www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







DOMINACJA NASZYCH SKOCZKÓW W ZAGÓRZU 30/05/2008


Trzy zwycięstwa odnieśli nasi zawodnicy podczas zawodów w skokach narciarskich dzieci i młodzieży o Puchar Burmistrza, które odbyły się w minioną niedzielę w Zagórzu.
W kategorii juniorów młodszych najlepszy był Artur Kukuła a w kategorii młodzików Tomasz Byrt, który wyprzedził Aleksandra Zniszczoła i Kamila Byrta (wszyscy KS Wisła Ustronianka). W najmłodszej grupie wiekowej triumfował Paweł Wąsek, a trzeci był Filip Pałaszyński (obaj LKS Olimpia Goleszów).

Wyniki:

Junior B (rocznik 1992) - skocznia K-40

1Artur KukułaKS Wisła Ustronianka241,2 pkt.41,0 i 42,5 m
2Daniel WotaZKN Sokół Zagórz219,1 pkt.39,0 i 39,0 m
3Jakub MaślanyZKN Sokół Zagórz210,7 pkt.38,5 i 37,5 m
4Łukasz BurianZTS Zakucie Zagórz198,0 pkt.37,0 i 35,5 m
5Dawid BańczakZTS Zakucie Zagórz188,0 pkt.35,5 i 34,5 m


Junior C (rocznik 1993-94) - skocznia K-40

1Tomasz ByrtKS Wisła Ustronianka253,2 pkt.43,0 i 43,0 m
2Aleksander ZniszczołKS Wisła Ustronianka251,7 pkt.43,5 i 42,5 m
3Kamil ByrtKS Wisła Ustronianka214,8 pkt.38,5 i 38,0 m
4Szymon SzostokKS Wisła Ustronianka213,7 pkt.38,5 i 37,5 m
5Mateusz KojzarKS Wisła Ustronianka205,9 pkt.37,5 i 37,0 m
6Paweł MatusznyKS Wisła Ustronianka203,7 pkt.36,5 i 37,0 m
7Patryk DunajskiKS Wisła Ustronianka196,5 pkt.37,0 i 35,5 m
8Paweł BurianZTS Zakucie Zagórz185,2 pkt.36,0 i 35,0 m
9Krystian ZygmuntZKN Sokół Zagórz182,8 pkt.34,0 i 35,0 m
10Rafał MamrowiczZKN Sokół Zagórz168,8 pkt.33,5 i 33,0 m
11Kamil BańczakZTS Zakucie Zagórz156,1 pkt.31,0 i 32,0 m
12Paweł SzafranZKN Sokół Zagórz145,9 pkt.28,5 i 31,0 m


Junior D (rocznik 1995-96) - skocznia K-20

1Michał MilczanowskiZTS Zakucie Zagórz251,1 pkt.22,5 i 22,0 m
2Gabriel MajcherZKN Sokół Zagórz233,7 pkt.21,0 i 20,5 m
3Mateusz HulbójPKS Olimpijczyk Gilowice232,6 pkt.21,0 i 21,0 m
4Przemysław KantykaPKS Olimpijczyk Gilowice215,2 pkt.19,0 i 20,0 m
5Narek JesajanLKS Olimpia Goleszów212,0 pkt.20,5 i 19,5 m
6Adam RudaZTS Zakucie Zagórz198,1 pkt.19,0 i 18,0 m
7Kamil KurekLKS Olimpia Goleszów190,4 pkt.18,0 i 17,5 m
8Piotr StasikLKS Olimpia Goleszów188,4 pkt.17,5 i 18,0 m
9Dominik MaślakZTS Zakucie Zagórz168,9 pkt.16,0 i 17,0 m
10Igor SmorulZTS Zakucie Zagórz153,0 pkt.17,0 i 17,5 m


Junior E (rocznik 1997 i młodsi) - skocznia K-20

1Paweł WąsekLKS Olimpia Goleszów220,5 pkt.19,0 i 21,0 m
2Dominik KastelikPKS Olimpijczyk Gilowice215,6 pkt.19,0 i 20,5 m
3Filip PałaszyńskiLKS Olimpia Goleszów200,5 pkt.18,5 i 19,0 m
4Mateusz MamrowiczZKN Sokół Zagórz199,1 pkt.18,0 i 19,0 m
5Bartosz MaślakZTS Zakucie Zagórz166,7 pkt.17,5 i 16,5 m
6Kamil KocierzLKS Olimpia Goleszów139,7 pkt.17,0 i 14,5 m




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności