www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







XX BESKIDZKI TURNIEJ SKOKÓW NARCIARSKICH 24/06/2008


W minioną niedzielę w Kozlovicach zakończył XX Beskidzki Turniej Skoków Narciarskich Dzieci, na który składały się konkursy w miejscowościach: Nydek, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm oraz Kozlovice.
Nasi zawodnicy najlepiej spisali się najmłodszej grupie wiekowej. Dwa zwycięstwa na swoim koncie zanotował Paweł Wąsek (LKS Olimpia Goleszów), a Bartosz Czyż (KS Wisła Ustronianka) raz stanął na najwyższym stopniu podium. Dzięki temu nasi zawodnicy zajęli dwa pierwsze miejsca w klasyfikacji generalnej imprezy.
W grupie dzieci 11-12 letnich dobrze spisywał się Krzysztof Kabot (KS Wisła Ustronianka). W pierwszym konkursie Krzysiek wygrał, w drugim był drugi. Niestety w generalce nie odegrał znaczącej roli, bowiem nie wystartował w pozostałych dwóch konkursach.


Wyniki:


Turniej nr 1 - Nýdek (19.06.2008)

Chłopcy (rocznik 1995-96) - skocznia K-24

1 Ákos Szyilági Köszegi Sport Egyesület 236,1 pkt. 25,0 i 25,0 m
2 Michal Krpec TJ Sokol Kozlovice 233,5 pkt. 25,0 i 25,5 m
3 Kristián Dluhoš TJ Frenštát pod Radhoštěm 223,4 pkt. 24,0 i 24,5 m
4 Piotr Mojżesz LKS Klimczok Bystra 217,4 pkt. 24,5 i 24,0 m
5 Tomáš Vančura TJ Rožnov pod Radhoštěm 214,4 pkt. 23,0 i 23,0 m
6 Przemysław Kantyka PKS Olimpijczyk Gilowice 211,3 pkt. 22,5 i 24,0 m
7 Filip Blažek TJ Frenštát pod Radhoštěm 203,7 pkt. 22,0 i 22,5 m
8 Robert Měch TJ Frenštát pod Radhoštěm 201,5 pkt. 24,0 i 24,0 m
9 Łukasz Podżorski KS Wisła Ustronianka 201,1 pkt. 23,0 i 22,0 m
PK Krystian Gryczuk Ski klub Harrachov 194,0 pkt. 22,0 i 21,0 m
10 Jan Míchálek TJ Frenštát pod Radhoštěm 192,4 pkt. 21,0 i 22,5 m
11 Dominik Jurosz KS Wisła Ustronianka 183,6 pkt. 21,5 i 21,0 m
12 Jakub Špok TJ Sokol Kozlovice 180,7 pkt. 21,0 i 21,0 m
13 Kamil Kurek LKS Olimpia Goleszów 173,9 pkt. 20,5 i 20,5 m
14 Petr Cáb TJ Rožnov pod Radhoštěm 173,3 pkt. 21,5 i 22,5 m
15 Patrik Mértc Köszegi Sport Egyesület 172,1 pkt. 20,5 i 19,5 m
16 Piotr Stasik LKS Olimpia Goleszów 158,1 pkt. 17,5 i 20,0 m
17 Radosław Palion KS Wisła Ustronianka 154,1 pkt. 18,5 i 19,0 m
18 Patrik Kubela TJ Rožnov pod Radhoštěm 51,5 pkt. 11,0 i 12,0 m


Chłopcy (rocznik 1997-98) - skocznia K-24

1 Krzysztof Kabot KS Wisła Ustronianka 218,6 pkt. 24,5 i 23,0 m
2 Lukáš Kantor TJ TŽ Třinec 217,7 pkt. 23,5 i 23,5 m
3 Daniel Holub SK Ještěd Liberec 209,9 pkt. 23,5 i 22,5 m
4 Damián Lasota TJ TŽ Třinec 206,1 pkt. 24,0 i 23,5 m
5 Marek Štěpmička JRKL Desná 205,4 pkt. 23,5 i 22,5 m
6 Filip Černý SK Ještěd Liberec 195,9 pkt. 23,5 i 22,5 m
7 Lukáš Chrástka SK Ještěd Liberec 193,2 pkt. 23,0 i 21,5 m
8 Ondřej Pažout Ski klub Harrachov 191,2 pkt. 21,0 i 21,0 m
9 Lukáš Bartůněk JRKL Desná 190,1 pkt. 21,5 i 21,0 m
10 Dawid Byrt KS Wisła Ustronianka 187,2 pkt. 21,5 i 20,5 m
11 Jakub Jurosz KS Wisła Ustronianka 186,2 pkt. 21,0 i 21,0 m
12 Dominik Kastelik PKS Olimpijczyk Gilowice 185,9 pkt. 22,5 i 21,0 m
13 Luboš Konderla TJ TŽ Třinec 183,6 pkt. 21,5 i 21,0 m
14 Michal Čech Ski klub Harrachov 176,1 pkt. 20,5 i 19,5 m
15 Jan Vytrval Ski klub Harrachov 170,7 pkt. 20,0 i 19,5 m
16 Dušan Doležel TJ Sokol Kozlovice 170,6 pkt. 20,5 i 19,5 m
17 Filip Pałaszyński LKS Olimpia Goleszów 165,7 pkt. 20,5 i 19,0 m
18 Jan Hernych SK Ještěd Liberec 153,9 pkt. 18,5 i 20,0 m
19 Jakub Zemek Ski klub Harrachov 148,4 pkt. 18,0 i 18,0 m
20 Patrik Juriga SK Ještěd Liberec 138,6 pkt. 18,0 i 17,0 m
21 Jakub Machula TJ Frenštát pod Radhoštěm 137,7 pkt. 16,5 i 18,0 m
22 David Kaleta TJ TŽ Třinec 132,9 pkt. 18,0 i 15,5 m
23 František Slavík Ski klub Harrachov 117,9 pkt. 16,0 i 15,0 m
24 Vilém Špaček TJ Frenštát pod Radhoštěm 72,3 pkt. 12,0 i 12,0 m


Chłopcy (rocznik 1999-2000) - skocznia K-24

1 Paweł Wąsek LKS Olimpia Goleszów 185,3 pkt. 20,5 i 21,0 m
2 Bartosz Czyż KS Wisła Ustronianka 173,3 pkt. 20,5 i 21,0 m
3 Tomasz Pilch KS Wisła Ustronianka 157,4 pkt. 19,0 i 19,5 m
4 Tamás Reymeyer Köszegi Sport Egyesület 154,5 pkt. 19,0 i 19,0 m
5 David Zemek Ski klub Harrachov 153,7 pkt. 18,5 i 18,5 m
6 Matěj Hájek Ski klub Harrachov 153,1 pkt. 19,0 i 18,5 m
7 Marcel Vyvial TJ Sokol Kozlovice 152,6 pkt. 19,5 i 18,0 m
8 Ondřej Krpec TJ Sokol Kozlovice 143,9 pkt. 19,5 i 19,0 m
9 Ladislav Bednář JRKL Desná 137,5 pkt. 18,0 i 17,5 m
10 Petér Kelemen Köszegi Sport Egyesület 124,5 pkt. 15,0 i 18,0 m
11 Jakub Drbohlav SK Ještěd Liberec 116,8 pkt. 15,5 i 16,0 m
12 Marcel Matušinský TJ Sokol Kozlovice 109,0 pkt. 14,0 i 19,0 m
13 Matyáš Vávra TJ Frenštát pod Radhoštěm 101,2 pkt. 14,5 i 15,0 m
14 Robert Szymeczek TJ TŽ Třinec 94,7 pkt. 15,0 i 12,0 m
15 Kacper Konior LKS Klimczok Bystra 81,1 pkt. 12,5 i 15,0 m
16 Stanislav Dostal Ski klub Harrachov 72,9 pkt. 14,0 i 12,0 m
16 Kryštof Molnár Köszegi Sport Egyesület 72,9 pkt. 12,0 i 11,5 m
18 Sebastian Kellerman TJ Frenštát pod Radhoštěm 67,5 pkt. 12,5 i 10,5 m
19 Kamil Kocierz LKS Olimpia Goleszów -30,0 pkt. 13,0 m i DNS


Dziewczęta (rocznik 1995-97) - skocznia K-24

1 Natálie Dejmková SK Ještěd Liberec 181,3 pkt. 20,5 i 21,0 m
PK Johana Špačková TJ Frenštát pod Radhoštěm 172,5 pkt. 20,5 i 20,0 m
2 Michaela Rajnochová TJ Frenštát pod Radhoštěm 171,4 pkt. 21,0 i 20,0 m
3 Barbora Blašková JRKL Desná 169,6 pkt. 19,5 i 20,5 m
4 Karolina Indráčková JRKL Desná 147,8 pkt. 18,5 i 18,0 m


Dziewczęta (rocznik 1998 i młodsze) - skocznia K-24

1 Zdena Pešatová JRKL Desná 139,0 pkt. 18,0 i 17,5 m
2 Kristýna Bílá JRKL Desná 133,8 pkt. 18,0 i 16,0 m
3 Veronika Ptáčková SK Ještěd Liberec 93,5 pkt. 14,0 i 14,0 m
4 Veronika Pánková Ski klub Harrachov 62,3 pkt. 10,5 i 11,0 m



Turniej nr 2 - Frenštát pod Radhoštěm (20.06.2008)

Chłopcy (rocznik 1995-96) - skocznia K-45

1 Damian Żyła LKS Klimczok Bystra 230,7 pkt. 47,5 i 46,0 m
2 Jakub Wolny LKS Klimczok Bystra 221,0 pkt. 45,0 i 45,0 m
3 Robert Měch TJ Frenštát pod Radhoštěm 219,1 pkt. 44,0 i 44,0 m
4 Kristián Dluhoš TJ Frenštát pod Radhoštěm 210,4 pkt. 43,0 i 44,0 m
5 Łukasz Podżorski KS Wisła Ustronianka 202,1 pkt. 42,5 i 43,0 m
6 Przemysław Kantyka PKS Olimpijczyk Gilowice 199,3 pkt. 42,0 i 42,0 m
7 Petr Cáb TJ Rožnov pod Radhoštěm 197,6 pkt. 43,5 i 42,0 m
8 Ákos Szyilági Köszegi Sport Egyesület 196,9 pkt. 43,0 i 44,0 m
9 Gabriel Majcher ZKN Sokół Zagórz 196,2 pkt. 41,5 i 42,0 m
10 Tomáš Vančura TJ Rožnov pod Radhoštěm 191,9 pkt. 41,5 i 41,0 m
11 Michal Krpec TJ Sokol Kozlovice 191,0 pkt. 46,5 i 46,0 m
12 Piotr Mojżesz LKS Klimczok Bystra 188,7 pkt. 41,0 i 40,0 m
13 Filip Blažek TJ Frenštát pod Radhoštěm 182,9 pkt. 39,5 i 40,0 m
PK Krystian Gryczuk Ski klub Harrachov 165,8 pkt. 37,5 i 39,0 m
14 Dominik Jurosz KS Wisła Ustronianka 134,3 pkt. 34,5 i 34,5 m
15 Jan Míchálek TJ Frenštát pod Radhoštěm 133,3 pkt. 34,5 i 34,5 m
16 Jakub Špok TJ Sokol Kozlovice 124,9 pkt. 33,5 i 33,5 m
17 Kamil Kurek LKS Olimpia Goleszów 115,3 pkt. 32,5 i 31,5 m
18 Patrik Mértc Köszegi Sport Egyesület 113,2 pkt. 32,0 i 31,5 m
19 Piotr Stasik LKS Olimpia Goleszów 106,3 pkt. 31,0 i 30,5 m
20 Radosław Palion KS Wisła Ustronianka 105,9 pkt. 33,5 i 33,5 m


Chłopcy (rocznik 1997-98) - skocznia K-20

1 Lukáš Chrástka SK Ještěd Liberec 234,7 pkt. 21,0 i 20,5 m
2 Krzysztof Kabot KS Wisła Ustronianka 228,8 pkt. 20,5 i 20,5 m
3 Daniel Holub SK Ještěd Liberec 226,9 pkt. 20,0 i 20,5 m
4 Marek Štěpmička JRKL Desná 224,4 pkt. 20,5 i 20,0 m
5 Lukáš Bartůněk JRKL Desná 223,0 pkt. 20,0 i 20,0 m
6 Damián Lasota TJ TŽ Třinec 222,5 pkt. 20,0 i 20,0 m
7 Filip Černý SK Ještěd Liberec 222,4 pkt. 19,5 i 21,0 m
8 Lukáš Kantor TJ TŽ Třinec 222,3 pkt. 20,5 i 20,5 m
9 Dawid Byrt KS Wisła Ustronianka 216,9 pkt. 20,5 i 20,0 m
10 Filip Pałaszyński LKS Olimpia Goleszów 210,8 pkt. 19,5 i 19,0 m
11 Viktor Polášek SK Nové Město na Metují 209,0 pkt. 18,5 i 19,0 m
12 Dušan Doležel TJ Sokol Kozlovice 208,7 pkt. 19,5 i 19,5 m
13 Jakub Jurosz KS Wisła Ustronianka 208,2 pkt. 19,5 i 19,5 m
14 Ondřej Pažout Ski klub Harrachov 205,8 pkt. 20,5 i 20,5 m
15 Ondřej Krpec TJ Sokol Kozlovice 204,3 pkt. 19,0 i 19,5 m
16 Luboš Konderla TJ TŽ Třinec 204,2 pkt. 20,0 i 19,0 m
17 Dominik Kastelik PKS Olimpijczyk Gilowice 204,0 pkt. 18,5 i 19,0 m
18 Marcel Vyvial TJ Sokol Kozlovice 199,0 pkt. 19,5 i 18,0 m
19 Michal Čech Ski klub Harrachov 197,7 pkt. 18,5 i 18,0 m
20 Jan Vytrval Ski klub Harrachov 190,5 pkt. 17,0 i 18,0 m
21 Jan Hernych SK Ještěd Liberec 186,7 pkt. 18,5 i 18,0 m
22 David Kaleta TJ TŽ Třinec 176,6 pkt. 16,0 i 18,5 m
23 Jakub Machula TJ Frenštát pod Radhoštěm 176,2 pkt. 17,0 i 17,0 m
24 Jakub Zemek Ski klub Harrachov 175,2 pkt. 17,0 i 17,0 m
25 František Slavík Ski klub Harrachov 155,8 pkt. 15,0 i 16,0 m
26 Jakub Kanik LKS Klimczok Bystra 153,8 pkt. 16,0 i 15,0 m
27 Patrik Juriga SK Ještěd Liberec 129,3 pkt. 17,5 i 16,0 m
28 Vilém Špaček TJ Frenštát pod Radhoštěm 121,5 pkt. 12,0 i 13,0 m
29 Patrik Kubela TJ Rožnov pod Radhoštěm 92,0 pkt. 14,0 i 13,5 m


Chłopcy (rocznik 1999-2000) - skocznia K-9

1 Ondřej Krpec TJ Sokol Kozlovice 218,5 pkt. 9,5 i 9,5 m
2 Ladislav Bednář JRKL Desná 218,0 pkt. 8,5 i 9,0 m
3 Matěj Hájek Ski klub Harrachov 217,5 pkt. 9,5 i 9,0 m
4 Paweł Wąsek LKS Olimpia Goleszów 212,0 pkt. 9,0 i 9,0 m
5 Bartosz Czyż KS Wisła Ustronianka 211,0 pkt. 9,0 i 9,5 m
5 David Zemek Ski klub Harrachov 211,0 pkt. 9,0 i 8,5 m
7 Jakub Drbohlav SK Ještěd Liberec 209,0 pkt. 9,0 i 8,5 m
8 Marcel Vyvial TJ Sokol Kozlovice 199,0 pkt. 8,5 i 8,0 m
9 Robert Szymeczek TJ TŽ Třinec 189,5 pkt. 8,0 i 7,5 m
10 Tomasz Pilch KS Wisła Ustronianka 188,5 pkt. 8,0 i 8,0 m
11 Tamás Reymeyer Köszegi Sport Egyesület 184,5 pkt. 8,5 i 8,5 m
12 Kryštof Molnár Köszegi Sport Egyesület 184,0 pkt. 7,5 i 8,0 m
13 Kamil Kocierz LKS Olimpia Goleszów 182,5 pkt. 8,5 i 8,0 m
14 Petér Kelemen Köszegi Sport Egyesület 180,5 pkt. 9,0 i 8,0 m
15 Matyáš Vávra TJ Frenštát pod Radhoštěm 171,5 pkt. 6,5 i 7,5 m
16 Kacper Konior LKS Klimczok Bystra 170,5 pkt. 7,5 i 6,5 m
17 Roman Janík TJ TŽ Třinec 169,5 pkt. 7,0 i 7,0 m
18 Sebastian Kellerman TJ Frenštát pod Radhoštěm 167,0 pkt. 7,0 i 7,0 m
19 Dominik Cieślar TJ TŽ Třinec 160,5 pkt. 7,0 i 6,5 m
20 Stanislav Dostal Ski klub Harrachov 160,0 pkt. 8,5 i 8,5 m
21 Marcel Matušinský TJ Sokol Kozlovice 145,5 pkt. 6,5 i 6,0 m
22 Mikuláš Sluka SK Ještěd Liberec 143,5 pkt. 6,5 i 7,0 m
23 Jakub Kalarus LKS Klimczok Bystra 136,5 pkt. 5,0 i 6,0 m
24 Jakub Šikola SK Ještěd Liberec 135,0 pkt. 6,0 i 5,0 m
25 Filip Kellerman TJ Frenštát pod Radhoštěm 134,5 pkt. 5,0 i 5,5 m
26 Ondřej Trčka TJ Rožnov pod Radhoštěm 123,5 pkt. 4,5 i 5,0 m
27 Piotr Kurdzia LKS Klimczok Bystra 123,0 pkt. 4,5 i 5,0 m
28 Łukasz Mrowiec LKS Klimczok Bystra 104,5 pkt. 4,0 i 4,0 m


Dziewczęta (rocznik 1995-97) - skocznia K-45

PK Michaela Doleželová TJ Sokol Kozlovice 199,9 pkt. 42,5 i 42,0 m
PK Johana Špačková TJ Frenštát pod Radhoštěm 155,7 pkt. 37,5 i 36,5 m
1 Natálie Dejmková SK Ještěd Liberec 147,6 pkt. 34,5 i 36,0 m
2 Barbora Blašková JRKL Desná 144,1 pkt. 35,0 i 35,5 m
3 Michaela Rajnochová TJ Frenštát pod Radhoštěm 120,5 pkt. 32,5 i 32,5 m
4 Kristýna Bílá JRKL Desná 59,3 pkt. 26,0 i 23,0 m
5 Karolina Indráčková JRKL Desná 41,5 pkt. 22,0 i 23,0 m


Dziewczęta (rocznik 1998 i młodsze) - skocznia K-20

1 Zdena Pešatová JRKL Desná 177,7 pkt. 16,0 i 18,0 m
2 Kristýna Bílá JRKL Desná 169,5 pkt. 15,0 i 17,5 m
3 Veronika Ptáčková SK Ještěd Liberec 149,4 pkt. 16,0 i 14,5 m
4 Veronika Pánková Ski klub Harrachov 119,1 pkt. 11,0 i 13,5 m


Dziewczęta (rocznik 2000 i młodsze) - skocznia K-9

1 Jana Mrákotová JRKL Desná 144,5 pkt. 6,5 i 5,0 m
2 Lenka Konderlová TJ TŽ Třinec 130,5 pkt. 5,5 i 7,0 m
3 Lenka Špačková TJ Frenštát pod Radhoštěm 110,0 pkt. 4,5 i 4,0 m



Turniej nr 3 - Rožnov pod Radhoštěm (21.06.2008)

Chłopcy (rocznik 1995-96) - skocznia K-35

1 Damian Żyła LKS Klimczok Bystra 262,9 pkt. 39,0 i 40,0 m
2 Michal Krpec TJ Sokol Kozlovice 254,6 pkt. 39,0 i 39,5 m
3 Jakub Wolny LKS Klimczok Bystra 252,8 pkt. 38,0 i 40,0 m
4 Robert Měch TJ Frenštát pod Radhoštěm 230,0 pkt. 37,0 i 35,5 m
5 Tomáš Vančura TJ Rožnov pod Radhoštěm 225,6 pkt. 36,0 i 35,0 m
6 Kristián Dluhoš TJ Frenštát pod Radhoštěm 213,3 pkt. 34,0 i 34,0 m
7 Przemysław Kantyka PKS Olimpijczyk Gilowice 213,1 pkt. 36,0 i 32,5 m
8 Piotr Mojżesz LKS Klimczok Bystra 210,7 pkt. 33,0 i 34,0 m
9 Petr Cáb TJ Rožnov pod Radhoštěm 202,3 pkt. 32,0 i 36,0 m
10 Filip Blažek TJ Frenštát pod Radhoštěm 178,7 pkt. 31,0 i 31,0 m
PK Krystian Gryczuk Ski klub Harrachov 177,8 pkt. 37,5 i 39,0 m
11 Dominik Jurosz KS Wisła Ustronianka 156,0 pkt. 29,0 i 28,5 m
12 Narek Jesajan LKS Olimpia Goleszów 145,6 pkt. 27,5 i 28,5 m
13 Jan Míchálek TJ Frenštát pod Radhoštěm 138,9 pkt. 27,0 i 27,0 m
14 Kamil Kurek LKS Olimpia Goleszów 138,8 pkt. 26,5 i 26,5 m
15 Piotr Stasik LKS Olimpia Goleszów 136,2 pkt. 25,5 i 26,5 m
16 Jakub Špok TJ Sokol Kozlovice 135,3 pkt. 26,5 i 26,5 m


Chłopcy (rocznik 1997-98) - skocznia K-35

1 Marek Štěpmička JRKL Desná 195,0 pkt. 32,0 i 33,0 m
2 Lukáš Chrástka SK Ještěd Liberec 194,4 pkt. 32,0 i 32,0 m
3 Damián Lasota TJ TŽ Třinec 179,1 pkt. 28,5 i 32,5 m
4 Ondřej Pažout Ski klub Harrachov 170,0 pkt. 28,5 i 31,5 m
5 Filip Černý SK Ještěd Liberec 168,2 pkt. 28,5 i 31,0 m
6 Lukáš Bartůněk JRKL Desná 167,4 pkt. 28,0 i 31,0 m
7 Jakub Jurosz KS Wisła Ustronianka 151,6 pkt. 27,5 i 28,5 m
8 Luboš Konderla TJ TŽ Třinec 143,2 pkt. 27,0 i 27,5 m
9 Filip Pałaszyński LKS Olimpia Goleszów 143,1 pkt. 26,5 i 27,0 m
10 Dominik Kastelik PKS Olimpijczyk Gilowice 142.3 pkt. 26,5 i 26,5 m
11 Michal Čech Ski klub Harrachov 137,8 pkt. 25,0 i 25,5 m
12 Viktor Polášek SK Nové Město na Metují 135,0 pkt. 27,5 i 30,0 m
13 Jan Vytrval Ski klub Harrachov 134,0 pkt. 26,5 i 26,0 m
14 Dušan Doležel TJ Sokol Kozlovice 125,8 pkt. 27,5 i 28,0 m
15 Jan Hernych SK Ještěd Liberec 104,0 pkt. 22,0 i 23,0 m
16 Patrik Juriga SK Ještěd Liberec 66,6 pkt. 17,5 i 16,0 m


Chłopcy (rocznik 1999-2000) - skocznia K-15

1 Bartosz Czyż KS Wisła Ustronianka 211,5 pkt. 15,0 i 15,0 m
2 Paweł Wąsek LKS Olimpia Goleszów 203,9 pkt. 14,0 i 14,5 m
3 Matěj Hájek Ski klub Harrachov 201,2 pkt. 14,0 i 14,0 m
4 Łukasz Stawowy PKS Olimpijczyk Gilowice 198,2 pkt. 14,0 i 14,0 m
5 Tomasz Pilch KS Wisła Ustronianka 192,4 pkt. 13,0 i 13,0 m
6 Ladislav Bednář JRKL Desná 192,1 pkt. 13,5 i 13,0 m
7 Robert Szymeczek TJ TŽ Třinec 177,7 pkt. 11,5 i 11,5 m
8 Jakub Machula TJ Frenštát pod Radhoštěm 171,0 pkt. 12,5 i 12,5 m
9 Jakub Drbohlav SK Ještěd Liberec 170,6 pkt. 12,0 i 12,0 m
10 Stanislav Dostal Ski klub Harrachov 162,7 pkt. 11,0 i 12,0 m
11 Roman Janík TJ TŽ Třinec 159,5 pkt. 11,0 i 11,5 m
12 Dominik Czernecki PKS Olimpijczyk Gilowice 158,7 pkt. 12,0 i 11,0 m
13 Kamil Kocierz LKS Olimpia Goleszów 154,8 pkt. 11,0 i 11,0 m
14 Jonatan Hrynko PKS Olimpijczyk Gilowice 146,5 pkt. 12,5 i 12,5 m
15 Matyáš Vávra TJ Frenštát pod Radhoštěm 144,9 pkt. 9,0 i 12,0 m
16 Vilém Špaček TJ Frenštát pod Radhoštěm 140,8 pkt. 9,5 i 10,0 m
17 Kacper Konior LKS Klimczok Bystra 139,1 pkt. 9,0 i 10,0 m
18 Filip Kellerman TJ Frenštát pod Radhoštěm 137,0 pkt. 10,0 i 10,0 m
19 Patrik Kubela TJ Rožnov pod Radhoštěm 113,7 pkt. 7,5 i 8,0 m
20 Mikuláš Sluka SK Ještěd Liberec 111,0 pkt. 5,0 i 10,0 m
21 Jakub Šikola SK Ještěd Liberec 109,7 pkt. 7,0 i 8,5 m
22 Sebastian Kellerman TJ Frenštát pod Radhoštěm 109,1 pkt. 6,5 i 7,5 m
23 Dominik Cieślar TJ TŽ Třinec 93,3 pkt. 5,5 i 6,5 m
24 Jakub Kalarus LKS Klimczok Bystra 92,1 pkt. 6,0 i 5,5 m
25 Ondřej Trčka TJ Rožnov pod Radhoštěm 85,9 pkt. 6,0 i 5,0 m


Dziewczęta (rocznik 1995-97) - skocznia K-35

PK Michaela Doleželová TJ Sokol Kozlovice 180,1 pkt. 33,0 i 28,0 m
1 Natálie Dejmková SK Ještěd Liberec 161,9 pkt. 28,0 i 28,5 m
PK Johana Špačková TJ Frenštát pod Radhoštěm 153,7 pkt. 28,0 i 29,0 m
4 Karolina Indráčková JRKL Desná 93,2 pkt. 21,0 i 21,0 m


Dziewczęta (rocznik 1998 i młodsze) - skocznia K-20

1 Kristýna Bílá JRKL Desná 168,2 pkt. 11,5 i 11,5 m
2 Veronika Ptáčková SK Ještěd Liberec 136,9 pkt. 9,0 i 9,5 m
3 Veronika Pánková Ski klub Harrachov 125,1 pkt. 7,5 i 9,0 m
4 Lenka Konderlová TJ TŽ Třinec 84,1 pkt. 7,5 i 6,5 m
5 Jana Mrákotová JRKL Desná 77,1 pkt. 4,5 i 4,5 m



Turniej nr 4 - Kozlovice (22.06.2008)

Chłopcy (rocznik 1995-96) - skocznia K-18

1 Damian Żyła LKS Klimczok Bystra 242,4 pkt. 19,5 i 20,0 m
2 Gabriel Majcher ZKN Sokół Zagórz 229,8 pkt. 19,0 i 19,0 m
3 Jakub Wolny LKS Klimczok Bystra 229,6 pkt. 19,0 i 18,5 m
4 Michal Krpec TJ Sokol Kozlovice 227,8 pkt. 19,0 i 19,0 m
5 Przemysław Kantyka PKS Olimpijczyk Gilowice 223,2 pkt. 18,0 i 18,5 m
6 Łukasz Podżorski KS Wisła Ustronianka 221,6 pkt. 17,5 i 19,0 m
7 Piotr Mojżesz LKS Klimczok Bystra 218,5 pkt. 18,5 i 17,5 m
8 Kristián Dluhoš TJ Frenštát pod Radhoštěm 216,5 pkt. 18,0 i 18,0 m
9 Tomáš Vančura TJ Rožnov pod Radhoštěm 215,3 pkt. 18,0 i 17,5 m
10 Jan Míchálek TJ Frenštát pod Radhoštěm 209,3 pkt. 17,5 i 18,0 m
11 Narek Jesajan LKS Olimpia Goleszów 209,2 pkt. 18,0 i 18,5 m
12 Jakub Špok TJ Sokol Kozlovice 203,9 pkt. 17,0 i 17,5 m
13 Robert Měch TJ Frenštát pod Radhoštěm 202,5 pkt. 16,5 i 17,0 m
PK Krystian Gryczuk Ski klub Harrachov 202,2 pkt. 18,5 i 18,0 m
14 Dominik Jurosz KS Wisła Ustronianka 196,0 pkt. 17,0 i 16,5 m
15 Piotr Stasik LKS Olimpia Goleszów 192,1 pkt. 16,0 i 16,5 m
16 Petr Cáb TJ Rožnov pod Radhoštěm 191,8 pkt. 16,5 i 16,5 m
17 Kamil Kurek LKS Olimpia Goleszów 189,8 pkt. 15,5 i 17,5 m
18 Filip Blažek TJ Frenštát pod Radhoštěm 183,9 pkt. 17,0 i 17,5 m
19 Patrik Kubela TJ Rožnov pod Radhoštěm 107,9 pkt. 11,5 i 10,5 m


Chłopcy (rocznik 1997-98) - skocznia K-18

1 Marek Štěpmička JRKL Desná 225,4 pkt. 18,5 i 18,5 m
2 Filip Černý SK Ještěd Liberec 219,7 pkt. 18,0 i 18,5 m
3 Damián Lasota TJ TŽ Třinec 212,1 pkt. 17,0 i 18,0 m
4 Lukáš Chrástka SK Ještěd Liberec 208,5 pkt. 18,5 i 17,5 m
5 Ondřej Pažout Ski klub Harrachov 208,3 pkt. 17,0 i 18,5 m
6 Luboš Konderla TJ TŽ Třinec 200,9 pkt. 17,0 i 17,5 m
7 Dawid Byrt KS Wisła Ustronianka 197,0 pkt. 17,5 i 16,0 m
8 Dominik Kastelik PKS Olimpijczyk Gilowice 196.3 pkt. 16,0 i 17,0 m
9 Michal Čech Ski klub Harrachov 194,8 pkt. 17,0 i 16,0 m
10 Filip Pałaszyński LKS Olimpia Goleszów 192,8 pkt. 16,5 i 16,5 m
11 Jakub Jurosz KS Wisła Ustronianka 192,1 pkt. 15,5 i 17,0 m
12 Jan Vytrval Ski klub Harrachov 191,3 pkt. 16,5 i 16,5 m
13 Jan Hernych SK Ještěd Liberec 188,1 pkt. 16,0 i 16,5 m
14 Lukáš Bartůněk JRKL Desná 187,7 pkt. 15,5 i 16,0 m
15 David Kaleta TJ TŽ Třinec 183,4 pkt. 16,0 i 16,0 m
16 Dušan Doležel TJ Sokol Kozlovice 181,0 pkt. 16,5 i 17,0 m
17 Patrik Juriga SK Ještěd Liberec 177,7 pkt. 15,5 i 16,0 m
18 Viktor Polášek SK Nové Město na Metují 175,6 pkt. 14,0 i 16,0 m
19 František Slavík Ski klub Harrachov 174,8 pkt. 15,0 i 15,5 m
20 Jakub Machula TJ Frenštát pod Radhoštěm 172,1 pkt. 15,0 i 15,0 m
21 Jakub Kanik LKS Klimczok Bystra 147,1 pkt. 15,5 i 14,5 m
22 Vilém Špaček TJ Frenštát pod Radhoštěm 114,2 pkt. 10,0 i 11,5 m


Chłopcy (rocznik 1999-2000) - skocznia K-9

1 Paweł Wąsek LKS Olimpia Goleszów 241,5 pkt. 10,5 i 11,0 m
2 Matěj Hájek Ski klub Harrachov 240,5 pkt. 10,5 i 11,0 m
3 Bartosz Czyż KS Wisła Ustronianka 240,0 pkt. 10,5 i 11,0 m
4 Tomasz Pilch KS Wisła Ustronianka 232,5 pkt. 10,0 i 10,0 m
5 Jakub Machula TJ Frenštát pod Radhoštěm 226,0 pkt. 10,0 i 10,0 m
6 Kacper Konior LKS Klimczok Bystra 223,5 pkt. 10,0 i 10,0 m
7 Łukasz Stawowy PKS Olimpijczyk Gilowice 216,0 pkt. 9,5 i 9,5 m
8 Jakub Drbohlav SK Ještěd Liberec 213,0 pkt. 9,5 i 9,5 m
9 Dominik Czernecki PKS Olimpijczyk Gilowice 209,5 pkt. 9,0 i 9,5 m
10 Stanislav Dostal Ski klub Harrachov 204,5 pkt. 9,5 i 8,5 m
11 Matyáš Vávra TJ Frenštát pod Radhoštěm 197,5 pkt. 9,0 i 8,5 m
12 Robert Szymeczek TJ TŽ Třinec 184,5 pkt. 9,5 i 9,5 m
13 Piotr Kudzia LKS Klimczok Bystra 181,0 pkt. 8,0 i 8,0 m
14 Sebastian Kellerman TJ Frenštát pod Radhoštěm 172,0 pkt. 8,5 i 6,5 m
15 Roman Janík TJ TŽ Třinec 171,0 pkt. 7,0 i 7,5 m
16 Mikuláš Sluka SK Ještěd Liberec 169,0 pkt. 7,0 i 7,5 m
17 Vilém Špaček TJ Frenštát pod Radhoštěm 166,5 pkt. 7,5 i 7,0 m
18 Łukasz Mrowiec LKS Klimczok Bystra 163,0 pkt. 7,5 i 7,0 m
19 Kamil Kocierz LKS Olimpia Goleszów 162,0 pkt. 9,5 i 9,0 m
19 Vít Szotkowski TJ TŽ Třinec 162,0 pkt. 7,0 i 7,0 m
21 Dominik Cieślar TJ TŽ Třinec 158,0 pkt. 6,5 i 7,0 m
22 Ondřej Trčka TJ Rožnov pod Radhoštěm 154,5 pkt. 6,5 i 6,5 m
23 Filip Kellerman TJ Frenštát pod Radhoštěm 154,0 pkt. 6,5 i 7,5 m
24 Jakub Kalarus LKS Klimczok Bystra 143,0 pkt. 6,0 i 6,0 m
25 Jakub Šikola SK Ještěd Liberec 137,0 pkt. 5,5 i 6,0 m


Dziewczęta (rocznik 1995-97) - skocznia K-18

1 Natálie Dejmková SK Ještěd Liberec 194,6 pkt. 16,0 i 16,5 m
PK Johana Špačková TJ Frenštát pod Radhoštěm 190,4 pkt. 17,0 i 15,0 m
PK Michaela Doleželová TJ Sokol Kozlovice 187,8 pkt. 18,0 i 17,5 m
4 Karolina Indráčková JRKL Desná 164,0 pkt. 14,0 i 14,5 m


Dziewczęta (rocznik 1998 i młodsze) - skocznia K-9

1 Kristýna Bílá JRKL Desná 210,0 pkt. 9,5 i 8,5 m
2 Veronika Ptáčková SK Ještěd Liberec 178,0 pkt. 7,0 i 8,0 m
3 Veronika Pánková Ski klub Harrachov 177,0 pkt. 7,5 i 7,5 m
4 Lenka Konderlová TJ TŽ Třinec 170,0 pkt. 7,5 i 7,0 m
5 Jana Mrákotová JRKL Desná 111,5 pkt. 4,0 i 6,5 m




Klasyfikacja generalna

Chłopcy - rocznik 1995-96

1 Jan Míchálek TJ Frenštát pod Radhoštěm 906,9 pkt. 4
2 Kristián Dluhoš TJ Frenštát pod Radhoštěm 863,6 pkt. 4
3 Robert Měch TJ Frenštát pod Radhoštěm 853,1 pkt. 4
4 Tomáš Vančura TJ Rožnov pod Radhoštěm 847,2 pkt. 4
5 Przemysław Kantyka PKS Olimpijczyk Gilowice 846,9 pkt. 4
6 Piotr Mojżesz LKS Klimczok Bystra 835,3 pkt. 4
7 Petr Cáb TJ Rožnov pod Radhoštěm 765,0 pkt. 4
8 Filip Blažek TJ Frenštát pod Radhoštěm 749,2 pkt. 4
9 Damian Żyła LKS Klimczok Bystra 736,0 pkt. 3
10 Jakub Wolny LKS Klimczok Bystra 703,4 pkt. 3
11 Jan Míchálek TJ Frenštát pod Radhoštěm 673,9 pkt. 4
12 Dominik Jurosz KS Wisła Ustronianka 669,9 pkt. 4
13 Jakub Špok TJ Sokol Kozlovice 644,8 pkt. 4
14 Łukasz Podżorski KS Wisła Ustronianka 624,8 pkt. 3
15 Kamil Kurek LKS Olimpia Goleszów 617,8 pkt. 4
16 Piotr Stasik LKS Olimpia Goleszów 592,7 pkt. 4
17 Ákos Szyilági Köszegi Sport Egyesület 433,0 pkt. 2
18 Gabriel Majcher ZKN Sokół Zagórz 426,0 pkt. 2
19 Narek Jesajan LKS Olimpia Goleszów 354,8 pkt. 2
20 Patrik Mértc Köszegi Sport Egyesület 285,3 pkt. 2
21 Radosław Palion KS Wisła Ustronianka 260,0 pkt. 2
22 Patrik Kubela TJ Rožnov pod Radhoštěm 159,4 pkt. 2


Chłopcy - rocznik 1997-98

1 Marek Štěpmička JRKL Desná 850,2 pkt. 4
2 Lukáš Chrástka SK Ještěd Liberec 830,8 pkt. 4
3 Damián Lasota TJ TŽ Třinec 819,8 pkt. 4
4 Filip Černý SK Ještěd Liberec 806,2 pkt. 4
5 Ondřej Pažout Ski klub Harrachov 775,3 pkt. 4
6 Lukáš Bartůněk JRKL Desná 768,2 pkt. 4
7 Jakub Jurosz KS Wisła Ustronianka 738,1 pkt. 4
8 Luboš Konderla TJ TŽ Třinec 731,9 pkt. 4
9 Dominik Kastelik PKS Olimpijczyk Gilowice 728.5 pkt. 4
10 Filip Pałaszyński LKS Olimpia Goleszów 712,4 pkt. 4
11 Michal Čech Ski klub Harrachov 706,4 pkt. 4
12 Jan Vytrval Ski klub Harrachov 686,5 pkt. 4
13 Dušan Doležel TJ Sokol Kozlovice 686,1 pkt. 4
14 Jan Hernych SK Ještěd Liberec 632,7 pkt. 4
15 Daniel Holub SK Ještěd Liberec 624,9 pkt. 3
16 Dawid Byrt KS Wisła Ustronianka 601,1 pkt. 3
17 Viktor Polášek SK Nové Město na Metují 519,6 pkt. 3
18 Patrik Juriga SK Ještěd Liberec 512,2 pkt. 4
19 David Kaleta TJ TŽ Třinec 492,9 pkt. 3
20 Jakub Ma







Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK