 pkt.35,5 i 36,0 m
9Wojciech FąferkoLKS Klimczok Bystra228,7 pkt.37,0 i 35,0 m
10Artur ŁokajSS-R LZS Sokół Szczyrk216,9 pkt.34,5 i 34,5 m
11Kamil GałysaStart Krokiew Zakopane216,7 pkt.35,0 i 34,5 m
12Bartłomiej Gąsienica-LaskowyStart Krokiew Zakopane216,2 pkt.34,0 i 35,5 m
13Konrad JanotaSS-R LZS Sokół Szczyrk215,6 pkt.35,0 i 33,5 m
14Jakub Bachleda-SzeligaTS Wisła Zakopane213,9 pkt.35,0 i 34,0 m
15Marcin MiętusStart Krokiew Zakopane210,5 pkt.33,0 i 34,5 m
16Marcin DziadońTS Wisła Zakopane208,8 pkt.34,5 i 33,5 m
16Jan ŁowiszStart Krokiew Zakopane208,8 pkt.34,5 i 33,5 m
16Damian UrbaśUKS Sołtysianie Stare Bystre208,8 pkt.33,5 i 34,5 m
19Łukasz WalkoszLKS Poroniec Poronin207,7 pkt.35,0 i 32,0 m
20Bogdan ZychStart Krokiew Zakopane207,3 pkt.35,5 i 32,5 m
21Marcin BudzUKS Regle Kościelisko206,5 pkt.34,0 i 33,5 m
22Kacper KupczakSS-R LZS Sokół Szczyrk200,9 pkt.32,0 i 34,5 m
23Andrzej StękałaStart Krokiew Zakopane200,4 pkt.33,5 i 33,0 m
24Paweł BurianZTS Zakucie Zagórz197,1 pkt.34,5 i 31,5 m
25Michał Gut-ChowaniecLKS Poroniec Poronin194,7 pkt.33,0 i 31,5 m
26Szymon MniszakStart Krokiew Zakopane193,7 pkt.33,5 i 31,0 m
27Kamil BańczakZTS Zakucie Zagórz189,1 pkt.32,0 i 31,5 m
28Krystian GryczukUKS Graf-Ski Szklarska Poręba187,9 pkt.33,0 i 31,0 m
29Daniel PołećPKS Olimpijczyk Gilowice185,3 pkt.32,5 i 30,5 m
30Janusz SzeligaStart Krokiew Zakopane179,7 pkt.30,5 i 31,5 m
31Sebastian HebelPKS Olimpijczyk Gilowice177,3 pkt.28,5 i 32,0 m
32Dawid OsińskiSS-R LZS Sokół Szczyrk175,3 pkt.32,0 i 33,5 m
33Piotr JarząbekTS Wisła Zakopane173,1 pkt.30,5 i 30,5 m
34Dawid ZawadaSS-R LZS Sokół Szczyrk150,8 pkt.27,5 i 28,0 m
35Przemysław LuberPKS Olimpijczyk Gilowice138,5 pkt.26,5 i 26,0 m
36Marcin KąkolLKS Klimczok Bystra111,1 pkt.23,5 i 22,5 m


Junior E (rocznik 1996 i młodsi) - skocznia HS-42

1Krzysztof LejaStart Krokiew Zakopane241,7 pkt.37,5 i 37,0 m
2Mateusz HulbójPKS Olimpijczyk Gilowice220,6 pkt.36,5 i 34,5 m
3Łukasz PodżorskiKS Wisła Ustronianka211,3 pkt.33,5 i 34,5 m
4Michał MilczanowskiZTS Zakucie Zagórz206,6 pkt.33,0 i 33,0 m
5Mirosław WnukUKS Regle Kościelisko201,1 pkt.33,0 i 33,0 m
6Krzysztof KabotKS Wisła Ustronianka199,3 pkt.34,0 i 31,5 m
7Krystian KołodziejStart Krokiew Zakopane194,2 pkt.32,0 i 32,5 m
8Krzysztof DziadońTS Wisła Zakopane193,4 pkt.32,0 i 32,0 m
9Kamil KurekLKS Olimpia Goleszów186,3 pkt.32,5 i 30,5 m
10Paweł SłodyczkaStart Krokiew Zakopane184,7 pkt.31,5 i 30,5 m
11Jakub JuroszKS Wisła Ustronianka176,3 pkt.30,5 i 30,0 m
12Dawid JarząbekTS Wisła Zakopane176,1 pkt.31,5 i 29,5 m
13Przemysław KantykaPKS Olimpijczyk Gilowice174,8 pkt.31,0 i 29,5 m
14Maciej BublaTS Wisła Zakopane172,5 pkt.32,0 i 28,0 m
15Grzegorz KoisStart Krokiew Zakopane166,9 pkt.30,0 i 29,0 m
16Bartłomiej JarząbekTS Wisła Zakopane163,8 pkt.28,5 i 29,5 m
17Paweł GutLKS Poroniec Poronin162,3 pkt.29,5 i 28,5 m
18Paweł WąsekLKS Olimpia Goleszów157,4 pkt.29,5 i 27,0 m
19Dominik JuroszKS Wisła Ustronianka155,1 pkt.28,0 i 28,0 m
20Filip PałaszyńskiLKS Olimpia Goleszów154,6 pkt.29,0 i 27,0 m
21Dawid ByrtKS Wisła Ustronianka153,8 pkt.28,5 i 27,0 m
22Piotr ByrskiTS Wisła Zakopane152,6 pkt.29,0 i 27,0 m
23Andrzej PałaszUKS Sołtysianie Stare Bystre150,8 pkt.28,0 i 27,5 m
24Kamil WieczorekSS-R LZS Sokół Szczyrk147,2 pkt.27,5 i 27,0 m
25Michał DługopolskiStart Krokiew Zakopane132,6 pkt.25,5 i 25,5 m
26Dominik MaślakZTS Zakucie Zagórz124,6 pkt.24,0 i 24,5 m
27Krzysztof BaranKS Śnieżka Karpacz84,2 pkt.18,5 i 21,0 m
28Łukasz MigaczKS Śnieżka Karpacz80,1 pkt.18,5 i 20,0 m


Dziewczęta - skocznia HS-42

1Magdalena PałaszUKS Sołtysianie Stare Bystre91,1 pkt.19,0 i 22,0 m
2Joanna SzwabStart Krokiew Zakopane82,4 pkt.21,0 i 18,0 m



Klasyfikacja generalna Lotos Cup (po pięciu konkursach)

Junior B (rocznik 1990-91) – (Uwaga!!! - po czterech konkursach)

1Paweł SłowiokKS Wisła Ustronianka400 pkt.
2Adam CieślarKS Wisła Ustronianka280 pkt.
3Marcin KuligTS Wisła Zakopane240 pkt.
4Kamil SkrobotTS Wisła Zakopane190 pkt.
5Michał PyclikSS-R LZS Sokół Szczyrk154 pkt.
6Bartłomiej CzernikStart Krokiew Zakopane145 pkt.
7Jan ZiobroAKS Zakopane140 pkt.
8Mariusz KawulokKS Wisła Ustronianka127 pkt.
9Kamil WaluśKS Wisła Ustronianka126 pkt.
10Artur BandykTS Wisła Zakopane125 pkt.
11Kacper SkrobotTS Wisła Zakopane105 pkt.
12Andrzej StaszelLKS Poroniec Poronin92 pkt.
13Przemysław PolokKS Wisła Ustronianka88 pkt.
14Krzysztof ŁokajSS-R LZS Sokół Szczyrk74 pkt.
15Marek JuroszKS Wisła Ustronianka68 pkt.


Junior C (rocznik 1992-93)

1Tomasz ByrtKS Wisła Ustronianka500 pkt.
2Aleksander ZniszczołKS Wisła Ustronianka285 pkt.
3Grzegorz MiętusStart Krokiew Zakopane276 pkt.
4Andrzej GąsienicaTS Wisła Zakopane246 pkt.
5Andrzej SzlembarskiStart Krokiew Zakopane208 pkt.
6Bartłomiej KłusekLKS Klimczok Bystra189 pkt.
7Artur KukułaKS Wisła Ustronianka188 pkt.
8Rafał PolinkiewiczStart Krokiew Zakopane144 pkt.
9Piotr Szczepaniak-KrupowskiStart Krokiew Zakopane128 pkt.
10Szczepan KupczakSS-R LZS Sokół Szczyrk120 pkt.
11Piotr CzyżKS Wisła Ustronianka114 pkt.
12Jędrzej ŚcisłowiczLKS Klimczok Bystra112 pkt.
13Jędrzej ŚcisłowiczLKS Klimczok Bystra106 pkt.
14Adam BryjaLKS Poroniec Poronin97 pkt.
14Wojciech MarusarzStart Krokiew Zakopane97 pkt.
..........
18Michał PodżorskiKS Wisła Ustronianka77 pkt.
21Piotr WójcikKS Wisła Ustronianka62 pkt.
22Aleksander CieślarKS Wisła Ustronianka57 pkt.
23Patryk DunajskiKS Wisła Ustronianka41 pkt.
24Paweł MatusznyKS Wisła Ustronianka39 pkt.
25Dawid MacuraKS Wisła Ustronianka38 pkt.
26Mateusz BujokKS Wisła Ustronianka32 pkt.
35Jan KłodaKS Wisła Ustronianka3 pkt.


Junior D (rocznik 1994-95)

1Stanisław BielaUKS Sołtysianie Stare Bystre480 pkt.
2Damian ŻyłaLKS Klimczok Bystra400 pkt.
3Krzysztof BiegunSS-R LZS Sokół Szczyrk246 pkt.
4Mateusz KojzarKS Wisła Ustronianka237 pkt.
5Szymon SzostokKS Wisła Ustronianka222 pkt.
6Kamil ByrtKS Wisła Ustronianka193 pkt.
7Jakub WolnyLKS Klimczok Bystra191 pkt.
8Piotr MojżeszLKS Klimczok Bystra176 pkt.
9Wojciech FąferkoLKS Klimczok Bystra172 pkt.
10Kamil GałysaStart Krokiew Zakopane117 pkt.
11Krzysztof WalkoszSS-R LZS Sokół Szczyrk102 pkt.
12Marcin MiętusStart Krokiew Zakopane99 pkt.
13Bartłomiej Gąsienica-LaskowyStart Krokiew Zakopane95 pkt.
14Artur ŁokajSS-R LZS Sokół Szczyrk87 pkt.
15Damian UrbaśUKS Sołtysianie Stare Bystre84 pkt.
15Paweł WąsekLKS Olimpia Goleszów84pkt.
..........
20Dominik JuroszKS Wisła Ustronianka65 pkt.
24Filip PałaszyńskiLKS Olimpia Goleszów44 pkt.
27Dawid ByrtKS Wisła Ustronianka34 pkt.
38Radosław PalionKS Wisła Ustronianka2 pkt.


Dziewczęta

1Joanna SzwabStart Krokiew Zakopane460 pkt.
2Magdalena PałaszUKS Sołtysianie Stare Bystre440 pkt.
3Monika LuberPKS Olimpijczyk Gilowice120 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności