www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ZŁOTO TOMASZA BYRTA 06/10/2008


Wczoraj w Zagórzu rozegrano Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w skokach narciarskich.
Nasi zawodnicy wywalczyli tylko jeden medal, ale za to złoty, a jego zdobywcą był Tomasz Byrt (KS Wisła Ustronianka / UKS Stożek), który triumfował w grupie młodzików.

Wyniki:

Junior C (rocznik 1993-94) – skocznia HS-43 (K-40)

1Tomasz ByrtKS Wisła Ustronianka247,2 pkt.43,0 i 43,0 m
2Bartłomiej KłusekUKS Orzeł Wilkowice243,5 pkt.43,0 i 42,0 m
3Andrzej GąsienicaUKS Regle Kościelisko234,6 pkt.41,5 i 41,5 m
4Aleksander ZniszczołKS Wisła Ustronianka233,9 pkt.42,0 i 40,0 m
5Rafał PolinkiewiczStart Krokiew Zakopane232,1 pkt.42,0 i 41,0 m
6Stanisław BielaUKS Sołtysianie Stare Bystre229,7 pkt.41,0 i 40,0 m
7Jan ZiębaUKS Chochołów217,6 pkt.39,5 i 38,5 m
8Wojciech MarusarzUKS Regle Kościelisko217,2 pkt.39,5 i 39,0 m
9Michał PodżorskiKS Wisła Ustronianka213,9 pkt.38,5 i 38,5 m
10Paweł MatusznyKS Wisła Ustronianka211,8 pkt.38,5 i 38,0 m
.............
14Patryk DunajskiKS Wisła Ustronianka207,2 pkt.38,0 i 38,0 m
15Szymon SzostokKS Wisła Ustronianka206,0 pkt.36,5 i 38,5 m
21Kamil ByrtKS Wisła Ustronianka190,7 pkt.35,5 i 35,5 m
29Mateusz KrężelokKS Wisła Ustronianka174,5 pkt.34,5 i 33,0 m


Junior D (rocznik 1995-96) – skocznia HS-43 (K-40)

1Damian ŻyłaUKS Orzeł Wilkowice238,5 pkt.42,5 i 42,5 m
2Bartosz Gąsienica-LaskowyUKS Regle Kościelisko227,7 pkt.41,5 i 39,5 m
3Jakub WolnyUKS Orzeł Wilkowice221,3 pkt.39,5 i 39,5 m
4Krzysztof LejaUKS Sołtysianie Stare Bystre215,4 pkt.38,0 i 39,0 m
5Michał MilczanowskiZTS Zakucie Zagórz207,6 pkt.38,0 i 37,5 m
5Paweł MurzynTS Wisła Zakopane207,6 pkt.37,5 i 38,0 m
7Mateusz HulbójPKS Olimpijczyk Gilowice207,5 pkt.38,0 i 37,0 m
8Sebastian HebelPKS Olimpijczyk Gilowice204,6 pkt.37,5 i 38,0 m
9Michał PytelUKS Chochołów204,0 pkt.37,5 i 37,5 m
10Krzysztof DziadońUKS Chochołów199,1 pkt.36,0 i 37,0 m
.............
16Narek JesajanLKS Olimpia Goleszów183,0 pkt.35,0 i 35,0 m
20Dominik JuroszKS Wisła Ustronianka176,2 pkt.33,5 i 35,0 m
21Łukasz PodżorskiKS Wisła Ustronianka173,8 pkt.32,0 i 34,5 m
35Radosław PalionKS Wisła Ustronianka109,7 pkt.25,0 i 26,0 m
36Piotr StasikLKS Olimpia Goleszów108,7 pkt.24,5 i 26,5 m


Dzieci (rocznik 1997 i młodsi) – skocznia HS-21 (K-20)

1Bartłomiej JarząbekUKS Błękitni Bańska Wyżna234,4 pkt.22,0 i 21,0 m
2Dawid JarząbekUKS Błękitni Bańska Wyżna228,7 pkt.21,5 i 20,0 m
3Mariusz MałysiakPKS Olimpijczyk Gilowice228,6 pkt.21,5 i 20,5 m
4Filip PałaszyńskiLKS Olimpia Goleszów226,4 pkt.20,5 i 20,0 m
5Stanisław KosLKS Poroniec Poronin221,4 pkt.20,0 i 20,5 m
6Dominik KastelikPKS Olimpijczyk Gilowice220,0 pkt.20,0 i 20,0 m
7Andrzej PałaszUKS Sołtysianie Stare Bystre219,0 pkt.19,5 i 20,5 m
8Jakub JuroszKS Wisła Ustronianka216,2 pkt.19,5 i 19,5 m
9Maciej BublaUKS Błękitni Bańska Wyżna211,2 pkt.19,5 i 19,5 m
10Damian SkupieńUKS Błękitni Bańska Wyżna208,8 pkt.19,0 i 19,5 m
11Paweł WąsekLKS Olimpia Goleszów206,5 pkt.20,0 i 17,5 m
12Dawid ByrtKS Wisła Ustronianka205,9 pkt.18,0 i 20,0 m
.............
14Bartosz CzyżKS Wisła Ustronianka201,9 pkt.20,0 i 20,5 m
26Kamil KocierzLKS Olimpia Goleszów141,8 pkt.18,0 i 18,0 m




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności