www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ŚWIĘTY MIKOŁAJ NA GOLESZOWSKICH SKOCZNIACH 07/12/2008


Wczoraj w Goleszowie odbył się VII Międzynarodowy Konkurs Skoków Narciarskich Dzieci i Młodzieży 'Święty Mikołaj w Goleszowie'.
W poszczególnych kategoriach wiekowych triumfowali: Gabriel Majcher (ZKN Sokół Zagórz), Łukasz Podżorski (KS Wisła Ustronianka), Lukáš Kantor (TJ TŽ Třinec), Dawid Byrt (KS Wisła Ustronianka), Paweł Wąsek (LKS Olimpia Goleszów) oraz Łukasz Stawowy (PKS Olimpijczyk Gilowice).

Wyniki:

Rocznik 1995 - skocznia HS-34 (K-30)

1Gabiel MajcherZKN Sokół Zagórz216,3 pkt.29,5 i 29,5 m
2Adam RudaZTS Zakucie Zagórz195,0 pkt.28,0 i 27,0 m
3Piotr StasikLKS Olimpia Goleszów187,8 pkt.27,0 i 27,0 m
4Marcin KąkolLKS Klimczok Bystra139,0 pkt.22,5 i 22,5 m


Rocznik 1996 - skocznia HS-34 (K-30)

1Łukasz PodżorskiKS Wisła Ustronianka232,3 pkt.30,5 i 31,0 m
2Mateusz HulbójPKS Olimpijczyk Gilowice225,6 pkt.30,0 i 30,5 m
3Michał MilczanowskiZTS Zakucie Zagórz197,5 pkt.28,5 i 31,5 m
4Kamil KurekLKS Olimpia Goleszów193,9 pkt.27,0 i 27,5 m
5Dominik JuroszKS Wisła Ustronianka193,0 pkt.27,5 i 27,5 m
6Igor SmorulZTS Zakucie Zagórz173,2 pkt.25,0 i 26,0 m
7Radosław PalionKS Wisła Ustronianka146,2 pkt.22,5 i 23,5 m


Rocznik 1997 i młodsi- skocznia HS-34 (K-30)

1Lukáš KantorTJ TŽ Třinec212,0 pkt.28,5 i 29,0 m
2Paweł WąsekLKS Olimpia Goleszów203,6 pkt.28,0 i 27,5 m
3Filip PałaszyńskiLKS Olimpia Goleszów195,9 pkt.27,0 i 27,5 m
4Dominik KastelikPKS Olimpijczyk Gilowice187,1 pkt.27,0 i 28,5 m
5Jakub JuroszKS Wisła Ustronianka180,2 pkt.25,0 i 26,0 m
6Dawid ByrtKS Wisła Ustronianka174,6 pkt.27,5 i 28,0 m
7David KaletaTJ TŽ Třinec147,7 pkt.22,5 i 23,5 m
8Waldemar RyżkaPKS Olimpijczyk Gilowice139,5 pkt.21,5 i 23,5 m
9Jakub KanikLKS Klimczok Bystra128,7 pkt.22,5 i 23,5 m


Rocznik 1998 - skocznia HS-21 (K-17)

1Dawid ByrtKS Wisła Ustronianka230,6 pkt.18,0 i 18,0 m
2Lukáš KantorTJ TŽ Třinec218,4 pkt.18,5 i 18,5 m
3Jakub JuroszKS Wisła Ustronianka218,0 pkt.16,5 i 17,5 m
4Dominik KastelikPKS Olimpijczyk Gilowice210,1 pkt.18,5 i 17,5 m
5David KaletaTJ TŽ Třinec202,4 pkt.15,5 i 16,5 m
6Ksawery SamowędziukKS Wisła Ustronianka161,0 pkt.13,5 i 13,0 m
7Monika LuberPKS Olimpijczyk Gilowice131,1 pkt.11,0 i 10,0 m


Rocznik 1999 - skocznia HS-21 (K-17)

1Paweł WąsekLKS Olimpia Goleszów227,8 pkt.17,5 i 17,5 m
2Kacper KoniorLKS Klimczok Bystra211,1 pkt.16,0 i 17,5 m
3Bartosz CzyżKS Wisła Ustronianka206,9 pkt.15,5 i 16,5 m
4Dawid CzarneckiPKS Olimpijczyk Gilowice184,4 pkt.14,0 i 15,5 m
5Robert SzymeczekTJ TŽ Třinec165,5 pkt.13,0 i 13,5 m


Rocznik 2000 - skocznia HS-21 (K-17)

1Łukasz StawowyPKS Olimpijczyk Gilowice212,1 pkt.17,0 i 16,5 m
2Tomasz PilchKS Wisła Ustronianka211,7 pkt.16,5 i 16,5 m
3Piotr KudziaLKS Klimczok Bystra176,6 pkt.13,5 i 15,0 m
4Kamil KocierzLKS Olimpia Goleszów173,1 pkt.15,0 i 16,0 m




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności