www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







JUŻ SKACZĄ NA IGIELICIE 02/05/2008


Dwa zwycięstwa odnieśli młodzi zawodnicy Wisły Ustronianki w pierwszych w tym roku zawodach w skokach narciarskich na igielicie - O Puchar Śląskiej Rady Wojewódzkiej LZS, które odbyły się wczoraj w Gilowicach.
Na najwyższym stopniu podium stanęli Bartosz Czyż (rocznik 1999) oraz Tomasz Pilch (rocznik 2000).

Wyniki:

Rocznik 1995 - skocznia HS-24

1Jakub WolnyLKS Klimczok Bystra249,9 pkt.23,0 i 22,5 m
2Sebastian HebelPKS Olimpijczyk Gilowice239,7 pkt.22,0 i 22,0 m
3Gabriel MajcherZKN Sokół Zagórz230,2 pkt.20,5 i 21,0 m
4Damian ŻyłaLKS Klimczok Bystra227,8 pkt.24,5 i 24,0 m
5Kamil GałysaStart Krokiew Zakopane227,6 pkt.21,0 i 21,0 m
6Piotr MojżeszLKS Klimczok Bystra226,3 pkt.20,5 i 20,5 m
7Andrzej StękałaStart Krokiew Zakopane221,4 pkt.19,5 i 21,0 m
8Dawid OsińskiSS-R LKS Sokół Szczyrk218,0 pkt.20,0 i 20,0 m
9Jan ŁowiszStart Krokiew Zakopane213,6 pkt.19,5 i 20,0 m
10Artur ŁokajSS-R LKS Sokół Szczyrk212,6 pkt.20,0 i 19,5 m
11Kacper KupczakSS-R LKS Sokół Szczyrk210,3 pkt.20,5 i 18,0 m
12Narek JesejanLKS Olimpia Goleszów194,1 pkt.19,5 i 17,5 m
13Piotr StasikLKS Olimpia Goleszów184,6 pkt.17,5 i 17,0 m
14Przemysław LuberPKS Olimpijczyk Gilowice184,4 pkt.18,0 i 17,5 m


Rocznik 1996 - skocznia HS-24

1Mateusz HulbójPKS Olimpijczyk Gilowice244,7 pkt.22,5 i 21,5 m
2Mateusz MilczanowskiZTS Zakucie Zagórz243,2 pkt.22,0 i 22,0 m
3Przemysław KantykaPKS Olimpijczyk Gilowice232,5 pkt.20,5 i 22,0 m
4Krzysztof DziadońTS Wisła Zakopane226,6 pkt.21,0 i 21,0 m
5Paweł SłodyczkaStart Krokiew Zakopane224,2 pkt.21,5 i 20,5 m
6Kamil KurekLKS Olimpia Goleszów213,2 pkt.20,0 i 19,0 m
7Dominik JuroszKS Wisła Ustronianka211,6 pkt.19,5 i 20,0 m
8Kamil WieczorekSS-R LKS Sokół Szczyrk208,3 pkt.19,5 i 19,0 m
8Tymoteusz UrbaśStart Krokiew Zakopane208,3 pkt.19,0 i 19,5 m
10Radosław PalionKS Wisła Ustronianka199,0 pkt.18,5 i 19,0 m
11Igor SmorulZTS Zakucie Zagórz195,8 pkt.17,5 i 18,5 m
12Krzysztof SzwajnosTS Wisła Zakopane193,2 pkt.18,0 i 18,5 m
13Grzegorz KoisStart Krokiew Zakopane188,9 pkt.18,0 i 17,5 m
14Janusz StękałaStart Krokiew Zakopane125,2 pkt.14,0 i 12,5 m
15Janusz MatysiakPKS Olimpijczyk Gilowice118,5 pkt.12,0 i 13,0 m


Rocznik 1997 - skocznia HS-24

1Damian LasotaTJ TŽ Třinec214,6 pkt.19,5 i 20,0 m
2Krzysztof KabotKS Wisła Ustronianka207,6 pkt.21,0 i 21,0 m
3Krystian KołodziejStart Krokiew Zakopane205,4 pkt.19,0 i 19,0 m
4Bartłomiej JarząbekTS Wisła Zakopane201,9 pkt.19,5 i 18,5 m
5Jakub KanikLKS Klimczok Bystra192,2 pkt.18,5 i 18,0 m
6Filip PałaszyńskiLKS Olimpia Goleszów185,0 pkt.17,5 i 17,5 m
7Maciej BublaTS Wisła Zakopane167,6 pkt.20,0 i 19,5 m
8Marcin SzwajnosTS Wisła Zakopane151,5 pkt.14,5 i 15,5 m
9Mariusz MatysiakPKS Olimpijczyk Gilowice144,2 pkt.13,5 i 15,5 m
10Waldemar RyżkaPKS Olimpijczyk Gilowice143,8 pkt.14,0 i 14,5 m


Rocznik 1998 - skocznia HS-24

1Lukáš KantorTJ TŽ Třinec220,4 pkt.20,5 i 20,0 m
2Dominik KastelikPKS Olimpijczyk Gilowice214,6 pkt.19,5 i 20,0 m
3Dawid ByrtKS Wisła Ustronianka205,3 pkt.19,5 i 19,0 m
4Luboš KonderlaTJ TŽTřinec203,7 pkt.19,5 i 19,5 m
5Jakub JuroszKS Wisła Ustronianka196,1 pkt.19,0 i 18,0 m
6Andrzej PałaszUKS Sołtysianie Stare Bystre194,3 pkt.18,5 i 17,5 m
7Szymon ŁokajSS-R LKS Sokół Szczyrk182,0 pkt.17,0 i 18,0 m
8David KaletaTJ TŽTřinec166,0 pkt.15,5 i 17,0 m
9Sebastian BożekSS-R LKS Sokół Szczyrk138,3 pkt.15,0 i 16,0 m
10Jan KosUKS Regle Kościelisko123,3 pkt.15,0 i 13,5 m


Rocznik 1999 - skocznia HS-19

1Bartosz CzyżKS Wisła Ustronianka222,8 pkt.14,0 i 15,0 m
2Dawid JarząbekTS Wisła Zakopane216,4 pkt.14,0 i 14,5 m
3Paweł WąsekLKS Olimpia Goleszów211,1 pkt.13,5 i 14,0 m
4Damian SkupieńTS Wisła Zakopane208,5 pkt.13,5 i 14,5 m
5Robert SzymeczekTJ TŽTřinec193,5 pkt.13,0 i 12,5 m
6Jonatan HrynkoPKS Olimpijczyk Gilowice177,3 pkt.12,0 i 12,0 m
7Dawid CzerneckiPKS Olimpijczyk Gilowice172,1 pkt.11,5 i 11,0 m
8Dawid KatanaSS-R LKS Sokół Szczyrk164,3 pkt.10,5 i 11,0 m
9Kacper KoniorLKS Klimczok Bystra138,4 pkt.9,5 i 9,0 m
10Roman JanikTJ TŽ Třinec137,7 pkt.7,5 i 9,5 m


Rocznik 2000 - skocznia HS-19

1Tomasz PilchKS Wisła Ustronianka191,1 pkt.12,0 i 13,0 m
2Łukasz StawowyPKS Olimpijczyk Gilowice184,8 pkt.11,0 i 13,0 m
3Nikodem AdamiecKS Wisła Ustronianka174,6 pkt.10,5 i 12,0 m
4Kamil BafiaTS Wisła Zakopane158,5 pkt.9,5 i 11,0 m
5Andrzej SzczechowiczTS Wisła Zakopane153,3 pkt.10,0 i 11,5 m
6Andrzej GalicaTS Wisła Zakopane153,2 pkt.9,5 i 10,0 m
7Kamil KocierzLKS Olimpia Goleszów149,4 pkt.9,0 i 9,5 m
8Jakub KalarusLKS Klimczok Bystra100,9 pkt.5,0 i 6,0 m


Dziewczęta - skocznia HS-24

1Magdalena PałaszUKS Sołtysianie Stare Bystre143,8 pkt.14,0 i 14,5 m
2Monika LuberPKS Olimpijczyk Gilowice129,2 pkt.13,0 i 13,5 m
3Maja StachowskaWKS Zakopane109,4 pkt.11,0 i 12,0 m




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności