www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







DZIEŃ DZIECKA NA SKOCZNIACH W SZCZYRKU 03/06/2008


W pierwszy dzień czerwca w Szczyrku rozegrano zawody w skokach narciarskich z okazji Dnia Dziecka.
W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężali Artur Kukuła, Tomasz Byrt (oboje KS Wisła Ustronianka), Damian Żyła (LKS Klimczok Bystra), Krzysztof Kabot (KS Wisła Ustronianka) oraz Paweł Wąsek (LKS Olimpia Goleszów).

Wyniki:

Junior B (rocznik 1992) - skocznia HS-55 (K-50)

1Artur KukułaKS Wisła Ustronianka217,9 pkt.49,5 i 49,0 m
2Jędrzej ŚcisłowiczLKS Klimczok Bystra209,2 pkt.48,0 i 47,5 m
3Dawid MacuraKS Wisła Ustronianka196,0 pkt.46,0 i 46,5 m
4Dawid KanikLKS Klimczok Bystra193,3 pkt.44,5 i 47,5 m
5Kacper KupczakSS-R LKS Sokół Szczyrk188,3 pkt.44,5 i 45,0 m
6Patryk PokorskiSS-R LKS Sokół Szczyrk186,1 pkt.45,5 i 43,5 m
7Piotr CzyżKS Wisła Ustronianka182,2 pkt.45,0 i 43,5 m
8Łukasz BurianZTS Zakucie Zagórz171,5 pkt.43,5 i 41,5 m
9Konrad TurczakSS-R LKS Sokół Szczyrk170,1 pkt.46,0 i 45,5 m
10Michał PawlusSS-R LKS Sokół Szczyrk169,0 pkt.42,5 i 42,5 m
11Kamil StecSS-R LKS Sokół Szczyrk153,4 pkt.42,5 i 41,0 m
12Rafał KocurekLKS Klimczok Bystra142,8 pkt.40,0 i 37,5 m
13Piotr KastelikSS-R LKS Sokół Szczyrk125,5 pkt.35,5 i 34,5 m
14Dawid BańczakZTS Zakucie Zagórz124,0 pkt.36,0 i 34,0 m


Junior C (rocznik 1993-94) - skocznia HS-55 (K-50)

1Tomasz ByrtKS Wisła Ustronianka231,0 pkt.51,5 i 50,0 m
2Aleksander ZniszczołKS Wisła Ustronianka225,9 pkt.50,5 i 50,5 m
3Bartłomiej KłusekLKS Klimczok Bystra206,7 pkt.49,0 i 46,5 m
4Szymon SzostokKS Wisła Ustronianka188,9 pkt.44,5 i 44,0 m
5Krzysztof BiegunSS-R LKS Sokół Szczyrk183,5 pkt.44,5 i 43,0 m
6Mateusz KojzarKS Wisła Ustronianka179,8 pkt.42,5 i 44,5 m
7Kamil ByrtKS Wisła Ustronianka174,4 pkt.42,0 i 44,0 m
8Michał PodżorskiKS Wisła Ustronianka171,8 pkt.42,0 i 42,5 m
9Paweł MatusznyKS Wisła Ustronianka168,1 pkt.41,0 i 43,0 m
10Patryk DunajskiKS Wisła Ustronianka163,4 pkt.38,5 i 42,5 m
11Konrad JanotaSS-R LKS Sokół Szczyrk146,0 pkt.37,5 i 37,5 m
12Wojciech FąferkoLKS Klimczok Bystra128,9 pkt.34,0 i 37,0 m
13Paweł BurianZTS Zakucie Zagórz124,0 pkt.34,0 i 36,0 m
14Mateusz KrężelokKS Wisła Ustronianka112,4 pkt.33,0 i 33,0 m
15Konrad CaputaSS-R LKS Sokół Szczyrk107,3 pkt.31,5 i 33,0 m
16Kamil BańczakZTS Zakucie Zagórz104,4 pkt.31,0 i 32,5 m


Junior D (rocznik 1995-96) - skocznia HS-36 (K-33)

1Damian ŻyłaLKS Klimczok Bystra232,1 pkt.35,0 i 34,5 m
2Michał MilczanowskiZTS Zakucie Zagórz217,7 pkt.33,0 i 32,5 m
3Artur ŁokajSS-R LKS Sokół Szczyrk208,8 pkt.32,0 i 32,0 m
4Łukasz PodżorskiKS Wisła Ustronianka207,7 pkt.31,0 i 32,0 m
5Gabriel MajcherZKN Sokół Zagórz204,4 pkt.31,5 i 31,0 m
6Kacper KupczakSS-R LKS Sokół Szczyrk199,3 pkt.31,0 i 30,5 m
7Przemysław HebelPKS Olimpijczyk Gilowice194,3 pkt.31,5 i 30,0 m
8Przemysław KantykaPKS Olimpijczyk Gilowice193,1 pkt.29,5 i 30,0 m
9Adam RudaZTS Zakucie Zagórz168,9 pkt.28,0 i 27,0 m
10Kamil WieczorekSS-R LKS Sokół Szczyrk165,9 pkt.27,5 i 27,5 m
11Przemysław LuberPKS Olimpijczyk Gilowice163,9 pkt.27,5 i 27,5 m
12Igor SmorulZTS Zakucie Zagórz142,9 pkt.25,0 i 25,0 m
13Dominik JuroszKS Wisła Ustronianka138,5 pkt.27,5 i 26,0 m
14Piotr StasikLKS Olimpia Goleszów138,0 pkt.25,0 i 23,5 m
15Kamil KurekLKS Olimpia Goleszów132,9 pkt.24,5 i 23,5 m
16Radosław PalionKS Wisła Ustronianka120,4 pkt.24,5 i 25,5 m
17Narek JesajanLKS Olimpia Goleszów97,7 pkt.25,5 i 25,0 m


Junior E (rocznik 1997-98) - skocznia HS-38 (K-33)

1Krzysztof KabotKS Wisła Ustronianka165,9 pkt.27,5 i 27,5 m
2Jakub JuroszKS Wisła Ustronianka158,0 pkt.26,0 i 27,5 m
3Filip PałaszyńskiLKS Olimpia Goleszów141,4 pkt.24,5 i 25,5 m
4Szymon ŁokajSS-R LKS Sokół Szczyrk133,8 pkt.24,0 i 25,0 m
5Waldemar RyżkaPKS Olimpijczyk Gilowice65,1 pkt.19,5 i 17,5 m


Dzieci (rocznik 1999 i młodsi) - skocznia HS-21 (K-17)

1Paweł WąsekLKS Olimpia Goleszów192,2 pkt.15,5 i 15,0 m
2Bartosz CzyżKS Wisła Ustronianka183,3 pkt.15,0 i 15,0 m
3Tomasz PilchKS Wisła Ustronianka173,1 pkt.14,0 i 14,5 m
4Łukasz StawowyPKS Olimpijczyk Gilowice168,4 pkt.13,5 i 13,5 m
5Kamil KocierzLKS Olimpia Goleszów137,5 pkt.11,0 i 13,0 m
6Dawid CzarneckiPKS Olimpijczyk Gilowice135,2 pkt.11,5 i 11,5 m
7Nikodem AdamiecKS Wisła Ustronianka132,0 pkt.10,5 i 11,0 m
8Kacper KoniorLKS Klimczok Bystra112,0 pkt.9,0 i 10,0 m
10Monika LuberPKS Olimpijczyk Gilowice111,5 pkt.9,5 i 9,5 m
11Jonatan HrynkoPKS Olimpijczyk Gilowice108,0 pkt.9,5 i 12,0 m




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności