www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







IX MEMORIAŁ LEOPOLDA TAJNERA 06/05/2008


Michaela Rajnochová (TJ Frenštát pod Radhoštěm), Damian Żyła (LKS Klimczok Bystra), Mateusz Hulbój (PKS Olimpijczyk Gilowice), Krzysztof Kabot (KS Wisła Ustronianka), Lukáš Kantor (TJ TŽ Třinec) oraz Ondřej Krpec (TJ Sokol Kozlovice) zostali zwycięzcami IX Międzynarodowego Memoriału im. Leopolda Tajnera w skokach narciarskich, który odbył się w sobotę, 3 maja w Goleszowie.
Z naszych zawodników obok Krzyśka Kabota na podium stanęli jeszcze Dawid Byrt (KS Wisła Ustronianka, Paweł Wąsek (LKS Olimpia Goleszów) oraz Tomasz Pilch (KS Wisła Ustronianka).

Wyniki:

Rocznik 1995 - skocznia HS-33 (K-30)

1Damian ŻyłaLKS Klimczok Bystra232,7 pkt.32,0 i 31,5 m
2Jakub WolnyLKS Klimczok Bystra225,6 pkt.30,5 i 30,0 m
3Gabriel MajcherZKN Sokół Zagórz193,3 pkt.27,0 i 27,0 m
4Piotr MojżeszLKS Klimczok Bystra192,8 pkt.26,5 i 27,5 m
5Artur ŁokajSS-R LKS Sokół Szczyrk191,1 pkt.27,5 i 28,0 m
6Kristian DluhošTJ Frenštát pod Radhoštěm183,6 pkt.26,5 i 26,5 m
7Narek JesejanLKS Olimpia Goleszów183,3 pkt.27,0 i 27,0 m
8Sebastian HebelPKS Olimpijczyk Gilowice178,1 pkt.27,0 i 26,0 m
9Kacper KupczakSS-R LKS Sokół Szczyrk176,5 pkt.25,5 i 27,0 m
10Rafał MamrowiczZKN Sokół Zagórz161,1 pkt.27,0 i 26,0 m
11Piotr StasikLKS Olimpia Goleszów155,0 pkt.24,0 i 23,5 m
12Przemysław LuberPKS Olimpijczyk Gilowice146,8 pkt.23,5 i 23,0 m
13Szymon RybaZKN Sokół Zagórz137,0 pkt.22,5 i 22,5 m
14Jakub ŠpokTJ Sokol Kozlovice132,8 pkt.21,0 i 23,0 m
15Bogumił DolińskiZKN Sokół Zagórz131,6 pkt.21,5 i 21,5 m


Rocznik 1996 - skocznia HS-33 (K-30)

1Mateusz HulbójPKS Olimpijczyk Gilowice220,5 pkt.30,0 i 30,0 m
2Przemysław KantykaPKS Olimpijczyk Gilowice205,5 pkt.28,5 i 29,0 m
3Michał MilczanowskiZTS Zakucie Zagórz203,7 pkt.27,5 i 28,5 m
4Michal KrpecTJ Sokol Kozlovice196,3 pkt.29,0 i 30,0 m
5Robert MěchTJ Frenštát pod Radhoštěm191,9 pkt.28,0 i 26,5 m
6Filip SakalaTJ Frenštát pod Radhoštěm188,7 pkt.27,0 i 26,5 m
7Kamil KurekLKS Olimpia Goleszów173,2 pkt.25,5 i 25,5 m
8Kamil WieczorekSS-R LKS Sokół Szczyrk172,2 pkt.25,5 i 25,5 m
9Filip BlažekTJ Frenštát pod Radhoštěm157,6 pkt.23,0 i 25,0 m
10Dominik JuroszKS Wisła Ustronianka141,1 pkt.22,0 i 23,5 m
11Radosław PalionKS Wisła Ustronianka139,1 pkt.22,5 i 23,0 m
12Jan MichálekTJ Frenštát pod Radhoštěm84,8 pkt.17,5 i 16,5 m


Rocznik 1997 i młodsi - skocznia HS-33 (K-30)

1Krzysztof KabotKS Wisła Ustronianka191,9 pkt.27,5 i 27,0 m
2Lukáš KantorTJ TŽ Třinec188,7 pkt.26,5 i 27,0 m
3Damian LasotaTJ TŽ Třinec185,6 pkt.26,5 i 26,5 m
4Dawid ByrtKS Wisła Ustronianka180,6 pkt.27,0 i 26,0 m
5Filip PałaszyńskiLKS Olimpia Goleszów175,7 pkt.26,0 i 25,0 m
6Paweł WąsekLKS Olimpia Goleszów173,6 pkt.25,5 i 25,0 m
7Jakub JuroszKS Wisła Ustronianka147,1 pkt.23,0 i 22,5 m
8Rafał MamrowiczZKN Sokół Zagórz145,5 pkt.25,0 i 22,5 m
9Jakub KanikLKS Klimczok Bystra136,6 pkt.22,5 i 23,0 m
10Michaela RajnochováTJ Frenštát pod Radhoštěm116,1 pkt.20,5 i 20,0 m


Rocznik 1998 - skocznia HS-20 (K-17)

1Lukáš KantorTJ TŽ Třinec230,6 pkt.18,0 i 18,0 m
2Dawid ByrtKS Wisła Ustronianka222,3 pkt.17,5 i 17,5 m
3Dominik KastelikPKS Olimpijczyk Gilowice220,4 pkt.17,0 i 17,5 m
4Jakub JuroszKS Wisła Ustronianka214,5 pkt.17,0 i 17,0 m
5Szymon ŁokajSS-R LKS Sokół Szczyrk205,2 pkt.16,5 i 16,5 m
6Dušan DoleželTJ Sokol Kozlovice201,9 pkt.16,0 i 16,0 m
7David KaletaTJ TŽTřinec190,7 pkt.16,5 i 14,0 m
8Jakub MachulaTJ Frenštát pod Radhoštěm184,9 pkt.14,5 i 15,0 m


Rocznik 1999 i młodsi - skocznia HS-20 (K-17)

1Ondřej KrpecTJ Sokol Kozlovice217,9 pkt.17,0 i 17,5 m
2Paweł WąsekLKS Olimpia Goleszów217,8 pkt.17,5 i 17,5 m
3Tomasz PilchKS Wisła Ustronianka192,2 pkt.15,0 i 15,5 m
4Bartosz CzyżKS Wisła Ustronianka192,1 pkt.16,5 i 17,0 m
5Nikodem AdamiecKS Wisła Ustronianka180,6 pkt.14,5 i 14,0 m
6Marcel VyvialTJ Sokol Kozlovice179,1 pkt.15,0 i 13,5 m
7Łukasz StawowyPKS Olimpijczyk Gilowice178,1 pkt.15,0 i 16,0 m
8Robert SzymeczekTJ TŽTřinec174,7 pkt.14,0 i 14,0 m
9Dawid CzerneckiPKS Olimpijczyk Gilowice167,0 pkt.13,5 i 13,0 m
10Marcel MatušinskýTJ Sokol Kozlovice158,1 pkt.13,5 i 12,5 m
11Roman JanikTJ TŽ Třinec144,6 pkt.11,5 i 12,0 m
12Kamil KocierzLKS Olimpia Goleszów127,6 pkt.14,5 i 14,0 m
13Jonatan HrynkoPKS Olimpijczyk Gilowice118,2 pkt.11,5 i 14,0 m
14Kacper KoniorLKS Klimczok Bystra95,4 pkt.7,0 i 7,5 m


Dziewczęta - skocznia HS-20 (K-17)

1Michaela RajnochováTJ Frenštát pod Radhoštěm181,5 pkt.14,5 i 14,5 m
2Monika LuberPKS Olimpijczyk Gilowice120,3 pkt.11,5 i 11,0 m




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.